Reklama

.

.

úterý 29. března 2016

Glosa: Razítko blbosti...

Karel Stýblo
29.3.2016   Rukojmí
Musím říci, že zelené pondělí odpoledne se mně nevydařilo. Místo odpočinku po úspěšné a náročné koledě, si na státnickou návštěvu dovolil přijet prezident Číny Si Ťin – pching. To by, samo o sobě, nemuselo být nejhorší, jenomže spát mě nenechala ČT 24.Na mimořádnou událost nasadilo propagandistické oddělení ČT Daniela Takáče. Mnozí se mnou, se jistě těšili na reportáž z příletu a dalších záběrů průjezdu Prahou až na lánský zámek. Něco málo jsme spatřili. Jenomže bez autentického zvuku, který nahradili žvejky hostů ve studiu. Jednostranně zaměřené Takáčovy otázky padly na úrodnou půdu protizemanovské a protičínské hysterie. Sám sobě nerozumím, když mě napadlo srovnání s Husákovskou televizí v čele s Jiřím Pelikánem.
Každý, koho kavárenská hysterie neoslepuje a je schopen racionální úvahy, Zemanovy kroky ocení. Čína představuje druhou největší světovou ekonomiku, je stálým členem Rady bezpečnosti OSN a prezident Si Ťin – ping, se nedávno vozil v kočáře anglické královny Alžběty II. Siovi poklonkoval i korunní princ Charles a pozadu nezůstal ani premiér Cameron. Proto máme velkou šanci, aby se Praha a Česká republika, stala vstupní branou přinejmenším pro východoevropské státy.

Tohle asi, kavárenští Havloidi nechápou. Donekonečna si s Havlova pseudohumanizmu dělají pohodlný kanape. Divím se, že zničený Československý zbrojní průmysl a Havlovy humanitární bomby nad Kosovem a Irákem, jim v jejich „bohulibé“ činnosti nepřekáží. A zahraničně-politický úspěch prezidenta Zemana? Nejde jenom o investiční peníze, které potečou do České republiky. Zeman usiluje o svéprávnost naší země, ve které jde o schopnost českých lidí a podniků, uplatnit se v e světě.

Až pozítří skončí návštěva čínského prezidenta a definitivně na media dopadne razítko blbosti, zajímá mě ještě něco. Jak policie vyhodnotí poničené čínské vlajky pro Si Ťin-pinga na cestě z letiště. Za něco podobného, jenomže úsměvného, dostal před časem autobusák pan Smetana za přimalování tykadel na plakát s ministrem Langerem, málem rok „natvrdo.“

66 komentářů :

 1. Smetana dostal rok ne protože poničil billboardy, ale protože odmítl vykonat 100 hodin veřejně prospěšných prací ke kterým byl odsouzen, ulhaný kreténe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, proč nadáváš Otíku? Slušného vychování se ti doma asi nedostalo...

   Vymazat
  2. Doufám , že tihle západní poskoci dostanou minimálně taky 100 hodin !!

   Vymazat
  3. Roman Smetana byl souzen manželkou počmáraného politika, bývalého ministra vnitra. Zaplatil škodu 15 tisíc korun. Veřejně prospěšné práce odmítl, a tak skončil ve vězení. Doufám, že podpindosníci, kteří počmárali státní symboly, také v plné výši zaplatí škodu a budou odsouzeni minimálně k veřejně prospěšným pracím, které jejich tělům také prospějí. Pokud ne, jak chceš obhajovat to, v čem dnes žijeme, přisprostlíku?

   Vymazat
  4. A tak ty asi budeš spolužák bendův, dá-li zdravý rozum, tak se snad ale právem neživíš. Pokud si absolventem oné fakulty, tak sivýznamně posunul laťku jejích absolventů a nahoru, nahoru to ty jantare nabylo. Mrkni, ty joudo právem nepolíbený, na § 65 trestního zákoníku, tuším, že odstavec druhý by ti měl leccos o tvé blbosti napovědět. Pokud to nepomůže, jukni do slovníku, abys zjistil význam slova "přeměnit" a pokud ani tento postup tvé bídné právní vědomí neosvítí paprskem poznání, tak vrať školné a šuajdi zpět na strom.

   Vymazat
  5. 16:10
   A na co vlastně reaguješ?
   Aneb, jak říct úplné hovno, ale tvářit se přitom děsně chytře, ty náš "právníku".

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Jde o to, jestli oni těch 100 hodin VPP vykonají. Půjdu se podívat, až budou zametat...

