Reklama

.

.

čtvrtek 31. března 2016

Co bude dál aneb Vytáhněte hlavu z písku!

Zdeněk Maštalíř
31. 3. 2016  Kosa zostra  čili vlkovobloguje.wordpress.com

Po každém teroristickém útoku a dalších desítkách mrtvých podléhají občané marné naději, že jejich vládci ukončí sebevražedné multikulturní šílenství. Bohužel na základě dřívějších reakcí na podobné činy je nutné očekávat zejména následující:1) Sluníčkáři na týden zalezou

2) EU prohloubí svojí snahu o odzbrojení občanů legálně držících zbraň

3) Budou zavedena další opatření omezující osobní svobodu a právo na soukromí. Všimněte si, že výjimečný stav zavedený po teroru v Paříži neumožnil pacifikaci nebezpečných nocležišť a jejich obyvatel v okolí Calais, ale velmi dobře umožnil zákaz veškerých občanských protestů proti tomuto řádění, včetně zatýkání a věznění lidí protestujících proti těmto středověkým poměrům a to včetně mimořádně respektovaného francouzského generála – bývalého velitele elitní Cizinecké legie Christiana Piquemala, který své řády získal na bitevním poli. Který byl při občanské demonstraci odveden v poutech.

Zatčení generála Christiana Piquemala v Calais
4) Sluníčkáři po týdnu opět vylezou a oznámí nám, že se k našim novým spoluobčanům musíme chovat hezky, respektovat jejich zvyky, neurážet je našimi zvyky a musíme jim dát více peněz, aby nás měli rádi.

Vytáhněte hlavu z písku a konečně si uvědomte, že import terorismu a chudoby je záměrný s cílem získání naprosté kontroly nad novodobými nevolníky, kteří se z nás postupně stávají.

V relativně blízké době dojde k podpisu smlouvy TTIP, která učiní národní parlamenty prakticky zbytečnými a předá veškerou moc do rukou nadnárodních koncernů. Vzhledem k tomu že tyto koncerny již vlastní nebo brzy budou vlastnit většinu výrobních prostředků a současně se individuální podnikání díky náročným legislativním požadavkům stane prakticky nemožné, staneme se prakticky nevolníky v rukou těchto koncernů.

Díky importu chudoby a nevzdělanosti se státem garantovaný sociální, zdravotní a vzdělávací systém stane neufinancovatelným a bude postupně zrušen. Kvalitní zdravotní péče a vzdělání se stane výhradou pro maximálně pár desítek procent občanů. Náprava při jakémkoli volebním výsledku nebude možná, protože smlouva TTIP zabrání národním parlamentům omezovat zisky nadnárodních koncernů pod hrozbou miliardových pokut.

Veškeré legislativní kroky činěné v rámci tzv. boje proti terorismu, jsou ve skutečnosti připravovány proti odpůrcům tohoto novodobého nevolnictví.

Ještě krátce k boji proti terorismu:

* zahájen po 11. Září 2001

* v jeho důsledku zahynulo min 1 200 000 lidí

* bylo rozvráceno několik funkčním států zejména těch potlačujících náboženský fundamentalismus

* Viníci tohoto stavu nebyli nikdy potrestáni, dodnes vládnou Británii a chystají se získat prezidentské funkce ve Francii a USA (Sarkozy, Clintonová)

* Naši vládci, které JSME MY zvolily a která MY tolerujeme, přeměnili naše ozbrojené síly v organizaci šířící zkázu po celém světě.

* Po patnácti letech „BOJE proti TERORISMU“ a milionech mrtvých leží mnohé země v troskách a do Evropy proudí islamisté po tisících

Suma sumárum naši vládci se stali svými činy těmi nejlepšími náboráři pro organizace typu Al Kaida a IS.

A tyto činy tolerujeme, strkáme před nimi hlavu do písku a dnes a denně posloucháme nesmyslné lži a nebráníme se.


10 komentářů :

 1. Vše pravda - dobrá práce. Jen tak na ně - bez milosti..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nové Národní Divadlo Teroristů Belgie-BRUSEL.A přibývá špiclování,sledování,KAMER(prý budou i na WC na přání buzoušů ovčanů)Moderní demagokracie chce ukrást slunce pro Lucifera,dřevo pod kotly dochází.Moudrý kalousek to ví a do pekla ne a ne,tak mudruje a mudruje jak se na leviana opic Ahrimana sluší a patří. Uhu-Uhůů-ůů.

   Vymazat
 2. Lidé by měli vzít klacky do ruk nebo něco ostřejšího a svrhnout vlády gaunerů a hlupáků v EU.
  Tito pacholci se moci dobrovolně nevzdají.

