Reklama

neděle 13. března 2016

Hrdinka Majdanu

Naděžda Savčenková u soudu

13. 3. 2016, zdroj


Bývalý starosta Užgorodu řekl, že Savčenková zhášela cigaretu v oku vězně a bila do slabin


Členka trestného oddílu „Ajdar“ Naděžda Savčenková, obviněná z vraždy (ruských) novinářů, se provinila i nelidským mučením vězňů. To napsal na své stránce v sociální síti exstarosta Užgorodu Sergej Ratušnjak.

Osobně jsem mluvil s učitelem a knězem, kteří jako zázrakem přežili bestiální mučení a týrání nové "majdanovské" hrdinky Savčenkové. Zde jsou jejich slova: "Ona (Savčenková) nejen bila, ale prostě mrzačila a zabíjela. Bila trubkou zajatce, svázané za ruce a nohy, tloukla je do genitálií, hasila cigaretu v jejich oku. Neustále křičela: "Prodáme tě na orgány jako ostatní nebo ti rozstřílíme prdel“ – napsal Ratušnjak na své stránce v sociální síti.

Překlad: Ďouba

81 komentářů :

 1. Sadistická šilhavá lesba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. prečo tá beštia už dávno nie je obesená ?! justícia v Rusku má evidentne problémy

   Smazat
  2. Až neskutečná tragičnost a hloupost té sebestředné osůbky nerozpoznatelného pohlaví se jeví v kontextu s tímto článkem:

   http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/4016-vzpamatujte-se-drive-nez-bude-pozde-plan-na-likvidaci-slovanu-harvardsky-a-tzv-houstonsky-projekt

   Smazat
  3. Myslím,že ta kurva by byla zajímavý případ pro Dr.Davida a jeho ústav.Vsadím se,že má velice vážnou mj.i sexuální deviaci.
   Podle toho "roliku" ze dne,kdy ji v květnu r.2O14 zajali,se divím,že ji na místě neutratili,jako prašivýho psa,museli mít ti opolčenci skvělé sebeovládání a stoickost...Chovala se tenkrát,jako kdyby chtěla,aby ji zabili....

   Smazat
  4. Z toho videa mi je smutno... Přemýšlím co je to za člověka a proč se jí všichni zastávají, dneska Zaorálek v TV o ní plakal... Kalousek...
   Proč by nemohla být odsouzena podle zákona za to co udělala. V jiných případech nikdo o nikoho nepláče a je mu to jedno.... Je to hrozný divadlo.
   Tady je vidět jak se měří dvojím metrem.
   Co děláme my a naši bratři z USA to je výborné, to že kradou lidi a pak je trestají v USA nikomu nevadí.... Mají vždy pravdu! Že naši bratři v NATO Turecko okupuje Iraq, válčí proti Kurdům to nevadí, to se mlčí. Mrzí mě, že není na světě ani pravda a ani Bůh, protože kdyby byl, tak by nemohl dopustit takové bezpráví a svět plný lži

   Smazat
  5. Ani není zvláštní za koho se přimlouvají naší i demokratičtí politici západu. Jejich ikony jsou ženy s Pusy Riot, Savčenková, další jim podobní. Takto probíhal i rozklad naší Československé republiky. Ikony byli: ožrala Havel, členové skupiny Plastik pipl, Vondra a další různí povaleči a příživníci. Provedení je vždy stejné. Neomezená dolarová podpora lidí ve státě který je určený k likvidaci ve směru Americké demokracie. Ve všech státech, kde aspoň na chvíli se zlepší životní podmínky obyvatel, jako například Colombie, Venezuela, Argentína, Brazílie, se vynořují Havlové placení dolary Americkým velvyslanectvím které aktivně organizuje proti vládě,která je na straně lidu protesty, demonstrace, které všechny mají obrovskou mediální podporu ze strany Americkým velvyslanectvím koupených sdělovacích prostředků. Po celém světě tak USA může rozvracet nepohodlné státy. Naposledy to předvedly na Slovensku.

