Reklama

neděle 13. března 2016

Evropa by v Rusku ráda zavedla nucenou správu


Jevgenij Radugin
13. 3. 2016    Politikus
Zasnili se! Rada Evropy dospěla k závěru, že ruský zákon o Ústavním soudu Ruska je neslučitelný s mezinárodními závazky RF. Moskvě bylo navrženo, aby provedla řadu změn, které nadřadí rozhodnutí každého mezinárodního soudu nad naší vlastní Ústavou. Jednoduše a elegantně! Vlastně nám opět navrhují, abychom v zemi dobrovolně zavedli nucenou správu. Tyto úpravy hrozí Rusku absolutním opovržením tužeb a přání občanů, jen aby se zavděčilo západním představám o uspořádání světa.


Kromě mezinárodního soudu OSN, který se zabývá řešením mezistátních sporů, k této kategorii patří i ESPČ, administrativní tribunál MOP, Norimberský tribunál a soud EU.

Kromě tribunálu OSN rozhodují všechny ostatní soudy spory mezi organizacemi a státem a převážně mezi fyzickými osobami a státem. Všechno to by nebylo až tak špatné, ale většina z nich působí na právních precedentech EU, jejich jurisdikátech a všechno ostatní je pro ně nepřijatelné. Nazvat je univerzálními je velmi složité. Žádná zvláštní ustanovení, zákony nebo procesní změny s ohledem na to, že evropské právo není přijato na celém světě, nemá nikdo v úmyslu provádět. Realita těchto soudů je taková, že jejich svrchovanost představuje novodobou metodu kolonizace světového prostoru. V podstatě jde o šíření západní jurisdikce do ostatních zemí bez ohledu na místní zákony a tradice. Je to způsob, jak vnutit jiné zemi svá rozhodnutí bez ohledu na její zájmy.

Docela nám postačí říci, že ESPČ volí Parlamentní shromáždění Evropy. Totéž, které klidně a v pohodě nedávno zbavilo Rusko hlasu a které se rozhodlo nám nenaslouchat ve věci Krymu, Donbasu, Sýrie. Nezalíbil se jim náš postoj. Chtějí diktovat, ale nechtějí jednat. Tento orgán si už nyní myslí, že má právo posledního soudu. Není se čemu divit, že i soud je velmi politizovanou organizací, která se spíše stará o šíření západního práva než o právo občanů na spravedlivá a humánní rozhodnutí. Když vezmeme v úvahu, že členy soudu jsou pouze členové EU.

Nabízí se otázka: proč mají členové EU soudit všechny ostatní. Pánbůh je jmenoval soudci? Říci, že je to nebezpečné, znamená nedocenit situaci. Veškerá moc státu, veškerý jeho výkonný a soudní systém začíná pracovat na zrušení vlastních zájmů ve jménu rozhodnutí, například, ESPČ. A tento soud se řídí pouze vlastními představami a zájmy Bruselu.

Co nám tím hrozí? Je to zřejmé: sebevražda suverenity.

Tato rozhodnutí nás zavážou, abychom vyplatili peníze zloději a vrahovi Chodorkovskému, ale nezavážou USA vrátit naše unesené a odsouzené občany, zavážou uznat za separatisty obyvatele Donbasu, ale nepřinutí Evropu projednat stížnosti obyvatel tohoto regionu na genocidu ze strany Kyjeva a mnoho dalších záležitostí.

Rada Evropy vlastně přijala rozhodnutí, které nás zavazuje dobrovolně ze sebe udělat bezprávnou kolonii Západu.

První co napadne, je odmítnout, ale to není tak jednoduché. Nezbývá než doufat, že naše Duma a mocenské struktury budou s to zákonnými způsoby zamezit vměšování třetích stran do záležitostí naší země.

Budeme se muset rozhodnout, jak budeme žít: podle úmluv a smluv, které neplatí v plném rozsahu dokonce ani u jejich tvůrců, nebo podle vlastních zákonů, které u nás vznikly v procesu formování ruského státu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

24 komentářů :

 1. jenom se divim,ze jeste zadny curak neprisel s tim, ze by rusku vzali v UN pravo veta anebo ho dokonce s loutkarskeho divadla OSN vysprtli uplne!! hhh
  no uvidime!!!!

  OdpovědětSmazat
 2. eu je zasraná totalitní hydra.

  OdpovědětSmazat
 3. Co si čtvrtá měmecká říše myslí,může být Rusku fuk.
  Idioti z Brusele a Berlína nedokáží dobře fungovat
  a pracovat ve prospěch obyvatel Evropy.Strašně rádi
  diktují druhým,co mají dělat.Tento spolek padlých
  holek je už víc k smíchu,než funkční jednotkou.Jen
  čeští vlastizrádci a bruselští hňupi se plácají po
  ramenou,jací jsou skvělí.Tito dementi vlastně svým
  jednáním pohřbili celou EU.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANO DOBŘE NAPSÁNO CO SE MŮŽE VYLÍHNOUT V TÉ RAMPUJOVĚ DEMENTNÍ PALICI UŽ ZJEV HODNĚ NAPOVÍDÁ !!!!!

