Reklama

čtvrtek 31. března 2016

Bomba odpálena: bývalý šéf francouzské protiteroristické jednotky: „Mám důkaz o tom, kdo ve skutečnosti zabil Litviněnka! A nebylo to Rusko!“

31. 3. 2016  RussianInsider
Paul Barril řekl, že to udělaly americké a britské tajné služby a že se chystá veřejně předložit důkazy.

Bývalý vysoký francouzský policejní důstojník, pracující v oblasti vnitřní bezpečnosti a boje proti terorismu, přišel s pozoruhodným výrokem. Prohlásil, že má listinné důkazy o tom, ruský agent Alexander Litviněnko, který zemřel na otravu poloniem, byl zabit americkými a britskými speciálními službami.


V dlouhém, rozhovoru, který má být vbrzku uveřejněn, jde ještě dál, když tvrdí, že vražda Litviněnka byla zvláštní operací určenou k očernění Ruska a Vladimira Putina. A že notoricky známý ruský oligarcha Boris Berezovskij byl do akce zapojen a byl následně sám zabit muži z MI6, když se stal přítěží. Paul Barril dokonce uveřejnil i krycí název operace - „Beluga“.

Uveřejněná zpráva vyšla v neděli 27.3.2016 v článku Wilkliama Dunkerleye "Operation Beluga: A US-UK Plot to Discredit Putin and Destabilize the Russian Federation ." Dunkerley mimo jiné napsal:

Renomovaný francouzský bezpečnostní expert Paul Barril odpálil bombu: Existuje operace západních tajných služeb s názvem Beluga, určená k podkopání Ruska a jeho vůdce.

….  Operace Beluga byla nedávno popsaná Barillem v rozhovoru se švýcarským podnikatelem Pascalem Najadim o případu úmrtí Alexandra Litviněnka v roce 2006. Údajný ruský špion Litviněnko byl, jak mnozí dodnes věří, zavražděn radioaktivním poloniem na příkaz Vladimira Putina.Najadi sdělil,  že během rozhovoru Barrli odhalil, jak byl Litviněnko zabit. „Uděla to Ital, který manipuloval se smrtícím poloniem 210“. A navíc překvapivě řekl, že za operací byly USA a Velká Británie.
Ve svých knihách The Phony Litvinenko Murder a Litvinenko Murder Case Solved jsem psal o italské spojce. Nemohu ale potvrdit, zda jde o tutéž osobu.

Barrilova obvinění je třeba brát vážně. Byl významnou veličinou francouzské tajné služby, známé jako „Superflic“ (česky Suprepolicajt). Francouzskou veřejností je vnímán jako jakási kombinace Elitoa Nesse, Jamese Bonda a Williama Brattona. Mnoho let vystupoval v „lyžařské“ masce jako druhý muž ve velení úřadu GIGN, legendární elitní francouzské jednotky tajné služby, která je na vrcholu zvláštních „drsných“ oddílů a má vysoké hodnocení mezi bezpečnostními útvary francouzské vlády.

Jednotky francouzské GIGN jsou jedněmi z nejobávanějších smrtících tajných jednotek na světě

Barril, který odešel ze státní služby, působil jako bezpečnostní poradce hlav států na Středním východě, v Latinské Americe a v Africe. Byl v posledních letech často středem veřejných diskusí a je známým autorem. Není pochyb o tom, že má stále přístup k informacím tajných služeb na státní úrovni a že mohl nahlédnout i od této záležitosti.

V rozhovoru Barril tvrdí, že Berezovskij úzce spolupracoval s britskou MI6 a CIA na diskreditaci Ruska a Putina. Berezovského rukama procházely i velké finanční sumy, které byly určeny jednotlivcům, pracujícím na této diskreditační kampani. Barril tvrdí, že Litviněnko byl jedním z placených Berezovského mužů, přes kterého šly peníze dalším osobám.

Paul Barril byl v první lize státní bezpečnosti po celé 4 roky
Úryvek z rozhovoru:

„Rusko nemá nic společného s vraždou Litiněnka. Byl to od začátku prefabrikovaný případ. Polonium jako jed bylo vybráno vzhledem k jeho výrobě v Rusku a že by pomohlo formulovat obvinění proti Rusku. Cílem akce byla diskreditace Putina a ruské tajné služby FSB. Stalo se tak proto, že dnešní Rusko blokuje americké zájmy po celém světě, zejména v Sýrii. Byl to pokus oslabit Putinovu kontrolu moci a destabilizovat Rusko.“

V rozhovoru Barril zmiňuje Putinova upřímného nepřítele Williama Browdera, který na diskreditační kampani proti Rusku a proti Putinovi s Berezovským úzce spolupracoval. Dále řekl, že Berezovskij byl zavražděn, když si manipulátoři tajných služeb uvědomili, že se chová nevyzpytatelně a proto musel být umlčen, když hrozilo, že vypadne ze hry.

