Reklama

.

.

čtvrtek 3. března 2016

Copak už vyměklá a feminizovaná Evropa není schopna se bránit?

Konrad Stachnio
3.3. 2016   NWOO  
To, co se teď v Evropě děje, má všechny příznaky převratu ve státě. Ve skutečnosti je to téměř učebnicový příklad. Zaprvé tu máme destabilizaci, pak krizi a po nich tzv. normalizaci. Podle mého názoru jsme v tomto okamžiku pořád ještě na úrovni destabilizace, pak teprve vstoupíme do krize, jejíž příznaky jsou čím dál viditelnější. Je možné je dokonce vidět i u sponzora hnutí ‚zdola vyrůstající demokracie“ George Sorose, který už volá po spolupráci mezi EU a Ruskem.
Nepotřebujete však být multimilionáři s politickými výsadami, abyste věděli, že pro Evropu nadchází něco hrozného. Dokonce i hlavy zemí EU začaly projevovat svou rostoucí nespokojenost.


‚Římská říše nám ukázala to, co všichni víme, že velká impéria se hroutí, když nemají dobře chráněné hranice. Zastavte ty migranty – potřebujeme příliv migrantů valících se do Evropy přiškrtit, současnou výši nemůžeme zvládnout,‘ řekl holandský ministerský předseda Mark Rutte malé skupině žurnalistů z Bruselu a později ho citoval i Financial Times.

Mělo by se dodat, že holandská vláda učinila z věci migrace jednu ze svých priorit během presidentství EU v první polovině roku 2016.

Záležitost uzavření hranic pro uprchlíky není ale tak jednoduchá. Ve zdravé společnosti je počet zaměstnaných daleko vyšší než počet nepracujícího obyvatelstva (tj. penzistů, matek vychovávajících děti atd.). V tomto soustátí byl tento poměr v 70. letech 4:1, a to bylo zdravé. Teď je tento poměr v Itálii a Německu jen 2:1. V Británii, Francii, Španělsku a Maďarsku je toto číslo 3:1. V US, Rumunsku, Rusku a Polsku je více než 3:1. Je těžké udržet penzijní a zdravotní systém pro starší část obyvatelstva, když ten poměr je jen 2:1.

K projevům krize v učebnicovém stylu patří fakt, že po destabilizaci, přijde krize, která přeroste do občanské války a vměšování zvenku.

Zrovna teď v Evropě máme narůstající konflikt mezi příznivci a odpůrci uprchlíků. Mezi Pegidou a tzv. levicí. Mezi muslimy a jejich odpůrci. K charakteristickým rysům destabilizace rovněž patří rozpad státních služeb. Když se podíváte na nekompetenci např. Německé policie ve vztahu k přečinům páchaným v Německu, takových jako ty v Kolíně, tak je těžké najít lepší příklad rozpadu státních služeb.

Dalším příkladem destabilizace je to, že se lidé organizují do skupin sebeobrany, protože chybí účinná obrana státem. To v současnosti zažíváme v několika evropských zemích.

To je jen pár projevů zhoršující se krize, která může vést k občanské válce v Evropě, zvláště pokud to povede k vytvoření masového ‚islamistického hnutí‘ v Evropě, k čemusi jako ‚Arabské jaro v Evropě‘.

Druhý prvek této krize, který se objeví po destabilizaci, je vměšování zvnějšku, se kterým se musíme potýkat už teď. ISIS posílá do Evropy své buňky a pašuje zbraně včetně chemických a biologických. ISIS navíc přes internet i osobně rekrutuje nové členy svých buněk v Evropě.

Po této fázi nadchází čas pro tzv. normalizaci, zvláště pro nastolení nového řádu a na zbavení se těch, kteří pomohli ten požár rozdmýchat. V tomto případě jsou to ti tzv. liberálové, kteří přispěli k rozpadu Evropy všemi svými silami. Podle mého názoru je ideologií, která by mohla vést ke kolapsu Evropy, právě liberalismus.


‚Islám všechny tyto problémy odstraní a pak budeme mít dostatek peněz na rozmnožování, zdravotnictví a všechno ostatní. Teď žijeme v systému orientovaném na vykořisťování člověka. Jediným způsobem, jak na této planetě přežít, bude to všechno postavit do ilegality. Zavedení islámu a práva šaría,‘ řekl imám Choudary.

