Reklama

úterý 1. března 2016

Děti jsou v první linii boje za zničení národa


Vladimíra Vítová
1. 3. 2016
Současné zneklidňující téma inkluze českého školství je POUHÝM detailem v naplňování OFICIÁLNÍCH plánů, jak zničit český národ. Není to nic „osobního“, jak vám řeknou „odborníci“, jde prostě jen o zničení naší země – stejně jako všech okolních zemí - které je plánované. Jede se podle harmonogramu EU a OSN.


Podívejme se na vše podrobněji a pro větší nadhled v pouhých sedmi bodech, které dokonale odhalují komplexní plán genocidy národů.
1.                  Richard Coudenhov-Kalergi, rakouský politik s československým občanstvím (1894-1972) založil v roce 1922 hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu, založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. Podstata plánu spočívá v tom, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. Je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu. Na jeho počest byla ustanovena Evropská cena a jako první ji získala Angela Merkelová v roce 2010. Teze prosazující genocidu evropských národů pomocí masové imigrace tvoří základ oficiální politiky evropských vlád - a tedy i té naší.

EU zahájila již v roce 1995 postupnou imigraci 50 až 80 milionů muslimů ze Středozemí do roku 2050. Projekt se jmenuje „Euro-Med“ a  byl připravován s vyloučením veřejnosti. Počet „potřebných“ imigrantů do Evropy odhaduje Eurostat - pod záminkou, aby prý bylo z čeho živit evropské důchodce.

ZDROJ:

2.                  Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, již v roce 2002 sdělil toto: „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“ Tyto teze jsou součástí oficiálních materiálů Pentagonu.
ZDROJ:

3.                  OSN prosazuje oficiálně genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se „kompenzovala nízká porodnost v Evropě“. Zpráva OSN z roku 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“ a uvádí, že Evropa bude v roce 2025 „potřebovat“ 159 miliónů imigrantů.
ZDROJ:

4.                  Projekt OSN „Agenda 21“, kterou ČR podepsala v roce 1997, je komplexní plán akcí, jak vytvořit celosvětovou vládu a ukončit dosavadní suverenitu národních států. Jak říkají autoři projektu: „Je pouze nutné, aby stát ukradl jednu generaci dětí a následně je indoktrinoval.“ V této souvislosti je důležitá právě inkluze, která má za cíl dělat i z normálních dětí analfabety. Podle dokumentů Agendy 21 ve škole nemají platit ani přírodní zákony – vše má být pouze věcí „konsensu“. Jak praví inspirátoři těchto metodických textů: „Více vzdělaní lidé mají větší příjmy a spotřebují více zdrojů, než ti chudí s nižším vzděláním.“ Příkladem naprosté degradace vzdělávání je norská škola - literatura tam není, historie není, fyzika není, chemie není, zeměpis není. Ve školách visí oznámení typu: „Jestliže tě rodiče nutí dělat úkoly, zavolej nám. My ti pomůžeme zbavit se od takových rodičů.“  Pro lidstvo Agenda 21 plánuje život bez soukromého vlastnictví a počítá se zrušením rodiny – děti mají patřit vládě.
ZDROJ:

5.                  Pilotní projekty státního odebírání dětí rodičům nyní probíhají v Norsku i v ostatních severských zemích a postupně se rozšiřují do Anglie, Německa a dál a dál. Norská Barnevern, finská Lastensuoelu, německá Jugendamt atd.  - proti rodičům a dětem působí dobře organizovaná světová kriminální síť. Čísla odebraných dětí: 200 tisíc v Norsku, 300 tisíc ve Švédsku, 250 tisíc ve Finsku – takové obrovské množství svědčí o ukradeném pokolení!
ZDROJ:

6.                  V Evropě existují tzv. „sexuální standardy“, v nichž je přímo napsáno, že rodiče jsou povinni spolu s dětskými vychovateli učit maličké děti „různým druhům lásky“ a konstatují, proč mají rodiče a vychovatelé ve školkách učit děti masturbovat a to do čtyřech let a v žádném případě ne později – protože novorozenec musí prý poznat svoji „pohlavní identitu“. Přikázanou sexuální osvětou je nutné už v době porodu zjistit, kdo to vlastně je: gay, lesbička, bisexuál, transsexuál nebo transvestita. Z rovnoprávnosti pohlaví jsou vyňata slova „muž“ a „žena“, „otec“ a „matka“. Jaký je cíl? Například materiály sociologů Ministerstva mládeže v Norsku „plánují“, že k roku 2050 bude Norsko z 90 % homosexuálním státem.
ZDROJ:


