Reklama

úterý 22. března 2016

K Bruselu promluvil rozumně jen Šandor

Lubomír Man
22. 3. 2016  
Od rána se na obrazovkách našich televizí doslova míhají desítky postav politiků evropských i našich a všichni se bijí v prsa odhodláním nenechat se útoky v Bruselu zastrašit, bojovat dál – a ještě důsledněji - za naše liberální a demokratické postoje, neustupovat hrozbám teroristů ani o píď, bojovat, vypátrat viníky, boj bude těžký, oběti budou i nadále, ale ustoupit není kam, buďme tvrdí atd. atd.


Je to chór, který už svou jednohlasností, rozhodností stažených tváří a do totálního maxima zpevněných hlasů, budí podezření, je-li skutečně tou jedinou a správnou odpovědí na to, co se v Bruselu stalo. A že tomu tak nejpravděpodobněji není, si člověk uvědomí až když do toho sboru, opěvujícího jen rozhodnost a tvrdost, zazní náhle hlas, který nám připomene, že vedle vůle vlastníme snad i rozum. Jak to v dnešní dopolední debatě o bruselských událostech dokázal učinit někdejší šéf české vojenské špionáže generál Antor Šandor, když prohlásil, že bychom se vedle rozhodnosti s terorizmem bojovat, měli zamyslet i nad tím, jestli svými činy tento terorizmus sami nevyvoláváme. Protože bezbřehý fanatizmus, s jakým se na nás ze strany Arabů útočí, se nedá vysvětlit jen jejich charakterem či založením, ale musí být nutně i výrazem jejich msty za to, čeho jsme se proti nim, my Evropané, dopustili.

Generál už dál tuhle myšlenku nerozvíjel, ale informovanému posluchači se v hlavě okamžitě rozjel sled událostí z počátku tohoto století. 11. září 2001 letecký nálet skupinky Saudů nad Světové obchodní centrum v New Yorku, jehož budovy po útoku spadly všechny přesně do svého půdorysu, jak se to může povést jedině při řízené demolici. A pak už se americký útok proti zlým Arabům rozjel naplno – a co je důležité – s posvěcením a též dopomocí zemí EU. Nejdříve na Afghánistán, pak na Irák, Libyi a Sýrii. S tím, že konečnou bilancí onoho protiteroristického tažení se stal rozvrácený Střední východ, miliony civilistů, žen i dětí, zabitých či válkou vyhnaných ze svých domovů – a v závěru pak to, co právě dnes prožíváme: novodobé stěhování národů Středního východu a severní Afriky do Evropy.

Takže jsme skutečně jen nevinnou obětí, jak se nám to dnes dopoledne snažili podat pánové Kalousek, Fiala, Sobotka, Zaorálek, Hollande atd., anebo máme i my máslo na hlavě a měli bychom si to chlapsky přiznat, jak to – jako jediný během celého dopoledního vysílání na ČT – učinil generál Šandor?

31 komentářů :

 1. Možná na tom, zda jsme nevinní nebo ne, už dnes tolik nezáleží. Válečné dění už bylo přeneseno do Evropy. A to ne v podobě teroristické organicace, kterou by bylo možno vypátrat a odstranit, ale v podobě sociálního jevu, v rámci něhož se jednotlivými bojovníky budou stávat většinou dosud neznámí a přitom bude mít jejich postoj podporu uvnitř samotné migrací do Evropy dopravené populace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běsnění a to ve větší míře a s obrovským počtem nevinných obětí, bude pokračovat.Cílem těchto multikulturních obohacovačů je přenesení konfliktu do Evropy, s cílem porazit nevěřící, dostat jejich zkaženou morálku na kolena, v domnění, přijmutí víry Proroka s právem šaríja, kdo z přeživších se nepodvolí, bude s ním naloženo dle tohoto práva.Evropští politici, včetně semeniště Bruselu, na tom usilovně pracují, příkladem je frau Merkel se svými kultikámoši a se svojí Čtvrtou říší.Politici mají z obyčejných lidí jen legraci a žvaněním bojují za evropské hodnoty.Jsme těmto obohacovačům k smíchu. Je vede pevná a neústupná víra zničit tzv. Západ a pro svou víru a tento cíl, zničit ho, udělají všechno.Jsou tady tisíce z nich, stačí je slušně vyzbrojit a máme v ulicích trvalý teror, noční přepadávání malých vesnic, hromadné zabíjení nevěřících v domech, čištění terénu.Zbývá jen vyhlížet vyzbrojené pickupy s kulomety.Tohle nikdo nezastaví, ani NATO ani nikdo jiný.Takový systém Boko Haram v Evropě.Nikdo z politiků neřekne pravdu.Máme se na co těšit.Dle informací je 150 milionů muslimů vzít Evropu ztečí.Obrana, kdy neexistuje evropská ani národní armáda, není možná.Budoucností je Evropský islámský kalifát jako náhrada za bezpohlavní nečinnou a všehoschopnou EU, bohužel.Mapa záběru území Evropy IS, potažmo musulmany, Osmanskou říší, je dosti realistická,posměšky o nemožnosti uskutečnit tento plán, nejsou na místě.

