Reklama

středa 16. března 2016

Bojovníky praporu "Azov" nepustili na pochod legionářů SS v Rize

16. 3. 2016, zdroj


Na každoroční pochod legionářů Waffen SS a jejich stoupenců v Rize se chtěli připojit ozbrojenci ukrajinského nacistického praporu "Azov". Celkem se průvodu zúčastnilo asi 900 lidí.


"Přijeli jsme na návštěvu za bratry" - řekl instruktor sboru "Azov".


Lotyšský poslanec Imants Paradnieks požádal vedení delegace praporu, aby se neúčastnili pochodu a dlouhou dobu vysvětloval ukrajinským stoupencům složitost politické situace, když to zdůvodňoval.
V důsledku toho pak radikálové "Azova" kráčeli až za průvodem.

"Nás sem pozvali normální kluci, ale nakonec se ukázalo, že ne všichni jsou normální" – publikuje slova představitele praporu list "Korespondent".

Ve videu můžete vidět, jak představitelé rusofobských sil Lotyšska a Ukrajiny diskutují
 o problému v jazyce země, kterou tak nenávidí.

Lotyšské SS legie byly vytvořeny příkazem nacistického Německa během druhé světové války na území okupovaného Lotyšska ze dvou granátnických divizí. Jeho jednotky šly do boje s Rudou armádou v oblasti řeky Velikaja 16. března 1944. Každoročně Riga pořádá pochody legionářů SS.

Video, kde se dohadují, zda pustit "Azovce" nebo nepustit do průvodu, moc zajímavé není, ale pro úplnost ho přidáváme. Bylo u původního článku. Ale vlastně tam jedna zajímavost je - je tam k zahlédnutí Grem Fillips, britský žurnalista a bloger, díky kterému se svět dovídá o tragických událostech na východě Ukrajiny, a jak je vidět, sledoval Azov i do Lotyšska. V dnešních komentářích bylo možno číst, že ho tam arestovali, potvrzení ale neznáme - pozn. překl.

Několik komentářů pod článkem na Rusnext:
Slované byli a zůstanou pro nacisty občané druhé třídy, otroci a služebníci. Pouze si z nich v krátkodobém zájmů vytahují zrádce, kteří jsou ochotni zabíjet své bratry. A to jsou ty vaše "ikony": Bandera a Sukevič. Oni je hladili po hlavičkách, dokud je potřebovali. Ale za rovné vás nikdy nebrali. A čím více jim budete podlézat a používat jejich atributy, pozdravy a podobně, tím větší nuly budete v jejich očích – jen opice z ubohé země. A ubohou se stává kvůli tobě, ty svině, která svůj rod neznáš. Mizerní tvorové jste, protože naši prarodiče umyli Evropany, a ne jednou, dokázali, kdo je ve skutečnosti Člověk. Vy jste prodali naše vítězství, protože jste spodina slovanského rodu, která se právě prezentuje plebejskou kvalitou. A kvůli takovým pak všechny Slovany považují za nečlověky (podlidi). Dobře, posmívejte se, když jste v stádu, a národ rozdělen. Ale nezapomeňte, že přijde čas a vás nepřijme ani Západ ani doma. A vaším osudem bude čistit záchody nebo zametat ulice.

Je to všechno pěkné, ale Labus (hanl. Lotyš – pozn. překl.) je pro Evropu i čtvrtý stupeň.

„Naši dědové bojovali společně…“, teď je vše jasné – jejich dědové – fašisté…

A měli je pustit! Ještě kousek jejich příslušnosti ukázat. Nebylo by také špatné, kdyby ještě portrét Savčenky nesli! To by byla krása.
Překlad pro Novou republiku: Ďouba

11 komentářů :

 1. Lotyšské, Estonské, Litevské a Ukrajinské SS tlupy prosluly takovou brutalitou, že proti nim zakročovali i Němci. Dobytek jeden, Zadolárkem, Šláfenbergem, jednotkou blbosti a podobnou hovností podporovanej. Hanba jim, darebákům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím

   Smazat
  2. To 19:36
   Svatá pravda.
   Nejsmutnější na tom je, že naši vlastizrádci, námi zvolení a částečně placení (zbytek je na USSA a EU), hájí zájmy takového lidského odpadu!

   Smazat
  3. To je známá pravda..
   Zajímalo by mně ,zda tyto bestiální zrůdy
   byly také po zásluze potrestány- a už zase lezou z děr..
   j.

   Smazat
 2. Grem Fillips byl zadržen policií, prý za provokaci. Vše je na jeho youtube. Hlavně, že je již na svobodě.
  Pzn. myslím, že by se jednou měla dokončit likvidace fašistů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, ale to je celá pražská kavárna a kde bysme sehnali jinou tak skvělou grupu klaunů?

   Smazat
 3. Těm, co popírají fašistický charakter Kyjevského režimu, připomínám obrovský plakát, který visel na vypáleném Domě Odborů na Majdanu. Zakrýval celý vypálený dům po dobu opravy v minulém roce. Co na něm bylo? HEIL UKRAINE, SIEG HEIL. Bylo to sice ukrajinsky (Slava Ukraini gerojam slava), ale původ je zcela zřejmý. Docela by mě zajímalo, jak by to vysvětlil Štětina a naše ČT. Můžete to např.vidět v čase 0:44 zde:
  https://www.youtube.com/watch?v=4Y0pye4dOoA

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě k ním patřili Chorvatští ustašovci a Bosenské jednoty ss handžar . Řadový němečtí vojáci zvracely nad jejich zvěrstvy a brutalitou vuči Srbum a cikánům . USA a naši politici podporují fašizmus . Proto budu raději fandit Rusům a jejich hrdé armádě . Smrt fašiu ! Marcel

  OdpovědětSmazat
 5. Legrační je,jak se sami kádrují na lepší a horší nacisty. Ti jsou schopni se v budoucnu mezi sebou vraždit jen za to,kdo je víc a kdo míň nacista. Jen tak dál.

  OdpovědětSmazat
 6. Slovania by si mali definitívne spraviť poriadok na svojom územi a vykašlať sa na to čo si o tom myslí dekadentný západ. A bude pokoj!

  OdpovědětSmazat
 7. Ani potomci lotyšských SS nechtěli mít nic společného s vrahy praporu Azov

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.