Reklama

.

.

úterý 29. března 2016

Adolfu Hitlerovi s láskou

Pavel Letko
29.3.2016   E-republika

Nakladatelství Naše vojsko připravilo Vůdci k nedožitým narozeninám pěkný dárek. V opravdu důstojném provedení se zlatou ražbou vydává 20. 4. 2016 jeho stěžejní dílo Mein Kampf. 
Nakladatelství Naše vojsko připravilo Vůdci k nedožitým narozeninám pěkný dárek. V opravdu důstojném provedení se zlatou ražbou vydává 20. 4. 2016 jeho stěžejní dílo Mein Kampf. Toho dne by se světový lídr nacionálního socialismu a fašismu dožil 127 let.


Ostatně není to poprvé, kdy nakladatelství Naše vojsko na Vůdce a jeho příznivce myslí. Tak třeba před 6 lety vydalo „Obrazy ze života vůdce“ od Emericha Drtiny a v minulém roce knihu „Moje válečná kniha“ s podtitulem „Kniha o statečnosti, obětavosti a věrnosti z velké doby Německa“.


Navíc na všechny uvedené knihy poskytuje Naše vojsko výrazné slevy. Jde prostě o to, aby se mohl v nacionálně socialistickém duchu vzdělávat opravdu každý. Dalším lákadlem tohoto vydání Hitlerova stěžejního díla Mein Kampf je předmluva od JUDr. PhDr. Emericha Drtiny, dr. h. c., a nesporné polistopadové morálně právnické autority, JUDr. Tomáše Sokola. Výše uvedené knihy tak mají jednak potenciál ozdobit nejednu knihovnu, ale i připravit dobré Čechy na blízkou budoucnost.

U našich sousedů na Slovensku už mají své Kotlebovce, u nás na naše Vlajkaře teprve čekáme. Vzhledem k čím dál více zjevnému sklonu podstatné části veřejnosti k rasismu, xenofobii a nesmyslnému nacionalismu nebudeme čekat dlouho. Poptávka je silná, čekáme jen na pořádnou nabídku.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 150 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde. Děkujeme!Související články:

31 komentářů :

 1. a proc ne?je tam mnoho zajimaveho o vyvolenych!!! tak jako v solzenicinovych "200 let pospolu", kniha, ktera
  v anglictine jeste nevysla, takze amici nejsou informovani!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Mám ji, když vyšla poprvé. Je dobře, že vychází. Trochu se divím pokrytectví autora. To, že tady od listopadu vychází knihy velebící SS, Wehrmacht, nacistické generály, vojáky -například Skorzenyho :Mé velitelské operace", nebo Elfordova Ďábelská garda, přímo oslavující Hitlera, vzpomínky nacistických generálů, lkajících na tom, že jim bylo "zabráněno zvítězit", to autorovi jaksi uniká. Ujišťuji ho, že všechny tyhle sračky si jedním dechem přečte kdejakej nácek hloupej, ale Mein kampf, to je těžké čtení, to nedaj, to nepřelouskaj, opravdu to jen švihnou do knihovničky a budou hrdí, že ji maj. To oni jsou ale stejně, své mindráky si léčí tím,že naslouchají, jaká že jsou óbrrasa. Blbečci, jsou jen untermensch. Takže - Mein Kampf je dobře, že vychází, alespoň si zájemci budou moci přečíst, co ten dobytek kázal, co znal každý Němec (povinná výuka, školení), co věděli Angličani, Francouzi, Američani, co podporovali a v co se takové kecy mohou vyvinout. Ono totiž si mnoho lidí myslí,že jde o předvolební plky, na které se každý vždy vykašle. On se ale najde všivák, který se své předvolební sliby pokusí realizovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Knihy nezabíjí, dá se zabít knihou ale musí ji mít v rukou člověk.

   Vymazat
  2. On tehle vystavující Dvořák je novodobej páter Koniáš,jenže on neví kdo to byl.Té knize dělá slušnou reklamu a je otázka proč.Díky Dvořáku,jdu ji koupit

   Vymazat
  3. Trochu blbej, anonyme 9:12 - ne?!

