Reklama

úterý 15. března 2016

Do rozvodněné řeky se vrhli lidé na invalidních vozících aneb "U mě dobrý!"

Někteří těhotní muži se vrhali do rozvodněné
řeky dokonce na kolech (foto: Ďouba)

15. 3. 2016, Petr Ďoubalík

Do rozvodněné řeky se v pondělí vrhlo okolo dvou tisíc lidí, mezi nimi i těhotné ženy, děti, starci a dokonce i lidé na invalidních vozících.

Novinářské hyeny vytrvale útočí na naše city. Pod příspěvky se raději nepodepisují (například zde), což dává tušit, že už i je samotné hanba fackuje. Ale žold si musí nějak zasloužit. Obávám se ale, že někteří z těch pisálků dozrávají pro Chocholouška.

Kolikrát v životě už jsme četli o utrpení starců, žen a dětí! Bohužel - mockrát. A tak se zdálo novodobým reportérům, že je to otřepané, málo účinné a dojemné. Co by tak ještě mohlo pohnout dušemi nenávistných "xenofobů"? Jo, to je ono! Ženy budou "těhotné", řeka "rozvodněná", nebudou ji brodit, ale budou se do ní "vrhat"... To je dobré, to je dobré... Ale ještě nějaký trumf. Mám to! Do té "rozvodněné řeky se budou vrhat i lidé na invalidních vozících"!!!
Vážení, tato věta z dnešního článku na novinky.cz, ta si koleduje o zlatou medaili.

Do rozvodněné řeky se v pondělí vrhlo okolo dvou tisíc lidí, mezi nimi i těhotné ženy, děti, starci a dokonce i lidé na invalidních vozících.

Musím se k něčemu přiznat. Už jako malý jsem si ulehčoval život tím, že při sledování napínavé, či přímo hororové scény ve filmu, jsem si říkal: "Neboj se, je to jen film, a hrdina tam není sám, vždyť tam stojí ještě kameraman a režisér a další lidi." Teď se mi to náramně hodí. Jednak vidím, že "rozvodněná" řeka se dá přejít kousek vedle a tam je vody nanejvýš po kolena, ale navíc tam také stojí kameraman (a ne jeden) a možná i režisér celého toho rádobydojemného divadla. Ale jedno se musí uznat: s těmi invalidními vozíky jste nás fakt dojali, páni "novináři"!

Za tip na "obrázek z natáčení" děkuji jednomu z komentujících:
A.Š., Děčín, úterý, 15. března 2016, 21:54:15, houby rozvodněná řeka, fotografové kameramani tam stáli a točili
Zdroj této fotografie zde
P.S.: prosím nevíte, zda i těm fotografům někdo hodil lano?

11 komentářů :

 1. Taky se mi to zdálo móóóc divný. Asi jako ta1 05-tiletá žena, kterou museli přes rakouskou hranici převézt na trakaři, vystlaném dekami. Jak se do Rakouska dostala? A co čekala v Německu? Pohodlnější hrob?

  OdpovědětSmazat
 2. Proameričtí placení vlezdoprdelisté se se snaží za každou cenu narvat do Evropy ty uprchlíky, co jim nejdříve vymyjí mozky, že je tu čeká ráj na Zemi.

  OdpovědětSmazat
 3. Konečně se zbavý blech a umyji jsi i nohy !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě zbývá je vrátit zpátky . Tou samou trasou přes řeku !

   Smazat
 4. ono stoji za to si poradne projit ty fotky na Novinkach. Vcetne videa. Kterak ativisti organizuji a ridi prechod pres reku, nejviditelnejsi je typek s dredy, ale neni zdaleka jediny - to uz se da kvalifikovat jako prevadecstvi ....

  OdpovědětSmazat
 5. Ten záběr bude asi opět propaganda z Ruska od Putina, všichni přece víme, že to organizuje osobně. Kde se podívám samý ruský špion.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, on čert (pardon Putin) nikdy nespí. Kam nemůže čert (tedy Putin) tam nastrčí babu (Merkelovou). Co je šeptem, to je s čertem (dnes už s Putinem). Cesty do pekla (tedy do Moskvy), jsou dlážděny dobrými úmysly. Prostě euronewspeak řádí...

   Smazat
 6. A ten zmrd Patrik Kaiser běžel vedle imigrantů, směřujíce nelegálně do Makedonie. Kdo těmhle bezmozkům asi tak poradil, kudy jít a co dělat? Všechny bych je zavřela, včetně těch zosrátých dobroserů

  OdpovědětSmazat
 7. Ved ich Macedonci cakali,nalozili na vojenske auta,aj s prevadzacmi,aj novinarmi a vratili.To je cele neskutocne,Greci by mali podla zakona prevadzacov zabasnut.ale mam dojem,ze ich pri vytahovani lodi na Gr.pobrezi pribyva.Akoby sa stalo europskym narodnym sportom,,zachran si svojho migranta,,Udajne boli rozdane papiere,na ktorom mieste,hodina,s poznamkou,ze musi byt velke mnozstvo ludi,aby neboli policajti schopni ich zastavit.To musia mat Nemci radost,ked tieto zabery vidia.Ako ich cely svet ma rad,mladi,stari,s barlami,na vozikoch,riskuju zivot,len aby sa o nich mohli Nemci postarat.Tito ludia su predpokladam presvedceni,Nemecko s Merkel ich chce,ale ostatne europske staty nedovolia prechod do Nemecka.M

  OdpovědětSmazat
 8. Také jsem to viděl, jen škoda, že tam hráli samí neznámí herci.

  OdpovědětSmazat
 9. doktor/ také jsem několikrát vrhl do vody......

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.