Reklama

.

.

středa 2. března 2016

Dojem z vystoupení ministryně školství v Horizontu ČT


Lubomír Man
2. 3. 2016
Já samozřejmě taky vím, že ta inkluze na školách je pitomost, jaká tady ještě nebyla, ale, propánakrále, přece uznejte, že když už jsem se na to jednou dala, tak od toho teď nemůžu couvnout, tím bych se přece úplně znemožnila.


Takže inkluze bude, i kdybyste měli vzteky popukat a kantoři se ve školách zbláznit, půjde to přes vaše hlavy, politicky, horem, a naštěstí mě pámbíček podaroval takovou vyřídilkou, že ty dva oponenty, co mi tam předložili, jsem v podstatě knockautovala – a žádný jiný, naštěstí, jako třeba Klaus mladší, nebo pan prezident, tam nebyl. Protože, kdyby tam byli, tak bych tam zas nebyla já. Takže klídek, je to v ažuritě, asistenti budou, i když nevím, kde bych je tak asi vzala, ale úředně budou, to už si nějak obreptám, jakož si obreptám i všechno ostatní, na to se můžete spolehnout...

44 komentářů :

 1. Ti vyznávači islámu můžou mít v případě některých žen pravdu o jejich poloviční hodnotě....a to jsou ještě hodně tolerantní..

  OdpovědětVymazat
 2. Těším se až tuto židovku budou jednou soudit.

  OdpovědětVymazat
 3. A že se takové nestydí hnát do popředí. Já jsem si kdysi myslel, že ženy politiku zklidní. To mi ale vůbec nepřišlo na mysl, že existují takovéto typy. Kdyby museli své děti, (tedy pokud je mají) dávat do stejných státních škol které svými nápady devastují, tak by to určite neprotlačovali.
  Všichni musí být tak hloupí, aby bez odmluvy sloužili mým dětem, které si to zaslouží, protože " studovali" na soukromých školách. Prostě, z historie se nepoučí, protože si ji upravili podle potřeb ( jako jedna brněnská úča),takže se dějiny musí zopakovat i s násilím. Oni si politici myslí, že je jejich protektor bude zaštiťovat, neznají přísloví: pokud černoch svou práci udelal, ať jde pryč. Každému co jeho jest, jenže my po těch lejnech kloužeme také a to je ten problém, který bychom měli řešit pokřikem HR NA NĚ !!!!!!. Jenže všichni včetně mne sedíme zatím v teple a píšeme co by kdyby. Mne možná omlouvá to, že je mi "hrubo" přes šedesát a vnoučata nemám

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kriteriem pro přijetí uchazeče do vrcholové funkce není schopnost,ale všehoschopnost.A neplatí to jen pro tuto paní ,ale napříč vládou a oběma sněmovnami.

   Vymazat
  2. Tuhle "blondýnku"si docela dobře dovedu představit jak povídá svým kamarádkám:Holky víte co se mi včera v noci zdálo?Že jsem škaredá,chi,chi,chi

   Vymazat
  3. Nezapomínejte, že ženy jsou od přírody praktické a to mnohdy za jakoukoli cenu, protože ona přirozená ženskost a cit u nich vymizely....

   Vymazat
  4. Talhe přihřátá kobyla děcka nemá a ani mít nebude,tak co by s nimi měla soucit a zkušenost,navíc plní jen zadání,které jí tlačí do hlavy Brusel a její úchylka v nenávisti ke všemu přirozenému....

   Vymazat
  5. Je vdaná a má dvě dcery. To neznamená, že s ní souhlasím.

   Vymazat
 4. Takovýhle "morálky" máme prosím ve vládě a parlamentu.
  Inu - je to jen obraz soudobýho českýho národa...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když máme tohle v čele s premierem ve vládě,tak se memůžeme divit,že zdatně doháníme banánové republiky a když "alláh" dá,tak je i předhoníme :-)

   Vymazat
 5. Ale vždyť děti jednodušší chodily do stejných tříd jako průměrné a nadprůměrné. Ale byla to chyba, která byla napravena zřízením zvláštních tříd. Jestli se lidi nejsou schopný učit z historie a z vlastních chyb...skončí vyhynutím!

  OdpovědětVymazat
 6. ona ví že je to pitomost jako všechno co vyplodila EU ale přesto to bude podporovat i proti veřejnému mínění je mladá a ještě neví že může mít svůj vlastní názor a nemusí poslouchat bruselský dementy

  OdpovědětVymazat
 7. to už si nějak obreptám, jakož si obreptám i všechno ostatní, na to se můžete spolehnout...co to je za slovník v takové funkci kde je nějaká odpovědnost !!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Už několikrát neprošla násilná inkluze Romů a přesto jsme nepoučitelní. Ale holt když to chce EU, tak je to pravda a muší to být. Prostě si to zase zopakujeme.

