Reklama

pátek 18. března 2016

Anketa mezi tureckými občany před zavedením bezvízového styku s EU

18. 3. 2016     (80 sekund)

30 komentářů :

 1. Pošlete to Sobotkovi a všem vlastizradcum v republice a toto video by se melo pouštět na náměstích na velkých obrazovkách, aby hlupák mladej Stropnický a jeho kámoši viděli a slyšeli co je ceka ! Měli by to vidět i Němci a mlátit je s tim videem po hlavě , ale hlavně ty magory v EU ! Měl by se najít někdo, kdo by to dokázal pustit v senátu a posl. sněmovně ! Přece tohle - muslimy a jinou verbez , nemůže normální člověk do sve zeme chtít !!! A pokud ano , tak je to uchyl a nemá mezi normálními občany co dělat a je třeba ho - je , všechny někam zavřít - nejlépe na hlidanou psychiatrii ! Je mi 60 a fakt me jima hrůza ....

  Hanka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. " nemůže normální člověk do sve země chtít !!! ......"
   Ano, přesně tak. Naši a evropští politici organizují jejich hromadný přísun. Nerozlišují, úmyslně, rozdíl mezi běžnou imigrací a destrukčním stěhováním národů.
   My si v této demokracii můžeme mluvit a psát co se nám zlíbí, a oni si zas dělají co si zamanou i proti vůli vysoké většiny.

   Považuji osobně převažující většinu poslanců a senátorů, celou vládu nevyjímaje, za vlastizrádce.
   Už jenom pro tu praktickou nečinnost. Děda.

   Smazat
  2. Ano,tady každý nadává,jsou nás miliony,ale ruku na srdce.CO PROTI ZRADĚ NA NÁS,NÁRODU DĚLÁM?Sedím doma na kanapi a nadávám.Ale vyjít do ulic?Najdu spousty výmluv-je zima,prší,sněží,jedu na chatu ,nemá to cenu.Ano i my jsme účastníky dění a musí se s námi počítat!Dokažme to 26.3.v Praze!Kvůli našim dětem a vnukům!

   Smazat
  3. V anketě nám vzkazují : Budeme vás zabíjet jako zvířata . Já jim zase vzkazuji : Začněte u politiků !

   Smazat
  4. Svěřme ochranu západní hranice Ruské federaci.

   Smazat
  5. Zjistit totožnost těch kozomrdů a zlikvidovat.

   Smazat
  6. Já osobně jsem přesvědčen, že národ dokáže povstat a ubránit se pokud bude mít za kým jít, pokud se najde osobnost, která to bude organizovat a dokáže stmelit masy a vést je - vůdce, který bude na naší straně a kterému budeme věřit. Sám jednotlivec toho moc nezmůže.

   Smazat
  7. Stačilo by poslat Sobotku a jeho souvěrce do tohoto prostoru. Oni si to s nimi vyřídí za nás.

   Smazat
  8. Vazeni s tou Ruskou federaci nepocitejte, Vy si skutecne myslite,ze pro hloupe urazky a schvalnosti nasi neslusne EU by se rusove exponovali v nas prospech?

   Smazat
  9. Uz toto zruseni vizoveho styku mezi Tureckem a Ceskem by zavdalo vyjit do ulic v milionech po celem Cesku a rozpoutat poulicni boure dokud nebude bezvizovy styk zrusen.Vzdyt tady se jiz jedna o primou hrozbu narodni genocidy osmanskymi hordami.Mozna Milos Zeman zavola cesky narod do zbrane.Musime se teto hrozbe postavit jako deti matky Slavy a Kristovi bojovnici. Pravda zvitezi!!!!!!!!!

   Smazat
 2. 5:58
  Přesně tak to je, co proti zradě dělám? Proč nejdu na demonstraci, stačí tam jen být, proč se nezapojím, třeba tím, že se stanu členem SPD, nebo alespoň příznivcem? Proč? Protože jsem zbabělý Čech, který vždycky spoléhá na jiné, na Blanické rytíře. Dokažte, že nejste zbabělci! www.spd.cz. Já volím Okamuru!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen volit, založte rovnou místní organizaci.To měli soudruzi rudí i modří.Dokázali se udržet u rozhodování i dlouho po tom, co jim voliči přestali věřit.
   Při prohlídce názorné agitace ve městě, z níž jsem si dělal celý život legraci, jsem zjistil, že 15. března není o čem mluvit. ČSSD popřálo šťastné velikonoce, ale to tam bude viset do června. Vsadím se, že většina kolemjdoucích by byla překvapena obrázkem např. traktorů na náměstí ve Finsku nebo fotkou z turecké ankety( má titulky) o ,,nevěřících psech".

   Smazat
  2. To není o volebních hrátkách. Chce to aktivní obranu třeba i se zbraní v ruce. Osobně preferuji Ruský model. Pokud chtějí k aláhovi, vyhovme jim a pošleme tam ty radikální i ty umírněné. On už si je přebere.

