Reklama

čtvrtek 17. března 2016

Andrej Babiš nevlastní Farmu Čapí hnízdo vědomě! :-D)

17.3.2016  Facebook


46 komentářů :

 1. Je to trapas. Celé je to nechutně načasované a účelové a nejvíc ze všech se tetelí Kalousek, protože ten se totiž s každým dohodne napravo i nalevo, kromě Babiše. Už si mne ty svý zlodějský pazoury, jak mu stoupají preference. Jestli tohle pravicový voliči zbaští a v zoufalství zvolí zase starého osvědčeného zloděje, protože ten tak nějak přežije všechno, tak jsme na další roky v háji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava: pravicoví...

   Smazat
  2. "Zloděj křičí, chyťte zloděje". Šmejdi jsou oba.
   Oligarcha vlastnící lžimedia nemá co sedět na státní kase!

   Smazat
  3. Ty máš na nočním stolku fotku toho hnusného stbáka, který dojí stát jak krávu (kromě toho, že mu daňový poplatník platí všechny jeho zaměstnance formou dotací, tak si minulý rok odpustil 1,5 MILIARDY na daních) a každý večer mu před spaním dáš hudlana, že jo?

   Smazat
  4. Ten převlíkač kabátu už na to čeká a už se těší, že zase zasedne na ministerstvo financí, je to zloděj a okradl nejen důchoce, ale i náš stát zadlužil a teďka platí heslo, já nic já muzikant.

   Smazat
 2. No myslel jsem že zrovna tohle své čapí hnízdo má babiš dobře ošéfované když šel do politiky. Tak buď je to amatér nebo blbec.

  OdpovědětSmazat
 3. ...chyťte zloděje !!!!
  ...ano končí doba kdy stavebniny se vás při prodeji ptali chcete li to na fakturu a nebo na volno...
  zrovna tak se ptají pivovary při závozu, nebo velkosklady potravin atd.
  Ten zatracený Babiš si dovolil na velké ryby*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdysi, ještě jen jako podnikatel, se Babiš vyjádřil v tom smyslu, že platí tolik daní, že si snad může dovolit požádat i o nějakou tu dotaci. Nevěřím, že by mu kdo prokázal vyloženě zlý úmysl okrást EU, to bude mít určitě ošéfovaný. Možná budou zpochybňovat účel dotací a třeba bude i dotace vracet. Ale jsem si celkem jistá, že to časem vyšumí, teď jde ale hlavně o to, aby to novináři náležitě rozvířili a valili to lidem do hlav dnem i nocí bez ohledu na to, jak to celé nakonec dopadne. Babiš se totiž zcela jistě bude bránit a tak to stejně bude na dlouhé lokte. O Paroubkovi už dnes také bezpečně víme, že není pedofil, byť si pořídil mladičkou, fungl novou manželku. Ale důležité je, že z politiky zmizel, o to šlo. Předvolební kampaň právě začala, přátelé. Zbaštíme jim to i tentokrát?

   Smazat
  2. Plácáš hovadiny, ale to nevadí. Tvůj milovaný STBák je pro tebe vzorem ctnosti, že jo? A registrační pokladny toho tak vytrhnou, když si tento STBák bude odpouštět miliardy na daních, blbe.

   Smazat
 4. Ať jde celej Babiš do řiti. Na každýho jednou dojde. Byli jsem před Babišem, budeme i po něm.

  OdpovědětSmazat
 5. Vědomě, Doktore Davide...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak? je to staženo s Facebooku Dr. Davida?
   Také tu ale nerad vidím tolik "chybek", nejen tu ..

   Smazat
 6. Zatím se Sobotka a jeho lez doprdele politika zmohla k tomu aby odmítla North Stream 2 .. plynovod ....

  ::::::
  Být tam někdo jiný než Putin tak zastaví kohoutek do Evropy a je to ....a jenom pak by došlo k férovému jednání o businessu .....

  OdpovědětSmazat
 7. Tak já považuji to,

  co tady v ČR Babiš dokázal vybudovat, za hodno obdivu.
  Včetně firmy ANO.
  Vemte to realisticky:

  Se sloganem "Bude líp" a "My makáme" ,plus vhodní předvolební klauni, z těch vyčníval především Stropnický,
  za to dostal za odměnu post obrany... a bylo to !