  OdpovědětVymazat
 9. Ví, že je to pitomost, ale když už jednou začala .... tak to dokončí, atˇ to stojí cokoliv, atˇ to poškodí kohokoliv..... já jsem ministryně a odborníci mi do toho nekecejte.

  OdpovědětVymazat
 10. 11:19 ty jseš magor

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neříká se magor,teď je to novoinkluzant.

   Vymazat
  2. tak magor jsi asi ty protože za tu slepici rozhoduje dementní brusel a že to dojede ?? dostala zaplaceno tak musí krásná ukázka úplatnosti našich správců zrádců česka ( pro 11:36 )

   Vymazat
 11. Zajímavé je,že jsou to stále ty samé typy..
  jako by se domluvili...
  já už tuhle sortu poznávám na ulici-
  ..nekecám...
  jituš

  OdpovědětVymazat
 12. Jak víme,Valachová prošla školením pod Dientsbierem,tak musí vyhovovat i Sobotkovi.To jsme mysleli,že už nepřijde něco horšího než Dobeš,ale Valachová je stejný případ.

  OdpovědětVymazat
 13. V sobotu 5.března od 14.00 u budovy televize na Kavčích horách. Aby ČT nemanipulovala, nelhala a byla opět naší televizí....
  http://www.holesovskavyzvasp.cz/aktualni-deni.html
  https://www.youtube.com/watch?v=tX4tkKVymx0

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Valachová , nechci Vám nadávat , ale opravdu by jste tento neuvěřitelný návrh měla velice dobře zvážit ! Stačí když ve školství pracuje takový magor , jako paní učitelka z pořadu M. Jílkové a učí děti , že Evropu od Hitlera osvobodili Američané !!!

   Vymazat
 14. Média mainstreamu začaly s propagandistickou kampaní zaměřenou na očištění image tzv. „umírněné opozice“ v Sýrii
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7546-media-mainstreamu-zacaly-s-propagandistickou-kampani-zamerenou-na-ocisteni-image-tzv-umirnene-opozice-v-syrii

  OdpovědětVymazat
 15. Ona je to taková malá pizda Merkelová v českém vydání.

  OdpovědětVymazat
 16. Až směšné bylo, jak po vstupu pana učitele Sotoláře/?/ konkrétně jeho zkušenost s Romy zaplňovanými školami na Osmecu a Merhautové, což, jak řekl, vodlo k masivnímu odhlašování jiných děcek z uvedených škol - byl zmizen z obrazovky s tím, že je málo času a tedy vzhůru k novým dotazům.
  Ministryně vůbec neodpověděla na jeho dotaz, kde se vezmou ti noví asistenti, naopak paličatě kontrovala otázkou a to je v diskusi hrubé a odhalila se jen jako demagog a mazaná trhovkyně. Běda školám.

  OdpovědětVymazat
 17. Při přijímaní nařízení z EU si občas představím, co by asi říkali tehdejší disidenti a obhájci svobody, kdyby obdobná nařízení přicházela z RVHP. To by bylo řevu o okupaci a potlačování suverenity státu. Dnes jsme "svobodní", tak musíme bez řečí splnit každou pitomost, včetně inkluze, podpory obnovitelných zdrojů, vysílání vojáků do cizích válek a povinných kvót na cokoli. Ať žije ta prolhaná svoboda, takovou jsme za totality opravdu neměli.

  OdpovědětVymazat
 18. KDO nařídil inkluzi, PROČ, JAKÉ srovnatelné VÝSLEDKY inkluze v jiných zemích, kde již tuto blbost instalovali. Tyto otázky měly zaznít. Ale jako vždy, řeší se detaily, jak by už celá věc byla vytesána rukou boží do kamene a není tedy pochyb. Stejný mlýn a modus operandi jako s migrací. Mimochodem, právě HORDY migrantských děcek z lesů vyjdou, ne že ne a budou inkludovány do ZŠ.

  OdpovědětVymazat
 19. Žádám o vysvětlení, proč jako ověřovací test před publikováním na web jsou používány reálie/fotky/ z prostředí Spojených států. Jsem zvědava na odpověď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:36 To je rafinovaná Putinovská propaganda. Reáliemi z USA, které vás evidentně iritují, se snaží ve vašem podvědomí vyvolat odpor ke všemu, co pochází ze země svobody, demokracie a lidských práv.
   My, příznivci ODS a TOP09 to máme prokouknuté, nás nedostanou. Na tyto obrázky se díváme s láskou a dojetím. Hlavně proto sem chodíme prudit.