   Vymazat
  4. 9:12
   Pepku, ty jsi blbej jak vantroky. Ty už ani nechápeš, kdo je autorem článku a kdo ten článek uveřejní.

   Vymazat
 3. No a co, je snad demokracie a svoboda slova (teoreticky)?

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Letko, pokud hledáte fašismus, tak jste u Kotleby na špatné adrese. Musíte své zraky obrátit k evropským politickým špičkám - tam byste moh uspět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl by tu mít u nás více Kotlebovců

   Vymazat
  2. nuz, Pan Kotleba je siroko znamy clovek - nielen ako Zupan, ci politicky aktivista, ale aj ako ucitel ... ;)
   https://a-static.projektn.sk/2016/03/fotka-2.jpg

   Vymazat
  3. My tady máme opačný pól, mnohem horší, vlastizrádný Kalosek, se svou sektou TOP09 placenou zloději z celého světa. Hlavně, když jde ČR poškodit.

   Vymazat
 5. Anonymní29. března 2016 21:45

  Mám první vydání, které vyšlo před několika lety a byl okolo toho hrozný poprask. Je to opravdu velmi těžké a nezáživné čtení, dodnes jsem ji nedočetl. Jsou tam zajímavé myšlenky, ale jako celek víme kam to vedlo. Jen ať si to každý přečte, aby byl v obraze až někdo s ideologií národního socialismu (nacizmu) přijde.

  OdpovědětVymazat
 6. ono naplánované datum vydání k narozeninám jen ukazuje záměr. To není dobré. Ani vydání v NV.
  Asi si to vzal za své někdo komu je to blízké a odvedl skvělou práci. Taky to vydat nemuseli.

  K poslednímu odstavci. Takhle hodit dokupy všechny. To snad může jen člověk příliš mladý nezralý a neznalý, nebo sluníčkář havloid.

  Ohánět se xenofobií, (módním pojmem)... víš co to znamená?
  Jenže my nemáme strach z neznámmého, ale těm obdařeným očima, ušima a hlavou - dobře známého...
  Nálepkuješ vlastence jako nacisty?
  My nechceme zs pár (desítek) let jako volbu islám...(nebo smrt).

  Nesmyslný nacionalismus? proboha probuď se snad z marihuanového sna autore... Víš ty vůbec co se dnes vše děje. A jak to má skončit, pokud budem jen sedět?

  Každý "nacionalista" je mi 1000x bližší neb je to člověk milující vlastní národ a nelíbá nohy vetřelcům, kteří hlavně přišli ISLAMIZOVAT Evropu, tedy i TEBE.. pochop..
  Neurážím tě. Snažím se ti pomoct pochopit. Hledej, zjišťuj.. pátrej, dojdeš poznání. Ale mo času už není.
  Slované měli být Hitlerem vyhlazeni. Nestalo se. Ale řídili to mazaně odjinud a platili Hitlera (schválně si to zjisti odkud) Němce použili už několikrát. Mají takové vlohy. Hitler byl nástroj.USA je také nástroj, též EU.
  Ale teď je tu další a rafinovanější nepřítel.
  Vlastizrádna vláda nám nepomůže. Ale dnes půjde i "nacistům" i slovanům o totéž. Spojit se proti společnému nepříteli. Budíček!

  OdpovědětVymazat
 7. Když se moji rodiče vrátili v r. 1945 z koncentráků, dal tatínek mamince k narozeninám z legrace Mein Kampf se zlatou ořízkou. Do knížky vepsal: Lituji, ale výtisk vázaný v lidské kůži mi už vyfoukl jeden Angličan.
  Léta trůnil v naší knihovně jako upomínka na zlé časy.
  V době normalizace dostala matka strach a knihu vyhodila.
  Je to škoda, ale když jsem si ji před časem stáhl z internetu v češtině, moc se mi líbila pátá kapitola o tom, jak ovládat masy. Stojí za přečtení, protože ty poznatky se aplikují i dnes.

