Reklama

.

.

pondělí 28. března 2016

Jste tak blbá nebo navedená?

běžně dostupné video z loňské návštěvy M. Zemana v Číně,
neukazují ho ale v českých televizích - proč asi?

28. 3. 2016, Petr Ďoubalík


Jako malé děti jsme na hlupáčky v našich řadách volávali: "Seš tak blbej nebo navedenej?!" Nevím, kdo to vymyslel, ale dnes se mi to vybavilo, když jsem už po několikáté četl v diskuzích o návštěvě čínského prezidenta, že - cituji: 


"... v Číně žádné vlajky nevisely, když tam byl Zeman, takže nevidím důvod, proč si zase dělat "povinnou výzdobu..."

Vážení, bývalo dobrým zvykem, že: "Když nevím, tak mlčím (lidověji držím hubu)". Copak si myslíte, že vše, co vám ukázali v ČT bylo opravdu VŠE? Vždyť je nová doba. Snad máte doma internet, ne? Vy opravdu nevíte, jak vypadala návštěva našeho prezidenta Zemana v Číně (v roce 2015)? Tak to vás lituji a radím - raději mlčte. Představte si, že jedno video na YouTube se dokonce jmenuje "Pompézní přivítání Miloše Zemana, prezidenta ČR, v Číně"! To vám ale v ČT opravdu neukazovali, to vás omlouvá. Možná tedy nejste ani blbá, ani navedená. Možná jste docela dobrá duše - pouze neinformovaná. Ale počkat! Nežijeme náhodou v době převratných informačních technologií?

Dagmar Š., Slaný (zdroj diskuse)
Každý, kdo umí číst už ví, že Číňani tu pouze nakradou technologie a pak zaplaví svět nekvalitními napodobeninami, čímž poškodí náš export. Že by tu něco vyráběli, to asi nehrozí, protože vy jim za hrst rýže makat určitě nebudete. Takže daně z těch padělků odvedou v Číně, ne tady. Ty nejsou tak pitomí, aby dali vydělat nám. Kromě toho v Číně žádné vlajky nevisely, když tam byl Zeman, takže nevidím důvod, proč si zase dělat "povinnou výzdobu". Jinak nic proti obchodu s Čínou, pokud bude aktivní export, ale ne za podmínek, kdy na tom vydělává jen jedna strana. Ale co čekat od Číny, když se neumí chovat slušně ani k vlastním lidem, že?

Tak se, paní Dagmar mrkněte alespoň na první minutu tohoto videa:

...a služba pro osoby se slabším zrakem:

78 komentářů :

 1. Děkuji za tento článek, který pravděpodobně záměrnou lež omlátil paní Dagmar o její možná hezkou tvářičku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvářička možná hezká, ale mozeček slepičí...

   Vymazat
  2. 11:59 Pochybuji, že by to vůbec pochopila, nemá to přece ve "scénáři" ...

   Vymazat
  3. Já nevím,ale Čína mě připadě proti islámu,který havloidi schvalují jako ráj na zemi.Navíc Čína nám nevnucuje jak se máme chovat,chtějí jen obchodovat jako všechny státy světa a dalajlama je feudální prase pro kterého je trest smrti jeho poddaných normální,za to sluníčkáři normální nejsou,seberte jim drogy a oni procitnou.

   Vymazat
  4. 12:24- DOBŘE uhozen hřebíček na hlavičku,souhlas.

   Vymazat
  5. Já jsem také Dagmar a občas píšu reakce, ale najsem ta blbka.....Dagmar

   Vymazat
  6. Anonymní28. března 2016 12:09

   Tvářička možná hezká, ale mozeček slepičí..

   se pleteš má o závit víc než slepice a to proto aby nekálela na ulici paní Dagmar

   Vymazat
  7. Vy se pletete. Paní Dagmar nen slepice, vžádném případě. Paní Dagmar je koroptev. Je toiž vědecky dokázáno, že koroptev je deset krát blbější než slepice.

   Vymazat
  8. DOST JSEM ZVĚDAV JESTLI BUDOU V ČR ČINANI INVESTOVAT OPRAVDU.

   představte si,že nás stejně brzo obsadí americké tanky oni totiž vidí,že asi nic jiného NA NÁS SMĚJÍCÍ SE BESTIE platit nebude.Vezmou si brzy přiklad z r.1968 a ty obrněné capary co nám ukazali jako jejich koloniální šrot z minulého století stačit brzy nebudou.

