Reklama

úterý 15. března 2016

Doba je natolik vážná, že i vtipy jsou trochu smutné

15. 3. 2016  Pařát


31 komentářů :

 1. Ta mapa je jen perkfetní a názornou ukázkou, kolik mají přátel ve světě USA a kolik Rusko. USA nejsou v žádné zemi násilím, ale proto, že je tam místní vlády samy chtějí jako záruku bezpečnosti.

  Rusové? Ti se odvděčili jednomu z mála států které jim na svém území povolil jejich základny tím, že mu prostě ukradli kus území. Není divu že je nikdo nechce a po tomto už tuplem ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi naprosto debilní,že?!?!

   Smazat
  2. No ták Goebelsi, jdi s těmi kecy do hajzlu!

   Smazat
  3. To co tu hňupe vydáváš za přátelství je odporná OKUPACE a podmaňování si jiných národů.

   Smazat
  4. Ne okupace,pánové. Je to moderní forma kolonizace na zcela jiných prncipech. Amíci se hodne poučili od starých Římanů. Daufrkmeovšem, že také tak skončí a barbaři je zavčas převálcují....

   Smazat
  5. USA nejsou v žádné zemi násilím,,,,,oni si jen koupí média a pak pomocí svých placených vlezdoprdelníků vymývají mozky primitivů jako jsi ty.

   Smazat
  6. Ano, USA nejsou v Iráku násilím. Ba ani v Afghánistánu. Ba ani v Kosovu. Tam se dostali jen pravdou a láskou spojenou s krásným přesným lidskoprávním humanitárním bombardováním.

   Smazat
  7. Ten 18:59 je naprosto zdebilnělý s očima a ušima zaneřáděnými exkrementy z análu ve kterém žije,....nejspíš to bude nějaký druh tasemnice z neziskovky,dnes tak rozšířených a zaoceánským kápem hojně využívaných a lehkoživky s Rot-Schildíky, oblíbených....Ti se jimi vloni 17.11.veřejně přihlásili k šéfovi,pro jehož blaho tu kalí vodu....bylo to velmi výmluvné poselství a velmi symbolické....

   Smazat
  8. To víš, že jo, buzíku!:-D
   USA nejsou nikde na něčí přání, ale všude na základě své agresivity.
   Dělají to pořád stejně.
   Všichni je tak milují, že onehdá na Václaváku zavařovali i kanály, aby jim jejich Bušíka někdo přes to plexisklo neodpráskl:-D

   Smazat
  9. Bůůůůů

   Smazat
  10. Názorná ukázka následků infekce virem zika. Chudák.

   Smazat
  11. přijde mi tvláštní, jak člověk podprující usa nikoho neurazil a ti druzí ho až neuvěřitelně uráželi. proto moc nelze brát tyto názory za vážné, kdyb mluvi slušně a nenaráželi, že někdo žije ve výkalech, aby měl rozdílný názor, tak bych je respektoval ale takhle... :D

   Smazat
 2. Jen blázen by amíkům věřil.

  OdpovědětSmazat
 3. Ta mapa je jen perkfetní a názornou ukázkou, kolik mají přátel ve světě USA,,,,,výplod totálního magora

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:06 a 19:08

   Máte opravdu skvělé a neprůstřelné "argumenty", vy duševní mrzáci.

   Smazat
  2. Anonymní15. března 2016 19:15
   19:06 a 19:08

   Máte opravdu skvělé a neprůstřelné "argumenty", vy duševní mrzáci.

   Nenadávej si, vymytej kryple.

   Smazat
  3. 19:20 - Samotinký kůle v plotě.Ty jsi musel být bolševik jako vyšitý. Každý - všichni se mýlí, jenom my - já mám pravdu. Zamysli se, proč se ti většina lidí vyhýbá obloukem. Blbost - ty se zamýšlet nemůžeš, jak vidno z tvých plácanin. Politovat se, to jo, to bys mohl. Ale na to, proč tě lidi nemají rádi, dokonce ani v rodině a proč tě nesnášejí, na to ty nikdy nepřijdeš.

