Reklama

.

.

sobota 26. března 2016

Česká hymna se zdviženou pravicí

25. 3. 2016
200 000 lidí na Václaváku jako důkaz definitivního vítězství!

41 komentářů :

 1. Jak se to dá stáhnout ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednoduše:
   https://youtu.be/8wOX36KouK8
   (a uložit!!)

   Vymazat
  2. Že to byli čeští němci,kterých tady bylo dva miliony vás nezajímá?!!

   Vymazat
  3. Němců tu bylo přes 3 miliony!

   Vymazat
 2. Nějak mi tam chybí v záběru Sobotka, Zaorálek a Schwarzenberg s rukou nahoře. Že to bylo o pár let dříve? Oni ji jsou schopni zvedat i dnes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapoměl jsi na Havla, debile.

   Vymazat
  2. 20:25- možná byl na tribuně, s rodiči!

   Vymazat
  3. 20.20

   Pane kolego, doba se změnila. Dnes jsme v područí SS, ti ruce nezvedají. Dávají si pravou ruku na srdce. Vyčkejte chvilku, třeba se toho dočkáte. A až pojedou výše zmínění na Ukrajinu, tam pravici pozvednou, patří to k tamnímu koloritu!!!!

   Víte, co nosí ten ožrala z Bechyně za "placku" na klopě v parlamentu?? Kdysi tam měl "Volím Karla", pak ukrajinskou vlajku, teď znak ukrajinského trestního praporu Ajdar. Hochů, kteří se zdraví zdviženou pravicí, mučí a vraždí lidi!!!Pokud se nepletu, patří k němu i ta SVINĚ a VRAŽEDKYNĚ Ševčenková!!!!

   Vymazat
  4. Určitě tam chrchla byl srodinou...

   Vymazat
  5. http://www.bezpecnost.estranky.cz/clanky/konspiracni-teorie/vaclav-havel/otevreny-dopis-vaclavu-havlovi-od-zdeneka-spalovskeho.html a jeho strejda v uniformě SS pod jménem Klaus Wiedermann...po válce agent STB

   Vymazat
  6. KDEPAK MÁTE SOUDRUZI TY T Ř I M I L I Ó N Y SUDEŤÁKŮ ???????????
   A kde je těch 360 000 Čechů, které fašisté za podpory mezinárodních sionistických bank umučili a povraždili???????????
   A kde jsou sta tisíce lidí, kteří se podíleli na odboji??????????

   Vymazat
  7. 23:52- Teď už jsou na "pravdě boží",bohužel v nesprávném pořadí a ti špatní zanechali více potomků. Ach ta boží spravedlnost.

   Vymazat
 3. Jo jo, je to jako kyvadlo, že s železnou pravidelností slýcháváme něco na tento způsob: "... Musíme se zbavit všech zrádců a také lidí, v nichž stále žije vzpomínka na minulost ...!".
  A já marně přemýšlím, kde jsem ta slova již i několikrát slyšel, když na Václaváku jsem tenkrát svou věrnost Říši rozhodně nemanifestoval? ...
  Mezitím nám tu totiž povstali další "buditelé národa", kteří i dnes opět cítí povinnost dbát o tu jeho správnou "orientaci mravní".
  Oni dobře vědí, že s námi zase není cosi "v pořádku". Tedy cosi podle toho jejich pojetí pořádků ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to samé slyším v současném nacistickém Rusku. Jakákoli opozice je pátá kolona rozvracečů placených západem kterým je potřeba zakroutit krkem.

   Vymazat
  2. V současném "Nacistickém" Rusku :-DDD jste mě rozesmál. EU a bohužel i ČR a naše armády jsou rozesety po celém světě, ČR minimálně ve 3 zemích tisíce kilometrů za hranicemi (možná i ve více) a vy tady píšete "nacistické Rusko" :-DDD vy máte dost. Co ej potom NATO, Francie (Rozsekala Libyi) USA (Irák, Afghán, Sýrie základny všue po světě) co jsou pak tyhle státy??? To by mě zajímalo.

   Vymazat
  3. Jsou jen dvě možnosti, 20:27 je buď ukrofašista, nebo si Rusko spletl s Ukrajinou pod vedením porošenka.