  Tak nyní nenadávejte, sami jste možná tu partu volili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen víc takových imbecilů, jako jsi ty a můžeme to tu zavřít.

   Smazat
 8. Dotace na Čapí hnízdo v roce 2008,ODS u moci.Babiš v tu dobu ani nezaložil ANO.8 let trvalo,než se přišlo na to,že se jedná možná o podvod?Kolik podobných podvodů tam ještě je?TOP09 padají preference(5,4%),proto takový hon na Babiše.Nikdo z nás neví,jak to přesně bylo.Všechno jsou jen dohady a medialní masáž pravdomluvné ČT.Už jenom,že Babiš někoho vyhodil z MF a ten poslal anonym na EU je zarážející.Proč se nikdo nezajímá o OKD,solární barony atd?Babiše jsem nevolil,ale budu ho volit teď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen víc takových imbecilů, jako jsi ty a můžeme to tu zavřít.

   Smazat
  2. 14:59 - Neboj se, předvolební koblížky budou. Oligarchové ve vládě jsou beztrestní všude na světě.

   Smazat
  3. STOPROCENTNÍ souhlas. já také budu volit ANO

   Smazat
  4. Občane, občane, krátkou paměť máš! Nová akční hra našich politruků rozpoutala hon na Babiše záměrně a cíleně, poněvadž jim bolestivě šlápl na kuří oko. Více jak 25 let si prohnilí žili poměrně klidně ve svém páchnoucím knížectví. Poddaným občas prokázali svou přízeň rozdáváním drobečků smetených ze stolu. Ti jen bezmocně hýkali a nastavovali svůj hřbet k dalšímu výprasku. Únikem Sobotkových e-mailů bylo nutné veřejné mínění přebít vyšším triumfem. Za úplatu bezpáteřní rádcové rozpoutali štvanici a teď se ve špinavém rohu krčí a vítězně piští. Špínu je potřeba přelít ještě hnusnějšími splašky. Účelově vykydat co nejvíc hnoje na vládního soukmenovce a přitom přikrýt vlastní špínu bělostným rouchem. Ať hodí kamenem kdo jsi bez viny, tak do toho spravedliví pohůnci, zítra budete házet opět na někoho jiného, koho vám bezvěrci předhodí. Že by pan prezident měl pravdu o naivních občanech bez mozku?

   Smazat
  5. babiš, skvrn a špíny se zbavíš.
   Věříte, koblížci?

   Smazat
  6. A komu si přejete, že máme věřit? Každý za to, komu věří, nese zodpovědnost.
   Byl snad Kalousek nebo Sobotka lepším ministrem financí jen proto, že nepostavili vůbec nic?

   Smazat
 9. PíČapí hnízdo.
  Jakjinak ?
  Zdrawim te, Andrejko...jeste mam u tebe nejake "drobne"...
  kdopa je to ? /tajenka/

  OdpovědětSmazat
 10. Babiš je jasná volba!
  Kalousek mu nadává, lžídia a prestituti ho špiní, zaměstnává spoustu lidí, kteří dostávají mzdu včas, tlačí dolů zadlužování a jestli byl v STB, tak to už je z říše snů. Představte si, že by to byl disident a chodil chlastat s Veškrnou, to by byla tragedie.

  OdpovědětSmazat
 11. Zeman prý přijal Babišovo pozvání k návštěvě Čapího hnízda . Mnohým se to nelíbí . Proč ? Vždyť Zeman si jen jede prohlídnout ranč budoucího premiéra Česka .

  OdpovědětSmazat
 12. Čapí hnízdo vlastní nějaký člověk, kterého vůbec neznám. Jen se prostě namaskoval, aby vypadal úplně jako já. Váš A B.

  OdpovědětSmazat
 13. Babiš mi z politiků vadí nejméně jako jediný nejdřív něco dokázal a pak šel do politiky.