1.                  Velký propagátor a realizátor celosvětového očkování Bill Gates v roce 2010  otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl: „Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent.“ Gates dále tvrdil, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Mimochodem, poslední novinkou je očkování těhotných žen.
G. Brock Chisholm, bývalý ředitel Světové zdravotnické organizace řekl: "Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti a smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“ 
Nejprve jsou schváleny zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit. Potom jsou vyrobeny vakcíny, které pomalu usmrcují. Mentalita světové „elity“ vychází z toho, že je to „fér“, neboť údajně mají přežít jen ti nejodolnější. Problém je ovšem v tom, že se to musí provést tak, aby proočkované generaci již nebylo pomoci. Proto se neustále zkracují očkovací termíny. Dnešní kojenec dostane tři dávky hexavakcíny již v prvním roce života. Je to zásah, který zabrání přirozenému rozvoji imunitního systému dítěte v samém zárodku. Farmaceutický průmysl tak získává svého celoživotního klienta a systém moci trvale poškozeného otroka, který předčasně zemře a vyklidí prostor těm, kteří si planetu chtějí přivlastnit jen sami pro sebe. Například Norsko je první země na světě, která sleduje sebevraždy dětí od 0 do 7 let. Jak ale může být novorozenec vůbec schopný ukončit svůj život? Jestliže děti skutečně umírají, pak to orgány oficiálně svedou na „sebevraždu“. Ti lidé nemají duši a asi proto věří, že jim to projde.
ZDROJ:

Pohoršujeme se nad agresívním chováním ilegálních migrantů, ale oni jsou skutečně jen pouhým nástrojem OFICIÁLNÍCH A DLOUHODOBÝCH plánů na likvidaci evropských národů a tedy i naší země. A jako vrchol všeho všechny ty zničující direktivy EU a OSN naše vláda i náš parlament postupně naplňují!!!!! Copak jsou všichni šílení? Copak nevědí, že se to týká také jejich dětí?

58 komentářů :

 1. Nevěřte na složitou depopulaci zabíjením lidí. Zatímco ti pracující a vzdělaní, kterým se neproplácejí přesčasy a prodlužuje pracopvní doba (která už mohla být dávno čtydenní) mají jedno, popř žádné dítě, ti negramotní a nezaměstnatelní jich mají deset. Když se to zprůměruje, tolik to neřve a během třiceti let je společnost negramotná bez dalších nákladů, ti kvalifikovaní si to sami zaplatí.Největším nepřítelem současného režimu je vzdělání, rozhled, výchova dětí k činorodé aktivitě , výchova osobním příkladem.Ostatně rázné upozornění, že těch dětí musíme mít 2,11 a ne méně, už na NR bylo v podobě názorného videa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. depopulace je tu popsaná celkem dobře a to i včetně těch negramotných, jak řekl Gates. To jeho video je zajímavé.

   Smazat
 2. Druhem zvířeckých podlidí s netečností k osudu potomků, jsme již 25 let. Sklízíme co pod dohledem a vedením nezištných přátel ze západu a disidentů, co jsme si zaseli.

  OdpovědětSmazat
 3. Když to člověk čte, zdá se, že jsou to bláboly a že to nemůže být pravda. Problém je, že když ale kolem sebe vidíme co děje, že vrcholní politici Evropy, jako naschvál, dělají všechno proto, aby se problem migrace vůbec neřešil. Austrálie byla schopna migrační krizi vyřešit během jednoho dne a tím pádem do Austrálie se již nikdo nehrne. U nás v Evropě se řeší vše takovým způsobem , aby se to vůbec nevyřešilo. Řecko má jednu nejsilnějších a nejpočetnějších armád v Evropě a přitom nechává na své území proudit stovky tisíc lidí, kteří jsou ekonomickými uprchlíky. Že vše je organizováno a není výsledkem žádné náhody dokazuje vystupování představitelů nevládních, neziskových, nezávislých organizací, kteří neustále vystupují v televizi a přesvědčuji nás o tom, že jsme povinní přijímat uprchlíky, že to bude přínos pro kulturu, pro pracovní trh, pro populační rozvoj a další a další nesmysly. Prostě takzvaní uprchlíci si jednoduše přijdou do Evropy a my jsme povinní je živit, šatit, ubytovat a to znamená, že vše co vybudovali v Evropě naší rodiče jsme povinní odevzdat těm, kteří si jenom jednoduše přijdou a vezmou si tady jako v samoobsluze co chtějí bez toho aby za to zaplatili. Platit budeme my všichni Evropani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No my to nejen kolem sebe vidíme, ale když si rozkliknete odkazy (což jsem poctivě udělal), tak zjistíte, že uváděné dokumenty existují a uváděná slova zazněla. Nechápu, že to lidi neděsí i když jim to strčíte pod nos - pořád si myslí, že se jich to netýká. Ale týká se to úplně nás všech do jednoho.