  OdpovědětVymazat
 3. Moderní otroci 21 století spojte se. Nejsou potřeba zbraně ale idea a schopný člověk, který nás sjednotí a uvede do pohybu. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat
 4. Prohrát to mohou, pakliže se to ještě stihne, v následujících volbách. Pochopitelně to chce národ, který nemá v hlavách vzduchoprázdno. Všichni by si měli uvědomit, že příští šance, se tímto způsobem pokusit o alespoň naději na záchranu , již nebude.

  OdpovědětVymazat
 5. STAROSTA AUSTRALSKÉHO MĚSTA MARYBOROUGH ODMÍTL ODSTRANIT Z JÍDELNÍČKU ŠKOLNÍCH JÍDELEN VEPŘOVÉ – A PROČ

  Muslimští rodiče dětí ve školách města Maryborough v australském státu Victoria požadovali odstranit ze školních jídelen vepřové. Starosta odmítl. A tajemník magistrátu poslal všem rodičům sdělení, proč to učinil.

  "Muslimové musí pochopit, že to jsou oni, kdo se musí přizpůsobit Austrálii, jejím zvykům, tradicím a jejímu způsobu života, když se rozhodli přesídlit právě sem.
  Musí pochopit, že se mají integrovat a naučit se žít v Austrálii. Musí pochopit, že je na nich změnit svůj způsob života, nikoliv na Australanech, kteří je tak velkoryse přivítali.
  V Austrálii nejsme rasisté ani xenofobové. Než se objevili muslimové, Austrálie přijala spoustu přistěhovalců (zatímco opak neplatí, protože muslimské státy nemuslimské přistěhovalce nepřijímají).
  Stejně jako ostatní národy nejsou Australané ochotni vzdát se své identity či kultury. A protože celá naše země je vstřícná, není ve skutečnosti tím, kdo vítá přicházející, starosta Maryborough, nýbrž všichni občané Austrálie.
  Konečně musí pochopit, že v Austrálii s jejími židovsko-křesťanskými kořeny, vánočními stromy, kostely a náboženskými svátky musí náboženství zůstat v soukromé sféře." Austrálie naprosto právem odmítá jakékoliv ústupky islámu a šaríi.
  Pro muslimy, kteří nesouhlasí se sekularismem a necítí se v Austrálii dobře, je na světě sedmapadesát úžasných muslimských zemí, většinou málo zalidněných a připravených v souladu se šaríou přijmout je podle pravidel halalu s otevřenou náručí.
  Odešli-li jste ze své země do Austrálie a nikoliv do ostatních muslimských zemí, učinili jste tak proto, že jste život v Austrálii shledali lepším než jinde. Nedovolíme vám stáhnout Austrálii dolů na úroveň těch sedmapadesáti zemí.
  Položte si - jen jednou - tuto otázku: Proč je v Austrálii lépe než tam, odkud jsme přišli?
  Kuchyně s vepřovým není problémem – je to součást odpovědi. Přišli-li jste do Austrálie s představou, že nás svou masivní propagandou vystrnadíte a nakonec se naší země zmocníte, měli byste se sbalit a vrátit se do země, z níž jste přišli. Tady není pro vás ani vaši ideologii místo.
  UŽ TOHO BYLO DOST. BERTE AUSTRÁLII NEBO JI OPUSŤTE!
  NECHŤ SE VŠEM NA SVĚTĚ DAŘÍ DOBŘE.
  Prosím, postupte toto poselství dál!
  Překlad (c) Jakub Sinderhauf 2016

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle starsta bude asi Orbanuv bratranec! Ale v podstate ma pravdu a jine reseni problemu s migranty v Australii neprichazi v uvahu.Bud se prizpusobi a budou zit podle pravidel krajiny kde prisli ,anebo at vypadnou!!!

   Vymazat
  2. Anonymní 18:49. Neděkuji vám za šíření x-té verze hloupého hoaxu.
   Originál připisoval stejné opatření starostovi belgického města Ath Marcu Duvivierovi a existuje i verze se starostou kanadského Quebécu.
   http://www.hoax-slayer.net/recycled-hoax-falsely-claims-maryborough-mayor-refused-to-remove-pork-from-school-canteens-after-muslim-demands/
   Takže prosím, přestaňte se chovat jako blbec a používejte obsah vaší hlavy k myšlení.

   Vymazat
 6. islám je totalitní ideologie na úrovni nacizmu.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak už přestaňte mačkat klávesy a vyjděte do ulic. Doma u PC jste houby platní!

  OdpovědětVymazat