   Smazat
  6. Pro 18:00,co se činí v zájmu sionistů,sápajících se po tomhle světě ve snaze si jej uloupit celý jen pro sebe je chvalitebné,vždyť je k tomu vyvolil Bůh a ti naši Zaorálci a spol.pro ně pracují do roztrhání těla,nejlépe někoho cizího,tak jako ta dloupá,drzá,úchylná kurva to dělá pro ukro/židovské oligachy a ve své arogantní zblblosti si to neni ani schopna uvědomit...,tak to dělají i ti naši vládní idioti....,jen to balí do keců a lidských právech,evrpoských hodnotách,svobodě a demokracii.
   Že nikomu z těch čuráků neleží na srdci,co dělá to hovado Erdogan Kurdům,ale nad tou kurvou se jim svírá tolik srdéčko.Jsou to hňupi a špinavci a pokud to tak půjde v EU dál,jak to jde,půjde i jim brzy o život.

   Smazat
 2. Dát tu svini na pokusy!!!!Alespoň jednou za život by byla užitečná!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. myslíte třeba vivisekci?

   Smazat
  2. Je to psychopatická zrůda všech zrůd. Jen víc takových hrdinů. To SS byli ve srovnání s ní hodní lidé. Je více takových národních hrdinů na Ukrajině. To by byla prezidentka!

   Smazat
 3. Hrůza!
  Jak dohlížečka v koncentráku!
  j.

  OdpovědětSmazat
 4. Ona se holt svým rodičům nějak nepovedla...
  Kdybych neviděl,že má kozy, tak bych řekl,že je to chlap.
  Odporná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. třeba je to svinstvo s ocasem travesti nebo tak nějak prostě hodit do kafilerky a nadělat konzervy pro psy

   Smazat
  2. Můj pes by takovou konzervu nevzal do tlamy. Jediněspálit nebo jinak totálně zničit, je to jedovatá zrůda!

   Smazat
  3. co tady magoříte idioti, jděte exibovat někde jinde, když je vinna tak o trestu rozhodne soud a ne vy anonymní debilové. Karel L.

   Smazat
  4. 21:55 Zřejmě jste si nevšiml, že se jedná o reakci na černoprdelnickou snahu zdejších přisluhovačů ukro-amerických válečných zločinců, aby se esesačka Savčenková soudu vyhnula.

   Smazat
  5. Kozy může mít, ale to neznamená, že má čuráka.

   Smazat
 5. Dokonalý, učebnicový příklad zfanatizovaného, fašistického ukrajinského blázna. Jestli video tohoto jejího ujetýho prohlášení s fakáčem nakonec neotevře jejím rádoby příznivcům oči, tak pro ně platí věta první. Nelze blázny s vymytým mozkem mít za normální, to že je někdo ještě podporuje, znamená že je "spoluzodpovědný" za jejich sebezničení a tu z nich nikdo nesejme!

  OdpovědětSmazat
 6. A za tuhle špínu se tady bere europoslankyně za KDU Šojdrová. Lidé nezapomeňte to této pravověrné křesťance zase příště hodit, je opravdu znalá věcí veřejných.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michal Masopust13. března 2016 20:08

   Od fanatických tzv. "katolíků" nelze nic jiného očekávat. Jestli mě někdo v životě podrazil a poškodil, tak to byli právě toto zmetci! Vždyť i hitlerovci měli na přezkách opasků uniforem "Gott mit uns", bůh s námi a jací to byli velezločinci a vrahové?!!!

   Smazat
  2. To je ta Savčenko? To není Šojdrová?? Ta podoba a hlas!!!

   Smazat
 7. rád by som pripomenul fakt, že v nacistických koncentračných táboroch boli ukrainskí dozorcovia ďaleko najhorší a najkrutejší, nad "nimi" boli už len chorváti - Jasenovač- ich praktiky sa dokonca nevideli ani samotným nacistom - a to je už čo povedať -

  OdpovědětSmazat
 8. Dokonalá ukázka frustrovaného psychopata! A tahle zrůda by chtěla být vzorem ostatním? No fuj! Argento