   TAKŽE NAKONEC SI POZVEME NA ZÁCHRANU JEJICH INVESTIC TY ČINANY.VŠECHNY...A S ČAPKAMI.TO TEPRVE BUDE MELA.

   Vymazat
 2. Podobným chytračiskům s levným argumentem typu "čínskej kšunt" bych vzkázal, abybyli tak laskaví a podívali se, kde vyrobili ten jejich "ajfoun"...
  Jak řekl v rozhovoru(nevím již který) vysoký čínský představitel: "to ale není naše zboží, to jste si přece objednali vy!" Syndrom "čínského kšuntu" je tedy spíše důkazem nenažranosti západních výrobců a manažerů, jejichž mantrou je snižování nákladů za každou cenu.
  Tak si laskavě projděte svůj domov a podívejte se, co vše je "Made in China", i když to nese logo slovutné značky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. rozzuřený lejna v americké řití nyní opět dělají bordel.To,že sem přijel na návštěvu prezident Číny,je dobře.To svědčí opět o o tom,že prezident Zeman v Číně jednal v náš pospěch.Proamerickou verbeží je naše republička rozkradená a zadlužená.Je zde obrovský počet nezaměstnaných lidí.Takže pokud tady bude Čína investovat,tak je to pro nás velice dobré.Každý má možnost vidět co všechno se v Číně vyrábí.Vlády at režimu USA a ostatních zemí se předhání ,aby mohli v Číně vyrábět.Jenom u nás tlupa zlodějů at už v parlamentě či senátu z toho mají křeče.Využívají debilů z ulic ,kteří ničí čínské vlajky a dělají bordel.Kdepak je tak ostražitá policie?Nebo snad má příkaz shora zasahovat jenom proti těm,ze kterých mají velezloději a velezrádci strach?S těmi zásahy proti poklidné demonstraci policie ukázala k čemu se propůjčuje.

   Vymazat
  2. Přesně tak, budou nám tady krást technologie, jak poslat nefritového králika na Měsíc ... nebo .. počkat, to nebyl náš Králiček ? Nebo Karlíček ? To byl jejich ..aha ...

   Třeba by nám mohli ukrást technologie stavby vysokorychlostních železnic ti křováci ... aha .. tak ne ..https://www.youtube.com/watch?v=xvytUaRs2dU to už taky mají .. a ta hrůza! Vlak je komplet domácí produkce! Asi se bojí dálkově (pro naši bezpečnost) ovládaných komponent .. od nás.

   Že oni chtěji od nás okopírovat demokracii a pak nám ji sem budou ve velkým vyvážet !! No to je ale průser! To nemůžeme dopustit !!

   Občané, braňte naše duševní vlastnictví !!! Do ulic !!

   Koloděj

   Vymazat
  3. Ono to nejspíš nebude "Made in China", neboť to znamená "Vyrobeno na Taiwanu", pro kontinentální Čínu platí "Made in PRC" (Peoples Republic of China)

   Vymazat
 3. V Praze vládne havloidní zločinecký gang, kterému dali neutrální jméno Pražská kavárna. Není jich více než několik tisícovek, ale zdánlivě vypadají na miliony. Jejich hlásnou troubou je veřejnoprávní televize a rozhlas. Pražáci je nechávají na pokoji, aniž si uvědomují, že je živí venkov, proti kterému gang v jednom kuse válčí a způsobuje u nás chaos. Pro nás mimo Prahu je obtížné s tím něco dělat.

  Proč mne to štve? Právě jsme ukončili vývoj nového výrobku a zadali jsme externí firmě průzkum trhu. Dostali jsme závěrečnou zprávu, ve které nám popsali reakci jedné německé firmy. Zpovídaný německý manažer se České republice, jmenovitě naší vládě, vysmál. Nejsme podle něj spolehliví a nedržíme slovo. I kdyby náš výrobek byl zlatý, nic s námi nechtějí mít. Červeným trenýrkám na hradě a pošpiněným čínským vlajkám se můžeme zasmát. Pokud s tím nic neuděláme, řežeme si větev, na které ještě trochu pohodlně sedíme. Co je moc, to je moc! Pražáci, mobilizujte se!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla by zajímavá statistika,kolik která komunita má nejvíc občanů v Praze.Podle mne,to není ani 20% skutečných Čechů,kteří bydlí v Praze.Praha nebude nikdy nakloněna východu,je zbytečné spoléhat na Pražáky,že by nám v tom pomohli.