   Vymazat
 2. TAK Stýblo,

  já myslím, že ti není pomoci a většině českých ovčanů také ne. Denně nadáváte na programy ČT, ale nedá vám to a čumíte na to.
  Teď si představ, co by se stalo, (ale ono se nestane)
  pokud by ta prostoduchá "kotlina" začala HROMADNĚ
  ODHLAŠOVAT televizi a rádio ?!

  Je ale vidět, že to není tak destruktivní na formování toho správného názoru, tak to zůstane při starém...

  A v tom skanzenu Kavčí hory, tohleto dobře vědí, ale peněz není na propagandu nikdy dost,
  tak bych se vůbec nedivil, pokud bude uzákoněno, stejně jako v sousedním Německu,
  že KAŽDÁ DOMÁCNOST, ať má nebo nemá televizi, MUSÍ ZAPLATIT měsíčně 17,50 Euro.
  To je demokracie, viď !

  Strana AfD toto sice chce odstranit, ale Němci jako celek jsou poslušné ovce, více než polovina považuje politiku kancléřky ve věci přivandrovalců za správnou...

  Já jsem vše odhlásil již před lety a věř mi, že někdy fakt nechápu, kam ti ovčané na ty názory chodí...

  Takže : dobře vám tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. AfD je tak silně pravicová, že kdyby zavedla jen polovinu věcí z jejich programu, tak by se z toho čeští komouši posrali až za ušima.

   Vymazat
  2. JO,
   jak říkával můj otec:
   Nejlepší komouš, mrtvej komouš.

   Vymazat
  3. 15:21 - ale, ale, copak to je? ty a tvůj táta vyhrožujete mnoha politikům v současné vládě, opozici i v parlamentu?

   Vymazat
  4. Ha,ha, já jsem zvědav, až tu Čína skoupí většinu podniků a tihle komunistobijci přijdou o příjem peněz, co pak budou říkat. A víme, co udělá Číňan s protestujícím. To se smíchy neudržím......

   Vymazat
  5. 15:33

   Já se smíchy neudržím až ti dá Číňan čínský důchod :-D

   Vymazat
  6. Jakých podniků? Až na výjimky jsou všechny většinou Německé.

   Vymazat
  7. 15.33 Ani nemusíš, já už důchod mám, ale co ty? Tebe budou živit ti migranti, samej doktor a inženýr, ha,ha.....důchod na úrovni těch jejich zemí....pak můžeš nadávat na komunisty.

   Vymazat
  8. 16.31 To nevadí, oni si je koupí od Němců, vždyť už si kupují podniky i v Británii.

   Vymazat
  9. A proč by Číňani kupovali jakékoli podniky na kolabujícím, krachujícím západě bez budoucnosti a jakékoli perspektivy? Proč ne raději v Rusku, v Indii? Máte v tom dost chaos, soudruzi. Zkuste to promyslet trochu líp aby ty vaše bláboly dávaly aspoň kapku smyslu, logiky a navzájem se nevylučovaly.

   Vymazat
  10. USA ví,že musí podporovat ty prima činské komunisty a neváhalo tam přesunout brzy všechny svoje pracovní místa a ted bude na dluh živit své nezaměstnané.Ještě štěstí,že si ČINA už koupila skoro celou chromou kachnu OBAMBISTU i jeho neokony a ted když MAO OCET TUNG zvolá NÁŠ CUJNAN TU BUDE MÍSTO DOLARU,pak si budou muset ten dluh USA v trilionech zaplatit ti nenažraní chcípéci z NWO.Mimochodem u němčouru mají ti,kteři prokáži,že jsou chudí tu TV bez poplatku.TAK SE DO TOHO NESER,tvoje AfD

   Vymazat
  11. 15:21 JO,
   jak říkával můj otec:
   Nejlepší komouš, mrtvej komouš. A pak ten sráč šel poslušně k manifestačním volbám aby jim dal hlas.

   Vymazat
  12. 16.46 Zjisti si něco o investicích. Stačí si koupit 5 % akcií západního podniku a dostaneš přístup i k tajným technologiím. No, a pak si technologie odvezš domů a začneš vyrábět totéž doma, ale za poloviční cenu. A tak to bude pokračovat dál až do úplného konce západu, protože peníze jsou na východě a dluhy na západě. To už ví i ten západ, ale nemůže nic dělat, protože prachy nemá. Může jen válčit, ale to taky stojí prachy....