   Smazat
 4. A ještě otázka : Když stát chudne a po každoroční devalvaci koruny stoupají ceny - které sociální vrstvy nemají na školní obědy?

  OdpovědětSmazat
 5. jsem skeptický k vystoupení z NATO. To považuji za nerozumné. Samozřejmě chápu rusofilního hulváta on ani jinak nemůže. Nějak se živit musí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže považujete naopak za rozumné kvůli členství v Nato zahájit jadernou válku s Ruskem kvůli tomu že Erdogan je sociopat a debil k tomu a neustále se Nato do takový akce snaží navézt???
   Případně že by Nato mělo podporovat ty hajzly v Suadské Arabii??
   Pokud ano, nejste náhodou členem TOP09???

   Smazat
  2. Rovněž Rusofobní hulvát zjevně jinak nemůže a musí se nějak živit. Vystoupení ze zločinecké NATO je pro náš další vývoj rozhodující. Naše stočlenná armádo nejezdi na východ, není to tvoje válka.

   Smazat
  3. Někdo je hulvát,ale ty si čůrák.

   Smazat
 6. já nemám obavy. Naše vláda je připravená. A počítá i s tímto podlým Putinovým tahem. Má to vyzkoušeno na poslední demonstraci v Praze,kde se Putin snažil vyprovokovat policejní síly,které to chrabře ustály a Chovanec to bravurně za tři týdny rozkryl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si tak hloupej anebo jen další provokatér ?

   Smazat
  2. Nepochopil jste, že jde o nadsázku?????

   Smazat
  3. Provokatére příchozí z tiscali.cz. Táhni zpět odku jsi přišel, tam jste pěkně koncentrovaní a k dohledání.

   Smazat
  4. 22:39 Bože ty jsi chytrý jak ten Chovanec. Kam na to chodíš?

   Smazat
 7. To je zase legrační snůška hoven :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z hovna jsi vyšel ty,kreténe!Když tě máma porodila po hysterectomii není divu,že jsi bezmozek ala fotr Veškrna!!!!§

   Smazat
  2. Jasně Pepku. Když tomu nerozumíš, tak je to sbírka hoven. Jediná hovna tady jsou tvoje výblitky a to co máš v kebuli. Že tě tvůj stbáckej fotr raději nevystříkal tý prostitutce do huby.

   Smazat
 8. 40 let warsavske smlouvy a ted 25 let v nato jaky rozdil? zadny oba vyhradne urceny k "obrane" niceho!!! hhh

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozdíl a velký. Sice všichni jsme nadávali na základní vojenskou službu, ale co vyrůstá z těch dnešních mladých. Jinak voják Československé lidové armády za celou dobu nepřekročil hranice Československa. Dnešní Česká armáda společně s armádami aliance NATO okupuje ty státy na kterých mají zájem Spojené státy je likvidovat. Hned po vstupu ČR do NATO jsme tedy zodpovědní za bombardování nemocnic, mostů, obytných budov v Jugoslávií a ať do naší politici zamlouvají jak chtějí, bombardování Jugoslávie byl VÁLEČNÝ ZLOČIN a další následovaly. Bombardování Libye, Iráku.

   Smazat
  2. Tak vidíte, přestože jsme žili v max. sociálním státě, lidé spokojeni nebyli, a r.89 zvonili klíči. Co z toho plyne?
   Spokojenost tzv. většiny nelze nikdy a ničím dosáhnout! Cokoliv uděláte, prostě nestačí, masy chtějí, stejně jako jimi zavrhovaní kapitalisté, pořád víc, nebo alespoň stejně, za pořád menší práci.
   Naše zařazení do normálního, PŘIROZENÉHO procesu, kde vyhrává silnější, tedy v podstatě kdokoliv, kdo se vymkne normálu, průměru, nebo ten, kdo měl "schopnější rodiče(což není nijak kladné, ale právě tento druh je široce podporován) je jen a pouze pozitivní, a pomůže lidem, ne bezvýznamným čechům, nebo jiným národovcům, , ale LIDEM, v jejich dalším rozvoji (technologií, jelikož nikde jinde se z nějakého důvodu vůbec nic nevyvíjí:-)).
   Ano, bude nutné se, vážení, s tímto stavem nějak smířit, anebo jít bojovat.

