Reklama

.

.

sobota 26. března 2016

Bezvízový styk s Tureckem aneb „Vláda je odpovědna Poslanecké sněmovně“!


Oldřich Lukáš
26. 3. 2016
Vláda ČR ústy svého předsedy prohlásila, že nebude respektovat usnesení Poslanecké sněmovny PČR proti bezvízovému styku s Tureckem. „Těžko můžeme měnit dohodu, která už byla uzavřená na úrovni všech 28 členských zemí EU“, konstatoval premiér. „Usnesení Sněmovny nemá pro vládu právní důsledek“, podpořil ho Martin Stropnický.


Česká republika však má jistý zákon, který musí respektovat úplně každý. Jmenuje se Ústava ČR a v ní je mj. jasně řečeno, že „Vláda je odpovědna Poslanecké sněmovně“. Jak to, že tedy vůli poslanecké sněmovny Vláda respektovat nemusí? Dále se v ní uvádí, že: „Lid je zdrojem veškeré státní moci“. Jenomže právě lid nechce o bezvízovém styku s Tureckem ani slyšet, jelikož se právem obává, že tak otevřeme bránu nekontrolovanému přílivu muslimských teroristů a barbarům, kteří svými „hodnotami“ patří do období tisíce let před naším letopočtem. Ověřit si to může Vláda v referendu. Čí vůli tedy vláda prosazuje, když ne parlamentu a ne svého lidu?

Mají však občané opravdu důvod obávat se něčeho zlého? Inu, pokusme se zamyslet nad několika aspekty bezvízového styku s Tureckem. Turecko, jak prokazují mnozí dopisovatelé a experti na internetu, je totalitním státem trestajícím vlastní žurnalisty za pravdu nepohodlnou sultánovi (prezidentovi) Erdoganovi. Spolu se Saudskou Arábií a CIA patří ke kmotrům ISIS (výcvik, výzbroj, obchod s kradenou syrskou naftou, boj proti Kurdům – jediným bojovníkům proti ISIS, nepočítáme-li ruskou a syrskou armádu). Má tím pádem lví podíl na vzniku uprchlické tsunami drtící Evropu. Jen letos Turecko dokázalo nesmyslně vyhrotit své vztahy s Ruskem, ale i s Bulharskem.

Co lze od takového „spojence“ očekávat? Podle dohody s EU přijme migranty z Řecka, když za každého z nich pošle do Evropy zpátky migranta jiného (údajně ze Sýrie). A ještě za to dostane miliardy Eur. První zásadní otázkou je, proč rovnou nepošle všechny migranty do Saudské Arábie, která má klimatizované stany pro miliony věřících, kde se mluví a píše arabsky, všichni jsou „správné“ víry a mají stejnou kulturu. Proč toto eurozrádci Turkům ani nenavrhli?

Ale budiž. Rostoucí odpor Evropanů však zjevně vede k uzavírání hranic některých států a posléze i Evropy samotné. Jak tedy dostat do EU další migranty, aby mohlo konečně dojít ke spolehlivé likvidaci evropské kultury? Inu, to není problém – buď přes Lybii, nebo přes Ukrajinu. Postačí vrácené uprchlíky poslat z Turecka do Afriky, koupit jim lepší čluny za peníze EU a nechat je odplout do Řecka. Odtamtud budou (možná) opět vráceni a za každého z nich bude Turecko moci poslat další migranty, tentokrát už legálně (nejlépe letecky), do Evropy zpátky.

Jenomže je tu několik neposlušných států, jejichž občané nechtějí pochopit, že atentáty v metru patří ke svébytné obohacující multi-kultuře muslimů; patří sem Maďarsko, Slovensko, ČR (snad), dokonce už i Polsko, zlobí i Makedonie, Bulharsko a kdoví kdo ještě bude. Dokonce se vzpírají blahovůli Angely Merkelové a smečky jejích predátorů, která požaduje jménem EU přerozdělování uprchlíků podle jimi daných kvót. Plácají něco o svébytnosti států a respektu k vůli jejich občanů. Když to tedy nejde přes kvóty, je nutno hledat cestu jinou. A ta se jmenuje – bezvízový styk s Tureckem! Imigrant s vízem EU (razítko většiny států zahlcených islamisty není problém) se může po Evropě pohybovat, jak chce. Nelze mu tedy bránit ve vstupu do žádného ze států. Nádherná cesta, jak obejít zákony neposlušných zemí na ochranu hranic, udělování víz, či povolování pobytu!

Jak vidno, přístup naší vlády se pohybuje na hranici vlastizrady, ne-li za ní. Dobře si to zapamatujme a až půjdeme k volbám, dejme těm, co nás chtějí prodat Světovládě a NWO, jasně a politicky nekorektně najevo, že naše představy se od těch jejich přeci jen „poněkud“ odlišují.

