Reklama

úterý 22. března 2016

Hlavní otázka dnešních UK ČT 24?

Radim Valenčík
22. 3. 2016    RadimValenčíkPíše
To už je snad komedie v době tragedie!
Hlavní otázka dnešních Události, komentářů na ČT 24:
Ubrání se EU?!
Odpověď už nedali. Přitom je tak jednoduchá a prostinká. ANO. Ovšem za jednoho předpokladu:
POKUD BUDE VĚDĚT, PROTI KOMU.
Víme to? Víme. Víme, jaké zlo plodí současná moc:


http://radimvalencik.pise.cz/2846-podstata-soucasne-moci-uvaha-k-vyroci-28-10.html

Jenže ČT se rozhodla sehrát tragikomedii. Pozvala v tuto dobu:
1. Pospíšila.
2. Zaorálka.
Smutné? Tragické? Žertovné? Chucpe? - Tak si ten pořad poslechněte.
Hlavně: Vy se musíte bránit. Nikdo jiný než Vy sami Vám nepomůže. "Ti nahoře" vás pohřbívají. "Oni" nejsou jako Vy. Ono jsou přece za vodou, jen se Vás potřebují zbavit.
Ano. Hraje se hra TITANIC.
Jinak - toto jsem napsal před dvěma dny:

Co by za to dal občan Česka, Rakouska, Maďarska, Německa, vlastně každé země "jednotné a pevné EU",kdyby to, co říká Putin na adresu institucí Ruské federace, řekl některý z europolitiků. Místo toho jsme přesvědčování (a to i s využitím lživých a prefabrikovaných zpravodajských materiálů), že:
1. Shengenskou hranici nelze chránit.
2. Musíme pouštět uprchlíky pod tlakem a bez jakéhokoli prověření.
3. Uprchlíci neporušují zákony a nevyvolávají tím podráždění obyvatel EU.
4. Budeme muset své zákony, své tradice, své vyznání přizpůsobit jim.
A tak dále a tak dále.
Tak se ptám: Je celáeuroreprezentace Putinovskou expoziturou?
V logice Stropnického nepochybně ano.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3262-stropnicky-versus-putin-komu-a-jak-se-branit.html
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3274-hlavni-otazka-dnesnich-uk-ct-24.html

15 komentářů :

 1. Informace z jiné strany:
  https://www.youtube.com/watch?v=21-tivfVbNQ

  http://www.b-a-n.cz/tdj2.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. UPOZORNUJEME PŘIZNIVCE OSV,ŽE FIRMA GOOGLE,KTERÁ MÁ DOZOR I NA TENTO WEB DOSTALA PŘIKAZ BLOKOVAT A MAZAT NAŠE PŘISPĚVKY V TOMTO JASNÉM FORMÁTU

   musíme proto počkat až NSA této firmě vysvětlí,že tu bojujeme proti invazorům a za demokracii,která je charakterizována odpovědností,což se o IALÁMISMU,který není žádným náboženstvím,ale nepřátelskou ideologii napsat nedá.

   PRÁVĚ TOTO SDĚLENÍ BYLO TOUTO FIRMOU ZABLOKOVÁNO,zvláště,když naši aktivisté napsali,že invazoři přinášejí sebou jen středověký Korán,podle kterého se mají řidit.Stojí tam,že křestané a ateisté musí být krutými způsoby jak to dnes předvedli v BRUSELU,kde jsou desítky mrtvých,vybiti.Stejně jako za fašistů,kdy se při NORIMBERSKÉM PROCESU SS DIVILI,že přeci nejsou vinni,nebot k masovým vraždám dostali přikaz od vůdce,je nyní ideologie Koránu,kdy se jeji vyznavači jím sice podle nich SPRÁVNĚ ŘIDÍ,ale zodpovědnost za ty masakry a činy nese jejich ALLAH,tedy vůdce.

   NWO zpozorovalo tuto možnost a nyní využivá podobnosti této ideologie s fašismem,aby státy EU dále zadlužilo údržbou teroristů vyhnaných ze SÝRIE. Jejích korporace podobně jako to udělali pro HITLERA,VYUŽIJÍ právě toho k možnému VYVOLÁNI DALŠI VÁLKY,TENTOKRÁT S MILIARDOVÝMI OBĚTMI pokud budeme nečiinně a bez protestů přihlížet .
   OSV je tedy donucováno měnit taktiku.Nepůjde li proti této cenzuře bojovat zvolíme jinou taktiku a přispěvky musí dostat jiný formát,který nebude tak výrazný a adresný.
   Je možné,že se dočasně zastaví i odpovědi na toto sdělení pokud nebude vymazáno.