   Vymazat
  2. Ta zmíněná Pražská kavárna svými postoji jen potvrzuje, že je na té "správné straně."

   Především ovládla veřejnoprávní média, denně za jejich vydatné pomoci masírují - brainwashing, tu "českou kotlinu" , jak se o občanech pohrdavě vyjadřují,
   protože jsou prostě chytřejší...
   a ta kotlina se jen a jen vzteká,protože vztek
   je ten ventil bezmocnosti...

   A k tomu vám pomáhej Bůh, nebo také Alláh.

   Vymazat
  3. Já jsem taky Pražák, tak mi poraďte, co mám s tou pražskou kavárnou udělat. Mám do každé kavárny hodit granát a ty, co vylezou postřílet samopalem? (Když chvilku počkáme, tak to udělají mohamedáni).

   Já vám vysvětlím, jak to funguje:
   Pražáci si ráno přečtou v novinách, jak mají vidět svět, a ČT jim to večer potvrdí. Oni mají ty vysoké školy, takže jsou zvyklí se cokoliv rychle nabiflovat a pak to papouškují. Teď ještě, jak se spolu stýkají, tak se v těch nesmyslech utvrzují, sjednocují si spolu své názory a je jim v tom "prostředí shody" velmi příjemně.
   Potom, i kdyby zapochybovali, si netroufnou odchýlit, aby nebyli ostrakizováni svým okolím.
   Také se stydí přijmout menšinový názor, aby se na ně jejich přátelé nezačali dívat skrz prsty.

   Teprve, kdyby utrpěli ztráty na životní úrovni, nebo podobné rozčarování, byla by naděje, že až se naštvou, že se i kriticky zamyslí. Ale je to pomalý a prakticky neřešitelný proces. Zvykněte si na to, že jsme my Pražáci prostě takoví idioti. Já už jsem si zvykl.
   PB

   Vymazat
  4. No a do těch mladších a úspěšných to narve za jízdy Radiožurnál, jedna z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo.

   Vymazat
  5. Vlajková výzdoba k přivítání prezidentova hosta byla nachystána tak, aby provokatéři měli dostatek času něco vyvést. Kdo velí policajtům a armádě a měl zájem, aby to dopadlo tak, jak se stalo? Těžko lze obvinit našeho prezidenta. Vinu je třeba hledat na nižších příčkách moci. Nebyli to asi řádoví policajti. Takže někdo mezi jejich náčelníky a Sobotkou. Sobotka je nemehlo a zbabělec. Chovanec asi také ze zbabělosti nechal vyvíjet událostí samospádem. Konečně by se měl najít nějaký vyšetřovatel mimo Prahu, který se pustí statečně do práce.

   Mělo se předvídat a s výzdobou začít v neděli odpoledne, přičemž ke každému sloupu s vlajkami se měl postavit voják s ostře nabitým samopalem. Schopnost předvídat naší vládě zoufale chybí.

   Za této situace mne vždy napadne politická naivka prof. Keller, který o Sobotkovi tvrdí, že je to nejschopnější vemeno mezi socany. Kellera už vážně nelze brát. Odvedl špinavou práci a dostal několik socanských figurek do Bruselu.

   Vymazat
  6. ...rádio Plus vysílá již několik dní
   protičínskou propagandu a technický návod, jak ve výšce pověšenou vlajku pošpinit...

   Vymazat
  7. Pro (14:28)
   Plácáte naprosté nesmysly, nic o výzdobě k návštěvě čínského prezidetna nevíte. Výzdobu nezařizovaly státní orgány, nýbrž Smíšená česko-čínská komora. Zjistěte si nejprve fakta a pak dávejte rozumy, ve své neinformovanosti a blbosti pak vystavíte rádoby myšlenkovou konstrukci, v níž nařknete nevinné.
   KR

   Vymazat
  8. Taky si to sami pošpinili ty vemeno hytrácké.

   Vymazat
 4. bude nejspíš obojí (navedená ještě blbá) a nejen ona.
  Díky pnae Doubalíku, napsal jste to přesně.
  (jen nechápu že policie nemá trvalý dohled nad trasou průjezdu. To jako by si přáli aby se tam cokoli stalo) To by se ČSSR nestalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:13 O dohled policie nad trasou průjezdu nemusíme mít žádných pochyb. Spíše by nás mělo zajímat komu "pomáhá" a koho "chrání".
   A kdo za tím "stojí" ....

   Vymazat
 5. ALE to je přece jednoduché :

  S čím nesouhlasí zločinná zahraniční politika USA,
  to musí čeští poskoci uvádět do praxe.