  OdpovědětSmazat
 9. problém je, že se zúčastnila vojenského masakrování svých krajanů. Mnozí jí podobní na Ukrajině mají pocit, že mohou vraždit své krajany pro jiný názor (viz obsah nedávných přiznání vrahů, kteří se hrdě přiznávají, že během majdanu vraždili policisty)a nebudou za to potrestáni. Pokud pak vznikne pocit beztrestnosti, tak se jejich vražedné běsnění zesiluje. To už ovšem není nebezpečné jen pro Ukrajince ale pro všechny evropské státy a národy. Ovšem evropští politici a evropská média vidí spojence právě na mezi takovými a prosazují spojenctví s Tureckem masakrujícím Kurdy a Ukrajinou, ve které jsou masakrováni obyvatelé Donbasu, vzniká otázka proč nikdo nepokouší ani jednu z těch tragedií zastavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. luhanský kněž potvrzuje, že měli být prodáni na orgány : http://tanya-mass.livejournal.com/3000049.html

   Smazat
 10. hohol

  Starosta Uzhorodu - to je ten, jak ho Banderovci vyvlekli primo z uradu a pripoutali k zabradli A POLEVALI ZA MRAZU VODOU a hrozili likvidaci jeho rodiny, pokud neabdikuje???

  Za Majdanu se o tom psalo... nemate o tom nekdo link?

  OdpovědětSmazat
 11. Jako na sadistku podobně vzpomíná Savčenko(vou) i další její bývalý vězeň, jehož měla ve své péči. Byl jím luhanský duchovní P. V. Mareckij.

  OdpovědětSmazat
 12. Toto je cíl:https://gloria.tv/media/psf6zbyjee8

  OdpovědětSmazat
 13. Ak je to pravda, netreba mať s ňou zľutovanie. Nech trpí ako tí, ktorých mučila a ešte viac!

  OdpovědětSmazat
 14. Ve středověku považovali lidi s "baziliščím" pohledem za služebníky ďábla. Soudě podle Savčenkové a Laudáta měli pravdu.

  OdpovědětSmazat
 15. takže-kdopak se té bestie zastává a žádá,aby tu mrchu Putin pustil?Naši milí nacisti nebo obdivovatelé nacistů-eurošmejdi v euroblázinci,také naši představitelé jmenovitě Šojdrová,Bělobrádek a spol.,měl by někdo z poslanců vyzvat zástupce ANO A LIDOVCŮ,cože si máme o tom myslet-ukrovští nacisti jsou OK?

  OdpovědětSmazat
 16. Takže, žádný štráchy a šup tam s ní!

  OdpovědětSmazat
 17. Az se na Ukrajine vycisti spina-a to nejkou chvili potrva,obnovi se tam statnost a lidova moc,bude Savcenkova predana ukrajinskym uradum formou udeleni "milosti" od prezidenta RF.Vyhosti ji z uzemi Ruske federace a pred tim bude dostatecne v predstihu oznamen termin celeho cirkusu! Rusove si nevemou na triko jeji samovrazdu anebo jinou pricinu jejiho exitu.Nechaji se inspirovat precedensem SSA kdyz vydali Husejna v Iraku na potrestani "lidu". A vime jak to dopadlo! Tenhle scenar se zopakuje ,protoze Rusove jsdou navzdory sve ,-Usakama tolik nanucovane propagande o jejich medvedim mysleni, moc ucenlivi a chytry narod!Sak se dockame!...)))

  OdpovědětSmazat
 18. Nevím,zda je to pravda.Vzhledem k tomu,kolik o ní
  mluví lidí ve špatném,je to maškara.Opájela se po
  celou dobu svou mocí.Projevilo se,že na každou svi-
  ni se vaří voda.Doufám,že jí šoupnou do nějakého
  sibiřského gulagu a bude dřít,až chcípne.Zdá se,že
  přece jen nějaká spravedlnost existuje.Jen tak dál.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 19. Obávám se, že bude vyměněna za ruské zajatce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč obavy, Rusové získají své zajatce (zachrání lidské životy) a té mrše se stane určitě následně nějaká nehoda (například dopravní) neslučitelná s lidským životem :-)

   Smazat
 20. Ze se prostě takovýto "lidé" narodí se stane. Že však máme v parlamentu některé poslance, kteří jí obhajují je však alarmující.

  OdpovědětSmazat
 21. ještě žes poznal svoje místo vole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To patřilo tomu blbovi co tu psal o Horákový. Už je smazaný, ok.