   Vymazat
  2. No to jsem se dočkala blbé odpovědi............

   Vymazat
  3. No, ja bych řekla, že přímo debilní odpovědi ....
   H

   Vymazat
 20. mě zase přijde až vokaty že čim větši pitomec či blbka tim je vejš stale vic slišim mezi znamymi repete zlati komunisti a to jsem prosim byl akorat pionir za totače nejhlubšiho kdy ve škole nas zli komunisti učitele nutili učit a někdy i pětki davali

  OdpovědětVymazat
 21. pro 17:31 proč vyvolat v podvědomí? Ten odpor už mám v celém vědomí.Ať žije Putin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:10 S vámi je to těžké. Vy máte rozum a používáte ho. Vysvětlení 17:31 bylo psáno tak, jak by otázku zodpověděli účastníci přednášky, organizované think-tankem Evropské hodnoty v knihovně Václava Havla na téma „Jak porazit dezinformační kampaň Kremlu“. Přítomní experti jsou tak zdatní, že když si náhodou nadrobí do trenclí tak vám nepochybně vysvětlí, že za to může Putin.

   Vymazat
  2. Jasně...já ale chtěla odpověď od autorů webu. Třeba se dočkám.

   Vymazat
  3. 21:14, 21:16 Omlouvám se, netušil jsem, že dotaz myslíte vážně. Snad to napravím stručnou odpovědí, byť nejsem autorem webu.
   Ověřování slouží k obraně webu před spamovacími roboty. Hotových ověřovacích programů je celá řada a používají se prostě jako součástka. Jako se v PC používají různé integrované obvody od výrobců z celého světa. Není třeba v tom hledat nějaký hlubší smysl nebo úmysl, žádný v tom není.

   Vymazat
 22. Kupodivu za komunistů jsme nemuseli posílat vojáky do zahraničních válek.

  OdpovědětVymazat
 23. Inkluze je jednou z metod na likvidaci evropských států a civilizace. Statisíce nepřizpůsobivých s IQ pod 80 se nahrnou do normálních tříd, v kterých pravděpodobně zakrátko nastane rozvrat; naše děti budou chodit domů okradené zbité a zavšivené. Mnohé budou napodobovat chování těchto dětí z nejnižších sociálních skupin, což situaci ještě zhorší. Nastane masívní boom soukromých škol, kde školné zcela jistě neklesne pod 60 000 ročně, rodiče budou v pasti a na nic jiného jim prostředky nezbydou, což prohloubí ekonomické problémy země. Do toho uprchlíci, propad ekonomiky Německa na kterém jsme závislí. Mimochodem, všiml si např. někdo údajů, které jsou každoročně zveřejňovány v únoru, týkající se počtu zápisu dětí do prvních tříd? V letošním roce 150000, loni 130000, předloni 115000, předtím 100000, 90000, 80000. Jak je možné, že je v posledních letech tak obrovský nárust, když průměrně má u nás každá matka má 1,3 dítěte. Neměl by ten počet náhodou klesat pánové demografové? Jen se to nepokoušejte svádět na cizince, protože největší, u nás žijící skupiny, tedy Slováci, Ukrajinci a Vietnamci mají v průměru stejný počet dědí jako my nebo spíš nižší, protože jich u nás mnoho pouze pracuje, peníze posílají domů a žijí zde sami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z toho je vidět, že vůbec nevymíráme. Děti se rodí jako vždycky a statistika je věda jako astrologie nebo hadačství z ruky.

   Vymazat
 24. Ani při pobytu ruských vojsk a nebyl majetek státu
  převáděn do SSSR. Nebyl rozkraden tak jako se stalo po převratu v r. 1989. Kdy byla tato zem rozkradena více než za třiceteleté války Švédy a více než za 2.sv. války Němci.

  OdpovědětVymazat
 25. Paní ministryně Valachová neskutečná brepta, mohla se tam uhmámovat. Inkluse je nebetyčná blbost, ale svět jde halt kupředu. Zajímalo by mne velmi, zdali si dají ministři, poslanci, právníci, doktoři, všichni naši slavní VIP a jiní majetní a úspěšní své děti do takových inkl.tříd. To asi ne! Brzdily by jejich děti v učení.

  OdpovědětVymazat
 26. Proč jste mi můj příspěvek před chvílí zrušili?

  OdpovědětVymazat
 27. Omluva, mám ho tam.

  OdpovědětVymazat