  V nedávné minulosti nebyla Čína vůbec hodnocena negativně, ale v momentě, kdy se začala ruská politika orientovat výrazněji na Čínu,

  tak se začaly vytahovat lidská práva, Tibet ap.
  Hluboce pohrdám českými kolaboranty, mnozí z nich mají dobré "příklady" už ve svých předcích :

  Dědeček hajloval za okupace, táta lezl do zadku Rusákům -
  prý na věčné časy, a potomci zase lezou do zadku USA,
  protože ti to se svým vyslancem v Čechistánu ovládají...

  Jo,jo lidi, zasloužíte si to.

  OdpovědětVymazat
 6. Opět zásah Petře Ďoubalíku! Mám tě v merku a ve značné oblibě. Přeji Ti, ať se daří i nadále. L.P.

  OdpovědětVymazat
 7. "Základní motivací pro pobyt v politice je zabránit v úspěchu těm, kteří, kdyby k nám dnes přišli Číňané, si zítra nechají zešikmit oči na plastické chirurgii, pozítří se nechají infikovat žloutenkou, aby měli správnou barvu pleti, a popozítří začnou psát do svých kádrových dotazníků, že již od dětství milovali rýži." Autor citátu - Miloš Zeman, 1996.

  To že ten pokrytecký blbec první co udělal ve funkci bylo vyvěšení vlajky EU na hradě a bláboly že je proevropský ani nezmiňuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sice napsal knihu "Jak jsem se mýlil v politice,"
   ale má více másla na hlavě...
   Všichni politici počítají s krátkou pamětí svých voličů a proto znovu vystrkují hlavy takoví, jako je Bursík, R.John ap.

   Vymazat
  2. 12:19 Šetřte slovy, jediný blbec, který tady je, jste Vy, a Vám podobní, "vážený".....

   Vymazat
  3. 12:19- Vy jste poznal, že citát je o Vás, viďte? I proto mám radši Zemana než Bursíka a jemu podobné politické prostituty. Někteří chameleoni dokáží napodobit i barvy a strukturu vlajky USA,když je s ní přikryjete.

   Vymazat
  4. 12:19 Evidentně patříte k těm, kdo z vyjádření Zemana vnímají jednotlivá slova, ale smysl jim uniká. Ve vašem citátu není podstatné "Číňané", ale vlezdoprdelnictví. Mluvil o bojovnících za pravdu a lásku, z nich každý zřejmě už od dětství bojoval proti totalitě a za Euroatlantické hodnoty. Podívejte se dnes do TOP09, ODS a KDU, kolik jich tam najdete a porovnejte si to s tím, co dělali před rokem 89. Ukázkový příklad takového "Číňana" je Štětina.

   Vymazat
  5. čínského presidenta vítali v Anglii daleko více nežli v čechách a dokonce projížděl ve zlatém kočáru anglické královny , takže nevím o co jde těm hlupákům buďme rádi, že se o naši republičku zajímá dvoumiliardový národ v čele s čínským ppresidentem, vždyť se musíme EU doprošovat, zdali by jsme mohli milostivě dát dětské pleny do nižší daňové roviny, např..... to je skandál
   ať už jde ten veškrna lavičkový se svými sluníčkáři do pekel...

   Vymazat
 8. Naši obránci lidských práv (proč se nemohu zbavit dojmu, že někteří za peníze)chtějí zachránit svět, nebo alespoň tibetské středověké zřízení. Myslím, ža se asi čínský prsident lekne a polepší.
  Možná se už polepšil, aniž bychom to věděli. Britská královna ho tůdlevá ubytovala u sebe v paláci, povozila ho ve zlatém kočáře. Dostalo se mu poct jako čínskému císaři. Oni totiž vědí, narozdíl od našich moralistů, že Západ umírá. Potřbují přátelství Číny, aby nesmetla finanční systém Západu a spolupracovala. Naši ochránci lidských práv jsou málo informováni a jejich vůdcové jsou dirigováni ke snadné zneužitelnosti. Havel měl také svého ideového vedoucího na US ambasádě, sám to nepřímo přiznal.
  USA jsou rády, když se proti Číňanovi ve světě protestuje, ale sami mu polezou do zadku, protože to je výhodné.
  PB
  A od nás pojede do Washingtonu

  OdpovědětVymazat
 9. Kalousek potřebuje Práci , ta tvaruje a vychovává nového člověk.

