Reklama

.

.

pátek 4. března 2016

Kanál Maryško: Když na vás střílejí, nastrčte za sebe někoho jiného

Lubomír Man
4. 3. 2016
Že si pražská kavárna pořídila svůj internetový kanál, přemisťující stejný materiál, jaký přemisťuje pražský kanalizační systém, je její povaze přiměřené a tedy vcelku v pořádku, ale nepochopitelné je, že tak příšernou, prvoplánově sprostou a dryáčnickou špínu, moderovanou frackem, který jako by každým svým pohybem a grimasou vyčítal tatínkovi, že mu nikdy nedal pár facek, propagují Novinky CZ. ZDE


Takto zněl začátek textu mého včerejšího článku, kterým jsem Novinky CZ kritizoval za to, že tak pochybnému serveru, jakým Kanál Maryško je, poskytují svůj prostor, a čtenáře na něj dokonce na první stránce Seznamu.cz upozornují poutačem, uvedeným jak svým domicilem Novinky CZ, tak i názvem Maryškova kanálu, a dále i textem Zeman lže a Babiš hrabe, doprovozeným menší fotografií rozpůlených portrétů Babiše a prezidenta Zemana. Takto tedy stála záležitost ještě včera, a to zhruba až do poledních hodin, kdy se však už na serverech www.literárky.cz a www.vaševec.cz objevila užší verze tohoto mého kritického článku - a předmětný poutač z důvodů možná jen zdánlivě netušených, změnil náhle svou podobu. Namísto rozpůlených portrétů zmíněných dvou politiků, uzavřených v kruhu, se objevila obdélníková fotografie jejich postav – a hlavně – změnil se dosavadní domicil poutače. A to tak, že dosavadní domicil Novinky CZ, na který kritika článku mířila, zmizel, a byl vystřídán domicilem jiným, a to domicilem Seznam.cz. Což se jako eskamotérský kousek dá ocenit. Pálíte na belgickou pevnost Eben Emael – ale počkejte, my vás vypečeme a namísto Eben Emaelu na vás vystrčíme třeba chrám sv. Petra v Římě – a hned vás přejde chuť ve střelbě pokračovat.

Nicméně i tak zůstává otázka, ať už tedy postaru položená Novinkám CZ, či už nově Seznamu.cz, nezměněna, a pro úplnost ji ještě jednou zopakujeme: Neuvědomujete si, že kusy té špíny z Kanálu Maryško zasahuje i vás? Či byla snad odměna, jež za tu reklamu na vaši dlaň padla, tak fenomenálně vysoká, že za tak citelnou úhonu na pověsti stála?

Anebo už u nás pokročily věci tak daleko, že hodnota pověsti – ve srovnání s hodnotou peněz – je rovna právě tomu materiálu, s kterým Kanál Maryško pracuje?
a zde.

45 komentářů :

 1. Pravda pravdouci toho hošana co to moderuje kopnout do kouli a poslat ho makat na sachtu nebo na linku rozežrance buržoazniho sluničkoveho.
  Jen se obavam že by nastoupil jinej debil co za peníze udelá všechno.Inu vzoru má v politice mnoho.

  OdpovědětVymazat
 2. Lidé,kteří jsou ubozí na těle i na duchu se cítí pány situace.A já se divím,že tomu chudákovi Maryškovi děláte reklamu a vyděláváte mu peníze.Každý,když se napíše ZDE si video pustí.Jinak k tomu zmrdovi je škoda slov.

  OdpovědětVymazat
 3. Soudím, že pokoušet se komentovat každého neoliberálního frikulína je mrháním vlasním časem.
  Jaromír Habr

  OdpovědětVymazat
 4. Na tento smradlavý kanál /Maryško/ jsem se podíval jen jednou. Teď ho již ignoruji.

  OdpovědětVymazat
 5. Na tento smradlavý kanál /Maryško/ jsem se podíval jen jednou. Teď ho již ignoruji.

  OdpovědětVymazat
 6. Ten jeho debilní ksicht by se krásně vyjímal "vobtisklej" na mojí polobotce :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Nesleduji!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dvakrát jsem si to pustil, ze zvědavosti.Když jsem viděl to obrovské dámské přirození, tak už vím o čem to je a NESLEDUJI:

   Vymazat
 8. http://www.csfd.cz/tvurce/63865-jiri-marysko/diskuze/

  OdpovědětVymazat
 9. Jednou jsem si to pustil a po pár větách mi bylo vše jasné. Od té doby to pro mne přestalo existovat.

  OdpovědětVymazat
 10. Vondra přece nedávno plakal nad tím, jak na emerické ambasádě leží nevyužité miliardy na boj s Putinovskou propagandou. Dříve nebo později si pro ně někdo musel přijít, to dá rozum.
  Maryška, Maryška, ten bude ze stejné líhně jako místní "rudohnědý", co zde dobrovolně a rád plní roli obecního blba.

  OdpovědětVymazat
 11. jo , jo to je ta nová nastupující generace . Jen doufám , že nejsou všichni takoví idioti jako tento kretén Maryško .

  OdpovědětVymazat
 12. Je třeba volit to, co šmejdům překáží. Reportáž o Kalouskovi asi neudělá, to by z něj udělali nezaměstnaného:))

  OdpovědětVymazat
 13. židáku Maryškovi, parazitovi na veřejných penězích kolem zakosherovaného ústeckého činoHeráku stejně jednou někdo srovná tu jeho křivou držku....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč? Vždyť on se odrovnává sám. Násilí na blbci páchané dělá z blbce mučedníka. To chcete? Marek

   Vymazat
  2. Ten kretén si o to tak intenzivně kolduje, že si to vykoleduje - jeho problém, lidí už urazil mnoho, dokonce i fackoval radního na půdě magistrátu, když hlasování znamenalo přítrž jeho parazitování na veřejném rozpočtu, a také na památku lidických obětí, všeho dočasu.

