Reklama

neděle 20. března 2016

Dokonalý Západ, Rusko jako věčné zlo a proč se přepisují ruské dějiny – video

Pozorovatelka
20.3.2016  AENews
„Krym – dva roky poté“, to bylo velké téma mainstreamu těchto dnů a snahy, jak ukázat „nespokojenost“ obyvatel Krymu po jeho tzv. anexi, byly tak marné, že i Česká televize musela uznat, že obyvatelé Krymu připojení k Rusku oslavují, jak je vidět ve videu zde. Nic to ale nemění na tom, že reportáž je plna jízlivosti, že pro ní byl nalezen „dav“ asi tří kritiků anexe a že obsahovala tvrzení, že za celým připojením Krymu k Rusku nakonec stáli „zelení mužíčci“ . Nemluvě o pochybnostech, že Rusko snad nebude schopno postavit most, který jej propojí s Krymem (most přes Kerčenský průliv):

K mostu na Krym stojí za připomenutí nejen vojenská technika, kterou Rusko nedávno světu předvedlo v Sýrii, ale také nová zpráva, že právě provádí zkoušky rakety, která m.j. má šestkrát překročit rychlost zvuku, viz Rusko testuje nové rakety Zirkon, něco o tom i zde a něco v tomto videu:


Jestli jsem Krymem, Kerčenským mostem i raketou Zirkon odbočila od úvodního videa, má to souvislost. První odkaz je potvrzením, jak se antiruská propaganda snaží svět přesvědčit, že Putin Krym k Rusku připojil násilím a potvrdit tak, že Rusko prostě je „rozpínavý agresor“. A následující dvě videa jsou ukázkou, jak je ten ruský národ „zaostalý“… (Kerčenský most ještě i zde).

Ale zpět k úvodnímu videu, které je o tom, že Rusko vždy vadilo a vše nasvědčuje tomu, že vždy vadit bude – dokud se nepodřídí tomu, že má být pouze další surovinovou základnou pro západní drancování.

A za tím účelem bude vždy démonizováno a každý, kdo se postaví na jeho stranu, bude považován za propagátora „agresivního Kremlu“… Naštěstí těch,
kteří vidí pravdu, přibývá!

45 komentářů :

 1. A mně Rusko nevadí. V Rudé armádě, která nám přinesla svobodu od Němců, byly Rusové drtivě zastoupeni. Děkuji jim za osvobození a přeji klid a mír a rozkvět jejich vlasti. Mají prezidenta, kterého když budou podporovat, tak se budou mít dobře. To není šašek, jako ti naši klauni.Nevadí mi ani Američané, narozdíl od jejich neokonů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jinak !!

   Smazat
  2. Skoda, ze nam tu svobodu nevratili, ale od Nemcu nam ji ukradli.
   A ted to chteji udelat znovu. Podporovani mistnimi quislingy a vlastizradci.

   Smazat
  3. 18:31, jseš debil?

   Smazat
  4. Idiot 18:31 neví o naší historii ani pověstný prd! Rudá armáda od nás odešla na podzim 1945! To ostatní jsme si udělali sami. Sovětský svaz nás okupoval až po roce 1968. Pavel P.

   Smazat
 2. Proč se nepíše o tom, že před tzv. "anexi" americké válečné lodě blokovali přístavy Krymu? Proč tam byli, kdo je posal a proč? Na to ze zapomíná?Věřím,že to nebyla předvídatelnost "anexe".Ať jdou usáci za Atlantik,zde nemají co pohledávat.Zatím není žádný konflikt na jejich kontinentě(bohužel),to by měli jiné starosti,konflikty dělají ONI všude po světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15:59
   Už to někdo zasvěcený napsal,bylo to otázkou hodin a Krym byl obsazen USA.Dokonce se muselo letadlo během letu na Krym otočit zpět,plně obsazení CIA.

   Smazat
  2. to 15:59 = nepíše se o tom proto, protože to asi není vůbec pravda, stejně tak není žádný důvod si myslet, že USA chtěli na Krymu udělat nějakou svoji základnu. Všechny tyto informace vyběhly jako podpůrná propaganda při anexi Krymu z ruských zdrojů ..a holt už je to jakože pravda. Máme na Krymu příbuzné a tak jsem trochu lépe informovaný, jsou rádoi , že tam není válka - ale řada obyvatel si není jistá, že anexe Ruskem byl správný krok.