  OdpovědětVymazat
 8. No jo, Bavorákům vypršela práva, která jim fýrer odkázal a oni toho moc nevyužili, jsouc okupovanou zemí ...
  www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mein-Kampf-by-mel-byt-dostupny-hlidat-je-treba-jeho-prezentaci-175723

  Kdysi jsem četl výcuc co vyšel už před válkou u nás, tam bylo varování, že jsou to spíš rozvedené projevy, zbytečně košaté a rozvláčné. Ale obsah byl tlumočen korektně a bez invektiv, obvyklých v dnešní mediální žumpě i u méně "kontraverzních" figur...
  www.databazeknih.cz/knihy/mein-kampf-ocima-historiku-2697

  OdpovědětVymazat
 9. Michal Masopust29. března 2016 22:55

  Že tento nacistický paskvil mohl v Česku už dokonce podruhé vyjít je sprostou urážkou, doslova políčkem do tváře všech obětí nacistické zvůle za tzv. "prote(n)tokrátu" a výsměchem všem obětem Sovětského svazu, který obětoval 27 miliónů svých lidí, aby osvobodil od tohoto nacionálsocialistického bahna, nejen vlastní zemi, ale i velkou část Evropy včetně Československa! Je nesmírně tragické, že se v Česku najdou lidé, kteří si přejí navrat této temné a zrůdné doby znovu do české kotliny. Ale není divu, když venca lahváč-veškrna se po státním a majetkovém převratu v r. 1989 ihned omlouval sudeťákům za spravedlivý odsun z našeho území podle dekretů E. Beneše a postupimské dohody z r. 1945 a lezl jim po celou dobu svého tzv. "presidentování" do zadku?!? Zvedá se mi z toho žaludek, kam až jsme se to jako kdysi hrdý český národ za 26 let tzv. "vlády" nejhorších zmetků, vyvrhelů a nejhnusnější vekslácké spodiny dostali! Postavit tuhle odpornou kamarilu ke zdi, je ještě velmi malým trestem, pro tyto lidské zrůdy!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Takže teď chybí už jen pozvat Němce zpátky do Sudet.A vystěhovat naše obyvatelstvo do vnitrozemí. Zdá se, že některým ty asociace vůbec nedochází.

  OdpovědětVymazat
 11. sudruzi, mne zaujalo jen rceni ady, ze nikdy v historii nevzesel zadny "leader" z rad dobrych pisalku, vzdy pouze z rad dobrych "speakeru"!!!! a kdyz uz v nicem, tak v tomto mel pravdu!!! a tak jest!!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Pan Letko, nastudujte si v slovniku definiciu fasizmu prosim...

  OdpovědětVymazat
 13. V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné
  http://dolezite.sk/old/V_tazkych_casoch_29.html

  Vojna je kšeft
  http://dolezite.sk/Vojna-je-kseft-mU5M4a.html

  Porovnajme fašizmus s realitou
  http://www.informationclearinghouse.info/article18890.htm

  A ešči kniga: Wall Street and Rise of Hitler
  http://www.reformed-theology.org/html/books/wall_street/

  Jak prečitaš komplet s linkami tha potom napiš daco mudre

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ešče dodatok. ten skok medzi faśizmom a nacizmom nastal v Noci dlouhých nožú keď ekonomická klika, Hjalmar Schacht, vypudila nacistov Gottfried Feder, Drexlerovci

   Vymazat
 14. Pokud si chce někdo na něco udělat svůj názor, měl by se s tím seznámit sám a ne přijmout názor někoho jiného. Je uplně jedno, které knihy se budou zakazovat, pokaždé je to v rozporu se základními svobodami člověka. To ale panu Letkovi opět nedochází.

  OdpovědětVymazat
 15. V Německu bylo vydáno nové, odborníky komenyované, vydání Mein Kampfu. Doufám, že NV vydává překlad .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:16-hmm, ty vysvětlivky jak pochopit text mám nejraději!

   Vymazat
  2. Taky je nemám rád,ale některé knihy bez nich nikdo nevydá...tak,jako např:"Protokoly sionských mudrců"...i když "proklínaný hanebný podvrh,nasazující židům horší,než psí hlavu...",rozhodně doporučuji k přečtení,stejně,ako ten Mein Kampf každému,kdo se snaží pochopit minulost i současnost.