   Vymazat
  4. Anonymnímu (26. března 2016 20:27):
   Asi dobře nevíte či netušíte, kdo vlastně jsou nacisti.
   Rusové jako národ to však rozhodně nejsou! Oni nebyli a nejsou nositeli představ o své rasové (etnické) či kulturní nadřazenosti nad jinými národy.
   Avšak důsledkům takových zrůdností v historii nejednou čelili a docela úspěšně těm pravým nacistům ty krky zakroutili, poté co jimi byli napadeni.

   Vymazat
  5. Pražský majdan 20:27 zahajloval. Dosud neodsunutí se tím nijak netají, že jsou placeni západem - evropskými dotacemi a US Embassy, ve svých prezentacích a účetních závěrkách červené karty zveřejňují znaky IV. Říše.

   Vymazat
 4. A takhle budou jednou stát naši pravdoláskaři na na náměstí a budou křičet Alláh akbar.

  OdpovědětVymazat
 5. Víte kolik v tý době žilo v Čechách a zejména v Praze němců? Byla jich tu polovina jen to hvízdlo takže ono zase chce přemejšlet co vlastně doopravdy vidíte. To je taky další z důvodů proč je dobře že se po roce 1945 rozdělila cesta čechů a českých němců (sudětáku). Nebýt toho tak by po roce 1989 něco podobnýho na václaváku bylo znova jen by nehajlovali a nějakým jiným způsobem škodili. Hold co si myslet o lidech kteří vystupují proti kolektivní vině tím, že sami obvinují z kolektivní viny ostatní, respektive můj český národ.

  OdpovědětVymazat
 6. Pavel Sklenář26. března 2016 20:49

  Právě jsem se vrátil z dnešní demonstrace na Václaváku a je mi smutno. Náš národ si asi skutečně nezaslouží než okupaci a Germanizaci. Přišlo jen pár stovek opravdových vlastenců s dětmi, rodiči a manželkami, kterým jde o budoucnost našeho národa. Policie brutálně zasáhla, odvedla přímo od proslovu Adama B.Bartoše a na protestující staré lidi i ženy použila slzný plyn. Těžkooděnci po chvíli znovu vtrhli násilím na pódium a zabavili zvukovou aparaturu organizátorů. Potlačování lidských práv a svobod v naší republice začíná dosahovat obludných rozměrů.
  A náš lid mlčí!!!!!
  Dokáži pochopit okupované Němce s desetitisíci ozbrojených amerických okupantů na svém území a stovkami jaderných náloží pod jejich městy od USSA, ale že se z našich deseti miliónu nenajde ani 20000 vlastenců je opravdu nepochopitelné.
  Tak si tady dál trapně plkejte o svém čistém vlastenectví. Však on Vás bůh, nebo Alláh za Vaše trapné pokrytectví potrestá. Tečka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na nacistické a komunistické demonstrace nechodím. A nesnažte se mě přesvědčovat že Bartoš nebo Kotleba nejsou nacisti.

   Vymazat
  2. Pavel Sklenář26. března 2016 21:32

   Bohužel jste nepochopil meritum věci. Tady vůbec nejde o stranu ani hnutí, které demonstraci pořádá. Jde o zastavení kolaborantské vlády a boji proti islamismu. Pokud chcete hledat čistého mezi čistými, za kterého půjdete demonstrovat tak snad vb příštím životě.

   Vymazat
  3. 21:04 - něco to o vás vypovídá a zavání to kolaborantstvím, takže o vás na těch demonstracích také jistě nikdo nestojí.

   Vymazat
  4. Tak ten Kotleba hledal jsem a poslouchal jsem co se dalo a nic co by mě utvrzovalo že je Nacista nebo Fašista pod tím označením si představím Hitlera, nebo Heydricha tak nic takovýho jse nikde nenašel. Kotleba není žádný nacista je to člověk který chce aby stát jednal rovně s každým bez ohledu na barvu kůže. Podle mě je Kotleba defacta antirasista bojující proti rozdělování lidí na skupiny ale snažící se aby všem bylo měřeno stejným metrem.