   Smazat
  3. Nevidím jediný důvod, proč by USA netoužilo po tom udělat si na Krymu základnu. Jen hlupák nepřející Američanům to nevidí. Jen ještě stojí stále za připomenutí, že z 18tisíc ukrajinských vojáků působících na Krymu jich tam zůstalo po ,,anexi" 12tisíc, k nímž se přestěhovali z Ukrajiny všichni jejich příbuzní i přes blokádu hranic ukrajinských ,,demokratů" a další i nepříbuzní se tam stále z Ukrajiny stěhují...

   Smazat
  4. 16:50 Ti kteří si na Krymu nejsou jisti tím , že anexe Krymu byl správný krok mají stále možnost se odebrat pod ochranu fašistů na Ukrajinu . Tam je přece všechno OK . Aspoň podle našich a západních prestitutů .

   Smazat
  5. Krym byl ruskej a je správně,že si jej vzali zpět po tom idiotským darování pomateným Chruščovem....V době jeho obsazování byly na cestě na Krym dvě plný letadla vahábistů a kry.tatarů z Turecka,kteří měli zajistit odsazení letiště a zabránit jeho přebrání Ruskem.
   Jen naivní hlupáci a us-řiťomilové pochybují a zpochybňují to,že na Krymu USA chtěly základnu.Vše pro to se už chystalo a bylo o tom už rozhodnuto....

   Smazat
  6. Proč u nás neustále brojíme proti tomu, že bylo naplněno přání významné většiny obyvatel Krymu? Nejspíš to bude pro naše zkušenosti s tím, k čemu všemu dochází v průběhu 25 let po té, co komunisti bez odporu a bez násilí, po projeveném přání lidu, odevzdali veškerou moc prolhaným, pokryteckým grázlům, podvodníkům a darebákům.

   Smazat
 3. V maticce Moskve se dokonce konala na oslavu okupace Krymu manifestace. Prisli hlavne statni zamestnanci, kterym jinak hrozil vyhazov z prace a duchodci, kterym bylo vyplaceno na miste 300 rublu.
  Ucast se kontrolovala a policejni kordon zajistil, aby nikdo neutekl jeste pred koncem.
  Nekteri obcane kvuli tomu policistum sproste nadavali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tuhle hovadinu ty maxigenitale říkal tvůj vypatlaný Poserpína?!!!Jsi opravdu VOCAS!!!!!!

   Smazat
  2. ta 16:14 žumpa nedá pokoj.

   Smazat
  3. 16.14 ještě jste zapomněl dodat, že všichni ti nadávající dojatě a se slzami v očích vzpomínali na Jelcina a na to, že jim za něho bylo svobodněji a že by chtěli, aby se jim vrátil

   Smazat
  4. Dříve byl takový vtip: jaký je rozdíl mezi smrtí a Prvním májem ? žádný, když to přijde - každý musí. A tak trochu to asi v Rusku funguje dodnes... nemám jiných připomínek.

   Smazat
  5. Jinde se nějaký podobně postižený šmudla smál, rubl že je za 76 za dolar,chachacha, tak jsem si našel, že za toho západem milovaného Jelcina bylo za dolar 3000 rublů. Slovy třitisíce.

   Smazat
  6. 16:51 tak to jsi vedle jako jedle. V té době jsem tam žil a když nepočítám se výměnou "starých" a "nových" rublů - tak tehdy dolar byl za 26-30 rublů. Byl to srpen 1998 a během několika dnů poskočil z 6-8 na toto číslo. Nepočítej výměnu starých za nové ruble - to s tím nemá co dělat.

   Smazat
  7. Strasne je, ze se diky tomu kagebackemu smradovi v Rusku nic nezmenilo. Porad se tam vrazdi a zavira za politicke nazory, porad tam vladne cenzura, bida, slendrian a lez.
   Porad primitivni opili muzici zabiraji cizi zeme.
   A porad k Rusku cesti vlastizradci - lidska lejna - hledi jako jako k posledni nadeji.

   Smazat
  8. A bombama dělá co ty nacistický blbe z václaváku 3...

   Smazat
  9. Blbe 16:14 a 18:10. Popros svého chlebodárce, když už tě platí za "služby", ať ti koupí vokna s diakritikou. Blbě se to luští.

   Smazat
  10. Láhev Veškrna a Poserplína stvořili megazmrda bez mozku......sám umíš jen chlastat a nemáš ani dvě třídy pomocný školy,Chujmere debiloviči!!!!!!