   Smazat
  3. Anonymní2. března 2016 12:53
   Lidé nebudou nikdy spokojeni. Vždy budou chtít, sami od sebe, nebo častěji, po cílené manipulaci, nějakou změnu, i kdyby měla být proti jejich zájmům. Touto svojí vlastností, se vždy dostanou do úplného srabu. Spása může přijít nějakou živelní katastrofou, nebo hrozným válečným konfliktem. Potom se znovu rozdají karty a jede se nanovo (se stejným průběhem). P.K.

   Smazat
 9. Dalo by se přeci vystopovat, kam chodí dávat "očkovat" děti skupina živočichů, kteří tohle organizují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Očkování nezpůsobuje jiné, než výjimečné komplikace, někdy, bohužel smrtelné. Na počet obyvatel má očkování vliv , protože blokuje epidemie dětských chorob.I v Evropě byla běžná dětská oddělení na hřbitovech, v ČSSR vymizela kolem 60. let. Migrace ovšem může zamíchat kartami.

   Smazat
  2. Pane Šmídl, v první větě se mýlíte.
   Pokud je člověk vystaven působkům jejichž aktivační energie stačí k poškození buněčného jádra, (chemické jedy, záření RTG, radioaktivní, kosmické,..) nastávají změny také až v dalších generacích, a vůbec ne výjimečně.
   "Drobný" příklad. Macečky po ozáření RTG zářením 40-60 kV změnily barvy květů počínaje až 3. generací. (Uvádím proto, že jsem s tímto zářením sám dlouho pracoval.)
   Předpokládám, že pouze náhodou nejste znalý problematiky.
   Pro zájemce, o úmrtnosti, např. od času 1h01min zde:
   https://www.youtube.com/watch?v=y-d-h_eGCls
   Děda.

   Smazat
 10. K článku paní Vítové:
  Ano, naše vláda i náš parlament - jsou všichni šílení.
  Pokud bych se pokoušel najít vysvětlení, tak mě napadá, mimo jiné, zda nejsou selektivně právě oni nějakým organizovaným způsobem očkováni, nebo spíš přiotráveni.

  Tato myšlenka vypadá jako konspirativní blouznění, posměšek nebo trapný pokus o vtip.
  Jenže. Samo chování těch politiků je daleko daleko horší. A umí je někdo vysvětlit?
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:14 Důvod je prostý. Je třeba si přiznat, že dnešní režim a politická kariéra většiny "elit" je založená na lžích o minulém režimu, nikoliv na schopnostech řídit stát ku prospěchu občanů. A díky mnohaletému deformovanému vidění reality nemohou (i kdyby chtěli) volit správná řešení problémů. Je to stejné, jako kdyby se někdo stal projektantem díky tomu, že by dehonestoval fyzikální zákony a pak by měl navrhnout složitou konstrukci. Výsledek bude jen katastrofa.

   Smazat
  2. Mě to chování politiků nepřekvapuje, zvláště když si přečtu výše uvedený článek. Oni vědí, čeho se účastní a zřejmě se toho účastní z vděku. Z vděku za funkci, kterou vykonávají, z vděku za finanční oceňování, z vděku za výhled na ještě vyšší funkci, z vděku za zajištění a za bezpečí pro sebe a své rodiny, po odchodu z funkce. Stačí výše uvedené přísliby, isolace od normálních lidí a společnost jenom těch zapojených.
   Podle mého názoru, je asi málo lidí, které by nešlo do tohoto zrychlujícího se kolotoče (jsou ochotni dělat stále větší prasárny), zapojit. Vrátit je zpět na zem, může jenom takový odpor obyvatel, který bude hrozbou, že přísliby nebudou naplněny. P.K.

   Smazat
 11. Poučný článek.
  Shrnuje to, co panstvo učastné pravidelně v Bilderbergu (vč. Gatese) už osnovuje několik let a bylo i zveřejněno.
  Bohužel, jako "ovčané" si volíme stále stejnou budouctnost.
  Jedinou budoctností je uskupení BRICS.
  Třeba pud sebezáchovy jedince zapůsobí i u davu, i když je to jen přání neb z psychologie známe, že davové šílenství ovládá myšlení jednotlivce.