Na konci rozhovoru Barril řekl, že předloží písemné důkazy pro veřejné vyšetřování aféry, ujme-li se toho důvěryhodný jednotlivec. Řekl, že Carla del Ponte by byla dobrou volbou, protože je přesvědčen o tom, že není pod kontrolou CIA.
Titul Barrilovy knihy "Velmi zvláštní mise" s portrétem autora z jeho působení v Arábii
Barrilova obvinění jistě zvednou celou řadu otázek kolem Litviněnkovy vraždy z roku 2006, která opět rozvířila titulky v lednu 2016, kdy se ve Velké Británii nepodařilo v aféře vynést věrohodný verdikt.

Případ je starý 10 let, ale stále vyvolává velký zájem veřejnosti jako špionážní thriller se záhadnou vraždou, jako špionážně kontrašpionážní hra, kvůli radioaktivní otravě i pro obvinění Putina, že „pravděpodobně“ objednal vraždu, kvůli pochybným nočním podnikům, kvůli zneuznanému oligarchovi, který záhadně skončil na podlaze své koupelny, kvůli vzlykající vdově před kamerami, kvůli nesmyslně zpolitizovaným šouprocesům, pro oficiální proklamace a ještě z mnoha dalších a dalších důvodů.

V případu takové dokonalé a tajemné vraždy bude mít autor problém přijít s něčím ještě víc surreálným.


Překlad an

54 komentářů :

 1. No, nic překvapivého. Západ už to přehání, pfrotože mu nic jiného nezbývá. I tomu, který se politikou moc nezabývá musí být podezřelé, že za všechno co se ve světě stane, může Putin. Západ spoléhá na to, že lidé sjou nemyslící tvorové, který stačí dát na každou negativní událost jimi zmanipoilovanou odpověď. A tak za sestřelením letadla, letu MH 17, může Putin i když každdý soudný člověk si řekne, proč by to dělal, když by mu to neposloužilo k ničemu. Pak následuje vražda Němcova. A opět ze západu to samé. Za zavražděním Němcova je odpovědný Putin. A opět si člověk říká, proč by to vůbec dělal, když to k ničemu není. Západní propaganda šla dokonce tak daleko, že prostřednictvím Ukrajiny dokonce se snažila přesvědčit obyvatele Evropy, že za atentáty v Paříži a Bruselu může opět, kdo jiny, no přesi Putin. No a nyní se to dostalo už do polohy, že to ukazuje, že všechny tyto kauzy vyvolává západ jenom proto, aby účelově očernil Rusko, které odmítá odevzdat vládu nad sovou zemí světovému četníku USA. Jo dneska pršelo a kdo za to může? No přeci Putin. No ale vláha je zpatřebí, takže díky pane Putine.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Litviněnka zavraždili RUSOVÉ!!!!!Říká to Zaorálek,Štětina, Kalousek, Kocáb a další naši "politici"!!!

   Říká to i EU a představitelé "největší demokracie světa", tedy představitelé SS!!!

   Jen nevím, co k tomu řekli naši přátelé Ukrajiny!!! Jistě to samé!!!

   Rusko by se mělo podvolit SS!!!! SS jsou zárukou míru, demokracie a prosperity na CELÉM SVĚTĚ!!!!

   :-D

   Smazat
  2. to si děláš srandu nebo jsi takový magor?

   Smazat
  3. Už aby se někdo z těch Streicherů v jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo pravdivě přeřekl a v přímém přenosu sdělil Zadolárek a Sralbotka.

   Smazat
  4. Komentář v 16:33 to samozřejmě myslí ironicky, takže si dělá srandu, ale zároveň upozorňuje na štvavou propagandu západu, kteří jsou schopní daného výsledku dosáhnout i za cenu mrtvol.
   Velmi podobně jako IS.

