Reklama

pondělí 21. března 2016

Dohoda EU s Tureckem je evropským pohřbem! Všichni velice brzy za netečnost zaplatíme velmi vysokou daň!

Ladislav Kašuka
21.3. 2016 posláno redakci NR
Výsledkem summitu EU s Tureckem v Bruselu z 18. 3. 2016 je dohoda, která učiní z velké části Evropy nejdéle do deseti let islámské kalifáty fungující pod taktovkou novodobé osmanské říše!
To, co Tusk a Merkelová prezentují jako úspěch evropské diplomacie je prachobyčejná zrada a budoucnost, která Evropu díky této dohodě s Turky čeká, rozhodně nebude růžová!

Ve zkratce jde o to, že Turci převezmou z Řecka ilegální uprchlíky, kteří se odtamtud nyní nemohou dostat dále do Evropy a pošlou za ně stejné množství jiných, které už nebude nikdo zadržovat, jelikož se stanou legálními a budou se dle kvót určených Bruselem vesele přerozdělovat po zemích celé Evropy!

Imigranti se tedy již nebudou muset dostávat do Evropy v gumových člunech, nebo přelézat nějaké ploty, nýbrž k nám budou pohodlně dodáváni z Turecka letadly a vlaky a jejich morální kredit a nárok na azyl bude prověřovat Turecko, tedy země, jejíž prezident označil ateismus za rovný terorismu, a která obchoduje s Daiš a podporuje Al Kaídu!

Největší tragédií Evropy však je, že všechny tyto informace jsou cca 70% Evropanů úplně fuk! Systém totiž vychoval z lidí bečící ovce, zajímající se převážně jen o výši výplaty, o mistrovství světa v hokeji, o nějaký ten seriál v televizi, hru na počítači, nebo chlastačku v hospodě!

Co se děje mimo okruh jejich osobního zájmu, mimo bublinu netečnosti, kterou si kolem sebe každý z nich vytvořil, je vůbec nezajímá! Většina lidí tak vůbec neřeší co se děje někde jinde, ani si nepřipouští, že nějaké znásilňování v Německu, rabování v Itálii, vraždění ve Švédsku, nebo jiné věci, které se v současnosti odehrávají kousíček od našich hranic, přímo zde v Evropě se jich nějak týkají!

Všichni velice brzy za tuto netečnost zaplatíme velmi vysokou daň. Evropskou kulturu čeká smrtící gangréna islamismu, která jí zachvátí a jenom tak nepustí. Lidé se budou muset přizpůsobit a nechat se zotročit, případně utéct, nebo bojovat, což však nebude lehké, protože překážky v boji za jejich svobodu a kulturu jim bude znesnadňovat jejich vlastní kolaborantská vláda!

Státům, jako je ČR a ostatní země V4 tedy nezbývá po dnešním dni jiná volba, než z Evropské unie co nejrychleji odejít, nebo v ní zůstat a „zemřít“ společně s ní!
40 komentářů :

 1. Jde o to, ze imigrace bude regulovana a pod kontrolou.
  Jestli nekdo zradil, jste to vy komuniste, Kasuko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych mu vynadal do demokratů, to je horší pakáž. Jinak s vámi souhlasím a těším se na regulované a kontrolované příděly uprchlíků.

   Smazat
  2. 2:17 magore jaká imigrace pod kontrolou??Turek bude mít zrušená víza a bude sem jezdit oficiálně kdy se mu zachce,a až nám evropu zaplaví miliony osmanů tím že zcela legálně přijedou a přiletí se svym pasem tak tebe sejmou jako prvního,protože jseš srab srábácká.A jediný co umíš je nadávat na vlastní národ.

   Smazat
  3. Proč se bavíte s tím primitivem 2:17?!

   Smazat
  4. Srovnání s komunizmem je pitomost. Nehlede na fakt, že tu byl socialismus, ne komunismus. Ale jak se říkalo dříve: "Hodinky nebo holínky? To je jedno - oboje se natahuje." Ta doba mela také hodně problémů, ale ve srovnání s dnešním to byl ráj pro většinu lidi. (Pro některé ne, pro některé....). Byl...:-). Ohledně toho tématu. Utecenci jsou zkázou Evropy, ale snad se lidi proberou a začnou se hlasite ozývat. Jáchym

   Smazat
 2. Vzhledem k fašizaci celého západu se dalo něco podobného očekávat.Ač se dějí příšernosti proti lidským právům,hlavně proti ženám,veřejnost je v podstatě lhostejná.Žádné demonstrace,žádné stávky,nic.Osud západní civilizace je zpečetěn...!