   Smazat
 3. Mlátit každého vEU videem po hlavě čarodějnici Merkelku !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Realita je,

  že v sousedním Německu je již kolem 5 mil. Turků.
  Turecko považuje vízový režim vůči svým občanům za ponižující, nepochybujte vůbec o tom, že bude k 30.6.t.r.
  pro turecké občany zrušen.
  A dále se také "tím správným směrem" posunou jednání o vstupu Turecka do EU.

  Můj závěr:
  Muslimové hloupé Němce,(především ty západní), převálcují množstevně a dobře jim tak.
  Když před více, než 5 lety vydal Thilo Sarrazin knihu
  "Deutschland schafft sich ab" ,vydáno i v ČR pod titulem
  "Německo páchá sebevraždu" ,
  tak jistě netušil,že to půjde daleko rychleji...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německo páchá sebevraždu a zároveň je globálními elitami vražděno! Do roku 2020 má být v Dojčlandu více muslimských mladých mužů než mladých Němců! Termín je elitami plánován s rezervou = bude to dříve! Když píši o mladých muslimských mužích, píši o vojácích prorokových - a ti, až si budou jisti svým vítězstvím, zaútočí. Prvně na školy, neb děti jsou skvělý terč a uprchlická zařízení jsou blízko... Do 2 dnů budou zajaty tisíce rukojmích. Další eskalace bude spočívat v útocích na policejní a ozbrojené síly... Někdy v ten moment se na cestu do EU vydají desítky miliónů dalších džihádistů... Tomu náporu pak Evropa nebude schopna odolat. Do roku 2025 dle plánovačů (např. EUROMED) má být 159 mil. imigrantů = s Evropou bude konec!!! Na netu bylo video - konečné řešení hospodářské krize po Islámsku - je již odstraněno. Viděli byste, že muslimové se sem chystají vyrazit - naloupit si otrokyně a otroky, zlato a cennosti, domy a byty a vůbec veškeré místní bohatství = myslí si, že na to mají právo!!! A naše elity jim to chtějí umožnit, neb nás nemají rády!!!

   Smazat
  2. Svěřme ochranu západní hranice Ruské federaci.

   Smazat
 5. preposlat vsem ceskym i eu politikum! studie osmanske rise rika, ze tato hovada vlladla v evrope od r.1299-1922!!! sobotko pouc se!!! lide bdete!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Dobře, ale co dělat? Koho zde volit? Už i ten Konvička připustil spolupráci s Bártou, takže vše se ukazuje trochu jinak.

  OdpovědětSmazat
 7. nespokojený občan19. března 2016 11:56

  To nás čeká, to je hrůza! Píšeme na diskuze, demonstrujeme a myslíte, že to bude stačit? Vždyť obyčejný člověk nemá tak dlouhé prsty, jako politici. Byla jsem na Loret. nám, i Hradě na Konvičkovi, půjdu opět 26.3. na Václavské náměstí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to je potřeba v celý republice ne jen v Praze

   Smazat
 8. Lidé do ulic po statisících a urychlemě sesadit vládu, uzavřít neprodyšně hranice a vystoupit z EU. To je jediná možná záchrana. Jinak dle vývoje situace jako republika do dvou let končíme.Bude to muslimská země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš odhad je plně v souladu s mým! Do 2 let můžeme skončit!

   Smazat
  2. Naprostý souhlas s 12:34 Už zbývá to jen uskutečnit . Obávám se ale , že dostat do ulic sta tisíce Čechů může jen něco strašného . Něco co je opravdu vyděsí a to i ty Havloidy , sluníčkáře , pseudoumělce atd . natolik , že zase budou jednotni . Jen aby potom už nebylo pozdě !

   Smazat
  3. ALE CELÁ REPUBLIKA!!!!!!

   Smazat
 9. A místo pomíchaných davů sem v blízké budoucnosti budou proudit davy, které budou vybrány v Turecku.
  Jedni zbujové sem do Evropy už přišli zamícháni do davů a teď už budou přicházet jen vybraní, viz video.
  Ozbrojme se, jako že jsem si to nikdy nedovedla představit. Turci před branami !!!

  OdpovědětSmazat
 10. Hm, v tom videu se vyjádřilo 5 lidí z 5 milionů Turků v dojčlandu. To není moc reprezentativní vzorek. Že vás to baví, vystavovat takové sračky. Že s Islámem jsou a budou problémy, nikdo nepochybuje, ale dokládat to takto nevěrohodně je o ničem. Pokud by většina Turků uvažovala jako těchto pár dementů, tak by poslední volby dopadly úplně jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť to je pravda. Těchto 5 kozomrdů je třeba najít a pro výstrahu zlikvidovat.

   Smazat
  2. Video je zmanipulované. Takoví lidi v turecku jsou, to je pravda, ale i u nás žije hodně turků, například ve vídni taky spousta. Skustě místo sledování takových videjí s těmi lidmi mluvit osobně. Zjistítě že nic není černobílé tak jako to prezentuje tohle video.

   Smazat
 11. Není jiné východisko pokud chceme přežít než muslimy vyhladit a konečně na ně použit ne jaderné ale TERMOJADERNÉ zbraně.To značí že se v mžiku vypaří a písek se promění ve sklo.Jak dlouho budeme čekat až celou evropu zaplaví? Je třeba konečně jednat toho vyhrožování muslimů už je dost! ! !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.