   Smazat
  5. Že bol Litviněnko otávený polónium je klasická americká propaganda, v skutočnosti bol otrávený slovenským hercom Viliamom Polónyim, ktorý vo filme Pacho Hybský zbojník predvádza ako sa vysporiadať z "pánmi" nie len zo západu. Litviněnko sa vyjadril citujem "po zhliadnutí filmu Pacho Hybský zbojník som otrávený z nekonečného napádania slovanov, berme si príklad z našich otcov, ktorý sa nedali ozbíjať"

   Smazat
  6. 16. 33 Ty bud provokujes , nebo jsi pitomý pako, ale 100% si blbeček !

   H

   Smazat
  7. Bože, co ty jsi za kokota!

   Smazat
 2. Západní popaganda ztácí smysl pro realitu. Realita v reakcích Evropaské unie v tom co činí ve vztahu k uprchlické krizi a řešení s uzavřením smlouvy s někým takovým jako je Turecko, je mimo chápaní normálních, obyčejných lidí, kteří vidí, že Evropa je jenom kolonie USA a to bez vlastního vedení neboli mozku. USA řídí svět pomoci vydíraní, výhružek a samozřejmě likvidaci nepohodlných osob, jednak z důvodu, že se jich potřebují zbavit a taky jak je to v případě Litviněnka, aby byl očerněn prezident Putin a tímto způsobem aby USA zdůvodnilo vymyšlené sankce které přínutí Evropu přerušit obchodní styky s Ruskem, zatím co USA s Ruskem obchoduje vesele dále a dokonce navyšují objem tohoto obchodu. A Evropa na to kouká a žvaní o demokracii o lidských právech, které sama nedodržuje, příklad je právě uzavřená smlouva s Tureckem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máte pravdu.Aco veřejnost říká nato že Obama navštěvuje Fidela a chce obchodovat s komunisty není to proti demokratickému přesvědčeníUSA chce ovládnout celí svět USA zem přistěhovalců kteří vyvraždili původní obyvatelé Indiáni.

   Smazat
  2. Som zvedavý kedy a ako znenazdajky Paul Barril "spácha sebevrazdu"?!?!

   Smazat
  3. Rusko je skutečnou zárukou míru, všechny ty svinstva mají na svědomí Amíci.

   Smazat
  4. jj pravda

   Smazat
 3. Ano. Vše nepotřebné, jako Litviněnko, tak i ve velice světlých zítřcích ti ostatní, pro CIA a spol nepoužitelné, bude odstraněno. Že Štětino, Porošenko, Putno,..............Filipovská.(doplňte sami)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro CIA jsou jmenovaní Češi NEPOUŽITELNÍ ani jako trollové! Ti totiž způsobují samé škody a žádný užitek! A to ať už "stojí" na východe nebo západě. Příklad je ve Štětinovi a Filipovské! Ti razí jen heslo KAM VÍTR, TAM PLÁŠŤ a ejich nejhlavnější motivací bývá jen OSOBNÍ PROSPĚCH.Nic víc, oni totiž nemají ani buňky na to. aby mysleli ideologicky. Oni jsou odsouzeni odejít z tohoto světa přirozenou cestou, zapomenuti i svými bývalými "blízkými". Nula v životě, nula i po smrti a to jim tu smrt nepřeji.

   Smazat
  2. Stále přemýšlím, proč se malá část obyvatel dokáže ponižovat za špinavý groš a ještě likvidují myšlení mladých lidí.Proč dokáži urážet lidi,kterým nesahají ani po kotníky.

   Smazat
 4. Záhady zahalují existenci zlatých rezerv centrální banky USA, která by údajně měla být největším světovým držitelem zlata, tj. US Federální rezervní banky. V roce 2011 ředitel MMF Domique Strauss-Kahn požadoval nezávislý fyzický audit zlata Federálních rezerv. Zlato Federálních rezerv nebylo nikdy auditováno. Strauss-Kahn měl údajně informace, že těch 8000 tun zlata, jejichž držbu US hlásí, už zmizelo.

  Šéf MMF začal mít starosti údajně poté, co Spojené státy začaly „zdržovat“ svůj slib dodat MMF 191,3 tuny zlata tak, jak bylo odsouhlaseno podle Druhého dodatku Zakladatelské smlouvy, do fondu, který se nazývá Speciální práva čerpání (SDR). O pár dnů později ale bizarní sexuální skandál v hotelu donutil Strausse-Kahna k rychlé rezignaci, a tak skončilo volání MMF po auditu zlata. Myslím, že měl štěstí, že ho jenom postrašili a rozhodli se ho nezlikvidovat při přecházení přechodu někde ve městě, kde by se stal obětí dopravní nehody, nebo mohl také spadnout do omylem otevřeného kanálu. Měl větší štěstí než Litviněnko. Ale myslím, že se poučil a již nebude vyžadovat to co vyžadoval a bude rád, že žije.