  OdpovědětSmazat
 3. Jdem do protestů proti Sobotkově vládě, minule nás bylo 10 tis, teéd nás musí bát 100 tis. před chvíli jsem napsal Sobotkovi: sobotka@psp.cz, že věřím, že se bude smažit v ohni pekelném a Babiše: babisa@psp.cz jsem úpěnlivě poprosil, aby ve středu sundal Sobotkovu vládu zločinců.Sobotka musí skončit, nedovolme mu aby této republice škodil.Ještě poprosím Zemana, at´ udělá zázrak a pošle tohoto zločince Sobotku do kytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příteli.
   Ono to stejně jde mimo Sobotku,ten musí poslouchat.Babiš bude jemně upozorněn,buď bude poslouchat,nebo půjde.Hledal bych za kauzou Babiš,Bakalu a spolek věrných pod taktovkou Kalouska,zkrátka neoconi.Babiš má teď jedinečnou šanci nakopat Sobotku,tak jsem zvědaví,jestli ho zkrotí,nebo ne,ale má to spočítané stejně.
   zemedelec.
   Zdravím pana Jáchym.

   Smazat
  2. Příteli, to jsi prosil tedy toho pravého. Ten je uhněten ještě z horšího těsta. Pokud je to vláda zločinců, je jako její člen úplně stejný zločinec a navíc - prosby nic nespraví Prosí jen otroci, kteří spoléhají, že problémy bude místo nich řešit někdo jiný.

   Smazat
 4. Vážené vlastenky,vlastenci,cizinci co jste se s námi sžili!!!!Jestli do několika týdnu nepovstanem a nesvrhneme vládu,tím jí zabráníme víza pro turky a pohodlný příchod další pakáže která si veme váš majeteček na kterém tak lpíte(proto nechodíte do ulic)s vašimi ženami a dcerami si budou dělat co chtějí aniž by jste tomu mohli zabránit,protože budou mít ochranu policie,armády a politiků všech parlamentních stran,včetně KSČM která vítá v europarlamentu a tady Vám lže.Pro dnešní kolaboranty,i vám muslim zakroutí krkem,pokaď neznáte korán a to je šest až dvanáct let tvrdě šprtat,to už taky nestihnete.Vy hovádka líné vzpamatujte se,jinak budete uprchlíky o kterým žádná neziskovka nepomuže.Kdo se vzdá svobody ve prospěch majetku a pohodlí(i dobré práce)přijde o vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ulici nechodte! Běžte na internet, čim více hojně tim lépe :-). Chce to jen opustit kuklu tzv. "alternativních stránek". Na ulici vás jen někdo buďto zneužije k vlastním cílům, a nebo budou další těžkosti. JDETE MASOVE NA INTERNET, TAM POVSTANTE!!! Žádném nepokoje!!! Ani povstání nedělejte! Ne. Jáchym

   Smazat
  2. Hlavně přijde o život.

   Smazat
 5. Pane Kašuka, lidem to není jedno! Jen poučeni nedávnou minulostí a dnešní dobou, rezignují na protesty. Pro "elity" není žádný argument třeba milionová demonstrace, ti si jedou podle svých not. Ale v globálu jsme jako EU určeni k zániku! Ne snad proto, že by EU neměla vizi, ale KVŮLI HRUBÉMU PORUŠOVÁNÍ A NEDODRŽOVÁNÍ SVÝCH VLASTNÍCH PRAVIDEL!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Jediné řešení je zde:

  http://pravyprostor.cz/jak-vymytit-zlociny-zbran-do-kazde-rodiny/

  to vyřeší jak muslimský teroristy a jejich invazi tak vlastizrádce mezi našimi politiky a "neziskovky" a "sluníčkáře" pašující jsem kdekoho!

  A na závěr:

  Napřed střílej a teprve až pak se ptej co chtěli!!
  Extra na hranicích bych to bral jako králíky!!!