  OdpovědětSmazat
 12. Je mi smutno z toho kam to spěje.Mám dcery a to je podstatný důvod zajímat se o obranu hranic.A jak to odhaduju (nejenom já)půjde o hranice v Krušných horách.Lidi...prosím vás..zapomeňme na blbosti..řešme budoucnost alespoň našich dětí..Pdpořme Lidinského nebo Obrtela...aspoň to..Nechci tu jen lamentovat prostě to vidím v Evropě..osobně..co se děje.Miluju tuhle nádhernou zemi...to je vše...Hlaste se do domobrany nebo podobné organizaci...to je momentální minimum...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také fandím domobraně, v naději, že zde bude síla, která zastaví migranty. Ale nějak se mi stává zřejmějším, že vláda raději použije policejní síly na půtky s domobranou, než na spolupráci s ní, při ochraně před migranty.
   Je nutno, se zbavit vlády, která slouží EU, hraje o čas, přičemž stále žongluje s čísly, kolik migrantů a jak dlouho, můžeme přijímat. Potřebujeme takové politiky, kteří k nám žádného ilegálního migranta nepustí a nepřijmou (jako Fico). Domobrana by v tom snad také mohla být nápomocná. P.K.

   Smazat
  2. Teda, majore, s takovým křížem proklamovat lásku k vlasti..vy určitě nejste Čech???

   Smazat
  3. I kdyby se teoreticky podařilo zastavit migranty, kteří naši civilizaci spolehlivě, vzhledem ke své porodnosti zlikvidují, pořád zde máme své vlastní "bývalé" migranty, stejně rychle se množící, kteří taktéž nemohou civilizaci udržet a výsledek bude téměř stejný. Zatím to ještě příliš nechápou Pražáci (ne všichni), ale kolem Prahy se smyčka pomalu ale jistě utahuje.

   Smazat
 13. Brzy budeme mít na vybranou pouze ze dvou možnosti : 1.)VĚTŠINA se nechá prostřednictví šílených plánů HRSTKY zákulisních "elit" globalizátorů postupně "demokraticky a humanně" zlikvidovat.

  2.) VĚTŠINA zklikviduje (myslím doslova bez korektnosti - fyzický ZLIKVIDUJE) všechny tyto zločince se všemi kolaboranty a zrádci a těmi, kdo vědomě i nevědomě tyto zvrácenosti podporují.

  Je to zrůdný fašistický projekt globalizátorů, kde nástrojem jsou menšiny homosexuálů, zoofilů, pedofilů a jiných úchyláků, dále zvrácenosti jako genderismus, feminismus, juvenilní justice a jiné "vymoženosti" fašizoidního liberalismu, všechny možné menšiny národnostní, etnické, náboženské, zdravotně handicapované a desítky dalších parazitují na většinové společnosti a žijí na úkor její práce za pár korun.
  A tak VĚTŠINA občanů je všemi těmito minoritami označována za xenofóby, rasisty, radikály a dokonce i fašisty a systematicky diskriminována. A to nemluvím o samozvané elitě - MENŠINĚ, vlastně HRSTCE těch nejbohatších zlodějů a parazitů - plutokratů, oligarchů, banksterů, politiků a mediálních presstitutů. A této zvrácenosti říkají demokracie.
  Žádná 100 % demokracie nemůže existovat. Jsou jen dvě možnosti :
  1) Menšina zotročuje většinu= fašismus.
  2) VĚTŠINA vládne všem = socialismus.
  Do kdy si my - VĚTŠINA necháme líbit, aby na nás parazitovaly menšiny ?

  Setrvání ČR v EU je cesta islamizace a zániku českého národa:
  1)EU=Německo je IV. Reich. My jsem již teď ztratili podstatnou část suverenity a jsme jen protektorátem EU.
  2.)EU=Německo dosvědčuje všemi činy, že cílevědomě provádí řízenou islamizaci Evropy a nehodla se této zrůdné vize vzdát.
  3.)Naše politické loutky, "elity", mediální presstitutky a ostatní kolaboranti a zrádci v tom usilovně napomáhají.
  4.) Setrvání v EU nam garantuje, že se nebudeme moci diktátu kryptofašistické multikulturní demokratury ubránit a ČR tak kromě dluhového otroctví neoliberálního kapitalismu bude v područí islamizovaného Eurofašismu a český národ ztratí poslední zbytky suverenity a své identity.

  Brzy se budeme muset rozhodnout, kterým směrem se dát:
  1.)EU=Německo=Islámský chalíffát=ZÁNIK
  2.)Rusko+ostatní země světového společenství = vlastní, sociálně spravedlivý, suverenní stát bez elit.

