Reklama

.

.

pondělí 28. března 2016

Do ulic Bělehradu znovu vyšly tisíce Srbů. Proti NATO a EU (video)

28.3. 2016 Eurásia24
 napsal/přeložil ea24
Namísto proseb o přijetí do Evropské unie a NATO Srbové masově protestují proti těmto organizacím. V neděli 27. března se v Bělehradu sešly tisíce lidí, kteří mimo jiné opět vyjádřili nesouhlas s nedávno uzavřenou dohodou o diplomatické imunitě a možností volného pohybu personálu NATO v Srbsku.
Podle televize RT se v ulicích Bělehradu sešlo okolo šesti tisíc lidí. „Myslíme si, že NATO nejenže nezajišťuje stabilitu, ale že NATO je příčinou terorismu, příčinou migrace a všech dalších globálních problémů, které v současnosti nemohou vyřešit – na rozdíl od Ruské federace, kde jsou problémy řešeny u jejich kořenů,“ uvedla pro RT mluvčí srbské organizace Zavetnici Milica Djurdjevič. Mezi protestujícími se objevily také vlajky Ruska a podobizny Vladimira Putina.

Srbové si zároveň připomněli 17. výročí západní agrese proti tehdejší Svazové republice Jugoslávii a masové zabíjení jejích obyvatel silami NATO pod vedením Spojených států. Mainstreamová média dodnes nepřestávajíhromadné vyvraždění stovek až tisíců jugoslávských civilistů obhajovat mnohokrát vyvrácenými manipulacemi o údajné „etnické čistce namířené proti albánskému obyvatelstvu Kosova“.

Srbové nehodlají tento zločin Západu zapomenout a proti euroatlantickým strukturám protestují opakovaně. Zde jsou záběry televize RT z poslední demonstrace v neděli 27. března:


video zde

12 komentářů :

 1. Evidentně jim není po chuti humanita humanitárního bombardování.

  OdpovědětVymazat
 2. A pokud je tam zrádní politici nakočírují jako nás, tak budou stejně jako my v pr.eli.

  OdpovědětVymazat
 3. Podívejte se, kolik je tam lidí! Máme se u nich co učit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono se to bude množit...
   budou přibývat i další města křížem krážem Evropou...ono totiž nejde už déle mlčet a nechat si šíbovat národama a jejich kulturama a staletýma výdobytkama tak, jak by si pár hajzlíků někde v
   krkavčí věži představovali....
   oni nám informace nedají,ale my si je najdeme a my se propojíme....
   ono všeho do času...
   j.

   Vymazat
 4. Srbové !NEVĚŘTE zrádnému kořistnickému západu!Budete kolonií jako se stalo Česko!Nejdříve rozbili Československo u vás Jugoslávii!!!Potřebují jen otroky pro zachování svého bohatě prostřeného stolu!Potřebují suroviny a levnou pracovní sílu!Ta v Asii je moc daleko a v Číně se jim to naprosto hroutí!

  OdpovědětVymazat
 5. Je to tak . Budete držet hubu a krok . Jiný názor a bude z vás komunista nebo luza .

  OdpovědětVymazat
 6. Tak KDE sou ti sluníčkáři, TOPkaři a podobní aby nám vysvětlili, že ty lidi podplatil Putin a to každýho extra a osobně?!
  A že jde o teroristy, fašisty a vůbec kriminální odpůrce té správné americké demokracie a těch úžasných svobod v EU??
  Vy snad na tý americký ambasádě ještě chrápete, ne???
  A pak že se chlastá jenom v Rusku... kdybyste včera nechlastali, už jste nám to mohli správně ideologicky vysvětlit!
  Takhle by to mohl někdo "špatně pochopit"!

  OdpovědětVymazat
 7. Bravo Srbové, držte se a nedejte se vtáhnout do vražedného spolku NATO!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Jsme s Vámi , jako Váš Prof. Doleček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Srbové,hrdý národ,mám je rád,stydím se za české "lavičkáře"

   Vymazat
 9. Bratři Srbové - nedejte se merkelizovat!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Fašistické NATO společně s USA a EU kteří souhlasili s bombardováním Srbska a s genocidou národa,měli miliardy Euro věnovat Srbsku jako válečné repparace a Hilari Clintonová měla být souzena evropským tribunálem za to,že velkou měrou působila na svého manžela,aby bylo Srbsko bombardováno!

  OdpovědětVymazat