  OdpovědětVymazat
 10. Na Denik.cz vystupoval takový celoživotní kolaborant - posrpnový a polistopadový normalizační zpravodaj ČST/ČT v diskuzi pod přezdívkou Viktor Náprstek (v evidenci STB má krycí jméno Paleček jako kandidát tajné spolupráce). Prostě kam vítr, tam plášť. Dojil socialismus a kořistil z kleptokracie. Prohlašoval se za nestraníka, ačkoliv byl hlásnou troubou nejprve KSČ a dnes TOP09 Klerofašistů a nadstandardních. Zuřivě odsuzoval všechny výdobytky socialismu, které dříve natáčel. Na kauze Stohoven jsme poznali, že nic z toho, co za ta léta napsal nepochází z jeho hlavy, ale ze školení pražské kavárny. Jeho program byl přesně bod po bodu totožný s výčtem Ztohoven na webu, 100% shoda.

  OdpovědětVymazat
 11. Teď poslouchám doprovodné komentáře na ČT24 - nejlepší byly znalecká vyjádření ke korupci v Číně a zmanipulovaným průzkumům.
  Nasmál jsem se - když vezmu v úvahu ty naše "tunely" a "průzkumy odborníků placených většinou ze zahraničí"s průvodním komentářem ČT -no tedy ....!
  Tam korupčníky doposud stavěli na stadiónu k odstřelu a u nás?
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 12. Dobrý den,omlouvám se.Jsem blbá a někdo mě navedl .Děkuji za pochopení.Dagmar Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, zda se za Vás neomluvil někdo druhý, ale pokud se opravdu omlouváte - je Vám to ke cti.
   Internet je opravdu zdroj informací a i já jsem se kdysi ve vyjádřeních unáhlil. Teď jen opravdu s rozvahou, i když od narození mám srdce na "pravém místě" - vlevo.
   Volič-Vilč

   Vymazat
  2. Dagmar, miluji tě celým mým básnickým střevem. Navždy ti oddaný kandidát na prezidenta, poeta všeználek,
   Michal Horáček.

   Vymazat
 13. ČT 24 - to je nářez! Nechtějí prý spolupracovat s autoritářským režimem (s Čínou), která je nepřátelská k západní demokracii a to se objímají s představiteli států uplatňující právo šária bez uzardění, oslavují "demokratické nácky" na Ukrajině...
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 14. Zřejmě na dění ve světě zainteresované a "osvícené" pí Dagmar ušlo několik následujících "ddrobnostií".

  Zatímco pozornost světa se upírala k jednáním na půdě OSN, málokterá západní masmédia zaregistrovala událost, ke které došlo před půl rokem ve středu 30. září v ranních hodinách pekingského času, kdy Čína ze svého kosmodromu v jihovýchodní provincii Sichuan vypustila pomocí vlastní nosné rakety Dlouhý pochod – 3B (Long March-3B) na oběžnou dráhu v pořadí již dvacátý satelit pro podporu svého vlastního systému globální navigace, Beidou (BDS), což Čínu posouvá o další krok blíže k vlastní alternativě a nezávislosti na Spojenými státy řízeném systemu GPS.
  Podle čínského střediska navigačně signálního systému Beidou jsou vůbec poprvé ve vybavení satelitu vodíkové atomové hodiny, které budou před zařazením do systému nejdříve ještě podrobeny řadě testů.
  Jedná se letos již o třetí vypuštěný satelit, kdy předchozí, v pořadí 18. a 19., byly vypuštěny najednou, a to koncem července téhož roku.

  Systém Beidou, pojmenovaný po čínském názvu souhvězdí Velkého vozu, byl oficiálně založen v roce 1994, což je zhruba 20 let po americkém systému GPS. První satelit nebyl vypuštěn dříve, než v roce 2000. Nicméně o jedenáct let později, roku 2011, byla již zprovozněna místní síť, zajišťující nejen navigační, ale i SMS služby v Čině a o rok později, v roce 2012, již systém zajišťoval tyto služby také v několika dalších asijských státech, jako Laos, Pákistán a Thajsko. Systém slouží nejen v dopravě k již zmíněné navigaci a pro SMS, ale je využíván při předpovědi počasí a též i pro potřeby armády.
  Čínský systém BDS je také plně kompatibilní s ruským navigačním systémem GLONASS a v loňském roce prohlásil zástupce ruského premiéra Dmitrij Rogozin, že Rusko bude rádo spolupracovat s Činou nejen v kartografii, navigaci a komunikaci, ale že by spolupráce v budoucnu mohla zahrnovat nejen vytvoření společného systému odolného radiovému rušení, ale i společně vybudovaná vesmírná plavidla.
  Ve své konečné podobě má být čínský navigační systém Beidou, známý též pod názvy COMPASS, nebo BeiDou-2, složen z 35 satelitů včetně několika rezevních. Čina jej plánuje rozšířit do roku 2018 o země ležící na nové Hedvábné stezce a do roku 2020 je v plánu globální pokrytí.