   Vymazat
  13. To,že dnešní komouši je banda sračkolů visí na tom,že jejich vedení je složeno z diversantů,kteři zakázali zuboženému předsedovi otevřit jimi zablokovaé diskuzní rubriky pod jejich řlánky,které vypadají jako mrtvoly a proto s nima není žádný DIALOG.Je s podivem,že už jim nedá nikdo hlasy a jsou považováni za nebožtíky,kteři se nedokáži ani v tom stavu tady na NR objevit.NA TO ZTRATILI PÁRU A TAK JE PŘI VOLBÁCH JAKO ČROT NEZBÝVÁ I TAM POSLAT.

   Vymazat
  14. 15:21 jsi názorným případem, že jablko nepadá daleko od stromu. Jsi úplně stejný imbecil jak tvůj zdegenerovaný prochlastaný fotr.

   Vymazat
 3. Při volbách by pak ovšem komunisti vyhráli !!

  OdpovědětVymazat
 4. Stejne je to bomba, ze k nam prijel cinsky prezident. Spoustu let jsem zil a pracoval v Cine. Je to uzasna velmoc.

  OdpovědětVymazat
 5. No jo, v Lýbii čeká na přechod do Evropy skoro milion uprchlíků z Afriky i Středního východu. Takže zanedlouho stoupne Evropě HDP na úroveň zemí, odkud ti uprchlíci přicházejí. Ale nejdůležitější je boj proti komunistům, tak si to užívej........

  OdpovědětVymazat
 6. Víte, co udělá ČT, až většina národa přestane platit koncesionářské poplatky ? Prosadí si je ve vazbě na váš počítač, na kterém si přece můžete pouštět programy naší lživize také. Už se na tom pracuje. V ČR se bude platit, i když jinde ve světě už nikoliv, a basta!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten počítač je ale vyroben v Číně :-D
   Se tu divím některým borcům, že jim nedochází, že ti zlí Číňani vyrábějí prakticky skoro všechnu elektroniku. A nejen elektroniku, všechny šicí stroje, prupisky, ba tuším i ty sirky. Tady se vlastně vše jen kontroluje.
   Jak říkal Miroslav Ransdorf, čína a USA jsou siamské dvojčata, bez sebe by se zhroutili a my s nima https://www.youtube.com/watch?v=9s6eMtg9L_Q

   Vymazat
 7. Televize rika stale pravdu, lide protestuji proti okazalemu vitani diktatora a komunisti zuri.
  Ten idiotsky clanek slo napsat jednou vetou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ovečko, máme z tebe radost.
   Tvoje milovaná ČT :-)

   Vymazat
  2. vlast tě (16:02) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. Už zase vyšiluješ, Pepku iPhone? Loser!

   Vymazat
  4. Hele,podělaný Chujmer vstal z příkopu a ještě zlitej jak Havlův cecek tady plká hovadiny????Táhni do latríny kam patříš!!!!

   Vymazat
  5. Kolik sis nakradl po listopadu, že ti nezbývá než hystericky obhajovat zločinný režim a jeho hlásné trouby, anonyme 16:02?

   Vymazat
  6. Tolik, že z toho kapitalismus se svobodou dokázaly vyrobit tří bilionový dluh, plus tisíce bezdomovců.

   Vymazat
  7. Přiznej se CHUJMERE,že ty v tom zahraniči kradeš malým dětem svačiny a potom ti z toho jebe mozek,protože neviš,jak se píše Ř

   Vymazat
 8. Všechno by bylo OK, ale Husákovská televize s Pelikánem ne. Jiří Pelikán od r.69 v emigraci a Husákovskou TV řídil Zelenka!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobový vtip: Jaký je rozdíl mezi prasetem a televizí? --- ??? --- Prase chcípá na červenku ...!

   Vymazat
  2. No konečně si té "hrubky" s Pelikánem někdo všiml.

   Vymazat
 9. Husákovská televize nebyla v čele s Jiřím Pelikánem. Ten byl výraznou postavou tzv.pražského jara a pak byl zbaven funkce, emigroval do Itálie, kde se stal europoslancem a vyvíjel záslužnou protihusákovskou činnost. Ale jinak souhlas. Státní TV a rozhlas jsou odporné, jaký velký prostor dávají hrstce vandalů a výtržníků, i kdyby se tam někde vyskytl jen jeden. A akce Kalouska s knížetem s vyvěšením tibetské vlajky na budově sněmovny parlamentu, jako záškodnický akt proti této významné státní návštěvě vyžaduje odsouzení z vedení parlamentu a vlády.

