Reklama

.

.

čtvrtek 10. března 2016

Condoleezza Rice Ukrajincům: pokud je vám špatně ve vlasti, "jeďte do Libérie"

10. 3. 2016     zdroj a zdroj
Bývalá ministryně zahraničí USA Condoleezza Rice vystoupila v Kyjevě s přednáškou "Výzvy měnícího se světa" a navrhla nespokojeným Ukrajincům, aby si zajeli do Libérie.


"Vaši přední představitelé musí každý den usilovat o důvěru těch, které řídí, to je podstata demokracie, řekla Rice. John Kennedy, když se stal prezidentem, řekl ve svém provolání k Američanům: neptejte se státu, co může země pro vás udělat. Zeptejte se, co vy můžete udělat pro svou zem".

"Ano, skutečně, vaše vláda vás bude rozčarovávat, budete si myslet "cožpak nemohou nic udělat", ale oni potřebují něco dělat, a vy jim můžete pomoci vybudovat na Ukrajině demokracii", uvádí její slova Komsomolskaja pravda.

"Pokud si myslíte, že se vám zde žije špatně, jeďte do Libérie. Potom budete rádi, že jste Ukrajinci", řekla Rice.

Exministryně zahraničí USA přijela do Kyjeva na jeden den na pozvání nadace Viktora Pinčuka.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. no tak to vidíte vy Ukrajinci, co byste chtěli ? Ovšem viděno z druhé strany, stálo vám to za to, aby Cundoleeza dávala v Kyjevě rozumy ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale Liberii mají na svědomí USA.Vždyt oni ji vytvořili a ti kteří tam dělají peklo jsou vedeni režimem USA

   Vymazat
 2. udílení knížecích rad
  od codolleeazy ubohé

  OdpovědětVymazat
 3. Jedine, co mozu vsetci urobit pre svoju krajinu, je povesat svojich psychopatickych politikov.. Kundoliza sa mala uz tiez davno hompalat,,

  OdpovědětVymazat
 4. Ukrajinci, také vám dám radu, žeňte tu proradnou americkou mrchu ze zbídačené Ukrajiny bičem zpět k jejímu americkému plnému korytu a ty vaše zkorumpované fašistické politiky jí přibalte na cestu i s Pravým sektorem a podobnou pakáží. Pak bude dobře na Ukrajině.

  OdpovědětVymazat
 5. Americki geniovia zistili ze dvojicky im odpalil Iran..?
  http://cz.sputniknews.com/svet/20160310/2547831/americky-soud-iran-povinnost-placeni-kompenzace-teroristicky-utok-11-zari.html

  OdpovědětVymazat
 6. nechapu proc je "Kundoliza" neposila do Merkelstanu anebo do vysnene SSA!!! Vzdyt Ukrajinci jsou prece jejich nejmilsi milackove tak je urcite prijmou s otevrenou naruci!...

  OdpovědětVymazat
 7. Tato černá blbka nemůže nic vymyslet,než hovadinu.
  Černý mozek ještě nic chytrého nevymyslel.Pro toho
  strachy podělanýho anonyma 20:07-nikdy bych si něco takového za manželku nevzal a kdybych tu pitomost
  udělal,tak jsem dávno kriminále,protože bych takové
  hovado dávno zabil.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. Cundolíza je služebnice Wal Streetu,Ona je původcem a strategem poštvání Rusa proti Rusovi.Už v.r. 1860 v německu tento nápad zrodil.

  OdpovědětVymazat
 9. Nechápu, proč do Libérie, když je může poslat do Libye!
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 10. Pokud se vám to budování demokracie nějak nebude dařit, dovezte ji z Ameriky! A, že jste to vy, udělají vám dobrou cenu. A to se vyplatí !!!

  OdpovědětVymazat
 11. Vrať se do hrobu !

  OdpovědětVymazat
 12. Dr. Rice mela pravdu.
  A ted povezte, komunisticka prasata - jak mluvite doma s manzelkami, matkami a dcerami?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš ty zdegenerovaný vohone?!!!!Jsi tak blbej po alkoholikovi nebo po tý kurvě, co tě nehodila do kanálu????

   Vymazat
  2. vlast tě (0:40) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 13. Anonymní Anonymní řekl(a)...
  Že mě tato kry-a nepřekvapuje...Vyrabují jim celou zemi, díky nim zemřelo tisíce lidí a ona se jim vysmívá !

  OdpovědětVymazat
 14. "Vaši přední představitelé musí každý den usilovat o důvěru těch, které řídí, to je podstata demokracie, řekla Rice.

  DEFINICE, KTEROU RICE UVEDLA JAKO PODSTATU DEMOKRACIE JE VE SKUTEČNOSTI PODSTATOU DIKTATURY

  Věta, která by odpovídala předkládanému obrazu demokracie by z úst člověka demokraticky smýšlejícího musela znít: "Vaši přední představitelé musí každý den usilovat o důvěru OBČANŮ, KTEŘÍ JE ZVOLILI, A KTERÝM SLOUŽÍ, to je podstata demokracie,

  Naprosto jiné pojetí demokracie, než se běžně uvádí. Politici přece slouží občanům, kteří je zvolili, to nám přeci vždy vtloukali do hlavy, když obhajovali demokracii jako nejlepší způsob fungování společnosti, tedy vláda lidu prostřednictví zvolených zástupců. Bývalá státní sekretářka USA zde mluví o ŘÍZENÍ LIDÍ PŘEDNÍMI PŘEDSTAVITELI. Takže v teorii mluvíme o demokracii, zatímco praxe ukazuje faktický stav: představitelé (zvolení politici) se snaží řídit společnost. Otázka je pro koho, pokud nepotřebují poslouchat občany, kteří je na jejich přední místa, která umožňují řídit společnost zvolili ale potřebují aby občané plnili přání svých politiků. Obhajovat zkorumpovanou fašistickou, lidi vraždící vládu, která se ujala moci po režimu, který prokazatelně své občany nemasakroval armádními prostředky tím, že mají navštívit LIbéri, protože tam je ještě hůř. je hodno uvažování diktátora, nikoli však bývalé představitelky údajně nejdemokratičtější země světa, jejímž úkolem bylo vytvářet pozitivní obraz USA ve světě a navazovat diplomatické styky s ostatními státy této planety, nebo jak řekla taktéž bývalá státní tajemnice USA Clintonová, řídit práci velvyslanců ve 270 státech světa." (počet států na planetě neodpovídá počtu států, které statní sekretář USA řídí).

  OdpovědětVymazat
 15. NO, co k tomu dodat. Vygumovaný mozek.

  OdpovědětVymazat
 16. Ukrajinský parlament je boxerský klub.Komu to ta černá baba povídala?Mezi ukrajinskými politiky není jediný slušný nezkorumpovaný člověk

  OdpovědětVymazat