   Smazat
 4. J e to vidět všude a vždy. Bombardování Jugoslavie rovna se demokracie. Bombardoavání ostatních států od Maroka po Irán to je také demokracie. Vše co dělá západ, kdekoliv na světě je jenom samá demokracie a všichni ostatní jsou povinní to přijmout. Mučení vězňů na Guantanámu je naprosto v pořádku to je demokracie. Jaká obrana proti výše uvedeným skutečnostem je popisována západem jako útok na demokracii. Ale nic netrvá věčně i když se zdá že to trvá dlouho.

  OdpovědětSmazat
 5. Opět nacistické vymývání mozků obyčejných Rusů ruskou věrchuškou.

  Všichni v okolí vás chtějí zničit, zabít, oloupit a jen my vás před tímto dokážeme ochránit. A za to nechceme nic jiného než absolutní poslušnost a věrnost.

  A kdo vyjádří jen náznak pochyb tak je 5. kolonou placenou CIA, nepřítel státu a zatočíme s ním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrať se do Bohnic !!

   Smazat
  2. 13. března 2016 15:42
   Nazdar individuum! Nech na Rusech, co si mají myslet. Takových imbecilů je, co by jim rádo radilo, co je pro ně dobrý a co zlý. Má to podstatnou vadu, nejsou na těch pár pitomců v Česku a přilehlém okolí zvědaví.

   Smazat
  3. 15:42
   Synku, ty musíš být cyp XXL.

   Smazat
  4. Už nechlastej ty vohone chcíplýho Veškrny!!!!Meleš pořád ty stejný hovna!!!!

   Smazat
  5. Že na tento jednoduchý, provařený, mnohokrát použitý trik skočí obyčejní Rusové se dá pochopit. Ale že na něj skáčí rodohnědí psychopati z ČR, kterých se vůbec netýká a měli by tudíž mít nadhled, svědčí o jejich nekonečné idiocii.

   Smazat
  6. Víš co ty geniální poradče Poserplíny,měl by sis znovu založit vlastní firmu na nočníky....meleš jen a jen sračky,hovado kavárenský!!!

   Smazat
  7. pro anonym 15:42 vymývaní mozků:video 6 minuta Vhttps://www.youtube.com/watch?v=M4JTp8tBOXo

   Smazat
  8. Parchante fašistickej 15:42, ano, jsi "5. kolonou placenou zrůdami, nepřítel státu" a "zatočí s tebou tvoje vlastní křivárny".

   Smazat
  9. 15:42 máte pravdu.Šovinista Dmitrij Kiselv a jeho imperium"ovdvádí,viz i zde "diskuze"dobrou
   práci pro věrchušku.Proto podle agentury Lavada
   vic jak 60℅ občanů RF věři tomu o čem píšete.Proto i u nás pro některé lidí je Putin Red Sun,prezidenta Zemana nevyjimaje!

   Smazat
 6. Jeďte si podle vlastních pravidel. Co, nebo kdo je Rada Evropy, že chce komukoliv diktovat. Do ředitele zeměkoule má hodně daleko. Anebo by to musel být tedy hodně perverzní a úchylnej ředitel.
  Jeďte si podle svého a my vám budeme ještě dlouho závidět.

  OdpovědětSmazat
 7. Zaostala zeme s GDP velikosti Italie by nejaky dohled potrebovala.
  Jen se podivejte, kam ji dovedl ten kagebacky zmetek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ptal se tě někdo na ty tvoje hovadiny ala kníže Poserplína?Kam nás zavedl ten věcně nalitej dramatik Veškrna vidí každej normální člověk....takže tebe se to netýká!!!!!

   Smazat
 8. A jak dopadné EU za půl roku budou křičet alláh akbar a bude se to nazývat Euchalifát nebo Osmaneurope a včele bude stát Ergodan ...a dále bude legrace až během 3 měsíců padne Deutsche Bank za ty miliardy dluhů...

  OdpovědětSmazat
 9. Putin musí poslat EU do zadku. Co si o sobě myslí chytráci z evropských soudů. Měli by myslet na sebe, protože žádný strom do nebe nevyroste. Jejich právo je k tomu, aby potlačili spravedlnost.

  OdpovědětSmazat
 10. Rusove udelali chybu ze se dovolavali prava na mezinarodnim soudnim dvore!-Tohle je smec zpatky za to ze to nedomysleli..I kdyz nemeli jinou volbu protoze ve veci Ukrajiny treba neni mozne dovolat se prava de jure jinou cestou.
  Klido se muzou vysrat na nakej europskej soudni dvurkterej je evidentne "zaujatej" a bude stranit zmrdum!Jesteze se zatim neuchylili k moznosti vymoct si pravo a spravedlnost tou nejkratsi cestou,ale co neni-bude!Ty hovada z Kijeva bude soudit jednou Ukrajinsky soud ale rozsudky budou vynesene podle Ruskych predstav! Tak jako Europsky soud kona podle predstav Makrely a "Mokreho Hadru".Dojde na to a budu rad kdyz se toho doziju!Zatim staci,kdyz jim Rusove odpovi:Fuck by You...

  OdpovědětSmazat
 11. Celu EU poslať do p..e

  OdpovědětSmazat
 12. Jen Rusko může zajistit Mír.ať žije velký CCCP

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.