To je protipólem evropských humanitárních návrhů a akcí vyjádřených takovými zástupci tzv. Západu jako Bill Gates.


‚Software bude lidi nahrazovat, ať už jsou to řidiči a číšníci či sestry… dále s pokrokem… Technologie časem zredukuje potřebu pracovních míst, zvláště v nižší vrstvě dovedností (…). Do 20 let bude poptávky po pracovní síle se základními dovednostmi daleko nižší. Nemyslím si, že lidé to už do svých mentálních modelů zařadili,‘ řekl Gates, když mluvil před washingtonským ekonomickým mozkovým trustem American Enterprise Institute.

Vzhledem k výše uvedenému, bylo to snad vědomí, že velká část lidí s tzv. ‚základními dovednostmi‘ nebude v budoucnu schopna sehnat práci kvůli svým ‚softwarovým náhražkám‘tím, co jej inspirovalo k té filantropii za prořezání populace o 10-15%?

Jeho akce by v tomto kontextu brzy mohly získat status humanitární činnosti – ulehčující chudým lidem s tzv. ‚základními dovednostmi‘ od prohry v nerovné soutěži se ‚softwarovými náhražkami‘. K tomu by se mělo dodat, že většina těch uprchlíků má ty ‚základní dovednosti‘.

Vypadá to však, že revoluce mas bez práce nebude jedinou věcí, co nás v blízké budoucnosti čeká. Jak vidíte, někteří lidé se pokouší podrobně plánovat budoucnost našich ‚hnutí zdola‘.

Jeden z mozkových trustů Spojených národů zvaný Tellus Institute popsal Spojeným národům celý plán na vytvoření globálního občanského hnutí zdola, když ve své zprávě konstatoval, že takovéto hnutí je nezbytností, aby vytvořilo sociální akceptaci globální vlády, která se vytváří.


‚Tento model rozšiřujícího se okruhu‘ předpovídá postupný proces organizačního vývoje počínajícího od relativně malé skupiny oddaných lidí podporovaných volně provázanou sítí lidí a organizací. Původní okruh si při prosazování svých aktivit vyvine strategie rozšiřování do dalšího okruhu, což je vzor, který se zopakuje v každé fázi. Tato organizace se tímto způsobem bude periodicky zastavovat, aby se přehodnotila, upravila a reorganizovala pro širší okruh a vylepšila program.‘

‚Vytvořili jsme rozšiřující se Okruh, nové organizační úsilí zaměřené na podporu formování globálního občanského hnutí. To místo pevného plánu, strategie TWC předpokládá nárůst v po sobě jdoucích vlnách s adaptací na měnící se podmínky včetně rozvoje a rozrůznění.‘

Vážným problémem při vedení procesu destabilizace, krize a pak normalizace ve Východní Evropě je její pořád přetrvávají víra čili iracionální prvek, který je nejtěžší překážkou při dobytí státu. Východoevropské země, kde je křesťanská víra pořád relativně silná, se z tohoto důvodu staly i přinejmenším prozatím bezpečným útočištěm pro evropské ženy.

Evropa a ve skutečnosti celý svět je ve velice ošemetné situaci, protože tu máme dva agresivní a střetávající se přístupy k budoucnosti naší planety. Jeden představují islámští extremisté.


‚Teď žijeme v systému orientovaném na vykořisťování člověka. Jediným způsobem, jak na této planetě přežít, bude to všechno postavit do ilegality. Zavedení islámu a práva šaría.‘

‚Pak budeme mít dostatek peněz na rozmnožování, zdravotnictví a všechno ostatní.‘

Na druhou stranu tu máme přístup miliardářů jako Bill Gates, kteří protlačují své řešení na prořezávku od 10-15% populace, což nazývají ‚opravdu dobrou prací‘. Možná, že popularita islámského extremismu je výsledkem uvědomění si této volby. A jakým způsobem si zvolíte vy? Každopádně feminizovaní muži Západní Evropy, kteří se na protest proti znásilňování žen v Kolíně oblékli do sukní, určitě nebudou těmi, co budou schopni zachytit hrozbu islamistů ani tohoto dalšího ‚řešení‘, které jsme zmiňovali výše, a to ani nemluvě o tom, že by se proti těmto výzvám nějak postavili.