  OdpovědětSmazat
 14. A možná ve stejnou dobu dostal Topolánek dotace na vybudování golfového areálu na Čeladné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. joj čeladnou zavidi i kobliha když se podkec že v te čeladne uděla finančni audit s tim že to zveřejni to by potom byl poprask takže každej agent a na každyho agenta něco ma jen se proflaklo to co mělo byt pod pokličkou

   Smazat
 15. Nejvíc ječí Kalousek
  proto že je chlastoušek .
  Pívo , víno , tvrdý chlast
  já dřel v každý vládě jako
  ďas . Čápi hnízdo to je tunel
  a Karel je opět tuhej . M

  OdpovědětSmazat
 16. Jak jsem choval křečka.
  Tchoř ho z gauče nevysmradil, ježek ho píchal /vlastovko pardon/,
  fretka tri dni nahanala...no nenahnala...
  JAR. Hašek, pro Alpínku... ja to zkusim s trumpetou,tedy v kufru.

  OdpovědětSmazat
 17. Černí čápi už táhnou do Evropy. Bude třeba více takových hnízd, říkal hlavní ornitolog Bohuslav Sobotka. A zdůrazňuje, že jsou chránění. No tak, jestli jsou chráněný, tak do klecí s nima, nebo ať se nám radšji vyhnou.

  OdpovědětSmazat
 18. Já zase budu volit jednu ze dvou neparlamentních stran, nebo Okamuru, protože tady nechci mít Čechy zaplevelený vetřelci. Bohužel ani v tomhle se nedá Burešovi věřit, i když sám říká jako že v žádném případě tady invazní armádu nechce. Stačí se podívat na ten výkvět okolo něj. Jistě bude ho volit asi dost pomatenců se slovy, že něco jediný dokázal a že už nemusí krást, když má tolik peněz a majetku, že si může dovolit platit daně tady v Čechách atd. To už jsme slyšeli v minulosti mnohokrát i o jiných. Přesto volte jedině neparlamentní strany (pouze s výjimkou Okamury), s těmi co už v různých obměnách známe těch 25 let to bude už jenom horší. Stačí se mi podívat na ministra války a mám po jakékoliv chuti volit ANO i kdybych dostal koblihu jak barák.:-) O těch ostatních parlamentních stranách se snad nebudu ani zmiňovat to je mimo Okamury žumpa na kvadrát. Měli by jste se tentokrát vážení občané skutečně zamyslet komu to hodíte, budou to zřejmě poslední alespoň trochu demokratické volby, kdy se můžete ještě zachránit a rozhodnout tak o svém osudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby Okamura uspěl museli by se Češi vzpamatovat a podpořit ho . To se ale asi nestane , protože značná část ovčanů je tupé stádo , které zase bude volit za koblihu . Další skupinou jsou Havloidní pravdoláskaři jejichž favoritem je zase Kalousek a jemu podobní . Takže aby zase Češi drželi spolu a byli jednotní tak budou asi muset dostat opět pořádně přes držku aby se vzpamatovali .A ta doba asi už není daleko .

   Smazat
  2. Okamura, to je to pravé ořechové.
   Kolik dostal a zdanil "provizí" ze všech krámů a hospod, kam své Japonce tahá. A jak kvalitní, kvalifikované, průvodce zaměstnává.
   To je samuraj bez bázně a hany.

   Smazat
 19. Je potřeba, aby pan Babiš koupil celou republiku. Daně bude platit tady a ne na Marzu, jako majitelé fotovoltaických elektráren. Když si nastavili výkup za kW vysoko nad 10Kč, tak jsem si říkal, že se někdo zbláznil. Platíme sviním blahobyt a přitom se neví, kdo to je!

  OdpovědětSmazat
 20. Babiše sice nevolím, ale fandím mu. Možná příště i volit budu. Jeho vysvětlení chápu a kdo to nechápe musí být úplně natvrdlej.Samozřejmě to nemusí být pravda, ale proto se to prošetřuje.Myslím, že není trestné žádat o cokoliv. O příspěvky i o dotace. Jestli je dotyčný dostane neoprávněně, není snad jeho vinou, ale vinou těch, kteří je přidělili, případně neodhalili pochybení, takže odvedli špatnou práci. Nebo je chyba v zákonech a ve špatné práci zákonodárců. Jestli někomu vadí Babiš podnikatel, tak mně víc vadí ti, kteří se obohatili politikou šitou sobě na tělo.