   Smazat
  2. AŽ SE DNES PROBUDÍTE UVIDÍTE SCÉNY Z BRUSELU,KDE TI VÍTAČI ZAŽILI VÝBUCHY PUM

   s desítkami mrtvých.To už cenzura nemohla zatajit.Jen tak dál.Jak je možné,že členové ČSSD doposud nezlikvidovali diversanty v jejich vedení pod taktovkou šilené OZUBENÉ PLEŠE

   Smazat
  3. My neviní jsme,politici ne,teroristé to vědí kdo na ně posílá rakety,že to není Alžběta z Pepíkem z letiště,ale z nějakého důvodů zatím nezabili ani jednoho politika,divné?že.Přitom kdyby vyhodili do povětří evropskou komisi,nebo český parlament tak si vyslouží dík od občanů.

   Smazat
 2. Ti, kteří byli při teroristickém útoku nesmyslně zabiti, byli jistě povětšinou naprosto nevinní.
  Nebyli to oni, kdo nese odpovědnost za rozpoutání zločinných vojenských agresí proti několika zemím v severní Africe či na Blízkém a Středním východě, aby napadené státy i s jejich ekonomikami rozvrátil, aby z tamních nadělal nenávidějící zoufalce a v jejich zemích zasel nenávist jedněch proti druhým. A tito nám (a nikoliv pravým viníkům) nyní po svém způsobu děkují za zločiny našich i zaoceánských politických (vele)darebáků.
  Ti mrtví a ranění v Bruselu nebyli těmi, kdo ve světě provádí podvratnou činnost s cílem odstraňovat nepohodlné režimy a nahrazovat je loutkovými, kdo finančními (mega)operacemi s cenami komodit, cinknutými ratingy atd. atd. ničí (v rámci tzv. hybridních válek) životní úroveň lidí.
  Naše vina rozhodně není přímá. Je však nepřímá.
  Jsme to totiž stále ještě my, kdo dovoluje těm darebákům vládnout. Těm, kteří jsou dobře schováni za neprůstřelnými skly a ochrankami ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto zřejmě teroristé dobře vědí, ale nemají schopnost přímo zaútočit na armády států které rozvrátily jejich zemi, proto útočí na civilisty v domnění, že ti jsou schopni ve volbách odstranit ty darebáky. Nepřipouští tu skutečnost, že naše vlády musí poslouchat ambasádu USA a přes ní i další zainteresované
   mafiány a sekty. Musíme pátrat v historii jak z této šlamastiky ven.

   Smazat
  2. Opluštile, ty šuline, ty budeš ty islamistické zmetky ještě omlouvat a dělat z nich oběti? Inu, komunista...

   Smazat
  3. pro 23.11 ty zdegenerovanej kapitalistickej zmetku tebe asi matka vysrala do hnoje a kalousek se tě ujal aby tě přetvořil ke svému obrazu ty půjdeš v první línii na porážku a nikdo z těch co se jich zastáváš se tě nezastane hovado !!!!

   Smazat
  4. Tak to dořekněte. Nějaký darebák měl obavu o další vývoj v demokratickém směru, tak si na nás pozval spojenecká ,,vojska", která sice jsou negramotná a nevědí proč jsou tady (dobře se jim nepovede, už dnes jsou ve stresu), ve kterých jsou v rámci rasové protikřesťanské solidarity schováni teroristé pro vyvolání strachu a nejistoty mezi bělochy.Hergot, kdo to asi napsaL ten zvací dopis... ten totiž způsopbil ten výbuch.Bez něj by byl klid.