   Vymazat
  5. A proč se tedy ten tvůj Kotleba hlásí k Tisovi, Slovenskému štátu a nosí černou uniformu??? Teď jsme zvědavý na tvou odpověď. Marek

   Vymazat
  6. To se zeptej jeho ne mě.

   Vymazat
  7. 22:17 Tak to je překvapivé, že jste se ozval zrovna vy, fanatatik ze sekty přátel Srbů na Kosovu. To je přece stejné jako kdyby se vás kolega Musil zeptal, proč se váš velkosrbský hrdina a stíhaný válečný zločinec Vojislav Šešelj, který slíbil, že očistí posvátnou srbskou půdu od Židů, komunistů a ne-Srbů, hlásí k četnickému klerofašistickému hnutí a oslavuje rehabilitaci nacistických válečných zločinců typu Mihajlovič/Đujić.

   Vymazat
  8. Ale ale, policejní dohližiteli 0,15 z noční směny. Na stránkách www.kosovoonline.cz, které patří Přátelům Srbů na Kosovu, není ani jedne oslavný článek na Šešelja, četniky či velkosrbkské nacionalisty. Takže vaše kecy jsou je provokativní výmysly policejního hajzlíka-denuncianta. Takové svině, jako jste vy, známe z okupace a z padesátých let.

   Vymazat
 7. To je hnus, velebnosti.

  OdpovědětVymazat
 8. Je to velmi jednoduché. Je již rok 2016.Vlastenectví je nesmysl. Tím jsme jen byli vždy oblbováni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nazdar známý islamisto. Tak co bys pro Českou Republiku rád? Šaríu? Nedopustíme!

   Vymazat
 9. To jsou sudeťáci, tenkrát jich byla plná Praha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sudeťáci byli v pohraničí. Tohle byli pražští Němci.

   Vymazat
 10. A pak, že Češi neumí naplnit náměstí. Když se chce, tak to jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak tohle nebyly češi ale němčouři.

   Vymazat
 11. Jak příznačné. Stejné kecy o nové sjednocené Evropě a nutnosti zapomenout na minulé pořádky. Tehdy jako dnes. S jediným rozdílem. Zdroje Evropských zemí byly uchváceny ekonomicky a ideologicky bez nutnosti ničit Evropu. Tedy ničit nutné zdroje pro Drangen nach Ost. Stejné kecy o nepříteli, kterého je třeba zničit jako dnes. Tehdy to byl strašák bolševismu rozpínající se Evropu a dnes rozpínající se Rusko. Stále stejný cíl. Ruské území, Ruské zdroje, Ruská ropa....... A opět šlapeme jak debilové na stejné hrábě. Nechali jsme se opít dotacema,ale cíle mocných jsou pořád stejné už 7 století. 30% pevniny je velké lákadlo, které stojí za nějaké ty desítky milionů obětí.

  OdpovědětVymazat
 12. Není to zvláštní, že stačí zaměnit "Velkoněmecká Říše" za "Euroatlantické spojenectví" a je to téměř doslovný sněmovní projev kteréhokoliv z knížecích poskoků nebo Fialových ptáků?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano. A proto je třeba zapomenout historii a březen 39. Někdo by se b tom mohl začít orientovat a plán by byl ohrožen. Proto je třeba potlačit národní hrdost a kořeny jak národní, tak evropské. V tomto ohledu se však nabízí i zcela jiné konsekvence migrační vlny. Evropané, zdá se, jsou pro ten úkol dík své humanizaci nepoužitelní. A proto je třeba je nahradit divočejší formou lidství.

   Vymazat
 13. Podle Halika a Schwarzenberga jsou to evropané . Volby skončí podobně jak v Polsce a na Slovensku .

  OdpovědětVymazat
 14. Opravdu netuším, proč si tu někteří myslí, že to byli především Němci. Vy si myslíte, že by Němci z Prahy byli ochotni poslouchat české projevy nějakého Moravce nebo jiných českých ministrů? Vy si myslíte, že by tam tak pokorně stáli a mlčeli? "Jejich akce" akce vypadaly úplně jinak.

  OdpovědětVymazat