Reklama

.

.

pondělí 7. března 2016

Bursík - moderní Hérostratos

7.3. 2016   Vaše věc
Hérostratos získal svou pochybnou posmrtnou slávu tím, že před více než 2000 lety zapálil chrám. Martin Bursík, ministr životního prostředí nechvalně známé Topolánkovy vlády, jenž byl jedním z těch, kdo otevřeli cestu ke gigantické lumpárně se solárními elektrárnami v letech 2007 – 2009, má odvahu vylézt ze skrýše.
Po své ostudné misi v Topolánkově vládě Bursík spravedlivě zapadl a zdálo se, že navždy. Vláda M. Topolánka, jejímž byl významným místopředsedou, udělala vše proto, aby zničila výtečně se rozvíjející vztahy s Čínou. Dnes Bursík hledá cestu ke zviditelnění se za jakoukoli cenu, a tak chce s pomocí pražské kavárny trochu zkomplikovat návštěvu čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, chystanou na závěr tohoto měsíce do Prahy.

Chce vystavit jakýsi protičínský plakát, či dokonce billboard, blábolí o tom, že „ne všichni v Česku jsou kolaboranti,“ je to zkrátka trapnost nad trapnost. Je zvláštní, že takovýto člověk vůbec mohl být členem vlády. I to samo o sobě svědčí o „kvalitách“ Topolánkovy vlády.

Je to zajímavé, že právě tito lidé, jako je Bursík, v minulosti rádi vyzývali k jednotnému výkladu české zahraniční politiky. Ve vztahu k Číně je vláda za jedno s prezidentem, a to v tom, že je třeba rozvíjet vzájemně výhodné ekonomické česko-čínské vztahy. A Bursík, Kalousek či Schwarzenberg do toho házejí vidle. Bez ohledu na národní zájem.Na ten ostatně vždy kašlali.

24 komentářů :

 1. Musí sloužit, kostlivci ve skříni, Bradáčová na zastupitelstvu. Co mu a jemu podobným zbývá?

  OdpovědětVymazat
 2. Bursíku zalez do nory . Celý civilizovaný a demokratický západ se doslova předhání v obchodování s Čínou . Jen v Praze se najde pár rádoby politiku z propadliště dějin . Vemte Vandase a Kotlebu a zalezte do fašistického Kyjeva .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kéž by mu někdo konečně rozbil hubu.

   Vymazat
 3. Od protiruských sankcí je jasné, že mají za úkol škodit ekonomice ČR jako celku. V souběhu škodit ekonomice celé EU. Tahle numera nepřestanou, dokud nám nedojde, že naše cesta k udržení slušného života směřuje na východ a ta na západ je cestou do záhuby.

  OdpovědětVymazat
 4. Twnto průser, kdy se zfetovaný narkoman dostane až do "vlády" je možný jen zde, v Bananátu zvaném cs. Toto negramotné hovado, zvané bursík je třeba pověsit na strom, zvaný lípa. Celá ekonomika je postavena na narkomanech jeho příbuzných typu jaques und zaoralek atd. Jedna rodina. Až JEDNOU budou věšeni (otázka týdnů), nebude zde už žádný motiv, protože vše bude dávno zlikvidováno. Díky těmto hnojům. Je třeba vyvraždit tuto smečku narkomanů z pražské kavárny, aby bylo možno znovu vybudovat prosperující systém, založený na smrti všech Vandalů a germánů. Pak bude opět téct slivovice a zabíjačková jelita.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš sice v kostce pravdu, ale dal bych si pozor na takto silná slova o vraždění. Pražská kavárna právě čeká na to,aby jim tato vajádření nahrávala na smeče.Přes perzekuce a jiné prostředky pronásledování mají ještě díky takovýmto názorům možnost " zákonně" zakázat tento server. Bojovat musíme proti této bandě, ale i to musí být na úrovni a nenahrávat protivníkovi na smeč. Na to oni čekají.

   Vymazat
  2. Bohužel, do diskusí sem chodí i provokatéři.

   Vymazat
 5. Bursík - to je ten ,co poznal dno propadliště dějin??Ten blbeček,co po jeho ministrování nezůstalo nic jiného než solární tunel??Takovým hovadům se musím už jenom smát!!!Zkrachovalec.A ta jeho nána,jak nevěděla,co je to biomasa,to bylo až úsměvné.Myslím Kateřinu papouška Žako...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale takových Id Iotú sedí dodnes v těch vrcholných orgánech hafo. Nejsme my (jako veřejnost) stejní blbci?

   Vymazat
 6. Ať si to h....o pěstuje tu svou blbou "biomasu" a to, co z ní vzešlo.