21 komentářů :

 1. Vláda je dávno za hranicí vlastizrady !!! Je v zájmu kariéristy a psychopata Sralobotky, aby okmažitě odstoupil, jinak ho odplata nemine. Zločinů na své osobním kontě již má velmi mnoho. Od okradení občanů OKD o jejich byty a řadu dalších tunelů, které jako ministr financí v minulosti uskutečnil a další i v současné době, až po několika násobnou vlastizradu našeho státu.
  A tuto zrůdu lidé volit již nebudou - možná tak kalašnikovem.
  Pokud neodstoupí, jsou před ním jen dvě možnosti : 1) Po svrhnutí vlády, bude souzen za vlastizradu a odsouzen k trestu smrti, který bude v revoluční situaci obnoven. 2.) Odsoudí ho soudce LYNČ a ten má pouze jeden druh trestu !
  Konopnou kravatu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dotaz : Kdo tuto vládu svrhne a kdy ?
   Odpověď nejbližší pravdě : Nikdo a nikdy !

   Vymazat
  2. Pokud vláda nerespektuje rozhodnutí parlamentu, je povinností parlamentu ji odvolat. Pokud ji přesto parlament neodvolá, je prokazatelně na stejné úrovni jako vláda. Pokud občané nezmění složení parlamentu ve volbách, jsou na tom ještě hůře.

   Vymazat
  3. Holt nám nic jiného nezbyde, než povolat Milouše. To je takový brouk Pytlík České politické scény a ten, za vydatné pomoci Ovčáčka si poradí.

   Vymazat
 2. Zmetek Sobotka se Zaorálkem,grázlem stejného ražení,prodali vlastní národ a jeho budoucnost za vidinu funkce v byrokrtatickém bruselonském aparátě a superfešácký důchod po ní,jak jim předvedl jejich rádce Špidla.....když budou bruselonským po vůli,budou odměněni,tak,jako on a Tusk,a ostatní paraziti,postoupivší výš kvůli své další nevolitelnosti a profanaci svých stran a další neupotřebitelnosti ve svých zemích....Nic jiného v tom není.A této korupce se bude dál využívat ke znásilňování obyvatel celé EU skupinou gaunerů,řízených z USA.
  Není to tak dávno,co Zaorálek brojil proti us-radaru v parlamentě a komsomolec NWO Vondra mu vyčítal jeho postoj slovy:"pane poslanče,vy nevíte proti čemu se to stavíte....".
  Dneska to už Zaorálek chápe a pracuje pro to,seč mu síly stačí....

  OdpovědětVymazat
 3. Pro mne už je vláda daleko za hranicí vlastizrady. Nevím, kdo to komu spočítá ale jisté je, že mír a tolerance skončila. Nedomnívám se že bude občanská válka v Česku. Nevylučuji novou pražskou defenestraci(masovou manifestaci), skutečná "defenestrace" bude ve volbách, propadem vládních stran, s vy jímkou Ano, zásluhou Babiše. Výhra Babiše bude ovšem výhrou nynější vlády, nebude spravedlivě potrestána. Vrána vráně oči nevyklove, takový je život(sprosté slovo).

  OdpovědětVymazat
 4. Bez násilného odebrání moci vládě se nic nezmění ,to si přátelé uvědomte.

  OdpovědětVymazat
 5. EU ouřadové zase jednou předvedli svojí flexibilitu v oblbování evropanů. Když to nešlo přez kvóty, tak to půjde bez víz. Za koho vlastně kopou? V jedné věci máme však jasno. Víme za koho nekope naše vláda. Tedy můžeme se připravit na to, že v rámci plnění úkolů říšského SS protektora a aplikace speciálních postupů doporučených speciální komisí EU bude přituhovat a budeme obíráni o svobody deklarované ústavou. "Rozkaz zněl jasně. Nesmí projít za žádnou cenu!"

  OdpovědětVymazat
 6. nejde o nic menšího, než zločinné spiknutí elit vůči občanům, co je zvolili. Zapadá to do sebe, čím dál více: na Sardinii přivezli v pondělí přes 660 Afričanů. 400 infikováno svrabem. Rozvezli je po ostrově a do hotelů http://6.ly/sardinie Spolkový min. vnitra (za SPD) navrhl, aby se za vraždu mohl uložit i jen 5-letý trest. http://zvedavec.org/vezkratce/12484/ V den hlasování 22.3. k migrační krizi si poslanci stěžovali, že Sobotka s nimi nic nekonzultuje. Začíná brutální fáze islamizace Evropy - otevření hranic s islámským Tureckem s 80 mil. obyvatel, vesměs s nižší životní úrovní ve srovnání i s nejchudšími zeměmi EU, je prvním krokem k praktické realizaci programu EuroMed. http://6.ly/euromed Ten je součástí Lisabonské smlouvy a umožní příchod do Evropy až 150 mil. muslimů ze zemí kolem Středozemního moře.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zacina-brutalni-islamizace-Evropy-Podle-planu-pripraveneho-v-Bruselu-Martin-Koller-jej-odkryva-i-s-podrobnostmi-428035