  OdpovědětSmazat
 5. No, ta argumentace má logiku. Skutečně nelze uvěřit povídačce, že by Rusové byli tak pitomí, že by k likvidaci Litviněnka použili zrovna polonium, které jakoby přímo ukazuje směrem k nim. A ta vražda je tak komplikovaně blbá a okatá, že ani amatér by to takhle nemohl zbabrat. Ale nějakou chorou mysl napadlo, že to dokáží propagandisticky obhájit. Parfrází na Werichovo,"to je tak blbé, že by se to mohlo líbit" je varianta, to je tak blbé, že by tomu mohl i někdo uvěřit. Ale nějak se nedaří, zdá se. Přeci jen už občané nehodlají sežrat vše, co se jimpředhodí. J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu, že by Rusové použili Polonium, místo aby ho například shodili ze schodů, mohl celou dobu věřit jen retardovaný imbecil, případně zdejší chudák Pepek Vyskočilů.

   Smazat
  2. 14:00 :-) občané nehodlají sežrat vše?Vy musíte být optimista,žejo? Koukněte zde v diskusi jak přímo mlaskaj.Přitom jen Paul Barril řekl,Dunkerleye napsal,Najadi sdělil,zveřejnil Russianinsider a vystavil pro NR Dvořák,to aby se "vědělo"!Propagandu,jak jedna pani povidala sežerou jak malinu a neopomenou psát svá"moudra" jak např.zdejší lumen a.20:56

   Smazat
  3. Pro duševního impotenta 22:27 - všechna odhalení probíhají stejně - řekl-uvedl-napsal-zveřejnil-otiskl-vystavil-šířil-ověřil-uvěřil/neuvěřil. To, že vám mnoho věcí nedochází vás ještě neopravňuje k urážení ostatních. Co vás např. vede k tomu, že jde o propagandu? Proč to podle vás nemůže být pravda. Vždyť i ten veřejný 'proces' v Londýně se svým verdiktem bylo tak trapně a amatérsky vyrobeným divadlem, že myslícího člověka nutně vede k tomu, aby celou tu šaškárnu odmítl. Jen bezmozek v tom nepoznal prvoplánovou protiruskou propagandu. A vy, který se považujete za bůhvíjak chytrého, tu melete zjevné nesmysly. Marek

   Smazat
  4. Je to jednoduché, chudák 22:27 tomu nerozumí, meumí si to dohledat ani nijak zjistit, tak funguje jak většina tupých a zmanipulovaných havloidů. V ČT-džazíře to neřekli, tak to přece nemůže být pravda. Mu stačí jednoduchá pindopropaganda a má jasno. Takové jak je dotyčný lumen tyto vládní garnitury potřebují, tupé a ustrašené aby nepřemýšlely, ale pracovité jako otroky na práci. Já se v třeba v těch ruských zprávách dozvím o světě více, jak z tvé ČT propagandy, kde je důležitější zpráva např. že v New Yorku otevřeli luxusní hotel pro psy než to, že Asadovci osvobodili Palmýru. To mě úplně stačí. A mezi nama, píšeš jak totální negramota, čili tupý havloid a důležité je ještě použít emotikon, to je znak úplné tuposti náctiletého.

   Smazat
 6. Co jste čekali jiného. Vraždy pěšáků či méně důležitých(vytěžených) bezpečnostními složkami, jsou objasněny celkem brzo. Jiné je to s vraždami, které mění(nechtějí měnit) geopolitický svět. Většinou jsou odsouzeny do zapomnění(konspirací).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připnu si do vlákna ještě(pro mne) novou informaci. Sobotka je pozván ke "stolu" v USA za zbavení se obohaceného uranu Česka.Ví někdo podrobnosti?

   Smazat
  2. Podrobnosti nevím, ale je jasné že i když je Sobotka posera, že malinko mu proprat mozek v USA, pro jistotu, neuškodí. Problém pro tyhle vlastizrádce je ten, že až to na USA, Británii a Francii praskne, tak budou spravedlivě odměněni všichni tito anální lezci. A oni to už vědí, nebo alespoň tuší...

   Smazat
  3. 15:38- já tu zprávu pochopil jako čestné místo pro Sobotku, proto se ptám, komu a za kolik to prodal.