   Vymazat
 16. Asi by nikdo nevěřil, Hitler na oslavu svých narozenin, dostane takový dárek. Ale když se podíváme do TV tak tam je stále válka(čt2, ale i na satelitu). Že by nás ten dobytek na něco připravovali?

  OdpovědětVymazat
 17. při té frekvenci filmů s nacistickou tématikou, válečných dokumentů, adorace všelijakých vůdců je vydání této knihy snad jen doplnění dnešního kurzu. Tolik "oslav" druhé světové váky nedokázaly předávat ani za socialismu. Když se dnes dívají na tyto dokumenty naši mládežnící, tak si asi říkají, že to byla zajímavá doba ...
  to je ovoce popularizace. Na špatné doby se nemá sice zapomínat, ale ne je znovu žít, byť ve filmech, nenese to dobré myšlenky, zvláště prizmatem toho, co se v Evropě děje a bude ještě dít.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 18. Tu knihu jsem před lety stáhl z internetu a vytiskl. Doporučuji všem tohle dílo přečíst, ne snad z nějakého důvodu potencionální indoktrinace, ale proto, aby si každý jedinec uvědomil skutečný intelektuální potenciál autora, poněvadž oficiální média nám Hitlera prezentují jako nějakého pomatence, směšně gestikulující figurku, omílající pár naučených frází. A nad tou slovní zásobou člověk opravdu jen tiše žasne (ale tady možná sehrála roli i ruka překladatelova). Prostě za přečtení člověk nic nedá. Lepší než civěl na přihlouplou Novu či prolhanou ČT. Berme to jako sebevzdělávání....

  OdpovědětVymazat
 19. Kdyby nebylo Hitlera, nemělo by i Německo ve druhé válce miliony mrtvých, které po válce v práci nahradili miliony Turků, které později následovali další miliony vetřelců. Jinými slovy, Hitlerovy skutky nám dnes ovlivňují současnost.
  Němci tupě poslouchali Hitlera, stejně tak jsou dnes v otázce migrantů neschopni se vzepřít šílené Merklové. Asi pojedou, jak jsou zvyklí, zase až do svého hořkého konce . . .

  OdpovědětVymazat
 20. Pane Letko, já nevím, co NV vede k tomu, aby právě v den, kdy se narodil největší zločinec a vrah minulého století, Adolf Hitler, vydali jeho bibli a modlitební knihu "Mein Kampf". Navíc ještě s předmluvami těchto pánů.

  Ovšem co mne zarazilo na Vašem článku je tato věta : " Vzhledem k čím dál více zjevnému sklonu podstatné části veřejnosti k rasismu, xenofobii a nesmyslnému nacionalismu nebudeme čekat dlouho." Kdo Vám dává právo občany ČR, kteří mají oprávněné obavy o osud Evropy a České republiky ve světle islamisty zahájené války se vším, co evropské země charakterizuje - s občany těchto zemí, naší kulturou, zvyky, zákony, sociálními vymoženostmi atd., nazývat xenofoby, rasisty a nacionalisty. Kdo jste, že si dovolujete lidi, mající obavy o sebe a své blízké takto nálepkovat. Hitler chtěl ve jménu árijské rasy zničit a zlikvidovat Slovany, částečně fyzickou likvidací, částečně zotročením. Dnes , ve světle toho, co se děje v důsledku implementace západní, především americké, demokracie do zemí BV, SV a severu Afriky, hrozí podobný osud i té hitlerově árijské rase. A říkám Vám : raději budu xenofobem a nacionalistou, než bych se díval na to, jak jsou moje rodina, blízcí či národ likvidováni v zájmu multikulturního zotročení, jemuž se dnes vznešeně říká "multikulturní obohacení".

  Otázka : Jaký je rozdíl mezi tím, čeho chtěl dosáhnout Hitler a tím, co nám prostřednictvím tohoto multikulturalismu chystají dnešní elity, jež ho v Evropě prosazují?

  OdpovědětVymazat