   Smazat
 3. Ale to pokrytectví ČT.Na jedné straně redaktorka v ČT truchlí nad obětmi teroristů v Bruselu a na druhé straně redaktor ČT Karas truchlí nad spravedlivým odsouzení ukrajinské teroristky Savčenkové, která zavraždila 2 ruské novináře,

  OdpovědětSmazat
 4. Není se co divit, když hlavní komisař policie v Bruselu je transvestita:

  http://politikus.ru/events/72758-glavnyy-komissar-policii-bryusselya-transvestit.html

  OdpovědětSmazat
 5. akce mstitelů budou pokračovat do doby než se dostanou k těm pravým hajzlům kteří sedí na prdeli v bruselské parlamentní žumpě a vykřikují něco o nějakém boji s terorismem který sami společně s usákama vyprovokovali brzy bude tento bruselkej hnůj vykydán !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MSTITELÉ opravdu DNES VYBILI POLOVINU BRUSELU A NECHALI VYBUCHNOUT NEJMÉNĚ DVĚ BOMBY S DESÍTKAMI MRTVÝCH.

   Jak se zdá to ještě nedošlo k našim zástupcům-šmejdům polit.třidy posledního dne,kteři pokud je občané voliči nepošlou VŠECHNY k čertu budou dělat maras a vymlouvat se,že na to dostali pověření od ČR občanů voličů.

   Smazat
 6. Hned jsme si tu říkali;PROČ? neudeřili přímo
  v babylonské věži?to nechàpu!
  když už byl vzdálený jen kousek od ní!?
  jakto,že
  nechali žít ten buzinec?
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo by těch babylónských věží i víc, vlaštovko pražská!
   Není to ani tak daleko, a sedí tam další partička těch (vele)darebáků, co plánuje války. U vchodu, vedle vlajkoslávy, mají i ohromnou černou buzolu se svatozáří. Asi aby jim jako ukazovala kudy kam. Ve skutečnosti jim to ukazují (vlastně diktují) ti zpoza oceánu. ...

   Smazat
 7. Ale stále se říká my, ale ČR nikdy nevykořisťovala kolonie, neb žádné nikdy neměla.
  Naše účast ve válce v Iráku byla v podstatě "symbolická", přidali jen naši vlajku, jak to řekl veterán Pelikán http://www.novarepublika.cz/2016/03/uniklo-kontrole-vystoupeni-malo.html
  Byli jsme připojeni na stranu zla, jsme jen zneužívání, nemáme zbrojní průmysl. Komu vyhovuje devastace Evropy a vysídlení muslimů z Blízkého a středního východu. Jde o přesměrování nenávisti muslimů na křesťany, Evropany. Invazníci přicházejí a vlastně nás nenávidí a mají jen požadavky. Dokonce iráčtí křesťané neprojevují pokoru a vděčnost a skromnost a odříkání. Projevují se hůř než "bezvěreci", kteří prchali s uzlíčkem před hrůzami 2. sv. války a byli vděční za přístřešek, vodu a suchý chléb. http://svobodnenoviny.eu/iracti-uprchlici-oznacili-byty-v-jihlave-za-premalovany-kravin-a-chteji-lepsi-byty/
  Kolik mladých českých rodin by projevilo vděčnost za byt a možnost tak v klidu založit rodinu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. taky po nás oni nepůjdou ale útočí tím správným směrem bruselská žumpa bude jejich cílem a to jejich zkurvený NATO se bude jen debilně čučet buzny který to vedou jsou jen navoňavkovaý buzny a lidi kteří to odnáší je neustále volí

   Smazat
 8. je nanejvýš nutné deportovat usáky z evropy jsou zde přisáti jak pijavice od války a dělají jen bordel zrušit jejich zkurvený ambasády s červenejma kartama a čapira exemplárně potrestat popravou - násilná smrt teroristy není trestným činem !!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Tato diskuse mě opět utvrdila v tom, že zdejší rudohnědí idioti a vraždící islamisti jsou si z 90% podobní a liší se jen v nepodstatných detailech.

  Všichni k smrti nenávidí naši západní společnost, svobodu, demokracii, práva, nenávidí Židy, z toho že mají holé prdele zásadně neobviňují sebe, ale zkaženou západní společnost. Všichni milují diktaturu a totalitní nesvobodné systémy, rádi uctívají autoritáře a diktátory.

  Zdejší rudohnědá sebranka to nikdy nepřizná na plnou hubu, ale je ráda, že za ně islamisti dělají špinavou práci na kterou si sami netroufají, ale líbí se jim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:46
   Ty seš chytrej jak autobus!

   Smazat
  2. on čeká,až ho teroristé povolaní naši vládou vyhodí do luftu jako včera půl Brusele

   Smazat
  3. přiznám se, že židy rád nemám, a to od roku 1989, za žida Klause a žida Havla zacítili příležitost a tak kradli a krali. Mám je tu všechny jmenovat od žida Koženého,Vondru, Ratha atd.