   Smazat
  4. Dejte pokoj,ještě mu "pozastaví let " a nic se nedozvíme :-)

   Smazat
  5. Tak ještě jeden pokus, nebyl to dar Izraeli na další A bombu?

   Smazat
 7. Dokud tohle neprobejme mainstreamem, je to opet jen dalsi konxpirace apod. proste informace, ktere jako ty o (ne) pristani na mesici, vlastnim sundanim si dvojcat, vytvorenim islamskeho statu zapadnima tajnyma sluzbama apod. Alternativni media to vi, my co se zajimame a klademe si zakladni otazky to take vime, ale vetsina porad se bud nezajima, nebo i nadale prijima hlavni proud informaci. proste to media na zapade budou ignorovat jako cinskou navstevu v Praze a co se neodvysilam to se nevidi a co se nevidi, to neexistuje. Bohuzel je to zatim tak a je nutny nejaky prulom, pak se to provali vsechno, zatim vsak hraz tech fasistickejch zvracenejch sracek stoji stale pevne. Viz tankovy prapor USarmy ve vychodni Evrope a samozrejme na naklady hostitelskych statu, pokud rovnou jeste ne za uplatu a pravidelny poplatek, jako cvakaji japonci kazdy rok 2 miliardy za "ochranu" a za to, ze tim zase usetri pri nepotrebe budovani vlastni armady, ale i k tomu a i bez ohledu na existujici dohody je ted i k tomu vyzbrojovani nuti. Cgce to nejaky zasadni zlom. Obdivnym a obrim az neuveritelnym byla Syrie, ta by mohla pripravit pudu na skutecnost, ze vse je ve svete jinak.

  OdpovědětSmazat
 8. Známí to jidáši Litviněnko a Berezovskij, kteří Rusko prodali za misku šošovice a představovali tak lidský odpad, tak alespoň posloužili lidstvu.
  Ukázali mu totiž, jak se v US a UK rukavičkách s odpadem zachází.
  Byli zužitkováni ve špinavé hře a odhozeni tam, kam i tak náleželi.
  O podvratné činnosti USA/UK však ten francouzský činovník Paul Barril neříká vlastně nic nového. Jen potvrzuje to, že US huni a jejich UK poskoci se po celá staletí nemění. Nadřazenost je hnacím motivem jejich politiky, a špinavosti všeho druhu jsou ústřední metodou v "budování" jejich vztahů s ostatními ve světě.
  Jo jo!, máme to vskutku demokratické vůdce a spojence. Řídící se prý heslem "Pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí".
  Pravý opak je ale pravdou!! Jejich lež a jejich nenávist špinavě vítězí nad pravdou a láskou.

  OdpovědětSmazat
 9. Pánové dámy realitu nechtějte znát.GB,France a USA původci a nositelé zla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě by to chtělo pár práskačů, kteří by vytroubili do světa, kdo má takovou velkou zálibu v dálkovém ovládání civilních letadel i v jejich sestřelování. Moc mě to zajímá, protože bych ještě někdy rád letěl k moři na dovolenou.

   Smazat
  2. No, hlavne, ze ji znas ty a tvaris se jako kapesni genius.

   Smazat
  3. No, hlavne, ze ji znas ty a tvaris se jako kapesni genius.

   Smazat
  4. Ty práskači se zajisté, až krysy začnou opouštět americkou potápějící se loď, objeví, jen aby si zachránili svoji prašivou kůži. Jak to vypadá mozaika informací začíná dávat smysl. Američané mají své výrobky tzv. cinknuté, např. letadla, auta s palubním počítačem a automatem ale pozor jaderné elektrárny a další! Pročpak Merklová nechce jaderné elektrárny v Německu? Asi ví proč. Až se tohle provalí spolu s jinýma prasečinama o kterých se nám asi ani nesní, tak bude vymalováno.

   Smazat
 10. Litviněnko i Berezovský byli několikanásobní agenti, ale především to byli agenti Putina, které onen vyslal na západ jako tzv. přeběhlíky, kteří naoko zradili. To přece musí být naprosto jasné každé ovci, každému ovčanovi a to nejenom ŠTĚTINATÉMU KALOUSOVI, že za vším čouhá Putinova zednářská zástěra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano - chlupatý odporný ruský pařát se opět sápe na Hračana a chystá se uchvátit naši krásnou milovanou otčinu. Ale chrabré NATO a jeho přátelé to nikdy nepřipustí! Proto vstupují se svými duchaplnostmi od našich diskusí a jako správní exorcisté vyhánějí komunisty všeho druhu, i když tu nejsou.