  Žádné další možnosti nejsou !!! Musíme postavit do čela lidi, kteří budou garantovat přežití českého národa a přidat se k Rusku a jiným svobodným zemím !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plně souhlasím.Největším nebezpečím pro tzv.demokracii je je bílý chlap mezi 30-60 lety,zdravý jak na těle tak na duchu,heterosexuál,slušně vychovaný v mezích klasických morálních zásad,chlap který s pokorou dře od nevidím do nevidím aby zajistil svoji rodinu,chlap který vidí věci vlastníma očima na základě morálky a logiky a ne z hlediska náboženského tmářství.Slušnost je úplně někde jinde.

   Smazat
  2. BINGO A 8:00!!!!!!

   Smazat
  3. "Největším nebezpečím pro tzv.demokraciije bílý chlap mezi 30-60 lety,zdravý jak na těle tak na duchu,heterosexuál,slušně vychovaný v mezích klasických morálních zásad,chlap"...
   no, pokud bych z toho vyjmul to o slušnosti a morálce, určitě by takových lidí byla u nás většina. Jenže tito lidé nejsou nebezpečím ani pro demokracii, ani pro fašismus, nebo jiné zřízení, pokud si je "ono" dokáže slušně zaplatit. V opačném případě mohou za jistých okolností dělat nepříjemnosti...

   Smazat
 14. PODPORTE NAS! Vyvedeme nasi zemi z EU i NATO, zadny TTIP, vyhlasime neutralitu, uzavreme hranice vuci nechtenym imigrantum a spravedlive zuctujeme se vsemi dle zasluh. narodnidemokracie.cz/strana/program-ve-zkratce/ narodnidomobrana.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Národní demokracie, tam je Adam Bartoš? Není to ten nasazenej provokatér cizokrajného původu, co mával oprátkou na vystoupení? Jo ten má za úkol nahnat primitivy do ulic a pomocí nich udělat český Majdan a potom už žádné volby nebudou, nebo jenom ty, co byly na Ukrajině a lidé museli podepisovat hlasovací lístky aby šmejdi věděli, koho zavřít a terorizovat. To je stejná metoda jako používá ČSSD ve volebních slibech a výsledek vlády je někde jinde.

   Smazat
 15. Několikrát jsme se již přistihla při myšlence, proč naše elity řeší nějaké dotace tam a tam, nějakou přiblblou reformu školství, inkluzi a další "zhůvěřilosti", když vidím jak palčivé věci se stavějí do cesty a ty necháváme ležet bez akce. Je to jako s tou vaničkou a vylitým dítětem. Bude sice dobré, že jsme někde vybudovali cyklostezku, ale nebude na ní za chvíli nikdo, kdo po ní jezdil. Lidi budou mít úplně jiné starosti než se "rekreovat".
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci přiznávají, že jim chybí spousta učitelů. Někde do tříd zařazují děti imigrantů hned, aniž by děti uměly německy, spoléhají na překladatele - bilihgvní spolužáky. Učitelky nemají žádný čas na německé děti, musí se věnovat oběma skupinám dětí imigrantů - čerstvým i "překladatelům". Náklady na vzdělávání jsou odhadnuty na 1,3 miliardy EUR.
   Některé státy zažily povstání ve veřejném stravování - do zákona /Dánsko/ daly nezastupitelnou roli vepřového masa v jídelníčku obyvatelstva.

   Smazat
 16. Všichni jsme v prdeli! Jen řada z našich občanů si to nechce připustit a nemůže tomu uvěřit, že by tak démonický plán mohl být pravdivý. Bohužel je a čím dál více se naplňuje. Nakonec jestli nedojde k boji o holý život budeme doslova převálcováni, vykořeněni a debilizováni. Jen můžeme doufat, že se naše inteligentní ženy vzepřou negrizaci,muslimské náboženské zhovadilosti a geneticky pochopí, že jinak budou rodit zdegenerované podvraťáky a pro rozvoj civilizace nepotřebný lidský odpad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „Muži“, jak chcete řešení tohoto problému přehrávat na ženy? To nevíte, že pro ženu je nejpřednější dobrá životní vyhlídka jejich potomků? Pokud zde budou migranti úředně privilegováni, budou pro ně, okamžitě velice žádoucí. Jistě se najdou i takové, které to tak nevidí, ale statisticky jich určitě bude menšina. Spoléhat zde na ženy, je odsouzeno k nezdaru. P.K.