   Smazat
  4. rudohnědá sebranka? to myslíš jako Dienstbiera, Marksovou a tu krávu Šabatovou s jejíma "hnědejma provokatérkama"???nebo i Stropnickýho (co má teda "knírek" jako žaba chlupy na....)

   Smazat
 10. Já být Syřan, jedu do Bruselu a nechám se tam vyhodit u evropského parlamentu. Proč? Vezměmě si tento příběh od začátku. Kdo rozdmýchal válku v Syrii? USA a EU, přišli do klidné země, dovezli z Turecka sarin a pustili ho na obyvatele Syrie, aby z toho poté obvinili Asada. Zaplatili, vycvičili a poslali žoldnéře, aby vraždili obyvatele Syrii. Ze země, která byla perlou Středního východu udělala Evropa + USA rozvrácenou zemi, statisíce mrtvých. Sobotka dnes posílá do Turecka na válku proti Kurdům a Syřanům jako svůj osobní příspěvek na válku 800 mil. Kč z mých i tvých daní, a my stále mlčíme. Není toho dost už na jedno velké odhodlání? Dobře, že se Sobotka začné za chvíli bát i v Praze, zaslouží si to, zločinec jeden. Jeden dotaz do Bruselu, Štětina přežil?

  OdpovědětSmazat
 11. Brusel je opět pod falešnou vlajkou ! Rozpoutala to sama vláda aby jsi podrobila a vylekala Evropské ovce k poslušnosti! Více na ::Orgonet :::

  OdpovědětSmazat
 12. Proč neudeřili přímo na některou instituci EU? Neudeřili a ani neudeří. Tam totiž sídlí právě ti, kteří mají skutečnou moc zakroutit terorismu a teroristům krkem. Dokud budou umírat obyčejní lidé na letištích, nádražích a v metrech, budou se mocní vyplkávat na kamery a ronit slzy falešné účasti, ale proti terorismu nic skutečně účinného neudělají. Tady jde o hru velkých chlapců (a jedné dívky), ve které má každý své místo. A role obětí je určena nám. Ne mocným. To vědí i ti primitivní teroristé. Až se začne střílet i u nás, budeme stát před těžkou volbou. Aby jsme se vůbec mohli bránit, budeme si muset nejdřív "prostřílet" cestu naším zkorumpovaným justičním a policejním molochem.

  OdpovědětSmazat
 13. Na instituce EU neutočí né proto, že tam má někdo nějakou moc, ale proto, že tam sedí všichni ti co je pozvali, vyzbrojují je a taky platí!!!

  OdpovědětSmazat
 14. 11.9., Bostonský maraton, Charlie Hebdo, atd., atd. To všechno je práce západních tajných služeb. Také proti ISIL západ bojuje, až do úplného rozbití Iráku a Sýrie. Potom si je přemístí do další země a divadlo pokračuje. Nyní je na řadě Evropa. Útoky, atentáty, vyhrožování. Policie nikoho nechytí, ale získá pravomoci vstupovat do obydlí a další vymoženosti výjimečného stavu, tak jako to už mají ve Francii. Je to divadlo, které bychom jim neměli žrát. Pokud evropané nevypráskají ty politiky, kteří na tom spolupracují, tak Evropa skončí v chaosu – policejní režim pro domorodce, beztrestnost pro přivandrovalce, kteří budou Evropany terorizovat. P.K.

  OdpovědětSmazat
 15. Na lidech bílé pleti je páchána genocida, jesli se nevzchopíme tak za pár roků nikde žádný člověk se světlou pletí nebude. Koukněte se na video.
  https://youtu.be/Qg-QqYx2kzA
  Na imigranty platí pouze jedno:
  http://www.magazin-zdroj.estranky.cz/clanky/zavate--stopy-historie/jak-se-general-pershing--vyporadal-s-muslimskymi-extremisty.html

  OdpovědětSmazat
 16. Je to už trapné, ale především falešné divadlo. Možná se zase dočkáme solidarity vyjádřené slezinou nejvyšších státníku světa v objetí někde před bruselským letištěm. Mě už to ale, bohužel nedojímá. Samozřejmě je smutné, že opět umírají lidé, jenže je to nesmírně falešné zejména od těch, které nijak nedojímalo vraždění na Ukrajině a Sýrii, či kdekoliv jinde ve světě v minulosti, proti kterému nejen nic neudělala, ale spíše je naopak, pro svoje politické zájmy, ještě navíc vyprovokovala.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.