  OdpovědětVymazat
 10. To mi uniká, proč se Čína jako svou hlavní prioritu snaží za obrovských nákladů zbudovat Hedvábnou cestu mezi Čínou a Evropou, když podle místních rudých idiotů je Evropa odsouzena ke krachu, úpadku, živoření, zániku...
  Tak buď jsou úplně blbí Číňani nebo zdejší rudohnědí idioti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Idiot 16:54 neví, co jiného napsat, tak aspoň zasmrděl. Všimněte si, jak jsou lumpenkavárníci z té čínské návštěvy hysteričtí. To mne fakt velmi baví :-). A aktivistická zaujatost redakce Zpravodajství ČT se dál odkopává až na dřeň své fašistické kolaborantské povahy. Marek

   Vymazat
  2. Zdejši rudohnědí silí a sili.Vzkazjí ti,že 87% mozku tvoři kapalina a u tebe je to kapalina brzdová.Proto nebudeš nic chápat až dodoby ,kdy vstoupíš do komistické strany veliké a mocné ČINY. Až pak ti z těch vlezdoprdelistických moresů z USA,JAK PÍŠEŠ přestane hrabat.

   Vymazat
  3. 18:39

   Napsal jsem zcela jasnou, jednoduchou a logickou otázku na kterou ty neumíš odpovědět, protože z ní nejde vybruslit aniž by jsi se do ní zamotal a ztrapnil se.
   Tak aspoň prdíš. To je krom mávání mávátkama jediné co ti jde.

   Vymazat
  4. Žeby obavy s krachu dolaru? O tom konečně mluvil i Trump.....

   Vymazat
 11. 16:54 "úplně blbí" jsou trollové, kterým unikají především jejich vlastní tekutiny při představě, že by hedvábná stezka mohla fungovat a Evropa by se mohla vyvléci ze sebevražedné politiky.

  OdpovědětVymazat
 12. Nechutné komentáře - sprosté, urážející, plné polopravd a lží!
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkuste sám přidat něco pozitivního a slušného jako reakci na trolla.

   Vymazat
 13. Nevím, nevím, ale v tom článku mělo být uvedeno "husákovská televize v čele se Zelenkou". Pokud se nepletu, Pelikán byl ředitelem ČT v roce 1968 a pak emigroval do Itálie. Ale jinak nic ve zlém...

  OdpovědětVymazat
 14. Zde čtete,že našinec je chudák.Tolik zla v pár článcích.Na tutu nemoc kavárny všichni zahynem.Nic jiného si nezasloužíme.Zatím jste v teploučku a kecáte u počítače.Dostanete kver a budete bojovat za Uralem za amíky.CHUDÁCI

  OdpovědětVymazat
 15. :))
  ...autorita Schwarzenberg a ztělesnění nej lidských
  charakterových vlastností Kalousek volají po obraně svobody...
  Asi tuší,i jim podobní, že když to takhle půjde dál, brzo na ně dojde *

  OdpovědětVymazat
 16. Vážený autore! Podle statistiky CIA dostupné na netu je roční objem REÁLNÉ ekonomiky v HDP Číny už několik let vyšší než US (podstatná část HDP US "vzniká" ve finančním sektoru, tj. jde o víceméně virtuální položku). Zajímavé je, jak Čína letos zrychlila tempo zbavování se zelených papírků - za necelé 3měsíce nakoupila ve světě reálné investice za více než 100mldUSD, což je tolik, jako za celý loňský rok!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tohle jsou důležité informace, které vypovídají o dnešní Číně a jejím vztahu k JúEsEj víc, než celá urážlivá diskuze.

   Vymazat
  2. Žádné "reálné HDP" neexistuje troubo. Asi máš na mysli HDP přepočítáno v paritě kupní síly, což je zcela něco jiného. I tak to ale pro 1.4 miliardovou čínu oproti 300 milonovým USA není žádný zázrak.

   Moudrý člověk nazývá to co dělá Čína "investováním", idiot to samé nazývá "zbavování se zelených papírků". Uvědom si ty negramotný idiote, že jakékoli papírové platidlo je pouze prostředkem směny, případně nástrojem na tvorbu rezerv. Ne zbůsobem investování!!!