  Mezi další "šunty" pí Dagmar zřejmě patří i vzhledem k vzdálenosti a rychlosti velmi obtížné i sestřelení satelitu na oběžné dráze, kdy američané nad takovým technologickým výkonem povykovali div né, jak nad iránskyma centrifugama a to i přes skutečnost, že Čína setřelila satelit vlastní.

  Dále se dělníkům v Číně, kteří jsou na rozdíl od našich západně placených, motivováni jen hrstkou rýže, podařilo dalších pár "šuntů" v podobě takových "maličkostí" jako nejrychlejšího počítače, nejdelšího mostu, nejdelší vlaková rychlodráhy i nejvýše položené železnice.

  Čínští dietáři na rozdíl od našich grilovačů tučných pochoutek dokázali již téměř před deseti lety, poslat na prochazku (space walk) na obě obežné dráze svojí raketou svého kosmonauta a v roce 2012, kdy se západ již čtvrtým rokem "oživoval" z amerikou vypuštěné krize, vypustili soudruzi v Číně na oběžnou dráhu první čínskou kosmonautku. O tom nás však naše mééé-dia, podobně jako pí Dagmar jaksi pozapoměla informovat...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pí.. Dagmar toho neví mnohem víc. Vypomínám si na nedávný film na Prima Zoom o operních halách, rostoucích v Číně jak houby po dešti. Také film o železnici do Tibetu, budované v téměř mimozemských podmínkách při překonávání Himaláje.O Olympiádě ani nemluvě.

   Vymazat
 15. Panu Kalouskovi a spol, kterým tak vadila vlajková výzdoba v Praze, doporučuji se podívat na záběry vítání čínského presidenta v Londýně a při jeho cestě zlatým kočárem s královnou. Stejnou výzdobu měli při této příležitosti i ve Washingtonu.

  OdpovědětVymazat
 16. Na co lidi nepřijdou... To slovo mééé-dia - se mi velmi líbí /viz poslední věta předchozího komentáře/.

  OdpovědětVymazat
 17. Již jsem nestihl - k slovu "méé-dia" - jedná se o předpředposlední komentář - 15:03.

  OdpovědětVymazat
 18. Ano, Zemana privitali za jeho vlastizradu, servilitu a vylizovani komunistickych prdeli s vlajkoslavou.
  Ale to snad neni dovod k hrdosti?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (15:38) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. No nevím, co to s vámi udělá, až se dozvíte, že kolébka demokracie, aspoň sama sebe tak nazývá - Velká Británie, vylizuje komunistické čínské prdele daleko intenzivněji. I dokonce Její Excelence britská královna.

   Vymazat
  3. To se mylite. Kralovna Cine nikdy neodklepla okupaci Tibetu. To dokazal jen hradni ozrala a vlastizradce Ovar.

   Vymazat
  4. Vlastizrádce a navíc naprostý debil jsi ty. A na prezidenta republiky si neotvírej tu svou smrdutou hubu!

   Vymazat
  5. Jaká okupace? Tibet je nedílnou součástí Čínské lidové republiky. Nevšiml jsem si při nějaké návštěvě čínských představitelů na Západě, že by to někdo zpochybňoval. A podle uvítání současného prezidenta Číny v Británii to vypadalo tak, že mu Britové jsou ochotni snést modré z nebe. Přece jen, každou státní návštěvu Britové ve zlatém kočáře nevozí.

   Vymazat
  6. Co to meleš ty zdegenerovaný ussacký vohone bez vlastního názoru?!!!!!Zalez zpátky do negerský prdele!!!!!

   Vymazat
  7. Cože? Británie neodklepla okupaci Tibetu? A to jako myslíš vážně? Tak si laskavě zjisti něco o invazi 1903-1905 a zjistíš, že Britové předali vládu v Tibetu do rukou Číny.

   Vymazat
  8. Kdo je Kralovna Cine ?

   Vymazat
 19. 15:38 Jste tak blbý nebo navedený ?