   Smazat
 11. Ten pán , který má důkazy , že Litviněnka nezabili Rusové a chce je zveřejnit , si koleduje o malér . Nechtěl bych být v jeho kůži . Ale fandím mu a smekám před jeho odvahou .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ve chvíli, kdy dotyčný takto odkryje karty v jedné kauze, tak už má několikanásobně zajištěno zveřejnění materiálů z mnoha dalších kauz, které jeho život posichrují, protože jsou pro stát v případě zveřejnění zcela likvidační

   Smazat
 12. Demokratická Velká Británie a demokratické USA plně nedemokraticky zlikvidovali Litviněnka, protože potřebovali pošpinit Rusko a Putina. V podstatě to není nic překvapivého, protože jak VB, tak USA jsou opravdu "demoktarické státy".
  Je s podivem, že informaci o tom kdo Litviněnka zabil, vůbec dovolil pustit na vceřejnost. Je to pěkný nožík do zad jak VB, tak i USA. Dobře jim tak darebákům.

  OdpovědětSmazat
 13. Že mě to nepřekvapuje, vše zapadá.
  Těch svinstev bude víc, třeba i Němcov....

  OdpovědětSmazat
 14. Bohužel užitečným idiotům stále nedochází jaký konec je čeká.

  OdpovědětSmazat
 15. Před pár dny na Sputniku psali, že rusové mají informace o tom, že se chystá další várka hnoje na Putina, jeho rodinu a okolí ...
  Udeř první, říkal Putin.
  Tak tohle bude ta první pecka.
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 16. NEVÍM PROČ SE VŠICHNI TAK VZRUŠUJÍ KDO S KÝM A PROTI KOMU. kAŽDÝ DEN UMÍRA NA SVĚTE 300 TISÍC LIDÍ A ZA OSMDESÁT LET TADY NEBUDOU ANI DNEŠNÍ NEMLUVŇATA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naprosto souhlasim......furt se jen sereme kolem sracek a to dulezite jde vlastne kolem.....uz je mi z toho vseho na bliti. lidi vypatlany

   Smazat
 17. No a klidně můžeme se můžeme vypařit třeba zítra. Tak proč se vzrušovat politikou?

  OdpovědětSmazat
 18. Skvělý doplněk zde:
  http://zvedavec.org/nazory-6866.htm?status=new

  OdpovědětSmazat
 19. Kdyby měl skutečné důkazy, byl by už dávno spáchal záhadnou sebevraždu.

  OdpovědětSmazat
 20. Nějak se mi nezdá, že by člověk uvedeného formátu vypustil jen tak takovouto informaci. Asi k tomu musí být velmi dobré důvody, nejspíš má být odvedena pozornost od něčeho mnohem špinavějšího.

  OdpovědětSmazat
 21. 11:42 právě jsem četl článek o Kerryho kufříku, jehož obsahem prý přijel Putina vydírat (asi materiály k diskreditační kampani), ten se prý Kerrymu vysmál a prý ho silně odpálil něčím kolem letadel Boeing (opatření po 9/11), co je umožňuje na dálku řídit a "posadit" signálem přes satelit (Snowdenův Echelon), že prý se to Rusům podařilo vypreparovat z letadla, co spadlo v Rostově. Pro Kerryho to muselo být kruté, nadto ho prý ruské ministerstvo zahraničí požádalo o dřívější odjezd ze země. Snad se někdo pokusí o doslovný překlad, připadá mně to daleko zajímavější než kauza Litviněnko: https://cont.ws/post/236734

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to se mně ulevilo, ve smolném Smolensku to asi opravdu byla mlha, prezident Kaczynski neletěl v Boeingu

   Smazat
 22. Přátelé, právě jsem shlédl video s tibeťany Kalous-Lámou, Štětka-Lámou, Jau jau -Lámou a Kocáb Lámou. Řehtal jsem se od začátku do konce. To nemá chybu. Kruh se uzavírá Ta banda z kanálů vzešla a do kanálů se vrací. https://www.youtube.com/watch?v=rJHre5hJNk4

  OdpovědětSmazat
 23. hmmm,ale ono to je jeste trochu jinak,ale co na tom sejde

  OdpovědětSmazat
 24. POKUD TO ZVEREJNI TAK UPRIMNOU SOUSTRAST PUTIN UZ MAZE KVER...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.