Překlad Miroslav Pavlíček

Zdroj: http://journal-neo.org/2016/03/01/kto-zashhitit-evropu-ot-islamistov-i-oligarhov/

20 komentářů :

 1. Pan Stachnio zakončil článek velmi výstižně. Skutečně, feminizovaní muži se nezmohou na nic. To jsou šašci. Vojáků máme jako šafránu, cíleně rozbitá naše dobře vycvičená a mocná armáda, by si s ilegálními vetřelci hravě poradila.Zbývá nám jenom pochytat všechny idioty, vítače a zrádce a poslat je jako štít, před zbývajícími vojáky, aby věděli, jak chutná zakončení jejich moci.

  OdpovědětVymazat
 2. Nelze porovnávat mentalitu už staletí degenerovaného (každý kdo se přidá na stranu zla je retard i když může být přitom vychcanej jak díra do sněhu) zločinného zbabělého západu se slovany, kteří skutečně milují své děti. Samozřejmě ne vše je dokonalé, ale pořád je zde mnoho lidí, pro které je to co se děje na západ od nás nemyslitelné.

  OdpovědětVymazat
 3. K islámu přestoupí většina našich mladých chlapců, kteří se dobře učili chodí do práce a přesto je slečny v jejich věku odmítají.Proč?protože nemají barák a kabriolet, provládní i protivládní servery je urážejí a nadávají jím do mamánků,co mají dělat?když poctivou prací na bydlení nevydělají.Půjdou s islámisty aby se pomstili těm slečnám které si z nich utahují a pohrdají jimi,protože jsou tak vychované od maminek aby se bavili jen z pracháči.Spousta mladých zaměstnaných a slušných mužů se k islámu přidá je to jen otázka času.A až budou matky znásilněných a zotročených bárbín v hrůze šedivět co to dělají jejich holčičkám měli by si uvědomit že za to můžou oni svojí výchovou k nenávisti ke střední a nižší ekonomiké třídě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte zajímavý pohled na věc- tohle by mně nenapadlo, ale uznávám, že mi to nepříjde mimo mísu, docela dobře můžete mít pravdu.
   Myslím si však, že naše společnost se stává retardovanou, my si skutečně neumíme pomoci od individuí společnost se stává prázdným pojmem, podívejte se třeba na ty tlupy mladých, je to buď napomádovaný narcis čučící do mobilu, nebo okapucovaný adept pro kriminál, dítě ulice.Obojí špatně, kde je to zdravé uprostřed?
   Jenom si myslím, že komentáře GAtese o redukci populace jaksi pokulhává, protože Arabové , Afričané a další, ti kteří k nám jdou se množí, a množit budou, to tady v evropě dochází k redukci a úbytku obyvatel, jaký by měl zájem na tom je natlačit do EU

   Vymazat
  2. Zakomplexovaný idiot. Nemůžete-li si najít ženu, bude chyba ve vás. Většina mužů tento problém nemá. Zakomplexovaní pak budou konverzovat a sloužit rodilým muslimům, kteří si rovněž pro sebe vyberou ty nejkvalitnější ženy, ale nebojte se, jako útěcha vám zůstane korán.
   .

   Vymazat
  3. konvertovat

   Vymazat
 4. Do německé čtvrté říše jsme neměli lézt.Zpitomělí
  Čecháci se už viděli,jak budou snadno cestovat,bu-
  dou moci pracovat tam,kde mají vyšší mzdy a budou
  pro ČR dělat první poslední.Skutečnost?Cestovat se může,pracovat se nemohlo,protože každý si hájil to
  své.Měli dle Klause donést Know-how.Ukradli i ten
  maličký know,co jsme tady měli a nechali nám jen
  to how.Teď nebrečte.Lezli jste do toho jak tele na
  porážku na základě hezkých slov.Nyní za svoji blů-
  bost plaťte.Bohužel,platí i ti,co to nechtěli.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Čeká nás zase noční summit, všichni polezou po kolenou k sultánovi Erdoganovi a budou se předhánět se v darech, když bude tak milostiv a tu invazi migrantů z Turecka do Evropy trochu zmírní. Ale on bude stupňovat svoje požadavky a nakonec se stejně moc nezmění. Takže státy využijí svého práva na sebeobranu a když je neochránila EU, tak se budou muset chránit samy. A papaláši EU, Merkelová, Tusk, Schulz. Juncker se stanou hrobaři EU, jak jsme ji znali do předloňského roku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Imigranti , jsou někoho - na něco a někoho - zbrane hromadného ničení !