  OdpovědětSmazat
 21. Je to o prioritách, mohu být i chudý, ale k tomu musím být alespoň naživu a nežít s rodinou ve strachu o zdraví a budoucnost mých dětí i celého národa, a v tom mi Babiš bohužel nedává jasná řešení. Až podle činů poznáte je a mimo pár vyjádření necítím zatím nic konkrétního, že by třeba tak trochu alespoň zapůsobil na Sralbotku (přeci jen je místopředseda vlády) ve smyslu svých proklamací nepřijímat vetřelce, nebo si zjednat alespoň ve své straně názorovou jednotu k této otázce.

  OdpovědětSmazat
 22. copak se asi stalo že ti sami komunisti a estebaci najedno netahno za jeden provaz zebi se i politicka mafie začala dělit na rodinne klany jak je běžne u hereček jezedaku a profi športofcu????? advokaty dochtory policajty čete a čro nevijimaje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože jezdcí apokalypsíčtí...atd.
   Už valej !
   Alpínka naposled :-(
   stejne mi to smazou

   Smazat
 23. Nepevný Sobotka zase otočil Přeci tvrdil, že počká na výsledky šetření policie a nějaké komise EU. A teď se připojil k mediální kampani nařízenou Kalouskem a svolává jednu poradu za druhou. Nebude u nás klid dokud ten chaizl z HOP 09 bude škodit.

  OdpovědětSmazat
 24. Všimněte si, jak útoky proti Babišovi a Zemanovi vedou ti, kteří si nemohou ani představit, že by někdo mohl bez postranních úmyslů pracovat ve prospěch státu. Neustále jen vypovídají o sobě, o podlosti svého myšlení.
  Nemohu tvdit, že Babišovi bezmezně důvěřuji. Ale zatím v jeho činech nevidím nic, co by jeho poctivost zpochybňovalo. Kauza Čapí hnízdo je trapný nesmysl. Stačí jen porovnat částku, o kterou se jedná, s měsíčním příjmem Babiše. Na druhou stranu se nikdo nezajímá o miliardy, rozdané kamarádům za různé rozhledny, cyklostezky, revitalizace, předražené vybavení parků a zvelebování soukromých majetků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman je O.K. Kope za lid, to je v dnešní situaci velmi potřebné..
   Babiš není O.K. Kope za sebe, lid je až na x-tém místě, pokud vůbec. To je v pořádku, ale není přípustné, aby při tom seděl na státní kase a ovládal média, která si koupil, a která lžou v neprospěch lidu(taky na ně nadáváte, oprávněně).
   Chování parlamentních stran se nezmění, pokud budou znova zvoleny, změna je velmi potřebná. Přemýšlejte, vy všichni jeho zastánci, nebo jednou budete opět říkat - my jsme si mysleli, že ...

   Smazat
 25. http://www.humr.cz/wow/exklusivni-vypoved-el-risitas-o-tom-jak-to-bylo-s-capim-hnizdem/

  OdpovědětSmazat
 26. No, na rozdíl od A 21.01 si myslím, že Babiš kope za náš stát a tím i za lidi v něm. Řídit stát jako prosperující firmu není nic proti lidem, i když na tom třeba vydělá i on. Zaslouženě oproti těm předešlím ve vládách, kteří stihli z politiky zbohatnout. Asi se mu podaří i vyrovnaný rozpočet a přitom nikoho u huby nebere, jako Kalousek, který sobě dával a chudákům bral. Nikdo z vlád před revolucí by si nedovolil takto zbohatnout a přesto se jim i tenkrát vyčítali speciální obchody a léčebny a rekreační středisko na Orlíku a kdo ví co ještě.Tenkrát se zmohli maximálně na nějakou vilu po emigrantovi, ale ten zas věděl, že když ilegálně prchá, tak o všechno přichází. Myslím, že většina emigrantů byla ekonomická a jen nějaké miniprocento byli političtí. Spíš se těm politickým z 4eskoslovenska nechtělo viz. Havel, protože mohli podrývat co se dalo a ještě za tvrdou měnu, což se vyplatilo.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.