  Nebo vám nestačí jak jsme dopadli v roce 1939, a mimojiný taky kvůli Němcům a taky kvůli tomu že jsme se nebránili???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak se vyvíjí situace s Národní domobranou? Podá někdo informaci? T

   Smazat
 7. Lidem to jedno byt ani nemusi, jako treba mne, ale nevim, co mam delat? Milionova demonstrace s nikym ani nehne. Vudce, za kterym by sli lidi nevidim a cele to asi dost hlida nase povedene NATO. A az se lide budou ochotni zvednout bude pozde. Dlouho jsem nechapal zanik Konstantinopole, kdy v momente v padu Turku do mesta, tehdejsi parlament resil nepodstatny ( s ohledem na realne nebezpeci) intelektualni teologicky spor. My resime Capi hnizdo a genderovou nerovnost. Je to uplne stejne, Erdogan je ten potrebny vudce, bohuzel na opacne strane.

  OdpovědětSmazat
 8. Ten Sobotka je opravdu takový kretén, že si myslí, že se ti utečenci z Řecka nechají odvést zpátky do Turecka? Oni prodali baráky a veškerý majetek dali tureckým převaděčům za to, že je dostanou do Řecka a do Evropy na pozvání Merkelové, a když jsou v Řecku, tak se zase pocyhtají a nechají dovést zpátky bez peněz a jídla do k nim nenávistného Turecka? Ten Sobotka je totální kretén, jestli si myslí, že toto bude fungovat. Víte, kolik ti lidé v sobě budou mít proti nám nenávisti? Nejdříve jim Sobotka nechal rozbít domy v Syrii, potom je Merkelová pozvala a v půli cesty je Evropané (ti které jim ty domy rozbili) na řeckých ostrovech pochytají a vrátí je zpátky do stanů v Turecku? On není Sobotka takový kretén, on jen jedná v zájmu židovské světové lobby a to je ten problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně.
   Proč na tom nevydělat dvakrát,nejdřív převaděčům,které řídí Turecko.Vezme zpátky utečence a EU musí znova platit za utečence dodané Tureckem,kdo zjistí,je jestli to nejsou ti samí.

   Smazat
  2. 7:40 - Mladí silní chlapi prodali baráky? A kde bydlí nyní jejich rodiče a sestry a pokud mají svoje baráky, tak jak si tak brzo na barák vydělali? Kdepak pane, ti nic neprodali, ti dostali cestu již zaplacenou od organizátorů.

   Smazat
  3. A brzy se k nim napakuje veškeré příbuzenstvo a bude jich 10x tolik, následně se rozmnoží 10x - 30x a Evropa je jejich.

   Smazat
 9. milionová demonstrace by s někým už hnula, ale opravdu většina jsou ovčané a je jim to jedno. A pak tu jsou tací co si opravdu myslí že to bude v multikultipohodě.Nebude, natáhnou je sem na trvalo a za nimi se pohrnou jejich příbuzní.Kdo si myslí že se to bude nějak regulovat je naivní blázen. Jak si tu vytvoří komunity nikdo s nimi nehne.Nechci je tady,nejsou potřeba máme dost vlastních nekvalifikovaných nezaměstnaných.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádné demonstrace na ulicích! Žádné! Tak se to neděla! Ne. Jsme v podmínkách informační války a tam žádne podupavani mas lidi na ulicích nepomůže. Jděte na internet!!! Ale hromadne! Diskutujte všude možne a vytvářejte ta spravna informační pole, teprve potom mohou navazovat další věci. Napřed "a" potom "b". Jáchym

   Smazat
 10. Demonstrace nehnou ničím, k ničemu nezavazují, i kdyby nás šly 3 miliony. Jediné, co by zabralo, je generální stávka. Nebo fyzické sesazení vlády. K tomu není, kdy by velel a navíc by už musela být připravena nová garnitura. Dělat revoluci nebo převrat je také umění a my zatím nemáme, kde by zemi řídil - k vystoupení z EU a samostatné politice, jenž by nám umožnila žít. Měla by se definovat koncepce státu, s níž by většina souhlasila. No, a to se dosud neděje.Viděla bych Švihlíkovou, Umlaufa,Květu Lauterbachovou, Kellera ne, ten se prodala´t se to namaluje jakkoliv, dále některé komunisty. Filosofující weby jsou nesmírně důležité, ale chtělo by to praktiky.Co není, může být!!On už to vývoj vygeneruje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sesadit je v řádných volbách, není jiná varianta. Jak to ukázali posledně, když nasadili cvičené provokatéry a večer v TV ukázali české Porošenky a Jaceňuky, Kalouska a Dientsbiera. Teď již jenom čekají, kdy začne "ukrajinizace" ČR.