   Turek kdyby opravdu chtěl, tak zadne čluny paseraku vyplouvat nebudou , Turek má tak obrovskou armádu , že ta by svoje pobřeží lehce obsahla a zajistila ! Ale Turek pomáhat nechce a nebude , za 1) je to výhodný byznys - miliardy , přišel o ropu ze Sýrie , tak se pakuje na migrantech , 2) vydira Evropu - další vidina miliard a směje se pod fousy , jak je Evropa v pr . deli , takhle to Turek potřeboval , aby ho bezmozek Merkel jezdila prosit. 4) Turci cítí, že už ho " neberou " ani Putin , a vlastně ani ten muslim Obama , je tam proste " navíc " ... Prezidenti , politici, musí hrát divadla , lhat a tvářit se jak největší kamarádi , ale myslím si, že kdyby Turecko navždy zmizelo z povrchu zemského, nebo se uplne rozpadlo , tak se nikdo z " velkých hráčů " vůbec zlobit nebude a ze by to naopak přivítali ....

   Nevím , proc mam pořád pocit , že dohody s Turkem / imigranti/ a neustále summity jsou jen na oko pro hloupe evropske obyvatele , aby pak bezmozek Merkel , Tuck , Junkr , a ta ostatní zaprodana a vychcana banda v EU ukázala , že EU Evropa potřebuje , protoze dokáže vyresit vse a ze je potrebna -a ze ti darmozrouti z Bruselu si ty prachy zaslouží . Všichni chtějí zastavit ilegaly , spoustu měsíců se to nedaří , pořád se jenom v Bruselu zvani, a pak se dozvime s velkou pompou , že ze to EU zvládla , neboli - " nemozne hned , zázraky do 3 dnu " .
   Pravda, tady už to trvá dele , ale co byste chtěli ? ;-()
   H

   Vymazat
 6. Tiez si myslim,summit neprinesie vela.Potrebne je,aby Grecko postavilo tam,kde prichadzaju lode,vojakov,a otacali tieto nazpät.Doteraz tam vidime len romantikov,ktori skacu do mora,a vytahuju clny na breh.By ma zaujimalo,ako sa chcu napriklad tito romantici postarat o takuto rodinu:dnesny SPIEGEL pise,na macedonskych hraniciach caka sklamana rodina, zlozena-muz plus 2 manzelky,10 deti,jedna manzelka tehotna.A este potrebnejsie,to ziadaju mnohi nemecki politici,Merkel musi jasne do medii povedat,sme plni,zavierame hranice.Je to svinstvo od nej,pretoze ti ludia nechaju domov,rodinu,a vydali sa na cestu,lebo ich Merkel stale vola.M

  OdpovědětVymazat
 7. Este,co sa tyka redukovania obyvatelstva na zemeguli.Obrovsky prirastok,teraz 40-50 milionov rocne ma Afrika.Davno hovorim,jedina humanitna pomoc pre Afriku mali byt vagony kondomov.To by ale snad dopadlo,ako jeden nas obcan prisiel doktorovi,,Moja priatelka mi doniesla z prace na E55 pohlavnu chorobu,Doktor mu na to hovori,,pouzivajte kondom,,naco obcan,pobureny hovori,,pan doktor,vy ste sa zblaznili,ja nemam co do huby,a ja sa budem paradit.M

  OdpovědětVymazat
 8. Kdyby jste si dobře pročetli Mein Kampf,hned víte,odkud vítr vane a jak se s tí vypořádat.