   Smazat
  2. Ano, jde zřejmě o Velký Plán světových elit. Jenže, ta vámi zmiňovaná "debilita" je právě důvodem k jeho provedení": co dělat s geneticky poškozeným materiálem, který není schopný žádných změn bez nějaké formy donucení? Evropa zaostává, a na její záchranu je nutné něco udělat, a ne podporovat dosavadní praktiky, které vedly k jejímu úpadku!!!

   Smazat
 17. Popsáno je to dobře, ale kudy ven?
  Řekla bych, že by se mělo začít napravováním velice starých chyb, snad už z období národního obluzení. Měli bychom akceptovat fakt, že Habsburkové se na náš trůn dostali úplně legálně, s Přemyslovci i Lucemburky byli zpřízněni již dávno před svým nástupem na český trůn. Za druhé bychom měli přehodnotit chování českých zástupců v parlamentu R-U a snahu Františka Josefa o začlenění Čechů a Moravanů do jeho práce, například povýšením českých vlastenců do šlechtického stavu, když zjistil, že se Čechům nedostává nové šlechty. A také bychom měli vědět, že chování mnohých českých představitelů v patlamentu R-U, jako Masaryka, bylo z pohledu prosperity celku, destruktivní.
  Z toho bychom měli vyvodit jediný správný závěr, že po rozpadu R-U žádný z nástupnických států nevydržel tlak okolí a všechny byly vtaženy do 2.světové války, což by se celku R-U asi nestalo.
  V následném dělení Evropy žádný z nástupnických států nebyl seriozním partnerem vítězných mocností, ať stál na jakékoli straně konfliktu. / Posun území Polska, ztráta Podkarpatské Rusi/.
  O 100 let později pod tlakem vnějších okolností jsou VŠECHNY státy R-U schopny spolupráce NEZÁVISLE ne vůli ostatních států EU.
  V tom vidím světlo na konci tunelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě je správné takovéto úvahy rozvíjet. EU je v rozvalu a musíme přemýšlet jak si zajistit bezpečnost poté. Středoevropské země by se měly sbližovat a něco by z toho mohlo vykrystalizovat. Může to být společenství, bývalého R-U, může to být společenství V4, může to být i něco jiného. Pouze už v tom na západě nebude Německo a na východě Ukrajina (pokud se nerozpadne).
   Je to lepší řešení, než spoléhat, že nás nějaká velmoc zachrání. Velmoci pracují pouze na sebe. P.K.

   Smazat
  2. Nejlépe bude začít spojením se Slovenskem.

   Smazat
  3. K napravování starých chyb je ovšem zapotřebí znát skutečnou historii !
   Obhajobou nadvlády Habsburků je to cesta do pekel, pomatenče !

   Smazat
  4. 12:49 - Zlatí Habsburkové

   Smazat
  5. Anonymní2. března 2016 12:49
   Jistě nikdo nepožaduje návrat monarchií, aby mohlo být resuscitováno R-U. Jde o to, vytvořit společenství, na základě současných poměrů a vztahů, které by nebylo hadrem v rukou velmocí, ale srovnatelným partnerem, pro jednání.
   Souhlasím s Vámi, že by se všichni zúčastnění, měli poučit z chyb minulosti. Ty jsou vždy stejné – chamtivost jedněch, na úkor druhých. P.K.

   Smazat
  6. to 12.49
   Habsburská monarchie je již dávno pohřbena, stejně jako jeden stát se Slováky. Nemůžeme opakovat staré chyby. Jenže naši předci pod jedním praporem bojovali a umírali po staletí.
   A jako plán B se uvádí "zmenšený Schengen", ve kterém nejsme.

   Smazat
 18. Bravo Vítová, že jste tuto hrůznou pravdu takto sepsala ! Prosím tímto pana Davida, aby tento článek denně opakoval a paní Vítovou, aby ho protlačila do všemožných zdrojů, aby konečně i ti největší zakuklenci, zbabělci, sráči a KOLABORANTI prozřeli. Opustili konečně naivní představy, že "toto by nám nemohli udělat" Mohli !!! Kolaboranti by měli vědět, že v historii byli vždy odepsání právě ti přisluhovač, že byli jen použiti a utraceni! Satan se nikoho neptá a Satana je třeba porazit tím, že budeme informováni, nepose-eme se, potáhneme za jeden konec PROTI ZLU ! ZAČNĚTE KONEČNĚ MYSLET, zkuste použít intuici, srdce a hlavně logiku - mozek !
  Mirek