   Smazat
 22. Tuhle mrchu krvavou by měli popravit ! Že Schlafenbergu, Kalousku , Langsádlice, TOPsekto , Bělobrádku zaprodanej ??? Nebo ona vraždila a týrala humanitárně , jak Havloidpovaleči umí ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:44 Ne, ona je bojovnicí za svobodu a demokracii stejně, jako byli bratří Mašínové. Proto jí obhajuje stejná parta, která Mašíny vyznamenávala. Vrah jako vrah, hlavně, že je "náš".

   Smazat
 23. Nechte tu psychopatku vyšetřit psychiatrem, je to nebezpečný magor, nepatří jinam než za mříže.

  OdpovědětSmazat
 24. Pane Kocábe , Štětino , Bursík , Gazdíku , Schwarcenbergu atd . jestli jste podorovali takové blázny , tak se nedivím že skončíte v propadlišti politických trosek . Fuj hambáři !

  OdpovědětSmazat
 25. Pravdu zná asi jenom Savčenko a ti, které možná mučila. Snažím si stále udržet jistý odstup, abych ještě byl schopen vlastního úsudku. I když o šlapkách z PUSSY naše média také psala a mluvila, jako o aktivistkách.

  OdpovědětSmazat
 26. A ta stvůra Kalousek nosí její podobiznu na hrudi jako odznáček odporu proti Rusku. Ani neví, kdo to vlastně je, ale hlavně, že jde proti "nepříteli". Kurva, kdo už sundá toho chemika, který řídil tuto zem 25 let??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ji neřídil. On jen na ministerstvu obrany zaváděl korupci, spříbuznil se s mafiánem, který mu daroval byt a pak se nechal zastelit. To hovado má na svědomí mrtvé parašutisty, protože výrobu padáků přihrál kamarádíčkům, kteří nikdy před tím nic podobného nevyráběli. Atd. atd. český pravicový volič je hlupák a my mu vděčíme za Kalousky, Laudáty a další exempláře hodné ústavní péče. A ústavem myslím věznici či pracovní tábor a ne Bohnice. Pavel P.

   Smazat
 27. Teď si představte , že Porošenko dokonce nabízel této bestii Savčenkové místo v Ukrajinské vládě !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fašista fašistovi oči nevyklove. T

   Smazat
  2. Fašista k fašistovi sedá, rovný rovného si hledá.

   Smazat
 28. Vypovídal proni ni kněz že při mučeni byla nejhorší a mu čela i jeho trvala nechty vězňům !!

  OdpovědětSmazat
 29. Ale ona přece sama došla k závěru, že si nezaslouží žít a odsoudila se k smrti hladem, což je ideální, protože se tím ještě ušetří za její dočasný pobyt.

  OdpovědětSmazat
 30. Kde se dají najít info. BESTIE Šavčenková ?

  OdpovědětSmazat
 31. Dnes na čt24 udělali ze Savčenkové hrdinku . Prej ji v Rusku mají rádi . Je to hrdá dustojnice . Proč nepíšete o jejich zvěrstvách ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše ČT by se mohla jmenovat podle ministra propagandy Hitlerovo říše: Televize Gebelse.

   Smazat
 32. ČSSD, která má za ministra Zaorálka, který tak dneska horuje za tuto zrůdičku (viz také http://politikus.ru/articles/72145-zverstva-savchenko.html), protože to dostal befelem shora, tak tato ČSSD musí být spláchnuta do záchodu !

  OdpovědětSmazat
 33. A ted si uvedomme KDO se oficialne zastava tehle perverzni kreatury.... chvilka napeti.... ano, je to ministr zahranici jedine prave demokracie v galaxii... John Kerry! Pak nacisticka zver v Kyjeve, spolu s uSSackym "Ukrajinskym" kriminalnikem a oligarchou Porosenkem. A "nasincu" do party se najde taky dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A také náš ministr zahraničí Zaorálek a celá Sobotkovo vláda.

   Smazat
 34. Co je mezi Čechy a Češkami za krvelačný ksindl, to je obdivuhodné. Ale snad je to koncentrované jen na internetu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šebek,jen počkej,až ti nasraní přestanou s internetem a vyrazí do ulic...
   A co ty,nechtěl bysis to s tou fašistickou ludrou vyměnit?
   Neboj,brzy to dorazí i sem a dostaneš příležitost se taky předvést,co jsi za xindla,ty koncentráte.