  Neoddávejte se iluzím, že naši politici jsou hloupí a pouze nevidí, co se děje. Oni to vědí moc dobře a většina se na islamizaci Evropy a naší země aktivně podílí, samozřejmě nikoli zadarmo. Nezapomínejte na to při volbách! Jde doslova o všechno! Islamizace řízená z Bruselu a Berlína znamená dobu tmářství a otroctví. Buďme jako 300 hrdinů krále Leonida u Thermopyl, kteří se postavili zlu podobnému saláfistickému islámu. Neposlouchejte oficiální propagandu, politické lháře a podvodníky, kteří vykládají v médiích, že bojují za občany a jsou proti migraci – a přitom podporují rasistickou multikulturní islamizaci, sociální parazitování, evropskou totalitu. Myslete vlastní hlavou, nikoli „českou“ televizí! Myslete na svoje rodiny, děti, příbuzné a známé! Nebojte se obhajovat své zájmy! Obětujte 15 minut svého času a jděte volit vlastenecké strany! Kdo nepůjde k volbám, podporuje ty, kteří vládnou dnes!
  Vzhledem k vysokému počtu dětí v muslimských rodinách, které v EU samozřejmě využívají veškerou sociální podporu, se můžeme v průběhu několika desítek let dočkat reálného vítězství muslimské většiny v legálních volbách a zavedení islámu a práva šaría jako oficiální doktríny v zemích EU. Přitom naprostá většina muslimů bude volit jako jeden blok na rozkaz z mešity.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volte Okamuru, staňte se členy SPD - za něco přes půl roku má již přes 10000 členů/žadatelů!

   Vymazat
  2. TAK
   jsem si dnes při snídani přečetl několik nových článků a také příspěvků,hemžících se hlavně množstvím vykřičníků... a návrhů na radikální řešení...

   A znovu mě napadlo, zda to není nějaký psychologický, spíše psychiatrický průzkum jednoho MUDr. , který dal vybrané skupině svých pacientů k dispozici PC...

   Vymazat
  3. Hrnuli jste se do EU,
   abyste byli "rovnoprávní občané " a teď nemůžete strávit ten fakt, že

   jsou zákony EU nadřazeny nad zákony členských států.
   Tak si to vyžerte až do dna !

   Vymazat
  4. Naprostý souhlas !

   Vymazat
 7. Zabásli Bartoše přímo na demonstraci. Jde do tuhého. Je jen na nás, jestli a jak dlouho necháme toho lokajského kolaboranta Sralbotku vládnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice kuriózní je vysvětlení policie, volně řečeno že jej "zatkli preventivně a budou zkoumat jeho výroky", chci znát jméno toho kdo to nařídil! Další otázkou je, že premiér Sobotka porušuje ústavu jen to fičí, a policie se státním zastupitelstím mlčí! Jsem ortodoxní levičák, ale v tomto případě stojím za Bartošem a za všemi lidmi, kteří se nebojí otevřeně říci pravdu a svůj názor. A ptám se prezidenta, státních zástupců a ústavního soudu: do kdy budete tolerovat porušování ústavy vládou ČR ???

   Vymazat
  2. Ale milánkové,

   mnozí z vás, kteří se tak pohoršujete nad jednáním premiéra a spol., jste sami svými hlasy přispěli
   k tomuto stavu a teprve nyní poznáváte, že je všechno jinak, že jste svým milovaným socanům naletěli a teď to chcete radikálně měnit ?!

   Pozdě, pozdě milá dcero,
   neměla jsi chodit na jezero...

   Vymazat
 8. Prezident republiky má právo Sobotku odvolat !! Tak na co se ještě čeká proč to právo ohledně Sobodky ne vykoná ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrá otázka . Zbývá ještě jedna . Proč ho vůbec do té funkce jmenoval když dobře věděl co je to za kreténa . Takže prosím nečekejte , že ho odvolá . O tom rozhoduje v Česku někdo jiný . Pokud nevíte kdo to je tak napovím . Čapíro vám nic neříká ?

   Vymazat
  2. Protože je ze stejného hnízda.

   Vymazat
  3. Prezident může(musí) vládu odvolat jen po vyjádřené nedůvěře PS. Nejsme v prezidentském systému! Poprvé slyším "je ze stejného hnízda" k MZ. Jeho vztah k majetku tomu neodpovídá ale rád se nechám poučit.

   Vymazat
 9. ...stačí několik tureckých cikánů na dálnici, kde okrádají řidiče pod záminkou poruchy auta, nabízí * zlato *...a nikdo v této zemi si s nimi neporadí. A teď bezvízový styk ?! Kurva, běženci, cikáni a kdo ještě ?!

  OdpovědětVymazat