   Smazat
  11. Karle, Džamilo, Dienstbiere:D?

   Smazat
  12. Oni nemají co psát, vrácení Krymu do Ruska proběhlo bezvadně, ani jeden mrtvý. Lini na Krymu i ve zbytku Ruska jsou spokojení, odhlasovali si to v referendu... to všechno je pro české kolaborující přizdisráče hluboko zaražené mezi americkými půlkami moc silná káva a oni nevědí, jak z toho. Tak si vymýšlejí, lžou, cenzurují - prostě vzorní démokraté. Marek

   Smazat
 4. Krym měl z pekla štěstí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obyvatelé Krymu.Nikoli Krym.

   Smazat
  2. To 19:13 --- Právě že lid na Krymu se mají fajn, ty banderovský úchyle.

   Smazat
 5. Tak se mi zdá, že Rusko musí démonizovat samo sebe -. A to neustále - je to skoro trapné.to je prostě neuvěřitelné, kolik zpráv o úžasných zbraních, super armádě a já nevím co ještě, za poslední období ruské zdroje vyplodily.. Pochopte - čitatelé NR - že naprostá většina zpráv z Ruska je určena pro místní obyvatele, kteří jsou schopní (naštěstí na rozdíl od nás) všemu věřit ! Nepřebírejte ty bláboly prosím .-.. ztrácíte čtenářskou základnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím si,že kdyby Moskva neharašila zbraněmi,tak by už dávno USA humanitárně bombardovaly Doněck i Krym a hned po bombardování by nastoupil prapor Azov a podobná vojska.Asi by to tam důkladně"vyčistili".

   Smazat
  2. Jen tezko si dovedu predstavit, jak tupi a debilni musi byt Cesi, kteri po vsech tech historickych zkusenostech veri primitivni propagande, adresovane opilemu ruskemu muzikovi.

   Smazat
  3. Jen blb může ještě pochybovat o síle ruských zbraní,protože jinak by byli američtí jestřábí na Ukrajině dávno nastěhovaní.Mít silnou armádu je pro Rusy nutnost.

   Smazat
  4. Až zase dorazí ty ksindlové v plechový kavalerií šířící pseudodemokratickou politiku výhradní pravdy ussa,tak nastav prdel,já ti jí nakopu,ubohej kreténe!!!!

   Smazat
  5. Všimněte si toho rasizmu, který tryská z idiota/ů 16:54 a 18:18. Kdo si myslí, že Rusko jsou opilí mužici, ten ustrnul někde u Gogola o dvě století zpět.

   Smazat
 6. Většina občanů Krymu si připojení k Rusku přála, mluvit o okupaci je hloupé. Všichni jsme viděli a to dokonce na čt, jak se občané Krymu z připojení k Rusku radují. Amíky štve, že jejich plánovaná vojenská základna na Krymu nebude, což je dobře, Rusko se také za dveře Amíkům necpe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ti co se odmitaji radovat skonci jako veznove v sibirskych lagrech a psychiatrickych ustavech Putlerova zlocineckeho rezimu.
   Stejne jako za Stalina. Jen ten dnesni diktator je spis nacista nez komunista. Ale jaky je to rozdil, ze?

   Smazat
  2. 18:49 To právě píšete trpaslíkovi s malou hlavičkou, malým mozečkem, co je narvaný v Americké prdélce :-)

   Smazat
  3. Nic než souhlas.

   Smazat
  4. Dávat rovnítko mezi nacizmus a komunizmus může jen bezmozek, jako např. ten v 18:35.

   Smazat
 7. Ať je co je, jen je škoda, že těch Putinů není víc.

  OdpovědětSmazat
 8. Zdravím 18:35, jasně, že všichni spokojení nejsou, to se stává málokdy, ovšem to malé procento nespokojených rozhodně Putinovi nestojí za akce o kterých píšete. Putinův režim za zločinecký nepovažuji, na to tu máme jiné borce, kteří kroutí státům ruce aby dělaly co si oni přejí.

  OdpovědětSmazat
 9. Anonym 16:50.
  A co je toto ty vygume?
  https://www.fbo.gov/index?s=opportunity&mode=form&id=2bb691b61c59be3a68180bd8c614a0cb&tab=core&_cview=1

  OdpovědětSmazat
 10. 18:35
  JJ Pepku Vyskoč iPhone Oracle. Už zase vyšiluješ? NEREAGOVAT! Loser!

  OdpovědětSmazat
 11. Nic než souhlas pro 19.15

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.