   Smazat
  2. 16:55 U nás je krvelačný ksindl na internetu, na Ukrajině v kárných batalionech. Savčenková, příslušnice jednoho z nich (Azov), je podle vás co? Holubička míru? Vážně si myslíte, že ruský soud neprovádí dokazování, že je to jen projev zvůle? Je to zřejmě stejné, jak nám byl předkládán proces s Pussy Riot. Promiňte, z toho jsme už vyrostli. Už to nefunguje.

   Smazat
  3. Nic nového pod sluncem, protektorátní kolaborant, který točí propagační videa straně a vládě, která zasílá výzbroj a výstroj ukrajinským nacistům a pracuje na uprchlívácké likvidaci českého národa. A to ani nehovořím o rozkrádačkách na krajích. Prostě kovaný straník napojený od roku 1998 na penězovody organizovaného zločinu ČSSD, kam vítr tam plášť svidomitě, majdanutě sympatizující s banderovskými vrahy českého, slovenského, židovského, polského, maďarského, rumunského, ruského, rusínského a nakonec i ukrajinského národa.

   Smazat
 35. Pověsit tu ukrožidovskou kurvu,před tím zaživa vykuchat a sajrajt pohodit potkanům do žumpy.

  OdpovědětSmazat
 36. Hltat bez rozmyslu informace, které nejdou nijak ověřit, je vrchol idiocie. Tudíž jste tady idioti. A idioti jsou i okupanti rusáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co hltáš ty za informace,ty ubohej pěšáčku?! Nejspíš nějakej náborovej letáček pro kanonenfutr,že!?

   Smazat
  2. To je sice hezké co tady tvrdíš, ovšem je tu takový malý problémek. Tvrdíš tady informace, které nepotvrzuješ žádnými fakty která by šlo ověřit. A potom také ty výrazy: idiocie, idioti atd. No fuj to je ale úroveň. Někteří .... se sami vyřazují ze společnosti slušných lidí a to je moc dobře.

   Smazat
  3. Holt heroizace nacismu - pochody SS v pobaltských státech a Schwarzenbergovy spřízněné strany Svoboda na Ukrajině (něco jako NSDAP pro Nazigardy Pravého sektoru), strhávání pomníků osvoboditelům, vyznamenávání Mašínů, rehabilitace klerofašistických četniků a banderovských vrahů nejen českého národa, v našich podmínkách pak Pražský majdan a Žít fašistické Brno.

   Smazat
 37. Pěkný místečko pro sadisty, tak se tu sežerte nenávistí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí se podívat na video s 'hrdinkou' Ševčenkovou, bez doprovodného komentáře, který si naštěstí redakce odpustila, a je vše jasné. Divím se lidem, kteří se té stvůry zastávají. Všimněte si, ona se nehájí, ona jen pózuje před kamerami. Fakt, hodně ujetý tyátr pro naivky.

   Smazat
  2. 21:27 Jestli je pravda jen polovina z toho, co o Savčenkové říkají hodnověrní svědci, tak výraz sadistka je pro Savčenkovou správný. A k sežrání se nenávistí má také nejblíže ona - viz videa s jejími výlevy.

   Smazat
 38. No Savčenková, dle Zaorálka a TOP09 je týraná? Zaorálek by měl ctít:"Mluviti stříbro, mlčeti zlato"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek už je dokonale demaskovaný hlupák, který si na levicového politika jen hraje.