  OdpovědětVymazat
 20. Divím se české vládě, že si od Alžběty nevypůjčili kočár se spřežením a hlavně kilometry rudých koberců, po kterých se v Londýně procházel čínský prezident. Angličané je tam dali ve svém zájmu, aby se nemuseli plazit a klečet na tvrdé zemi (mají špičatá kolena).

  OdpovědětVymazat
 21. Omlouvám se, není to k článku, ale určitě to stojí za pozornost :
  http://cz.sputniknews.com/politika/20160328/2694386/fidel-castro-usa-zadne-darky.html

  OdpovědětVymazat
 22. I najde se chudák na mozek, ale v normě.Ale co říká pí.Němcová,KALOUSEK,vONDRA,Štětina TO JE ÚPADEK.kUPUJI V Mongolsku farmu, kde budou hospodařit a už se nevrátí.

  OdpovědětVymazat
 23. To je ale legrace, že kvůli nějaké paní Dagmar se někdo rozhodne napsat jakýsi dlouhý článek, kde vysvětluje něco o vlajkách. Ach jo - to, že Čína není asi super demokratická a že tam mají hromadu politických vězňů, to je potřeba analyzovat a rozebírat. A ne nějaké výmysly paní Dagmar...

  OdpovědětVymazat
 24. Ad 18.02
  Nejsou politickými vězni i černoši v USA, kteří jsou potrestáni za činy, které bílým Američanům prochází?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně karlíku. A cikáni u nás jsou taky političtí vězni. Dyškrymynácija!!!
   Už tu samohonku nechlastej.

   Vymazat
  2. 18.37
   O cikánech tu řeč není. Politickým vězněm můžete udělat každého, i v Číně i v USA. Marek Benda chtěl udělat politickými vězni i nejhorší zločince v Leopoldově, tož tak.

   Vymazat
 25. Mohli by čeští protičínští fanatici svým spolobčanům vysvětlit, jak vážně vlastně myslí dalajláma své úsilí o autonomii Tibetu (na rozdíl od českých protičínských fanatiků neusiluje o odtržení), když je doma - jak alespoň tvrdí již zmínění čeští protičínští fanatici - v České republice?
  Kdyby si uvedení čeští zaslepenci strhli klapky z očí, tak by viděli daleko pestřejší možnosti nástrojů na demokratizaci nejen Tibetu, ale celé Číny, a nejen Číny, ale i dalších států. Co brání zahraničním investorům, které tak blahoslaví část českých zaslepenců, aby ve svých pobočkách v Číně dali silnou pozici odborům, aby rozvinuli zaměstnaneckou participaci, ekonomickou demokracii, aby dali prostým lidem ochutnat moc a zodpovědnost a tak je nasměřovali i k politické demokracii? Cesta k demokracii přes ať již blbé nebo zaplacené užitečné idioty nevede, tím spíše přes loutky, které mají ručičky a čelíčka od sračiček svých vazalských páníčků. Musíme to ale už nějak přečkat a skutečnou demokracii a skutečná lidská práva přinášet Číňanům skrze ekonomické a kulturní vztahy, poltické a sociální hodnoty, osobní kontakty a přátelství. Oni si sami vyberou to nejefektivnější a obejdou se bez havloidní přetvářky, kalouskovské demagogie a fialových kydů.
  KR

  OdpovědětVymazat
 26. Do 50 rokov minuleho storočia Tibet bol feudalnou krajinou kde vladli lamovia nad životmi otrokov.Tibet nebol udajný raj ako nam to serviroval Havel. Otroci a tých v Tibete bola väčšina mali pre lamov cenu ako prašivý pes.Lamali im ruky,drali z kože a kruto ich trestali a niektorí lamovia ako trofeje nosili za opaskom urezané ruky a iné časti tiel otrokov. To existovalo ešta v 1955 roku v Tibete. Raj na první pohled podla Havla ! Až po činskej okupacii s tymito zverstvami sa prestalo . Zvláštne že českým havloidom toto nevadí ani ČT TV. Nech sa pozru na historiu Tibetu. Hlavne že im nevadí porušovanie ludských práv v Saud.Arábii.zatýkanie a vraždenie opozičných novinárov v Turecku,vraždenie Kurdov atd. Čo dodat,typický havloidní zmrdi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano je to tak, ale problém je, že to nikdo neví v televizi nebo v tidku to nebylo nikdy uvedeno, to se havlidům nehodí do krámu , to by měli promítat ve škole dětem