   Vymazat
 17. Dnes na TV Kino Svět od 20:00 zajímavý program(jako každé úterý, na pokračování):

  20:00 » Konspirační teorie: Kde je pravda? - 15. díl Princezna Diana
  20:25 » Bilderberg: Proč se musíme opravdu bránit - Corbettova zpráva speciál
  21:20 » Corbettova zpráva - 100 let lží o válce

  program je na webu http://www.kinosvet.tv/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diky za upozornění na ty dokumenty,byly bezvadný!!!:-)))

   Vymazat
  2. Není zač.
   Sleduji každé úterý už pár týdnů. Je to zajímavější, než ČT. Všechny díly jsem neviděl, jsou důležité pro porozumění veškerého dění. Doufám, že je budou opakovat, protože archiv na http://www.kinosvet.tv/ je prázdný a na youtube, nebo na webu https://www.corbettreport.com/ je to anglicky.
   (Ve čtvrtek je také další hledání pravdy o některé z konspirací s R.Syrettem.)

   Vymazat
 18. Ve čtvrtek se v Havířově podepisuje petice proti nasáčkování 4 tisíc uprchlíků . Pane Kalousek a Schwarzenberg , vy jste sluničkáři a výtači . Vemte si je na své panství a neohrožujte naše město Havířov !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro allahovu slávu uřiznu ti hlavu.Namísto petice vyzvi všechny,aby začali čist a kritizovat, ten JEJICH MEIN KAMPF tj KORÁN,který přináší středověk.TO BUDE HRDINNÉ nebot ti bude hrozit smrt.

   ČTI KORÁN A UČ SE Z NĚHO.Na př. súru 9-39.JESTLIŽE NEVYTÁHNETE DO BOJE S NEVĚŘICIMI,BŮH VÁS POTRESTÁ TRESTEM BOLESTIVÝM,VYSTŘIDÁ VÁS NÁRODEM JINÝM allah akbar

   NEZAPOMENTE.Islamismus není náboženství,ale ideologie.Neporazí ho nikdy žádné role ostnatého drátu a kohorty policie,ALE BUDEME MUSET MEZI NÁMI NAJÍT TY,KTEŘI TUTO ZRŮDNOU STŘEDOVĚKOU IDEOLOGII DOVEDOU KRITIKOU KORÁNU PORAZIT,proto si opatřte všichni Korán a každý den tu přinete co za zrůdná tvrzení za které je prý odpovědný jen jejich ALLÁH obsahuje.

   Vymazat
 19. vlast tě (16:02) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 20. Diskutující v pořadu jasně řekly, že jsme zaspaly, že v Německu i Maďarsku a Anglii již Čína investovala daleko vyšší sumy. To těm kritikům nevadí? Proč neprotestují u jejich ambasád. Motrok 21 století.

  OdpovědětVymazat
 21. Strana sTOP09 dnes reprezentuje tu nejhorší politickou spodinu. Blbečci dne strkali do oken vlajky Tibetu, pochopitelně kvůli svým šaškovským tvářím, aby se dostali do večerních zpráv. Tito zaprodanci a všichni jejich tupí příznivci, kteří dne tolik horují za Tibet a strkají nám před nos tibetské vlajky, by si měli něco o tomto feudálně-otrokářském systému v Tibetu něco přčíst - např. http://www.zvedavec.org/komentare/2016/03/6818-nez-budete-veset-tibetske-vlajky.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale ti tupouni s Kalouskem v čele nás přece chtějí vrátit zcela nepokrytě do feudalismu. Vždyť ty jejich církevní restituce nás měly vrátit nejlepe zpátky do doby ještě před panováním císaře Josefa II do osmnáctého století. To by se jim moc líbilo, ne nadarmo měli v čele zdegenerovaného feudála, který dostal majetky v neoprávněné restituci, která porušila Benešovy dekrety.

   Vymazat
 22. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Ten Číňan odlétá do USA za Obamou. A je hezké, že celá TOP 09, ODS. KDU a další jejich přátelé už vládním speciálem odletěli do USA, aby protestovali proti návštěvě. Nebudou čmárat po Čínských vlajkách, ale Němcová je počůrá, Kalousek poblinká a Trautnberk je pokaká.

  OdpovědětVymazat
 23. ČT se zase projevila, jako absolutně neschopná podat úplné a pravdivé zpravodajství. Na velikonoční pondělí na ČT24 přispěchali s informací, že největší zásluhu na našich vztazích s Čínou nemá Sobotkova vláda a prezident Miloš Zeman, ale vláda Petra Nečase, což je do nebe volající sprosťárna a opět jen potvrzení neserioznosti zpravodajství ČT.

  OdpovědětVymazat