   Smazat
 39. Chce se mi z vas zvracet. Tolik nenavisti, tolik zloby a urazek. tolik... Fuj Hnus.... Ja chapu ze tento radoby objektivni server plny ruske propagandy asi jine priznivce nepritahuje, ale nechapu proc jste takovi sprosti. Jak to vlastne vsechno bylo. Nejdrive se na Krymu objevili neoznaceni muzi v zelenzch uniformach s tezkou technikou. Asi si to koupili v nejakem autobazaru nebo kde. Oni to vlastne nebyli rusti vojaci. pak to vlastne byli rusove ale na dovolene. No a pak je Putin vyznamenal. Zajimave.. A jak to bylo v Donecke a Luhanske oblasti.
  Nejdrive tam byli separatisti, rikam si, kde oni vzali ty zbrane... No dobre nejake ukrajinske jednotky se k nim pridali. tam je vyalo. no jo ale pak se tam obnjevili neoznaceni vojaci. a teyka technika, kterou ukrajina nikdy nemela.. kde ji sehnali, vyrobili? ais jo, svarili par trubek a sup mame tu modrni zbrane. modernejsi nez ukrajinska armada... no a pak se vlastne ukazalo ze tam zadni rusti vojaci nejsou, jsou to vlastenci ukrajinci, teda z Donecke a Luhanske republiky. No a pak se zjisti ze tam jsou nejaci rusti zajati vojaci.. jak se tam vyali, na ukrajine.... Ona to nebyla okupace, to oni jeli na dovcu a nejak si spletli smer....

  No zajimave....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příspěvek 17:23 je pro tebe fášo. A dosud u nás čekám na referendum jaké proběhlo na historickém území Novoruska a odedávna ruského Krymu, demokrade. Ráčili byste své válečné zločince (armádu civilisty vraždící organizace EU/NATO s jednotkami SS Národní gardy a islámskými teroristy) stáhnout z okupovaného Kurdistánu a bývalých sovětských republik Doněcko-krivorožské a Oděské do svého ukro-tureckého banderistánu, potažmo ze Sýrie, Libye, Iráku a Jemenu zpět do Rijádu a Fašintonu? K okupaci Německa 70 let po skončení 2. světové války také není důvod, vezměte si příklad z Rusů a mírotvůrce Putina. Už je těch proskribcí a křišťálových dnů na západní Ukrajině, pogromů a vyhlazování rusky hovořícího obyvatelstva na východní Ukrajině dost na nový Norimberský tribunál, jenom namísto Němců tam tentokrát budou sedět ukro-američtí nacisté a za Hitlera Erdogan.

   Smazat
  2. Nejste náhodou anonyme 9:46 také jeden z pornoherců co si hrají na politology? Ve vašem protiruském povzdechu je mnoho nepřesností: ---------- 1/ zelení mužíci byli přítomni na Krymu podle dohody s RF už dávno před Majdanem a fašistickým pučem v Kyjevu. Měli samozřejmě i těžkou techniku, takže do žádného vašeho autobazaru chodit nemuseli. Vyznamenání dostali za to, že na Krymu nedošlo ke ztrátám na lidských životech. Ale to vy, obdivovatel banderovských nácků, asi za přednost nepovažujete.----2/ domobrana Doněcka a Luganska získala zbraně z mobilizačních skladů, kterých byla východní Ukrajina plná. Vy ale asi máte 'informace' od nějakého Karase či Pazderky, americké prdelky, možná osobně od knížete, který neměl ani na dokončení průmyslovky. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, proč tak dalekosáhle tancujete v trusu své vlastní omezenosti. Marek

   Smazat
  3. Marku, nejsem anonym. naucte se cist.

   Smazat
  4. Tomáši, většině slušných lidí se chce zvracet z takových zrůd jak je výše popisovaná kreatura a krvavá madla z ameriky, která má na svědomí oběti v Srbsku a další a další, které se neštítí prolévat lidskou krev. Netahejte sem západní propagandu. Ti lidé chtějí žít svobodně a bojují za to. Oni nejsou hloupí jak mi tady.

   Smazat
 40. Savčenkova bojovala tiež v Iraku keď USA i Briti spolu so svojimi satelitmmi napadli Irak v mene sírenia USA i NATO demon kracie. Vysledok tejto vojny je známy,vyše 1 milion obyvatelov Iraku zabitých USA,NATO vojskami a ich vojnychtivými lokajmi medzi nich patrila i Savčenková. Miliony uprchlíkov,zničené domovy,rozvrat Iraku a zrod IS. Teraz nasledky uprchlíkov nesie i Europa a to vdaka vojnovej mašimerii USA,NATO a ich lokajov v tejto vojne teda i Savčenkovej - vymydlenej propagandou USA i NATO. Savčenkova je dokonala zabijačka made in USA i NATO ktora profesionalne zabíjala v Iraku i na JV Ukrajine. Rusky sud ma proti nej nevyvratitelné dôkazy,dufam že bude velmi dlho sediet za svoje zverstvá v Iraku i na JV UA. Neviem ako sa takejto zabijackej kreatury môže zastávat Zadolárek i prestituti z ČT .