   Vymazat
 27. Jen krátce. Platy obyčejných lidí v Číně jsou vyšší, než u nás. Je to země technologicky mnohem vyspělejší než ČR. Umějí udělat vše, kvalitní i nekvalitní, že si zrovna my, kvůli ceně od nich objednáváme šunty, není jejich problém. A co se týče porušování lidských práv, tak jsem přesvědčen, že u nás se porušují mnohem víc. Hlavně nechce čínská vláda svůj národ vyhubit, jak to chce vláda naše, vlády ostatních evropských států a zmrdi v Bruselu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šmarjapano, běž do prdele s těmi výmysly. Platy Číňanů jsou sice srovnatelné s našimi (NE vyšší), ale jen cca 200 milionů žijících v megapolích a průmyslových centrech. Zbytek je životní úrovní stále ještě feudální středověk.
   Technologicky vyspělejší je co? Že umí zkopírovat mobil od Samsungu a rychlovlak od Siemensu?

   Vymazat
  2. Průměrný plat v Číně je 56.000 yuanů což je cca 15.000 Kč. U nás 28.000, takže skoro 2x více. Možná by to chtělo přestat si vymýšlet.

   Vymazat
  3. Vaše údaje(všech), nejsou-li doplněny základními výdaji na jídlo a bydlení, jsou k ničemu.

   Vymazat
  4. Povolný, a google znáte?

   http://www.statista.com/statistics/226956/average-world-wages-in-purchasing-power-parity-dollars/

   Je to z roku 2012 takže Čína dnes bude už o dost výš a Rusko níž.

   A zde jsou nějaké ceny v Číně

   http://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=China

   Vymazat
  5. 22:35- já si to umím doplnit, nicméně platí, že "A" bez "B" je jen propaganda, ne argument.

   Vymazat
  6. Vezmu-li svym selskym rozumem v uvahu krome jiz vyse popsaneho v cem vsem Cina dosahuje svetovy prim a ze toho neni malo, tak uz jen na zaklade skutecnosti,ze Cina je schopna vyslat na obeznou drahu kosmonauty zatimco v CR je problem postavit 50 km usek dalnice ktera by nepripominala vlnity plech, priklanim se k tomu, ze anonym z 19:53 ma pravdu.

   Vymazat
 28. Vysoká úroveň čínské diplomacie a perfektní ukázka úcty k státníkovi cizí země...
  a ti idioti tady ,nevychovaní drbani-neumějí ani
  zdání vzbudit-ubožáci..( viz nějaká dagmar a pár pitomečků strhávajících podle nařízení
  jiných pitomečků , nejvyšší znaky státnosti
  Čínské republiky..
  Co takhle trochu se podívat do Gutha-Jarkovského ?
  jituš

  OdpovědětVymazat
 29. Začali jste prezidentským praporem a už hanobíte státní prapory . Dávám vám přezdívku Havlomrdi . Marcel

  OdpovědětVymazat
 30. doktor to hanobení čínských státních symbolů bylo předem koordinováno s vedením města.Protože normální člověk bez postranních úmyslů by vlajky vyvěsil těsně před příjezdem a hlídal je....což by nebyl na ten den problém.To že nikdo nepředpokládal provokace je nesmysl.Ale takhle to bylo "jakoby náhodou", aby bylo dost času.Jinak o IQ pražáků svědčí to, jaké se zvolili starosty (i primátory).Nejlépe by bylo, kdyby se Praha oplotila a živili se sami vlastní prací (když pořád naříkají, jak dotují republiku).Samozřejmě, že by tam musel zůstat i parlament a senát vč. vedení všech politických stran - to aby byla větší sranda.Mám osobně s Pražáky (zejména s přistěhovalci) ty nejhorší zkušenosti.

  OdpovědětVymazat
 31. Sranda je ta, že třeba americký Amazon je čínského zboží doslova plný! Made in P.R.C.!

  OdpovědětVymazat
 32. Tomu kdo zašpiní nejvíce čínských vlajek ,předájí nevládni organizace čokoládovýho BENDU.

  OdpovědětVymazat
 33. Říkám si, proč stále ten Tibet. Podívejte se na mapu, leží opravdu strategicky velice zajímavě. Všechny země, které právě nemusí USA, leží kolem. Takový Tïbet, to by byly strategicky umístěné základny USA!!! Takže - ať žije svoboda, ať žije demokracie, ať žijí nové USA základny.

  OdpovědětVymazat