  OdpovědětVymazat
 9. Kolegové, vy jste si někdo všiml, že by byla Merkelová nějakým způsobem za své zvací výroky, které defakto odstartovaly exodus islámských hord do E, někým v EU kritizována, či snad dokonce ponoukána k odpovědnosti?? Ne, přímo se nikdo neodvážil, jen politici z V4 v lokálních sdělovadlech naznačují: Když Německo imigrační vlnu odstartovalo (né Merkelová, ale NĚMECKO!), tak má nést následky a ne je přesouvat na jiné. Kam se na bázeň politických elit před Merlkelovou hrabe předseda EK?!

  A důvod? Utajovaný program EU zvaný EUROMED. Podpisem Lisabonské smlouvy se všechny státy přistupující k EU zavázaly, že do EU přijmou do r. 1950 cca 56 milionů islamistů z BV a severní Afriky. To celé "zděšení a analýza" uprchlické vlny v EU, stejně jako "intenzivní přijímání správných řešení" jsou pouhou klapkou na očích E veřejnosti! Nic víc, než oblbnutí obyvatel sebepresentací - jak o ně jejich politická (j)elita (zrádci národních zájmů) pečuje. Islámské hordy jsou prostředkem k dosažení postupného cíle: destabilizovat prostor E, deziintegrovat občanskou společnost jednotlivých států, mezi státy zasít svár, načež E jako přetopený kotel vybuchne v občanských nepokojích a válkách. Poté budou, na nátlak a prosby zoufalé populace nastoleny zákony, které ořežou občanské svobody až k totálnímiu podřízení (otroctví) občana státní moci. Pak už bude snadné takto zdecimované a s jejich souhlasem porobené, národy zatáhnout do smyčky NWO. Technologie známá stovky let a výstižně popsaná heslem iluminátů: Ordo et chao.

  Jednoduše - nájezd islámských hord do E (eufemisticy označovaný jako imigrantská vlna) je desetiletí připravovaný proces směřující k destabilizaci E, rozkladu národních států, rozvolnění historických vazeb a vztahů, rozvrácení funkčních společností a vytvoření chaosu a nesnesitelného tlaku na jednotlivce s cílem vyvolat potřebu "TVRDÉ RUKY" a "ŘÁDU". Tím odstranit občanské svobody a nastolit podmínky pro přechod E do otroctví v NWO.
  Jedná se pouze o jednu z mnoha souběžně fungujících agend (rozvrat rodin, průběžné hloupnutí mladě generace, změna sexuálních preferencí, výhradně prožitkově orientovaná společnost, dementní Tv zábava plná sexu a násilí, rozkvět pornografie, glorifikace LGBT a netradičních sex. praktik ....) které nás vedou k budoucímu zotročení. Dosud jsme ten plíživě destruktivní záměr většinově nepochopily. Zatím jen verbálně řešíme ohníčky, místo ochrany před chystaným požárem. Kdybychom byly alespoň schopni ony ohníčky účinně lokalizovat a hasit. Bohužel, ani to se nám nedaří, protože jsme neodhalily obrovskou nebezpečnost tčchto ohníčků, protože je stále ještě považujeme za nahodilé jednotlivosti a ne za pečlivě naplánované a cílené rozdmýchávání celosvětového požáru pomocí ohníčků na všech klíčových místech života lidské společnosti.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den Ferro, a co dál , jak se zachránit ?

   Vymazat
  2. To Anonymní 4. března 2016 14:47

   To kdybych věděl, a nahlas uvedl, tak už jsem asi po smrti. Vzhledem k tomu, že NR nemá až takovou sledovanost a já takovou autoritu a publicitu, tak to risknu. Ať mají soudruzi z BIS a USA ambasy o čem mudrovat!!

   Logika je naprosto jednoduchá a vychází z rady knížete Svatopluka, kterou předal svým 3 synům: "BUĎTE JEDNOTNÍ, potom jste neporazitelní". Rozštěpení společnosti na tzv. politické strany je umělé rozdělení dle parciálních a nevýznamných zájmů, spočívajících v držbě a nabývání materiálních statků. Až si uvědomíme, že víc než majetek je život jako takový, děti, rodina, přátelé, vlast, etnikum, možnost si popovídat, zazpívat a zasmát se a pak teprve barák, auto, naftový důl a kýbl Chanellu 5 (což si do hrobu nikdo nevezme), poté budeme mít jasno v preferencích a budeme jednotní. Společenské uvědomění nastává v okamžiku kritického ohrožení životů podstatné části komunity. Ovšem na odpor proti rozjeté agresi je v tu dobu poněkud pozdě a je neskutečně problematický.