  OdpovědětSmazat
 41. Nikdy bych si nepomyslel, že se kdy setkám s nacistickou špínou, která v době dělení společného státu pošle své záložáky v rámci vyhlazovací kárné operace vraždit civilisty na Slovensko (Donbas), kvůli tomu, že chtějí mluvit slovensky (rusky). Odkud vás vyhodili, že se tady náhle vyrojilo několik jedinců dosud zombírovaných nacistickými agenturami ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které lžou jako když gorilí Penta s Babišem a Bakalou tisknou?

  Doufám, že kyjevskou bandou okupované území Novoruska získá svobodu, neboť kdo na ruské území s mečem přijde, ten mečem zahyne. Zde dokonce vlastním ponechaným v kotlích u Ilovajsku a Debalceva.

  OdpovědětSmazat
 42. Marku a co mi reknete k tomuto:

  27. února 2014 se na Krymu mimo existující ruské vojenské základny objevili neoznačení vojáci s moderními zbraněmi a vybavením, některými západními médii označovaní jako „zelení mužíčci“, kteří rychle obsadili klíčové krymské objekty, jako jsou např. letiště, přístavy, vládní budovy a další objekty infrastruktury. Obsadili též budovu regionálního parlamentu. Rada ministrů Autonomní republiky Krym (vláda republiky) byla tím přiměna k rezignaci; následně došlo k volbě vlády nové.[3] Nová vláda byla prorusky orientovaná a jedním z jejích prvních kroků bylo, že neuznala legitimitu prozápadní vlády v Kyjevě, která vzešla z převratu během Euromajdanu.[4] Vzápětí oznámila vláda v Simferopolu záměr připojení Krymu k Ruské federaci.[5]

  Ruská vláda nasazení svých sil zhruba tři týdny rezolutně popírala. Postupně se ale potvrdilo, že v případě neoznačených vojáků vybavených moderními ručními zbraněmi a neprůstřelnými vestami šlo o příslušníky ruských speciálních sil, kteří byli do oblasti posláni kvůli „ochraně místních Rusů“. Podle vlastního prohlášení, které uveřejnil o více než rok později, svolal prezident Ruské federace Vladimir Putin již v noci z 22. na 23. února 2014 schůzi, které se kromě něj zúčastnili velitelé ruských speciálních složek a funkcionáři ministerstva obrany. Zde se dohodla mj. i záchrana dosavadního ukrajinského prezidenta Janukovyče, kterému tehdy podle Putina hrozilo nebezpečí života. Putin na této schůzi ale především rozhodl, že ruské bezpečnostní složky připraví co nejrychleji „navrácení Krymu do Ruska“.[6] V tu dobu už měly ruské orgány k dispozici výsledky tajného průzkumu mezi obyvateli Krymu, podle nichž 75 procent obyvatel souhlasilo s připojením poloostrova k Rusku. Není ovšem jasné, zda část vojáků v oblasti neoperovala už před udaným datem, protože na medailích, které vojáci později obdrželi, je údajně uveden začátek operace 20. února 2014.[7] Podle novin Novaja gazeta mělo být obsazení Krymu prvním krokem k rozpoutání nepokojů na Ukrajině a následnému rozdělení Ukrajiny na východní a západní část.[8] Bývalý generální konzul ČR v Ruské federaci Vladimír Votápek se ale domnívá, že rozhodnutí o připojení Krymu k Rusku muselo padnout mnohem dříve, „než v Kyjevě zvítězila revoluce proti Janukovyčovu režimu“, protože operace typu okupace Krymu se obvykle připravují měsíce.[9]

  V nastalé atmosféře vítalo obyvatelstvo Krymu neoznačené vojáky velmi vřele, na druhou stranu někdy docházelo k vyhrožování a únosům nesouhlasících spoluobčanů či nestranných reportérů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.