   Smazat
  4. Ty pologramotnej debile z 19:20,mající místo mozku hovno denně vysíraný z TV.
   Ty tvoje zmrdy americký všude tak milujou akorot tak takový kurvy,jako jsi ty za peníze,nebo z debility jim podrží.
   V době bombardování Jugoslávie milovali Italové us-army natolik,že rambům během týdne shořelo 180 offroadů s SPZ "AMI-čili "American Forse Italia" a od té doby chodí ven ze základny jen v civilním přestrojení,stejně jako i v blbém Turecku,tam když nějakého místní poznají,že k nim patří,dostane do řepy a v Japonsku se demonstruje skoro každý den,aby ta svoloč co nejdřív odtáhla,kam patří....
   To jen debilové a kurvy na Ukrajině a v těhle nesvéprávných postkomunistických pašalících,prolezlých zrádci,jako ty,jim lezou do řiti v domnění,že na tom vydělají.Viz ti vítací chcípáci a ten dobytek každý rok při dnech NATO....Ono vás to ale přejde,jen to chce ještě trochu času.

   Smazat
 4. TO MÁ NEUVĚŘITELNOU SÍLU.NWO,KTERÉ MÁ VE VLEKU USA ZPŮSOBUJE MOHUTNOU ZTRÁTU PRESTIŽE USA

  které byly donedávna ještě v ČR velmi oblibené,nyní za vedení REICHSPROTEKTORA,který prozatím ještě nemá vzor v HEYDRYCHOVI,ale není od něho daleko, nyní musí VIDĚT,že jeho vlezdoprdelistům nezbude brzy vše uskutečnovat násilím,jinak to totiž už tak dál nepůjde,nebot odhalení

  ŽE NEOLIBERALISMUS JE ZBRAN ŠMEJDŮ,sloužici k ohlupování občanů voličů,proti které se zdál donedávna odpor nesmyslným se nyní hroutí.LIDÉ POCHOPILI,ŽE JE TO AIDS,které napadá nejprve imunni systém své oběti a začali rozeznávat JAK SE BRÁNIT LŽIM,KTERÉ PŘINÁŠI,když se orientuje podle zkrachovalých komunistů,kterým nakonec tehdy nikdo nevěřil i kdyby psali pravdu.

  OdpovědětSmazat
 5. Anonymní 18:59 - tak tohle je hodně smutný vtip:(

  OdpovědětSmazat
 6. Soudruzi, táhněte už konečně do vašeho ruského ráje pod ochranná křídla gosudara Putina. Hranice jsou otevřené a kurz kolabujícího rublu velmi výhodný. Tam na vás zlí Američani nebudou moci. Už se dále netrapte v tomhle západním, kapitalistickém protektorátu.
  Tak na co čekáte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme tady doma teplá špindíro, táhni odsud ty! Jste v menšíně, buzíci.
   Národ s vámi zamete.

   Smazat
  2. Pokud je informace o omezení prodeje střeliva v ČR pravdivá, tak se metaři blíží.

   Smazat
  3. proč se ty nenarveš do té americké prdele kolaborantský hajzle!

   Smazat
 7. Zatím nikde na netu nic není

  OdpovědětSmazat
 8. mapa je perfektní a ukazuje, kolik států a národů chce mít na svém území americkou základnu a kolik chce ruskou záklaDNU. Je to zcela jasné ! A kdo to vidí nějak opačně, tak je asi slepý - mimochodem napište tady někdo název státu, kde americkou základnu nechtěli a přesto ji tam mají ! A potom to porovnejte třeba s Ukrajinou, kde ruská vojska nechtějí a přesto je tam bohužel mají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co bereš? Od kámošů z Afghanistánu? To musí být matroš při takových halucinacích. Hoď na net kontakt. Díky.

   Smazat
  2. 11:41 - Místo mozku máš z hovna kostku a musíš se s tím mermo mocí chlubit.

   Smazat
  3. Tak za takovou argumentaci by se nestyděl ani Zaprodánek.

   Smazat
 9. Z vojenského hlediska je v dnešní době výhodné, když jsou kolem hranic vojenské základny nepřítele. Při vedení konvenční obranné války pak stačí výborná protivzdušná obrana (tu Rusové nepochybně mají) a pozemní operace zarazíte ničením nepřítele a zásobovací infrastruktury už na cizím území. Odnesou to nejvíce země, na kterých jsou základny jůesarmy. To je prostě cena za "ochranu". Pokud by došlo k jaderné válce, platí totéž, jen by to v nemalé míře odnesly i USA. Takže klid, lokální války v zájmu USA na cizím území jsou fajn, ale přímý konflikt s Ruskem by amíci odskákali také a to nerisknou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.