   Smazat
  2. Možná,že by nám naše tzv.elita mohla napsat,že KORÁN je praktická nahrážka z nynějšich dnu za MEIN KAMPF a hned by se jeho čtenost zvýšila,zvláště v řadách polit.šmejdů,kteři nám v režimním tisku stále opakují,že mají na všechno náš mandát.

   Smazat
 2. EU a NATO je novodobý žalář národů.
  Těch atentátů a a pořád nic - no chtělo by to asi atentátovat nějakou pomatlanou hlavu mocnářskou, a ne plebs k zastrašení strach vyvolá až si zubatá bude vybírat ve vyšších patrech.

  OdpovědětSmazat
 3. ČSSD a pana Zaorálka zvolili většinou naši voliči a to nejsou žádní debilové a voliči ČSSD dostanou to, co chtěli! Já se těším, jak ČSSD zruší církevní prostituce, jak slibili. A pokud voliči ČSSD jsou debilové, tak si chlapsky přiznejme, proč by debilové měli mít vlastní stát! To je stejné, jako v Černých baronech, proč by prasata měla mít vlastní zástavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano přesně debilové vychovávají zase jen debily a ti budou pokračovat jen do doby než se lidi naserou tak teď vychcaně kradou a využívají tohle mezidobí !!!

   Smazat
  2. Pro chytrolína z 0:01
   Jo ty voli co volili české dráhy do pekla udělali chybu, ale - mluvili a slibovali že kdyby jen třetinu splnili by to bylo super - tak holt voli nalítli a sedli na lep, vždyt jen ty výstupy a plamenné projevy chlapáka pevného charakteru a bojovníka proti zlu a za spravedlnost a skoro spasitel který po volbách udělal veletoč jak prase sám pan mistr lhářů a přetvářky zaprodánek-Zadolárek, kdo by nenalít .prostě hnus. Tak se nediv trumbero- tovíš kradousek to vyžrat nemohl ten je už nakrmenej,ale kope furt chtěl by ještě nažrat.tůůdle nasr.t.

   Smazat
  3. To 0:13
   V roce 1964 docent Gronský na Právnické fakultě UK na jedné ze svých přednášek řekl něco jak " ÚV KSČ je semeniště volů, které vychovává další voly, takže volové nikdy nevymizí".
   Platí to i pro dnešek s tím, že ÚV KSČ bylo nahrazeno jinými.....

   Smazat
 4. Ještě že už to má chudák Ransdorf za sebou, jinak byl podle českých židovkých novinářských hyen autorem bombových útoků.Mám nápad žide Wolnere, nemohl to udělat Ransdorg třeba ze záhrobí?

  OdpovědětSmazat
 5. Kdo vychovával a cvičil ISIS a vůbec TERORISMUS ? Dnes každý ví,že to byla největší OTROKARSKA země světa USA a nikdo jiný,než CIA,anglosasi z USA,svalovci z USA.

  OdpovědětSmazat
 6. Lidi uvědomte si,že vládnoucí šlechta v EU a nejen tam se dobrovolně koryta nevzdá musí být fyzicky zlikvidována-postřílena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jací lidé by si to měli uvědomit ?

   Myslíš tu jednu třetinu populace v ČR, která je úplně blbá a věří všemu, co si vyslechne v ČT ?!

   Ta druhá třetina má hlavní starost o fotbal, nebo hokej a jejich polovičky tak o kadeřníka,módu a vyholené pipiny...
   A v té poslední třetině lidí jsou důchodci, kteří jsou rádi, že dýchají a pokud mohou, tak bojují o vozík při slevových akcí Kauflandu.

   Ještě tě nikdy nenapadlo,že tento stav byl nastartován dávno před rokem 89, kdy byly následně zrušeny desítky vojenských útvarů,povinná zákl.služba a nasazen chomout zločinné NATO ?
   Asi ne...

   Smazat
 7. Únik nekorektních informací v České televizi! Mýty a realita.
  http://macharackova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=499854

  OdpovědětSmazat
 8. A teď něco trochu okrajového: Pane Valenčíku, proč vy Pražáci tak rádi používáte slovo " chucpe "? Já fakt nevím přesně, co znamená, tuším a vyvozuji něco jako "nechutné", nevím jistě./ Jako jedna z prvních to uvedla do médií před lety DÁŠA Havlová.Musíte následovat toto kravské vyjadřování?/Není to slovo vžité, nehodí se do češtiny nijak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený 16:04 - "chucpe" je slovo z židovské komunity a znamená "drzost, vlezlost, nevychovanost".

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.