   Smazat
  2. Řádné volby a s vyspělým zahraničním SW ? Vítězství ve volbách vždy jisté !

   Smazat
 11. Generální stávka a fyzické sesazení vlády,
  to bych viděla jako a)!
  weby samozřejmě jako podpůrný faktor tedy
  a 2)..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A až "sesadíte vládu", kdo nastoupí do vedení státu, kdo ho vybere, kdo to bude? Přesně na tohle čekají!! Vlaštovko, ty jsi musela při "létání" narazit hlavou do zdi. S weby si výrobci dluhů vytřou .....

   Smazat
 12. Nyní jsou to legální cestující občané Turecka a vi držte hubu a když se vám v EU nelíbí tak si jděte do Ruska k Putlerovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože ta tvoje čeština, bože ta tvoje logika. Oboje špatné. Ale drzosti kopec. Na to tě užije, tragéde.

   Smazat
  2. Budeš rád tragéde, že si budeš moci zachránit svůj zbytečný život v Rusku, pokud už teď nejseš muslim nebo pokud tě v tom tebou nenáviděném Rusku přijmou.

   Smazat
 13. Neviem sa spamätať z "faktu", že obyvateľstvo Európy nemá páku proti zločincom v Bruseli. Riadne voľby? Myslím, že jediná cesta je silové riešenie. To by sa ale musela postaviť na stranu Európanov armáda!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý den slýchám o rozsáhlé protiteroristické akci, která probíhá v bruselské čtvrti (Molenbek nebo tak nějak). Nějak se nemohu ubránit dojmu, že by policie měla zasahovat spíše o kousek vedle v úplně jiné čtvrti. V každém případě je jasné, že matičkou, centrem evropského terorismu je Brusel.

   Smazat
 14. Nie som presvedčený, že ľuďom je to jedno. Skôr si myslia, že IM AKO JEDINCOM A ICH RODINÁM sa nič nestane, že nejako bolo, nejako bude. To je samozrejme klam.
  Dakedy som bol proti trestu smrti. Dnes už som za trest smrti. Minimálne za zločiny ako je vojnové štvanie, genocída,... Predpokladám, že bruselský parlament by osirel. :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Já myslím, že to paní Merkelová a její američtí šéfové s námi myslejí dobře. Vždyť mají od nás voličů mandát, aby se o naše dobro starali. A strýček Sam je náš přítel z nejvěrnějších. ANO, s muslimy a černoušky bude líp.
  Soudruzi, socialismus a komunismus zrozený před 200 lety na Západě konečně v Evropě zvítězí.

  OdpovědětSmazat
 16. Podle posledních zpráv se počet běženců z Turecka do Řecka výrazně zvýšil! Bravo, Sobotka! Bravo, Frau Merkel! Dokázali jste, že to dokážete, ještě jednou bravo!

  OdpovědětSmazat
 17. Porošenko s Erdoganem jsou již připraveni vydávat na požádání komukoliv (z domova i z ciziny) ty nejkvalitnější (čipové, biometrické) zahraniční pasy. Ještě by to chtělo zrušení víz pro Turky a Ukrajince. Sbohem Evropo!

  OdpovědětSmazat
 18. Vid vydržme,válka v Euroě má přijít podle předpoviědi v roce 2017 tak se dočkáme a Amerika nás zachráni věd jsme v Nato a náš prtner USA si své závazki vúči svim přátelúm plní jako vúči přátelum Libyi Kosovu Egibtu Iráku Sýrii a Irán čeká na osvobození Amerikov.

  OdpovědětSmazat
 19. Nemyslíte, že válka již dávno probíhá, a celá tkzv. imigrační krize je jem velice sofistikované užití biologických a psychologických prostředků proti evropským zemím ?

  OdpovědětSmazat
 20. Jelikož Turecko není členem EU, není jeho rozhodnutí o „právu“ na azyl pro nikoho v EU závazné. Turecko může udělovat azyl jen pro své území. Každému státu jako součásti EU nemůže nikdo zabránit, aby „právo“ na azyl udělené Tureckem neuznal.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.