   Dříve sjednovcovala (i rozdělovala) víra v Boha a velmi snadno se poznalo kdo svůj a kdo cizí. Židobolševik zblbnul davy ateismem a rázem je Bůh stvořitel nahražen penězi a spotřebou. Vyšší myšlenky a cíle jsou zahaleny dýmem zábavy a frivolnosti!! Smutné na tom je, že stejné etnikum se dostalo k řidicím pákám křesťanství a ten samý lžibůh mamonu ovládl i duše křesťanů a vyhrál nad skutečným BOHEM a jím předanými zákony v desateru - nejen v USA, GB, PL ... Ze srdcí i myslí se vytrácí víra v možnost úspěšného řešení situace a odhodlání nahrazuje malomyslnost, která se halí do závoje „realistického hodnocení situace“.

   Je jasné, že prevence lepší likvidace, ale jak ji dosáhnout netuším. Vím jen, že pro záchranu národa bude muset vzniknout tak silné společenské pnutí, které vytlačí na povrch skutečné osobnosti vhodné následování. Tyto budou muset vládnout jasným rozumem s definovanými cíly a vůdčími schopnostmi. Zatím však takovou potřebu nepociťujeme (ohrožení není akutní), proto není ani ta nutkavá společenská tenze. Vůdce je tedy třeba hledat a připravovat. Pár typů mám!!

   Té katarzi s krvavým zápasem o přežití národa se asi nevyhneme. Nakonec se říká, že: Mízou stromu národa je krev jeho hrdinů a kořeny hnojí mrtvoly jeho nepřátel.

   Mír s námi a pevnou víru v úspěch!!
   Ferro

   Vymazat
  3. Ferro , děkuji za odpověď, potěšil jste mně , že jste mi věnoval svuj čas .

   Nechci tady sahodlouze psát , ale ráda se zaujetím, čtu Vaše příspěvky a komentáře , ani nevíte, jak jste mi " rozšířil obzor ", a za to, děkuji. Hodně moc, by me zajímaly vase tipy na ty spravne osoby , kterym , by se v případe nutnosti a ze se tak asi urcite stane, dalo důvěřovat , ale je mi jasne , že mi to ted nemůžete říct - napsat.

   Zdraví Hanka

   Vymazat
  4. To Hanka 5. března 2016 23:57
   Děkuji za komentář. Jsem rád, že jsem Vám pomohl "rozšířit" obzory a vrhnout paprsek světla do černých koutů světových dějin a možná i člověčí psyché. I v případě, že jste sama, kterou mé myšlenky zaujaly, tak ta má slohová cvičení měla smysl. Jinak by to bylo jen takové slaboduché tlachání o věcech a problémech, které tíží výhradně mne.

   U tohoto článku již asi nemá smysl přidávat komentáře, bylo by to jen mezi námi dvěma pod dohledem BISky, tak se snad setkáme v dialogu pod nějakým aktuální materiálem.

   Mír s Vámi!!
   Ferro

   Vymazat
  5. Ferro, zdravím, děkuji za odpověď , sleduji vase příspěvky a urcite Vás někde na tématech najdu ;-)

   Myslím si, že nejsem jedina, kterou Vaše názory zaujaly a zajímají , jsem asi jedna z mnoha ..... . Děkuji Hanka

   Vymazat
 10. Němci se začali bát Němců, líčí lidé v Clausnitz. Pokud vůbec promluví
  Zdroj: http://usti.idnes.cz/strach-v-clausnitz-z-migrantu-dk4-/usti-zpravy.aspx?c=A160302_2229480_usti-zpravy_vac2

  http://usti.idnes.cz/strach-v-clausnitz-z-migrantu-dk4-/usti-zpravy.aspx?c=A160302_2229480_usti-zpravy_vac2

  OdpovědětVymazat