  OdpovědětSmazat
 19. Jestli není čas přestoupit na islám.Naše ženy nás mají za onuce, chovají se a oblékají tak že před sto lety by patřily k prostitutkám a před dvěstě lety by jsme je hodili na hranici. Jako islámisté je budeme držet u držky a budou hezky doma s dětmi.Víte co ušetříte!?Nebude žádná migréna sex budeme mít pořád,klidně pět minut před porodem.V práci budeme chrápat na modlitebním koberečku,žádný šéf není schopným rozeznat modlitební rozjímání před spaním.Děti budou poslouchat na slovo,žádné vyhrožování(za zvýšení hlasu)linkou důvěry hezky rákoska nebo ukamenování a udělat si nové.Chlapy bez ironie přestupme na Islám.Nebudeme už dělat blbce těm kravkám,šéf s nás nebude šikanovat a děti už nebudou odmlouvat.Proč jsme proti islámu?? zase kvůli ženám!!! Přestaneme se chovat jako homosexuální ubožáci s věčným ohledem na ty fifleny a staneme se muslimy.Žádné posrané chodníky od psů, místo hnusného bučku,kvalitní hovězí a chlastat se muže taky,po setmění kdy to Alláh nevidí.Skoncujme z nadvládou žen!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 21. Zvrácené brutální antilidské systémy tu již byly - Lenin s heslem "Neposlušnost? Střílet!" Jeho čeka popravila v roce 1920 desítky tisíc lidí, hladomor 1921-2 kvůli velkému teroru sedláků ze strany Lenina a následnému suchu zabil další tři miliony. To jsme pouze u člověka, fungujícího naplno politicky mezi lety 1917-24. O Stalinovi nemá smysl se rozepisovat. Jeho brutální vysidlování, genocidy a politika teroru atd. do roku 1953, kdy konečně umřel, zabila mnohem více milionů!!! lidí. Avšak i západní státy dokázali, že v době války dokážou kvůli nevoli vlastních obyvatel vynucovat vůli omezováním, útiskem a cenzurou. Lidé dokážou být neskutečně krutí a vždy byli (část populace altruistická, část násilná apod.), myslet si cokoliv jiného je čirý výsměch. Je to přirozenost, jenže už není v bezvýznamné tlupě v lese, ale v milionových společnostech. V tom je její aspekt nepřirozenosti a nebezpečí. Dřív jste agresivního a zlého vůdce s jeho terorizujícími kumpány v tlupě prostě svrhli a jedné noci ve spánku zabili. Dnes 21. století v zoufalství vyplodí vlastní občanské násilnosti, genocidy, rasovou nenávist a uvrhne nás do směsi rasově-nábožensko-kulturní segregace, hitleroidního rasismu a kultu bílé rasy. Avšak význam pojmu "rasa" nebude čistě biologický, bude to z velké části kulturně zabarveno. A paradoxně největším viníkem budou tzv. sluníčkáři. Protože diktatura a demagogie není nastrojem pouze lidí podobných Leninovi, ale i lidem, kteří jsou o svém dobru přesvědčeni takovým způsobem, že se stávají absolutními fanatiky. Ať už jsou cíle úzké skupiny nejvyšších politiků jakékoliv, obrovské masy mladých lidí, kteří budou tvořit budoucnost v řádech desítek následujících let si myslí, že 21.století musí překonat předsudky, rozdělení lidí podle "umělých" kritérií a že znakem budoucí civilizace je (absolutně utopický) stát ( analogie s prvními komunisty - snaha o utopický systém!), kde mírumilovně vedle sebe žije křesťan, ateista, muslim, navzájem si tolerují zvyky, pracují, jsou hodní, bojují pouze argumenty u stolu a poté si spolu zajdou jako staří přátelé klidně i na rodinnou večeři. Konec historizujících tendencí národností, kultury atd. je tím cílem. Proto aktuální politiku vítají, proto můžete v zubožené Belgii (a všude jinde stále vidět plakáty "refugees welcome." Podpora mladé generace není malá a jsou to masy mladých lidí, žijících si svůj utopický sen o společnosti. To je potřeba si uvědomit. Brutální osud 20. století přinesli právě násilní jednotlivci. 21. století přivede ke krvi a olovu právě altruistická část populace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:24- velice správná úvaha, "rád" bych se dožil vystřízlivění našich "mlaďochů", i když, stálo by to za to? Svoje zklamání ze "sametu" si "užívám" nyní.

   Smazat
 22. Jakýpak "plán"?!
  To je - jak kdysi říkal Theodor Lessing - vnášení smyslu v nesmyslné.
  Podobné hloupé konspirační teorie mají vždycky především jeden velmi negativní důsledek: zakrývají skutečnou konspirační praxi.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.