  OdpovědětVymazat
 7. Neurážejte Bursíka!Je velice chytrý a přizpůsobivý.
  Jen si spočítejte,v kolika politických stranách se
  objevil.Pokaždé něco zk..pokazil a šel o dům dál.
  Je vidět,že nemá hlavu na to,aby mu nepršelo do kr-
  ku či na klobouk.Používá jí výhradně ve svůj pro-
  spěch.Tak mu blbostí oplývající biomasa nevadí.To
  si před ní připadá jak myslitel.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petře, Bursík je chytrý, přizpůsobivý a navíc má pravdu: „ne všichni v Česku jsou kolaboranti“. Ale máme jedinečnou možnost hodně těch kolaborantů vidět pohromadě, pokud bude demonstrace proti čínskému prezidentovi. Každý tam přítomný jednoznačně poškozuje zájmy naší země, kolaboruje s jejími nepřáteli.

   Vymazat
  2. Divím se vám,že se necháte vytáčet takovými blbci,jako je právě Bursík,Kalousek,hajnej,Pí.Langšádlová a další zmetci.Víte vy vůbec,jakou to dá námahu plnit příkazy US ambasády a frau Merkel?Víte,kolika mladým lidem,kteří ani neumí hymnu,se musí připravit mozek,aby mysleli podle příkazů?Čas je lék i odplata! Bursíku,jsi defraudant českého národa a patříš do propadliště dějin.

   Vymazat
 8. Jak to že tento blbec se svojí BIOMASOU nerozvinul podobný plakát u královského paláce v Londýně když se tam projížděl Čínský prezident s královnou ve zlatém kočáře ???

  OdpovědětVymazat
 9. Když Bursík zaváděl ekodaň při přepisu ojetého vozu, argumentoval tím, že máme velmi starý vozový park a dovozem dalších ojetin se stáváme smetištěm Evropy. Dnes, po několikaletém fungování zmíněného výpalného, máme auta v průměru o více, jak rok starší, než před jeho zavedením. A s každým přepisem auta o pěkných pár tisíc chudší. Rozbil bych mu hubu, kdybych ho někde potkal osamotě.

  OdpovědětVymazat
 10. Bursík byl vždycky velkým ochráncem ekologie a lidských práv. Čína spolu s USA se nepřipojila ke Kjótskému protokolu, i když zásobují naší planetu dohromady 40% všech lidmi vyprodukovaných skleníkových plynů. O výrobě v čínských podnicích se vypráví, že v nich lidé často dřou za otrockých podmínek a za směšné platy. Prý nejsou řídké i případy zaměstnávání dětí. Místo rozvinování přiblblých transparentů se měl, co by ministr, zasadit o uvalení adekvátní celní zátěže na zboží ze všech destinací, kde se nedodržují lidská práva a ani nejzákladnější ekologické zákony. Jenomže na to nemá koule. To by si proti sobě poštval nadnárodní korporace, které na výše zmíněném bohatnou. A nesnímala by ho při tom čt. Je mi z nich na blití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. k 18:43
   Když je takový velký ochrance ekologie, proč tedy podporoval solární elektrárny, které prokazatelně škodí. Pokud by jste to nechápal, nejenom že hyzdí a narušují místní malé cenné lokality, ale musí se dotovat z dalších zdrojů a tím zatěžují ekologii více než kdyby nebyli. Je to pouze výhodný kšeft.

   Protože jste dokázal napsat příspěvek, tak Vaše inteligence Vám prokazatelně dostačuje k pochopení toho, že zelení jsou něco jako sluníčkáři, prostě druh fašistů maskující se nějakým obecným dobrem, ale podle konkretních činů lze hned vidět, že jsou na straně zla.

   Vymazat
  2. "Místo rozvinování přiblblých transparentů se měl, co by ministr, zasadit o uvalení adekvátní celní zátěže na zboží ze všech destinací, kde se nedodržují lidská práva a ani nejzákladnější ekologické zákony".

   Když už se tam vešly "lidská práva" chtělo by to ještě něco o Putinovi.

   Vymazat
 11. Jen pro pobavení pro ty, kterým to uniklo:
  https://www.youtube.com/watch?v=AaqnoSctY2o

  OdpovědětVymazat
 12. Zde v Čechách se už tito zelení lidé znemožnili dostatečně, tak ať to udělají i v mezinárodním měřítku. Nám to neublíží.

  OdpovědětVymazat
 13. Jako byste nevěděli, že je vyučen svému řemeslu v Němcích, tam nasál sudetské povětří a teď za něj musí zaplatit.
  Když se měl stát ministrem, všude po české kotlině jezdili jeho agenti s teplou a tvrdili, že teď bude zababku.

  OdpovědětVymazat
 14. plivejte na BUrSIKA jak chcete, ale ten už je na střídačce. Že vám nevadí taková ESA v současné vládě jako Sobotka, zaORÁLEK, Chovanec, Bělobrádek, !!! Hermann!!! ... to je jedni za 18, druzí bez dvou za 20.

  koloděj

  OdpovědětVymazat
 15. Tak k tomu vám něco řeknu:
  V Anglii Číňana vozila královna v kočáře po Londýně, protože jde o kšefty a tady nějaký bl*boun, bude poškozovat naše hospodářství.

  OdpovědětVymazat
 16. Pražská teplárenská se opět předvedla.

  OdpovědětVymazat