   Vymazat
 14. Kavárna, různé páté kolony i ten slavný neziskový sektor jsou patrně zapsány v Americké červené knize ohrožených (sou)druhů. A tito živočichové před vyhynutím si pak mohou prozpěvovat toto:
  ( Jarek Nohavica - Jdou po mě jdou)
  Peněz mám hodně, byť nevytvářím zisk
  vždyť kdosi za mořem pro mě je tisk.
  Děkuji strýčku, za ty peníze
  bude to krize jak z televize.
  ...jenže
  Jdou po mě jdou, jdou, jdou
  na každým rohu mají fotku mou.
  Pomož mi strýčku, vždyť ty na to máš
  nedělej strýčku, že mě teď neznáš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty peníze dostávají od nás z úroků za dluhy, které nadělali.

   Vymazat
 15. Rád čtu Vaše články ale nemusíte mne vytáčet. Na jedné straně, ten kdo vypadá jako to na Maryško a je tak trapně hloupý, chce taky nějak žít což se při omylu spuštění a přepnutí až po prvních větách dá překousnout a na straně druhé tu trapárnu nemusí autor oblíbených článků připomínat. Jsou prostě věci ve slušnosti nesdělitelné, nekomentovatelné. Nic ve zlém. L.P.

  OdpovědětVymazat
 16. Kdykoliv jsem četl pologramotné,perverzní a přitroublé diskuze k článkům serveru Novinky.cz, vždycky jsem se styděl, že jsem Čech. Dnes tam k článku, že se ve Francii upálil podnikatel, psali diskutéři takový sračky, že nad tím zůstává rozum stát. Nějaký Čech žijící v Anglii tam připsal, že by ho zajímalo, jestli jsou čehúni vůbec schopni zaznamenat tragiku takové události, protože diskutující hlavy vypatlané píší neskutečný humus. A dospěl jsem k názoru, že většina diskuzní smečky z Novinek přelezla sem na NR - už jsou příspěvky vzájemně urážející, sprosté,a argumentačně pitomé sračky. Lezou sem už tradičně rusobijci a komunistobijci jimž čouhá z americké prdele jen čumák - odporní, sprostí, nenávistní skřeti. Kladu si otázku - proč to sem leze? Proč to vůbec leze na diskuze? Šířit americký a nenávistný puch? A dospěl jsem k závěru, že smečka cca několika set lidí, kteří dřepí u počítače každý den, určitě nechodí do práce, skřehotání příspěvků je jejich jediná aktivita a zábava a naštěstí je to miniaturní část lidí, asi jako když se usadí veš na slonovi.Z čeho pochází takový kretén, jako je zmíněný Maryško? A závěrem - úplně nejvýstižnější - pod článkem jsou hned dvě reklamy Jak zvětšit penis o sedm cenťáků, a Jak se zbavit vrásek - což obojí je v životě asi to nejdůležitější? Co to vystihuje? Čím jsou asi krmeny servery páchající všechny tyto články, kolem nichž poskakují reklamy - potřebují své diskutující, nebo ne? Čím by měřili procento "sledovanosti"? A k čemu vůbec jsou podobné publicistické aktivity s diskuzemi? K hovnu. K naprostému hovnu. Jedni píší pro reklamy s cílem nasrat nebo rozdovádět druhé, a ti se mohou podělat s psaním příspěvků. Smysl to nemá vůbec žádný, protože na mínění lidí v této společnosti vůbec nikomu nezáleží. Kdyby všichni lidé chodili denně na osm hodin do práce, nikdo by neměl zájem se ve volném čase nasírat u přiblblých, pořád stejných článků - toto jsou aktivity pro sráče, kteří do práce nechodí, jsou zajištěni různými druhy dávek - proč toto vlastně nadává a uráží? Nebo obráceně- kdyby neexistovaly žádné podpory a dávky, a každý parazit by musel jít ven žebrat, hrát na flašinet nebo čistit boty - taky by nedřepěli u počítače. Kdo by u nich dřepěl? Jen důchodci. Starobní.

  OdpovědětVymazat
 17. V ČR je cca půl milionu tzv. židů - chazarů. Jsou všude "na pozicích", všude vidět - ale nesmí být vidět. Netřeba se za ně stydět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je, ještě prosím tě napiš jejich podorbný seznam a budeš komplet, ty "pozice". Marek

   Vymazat
 18. ...já to IGNORUJU !

  OdpovědětVymazat
 19. Plácá nesmysly, aby lidi vytočil. Kdyby nebyla žádná diskuze, jeho debilní pořad by rychle skončil. To se asi tak rychle nestane.Bohužel.

  OdpovědětVymazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 21. https://www.youtube.com/watch?v=UEHkoHZg50M

  OdpovědětVymazat
 22. KATOLICKICKÁ CÍRKEV - zmije jedovaté co kradou český majetek -

  Ale jdeme po nich tak jako se jde po sionistických bankéřích - krok za krokem...
  Jednou lid si oddychne ve svobodě a ty zmije skončí na kůlu....to co husité započali - my dokončíme

  http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Tecka-za-cirkevnimi-restitucemi-na-Hrade-11365

  ?????,
  Příště až se setkají s hlavou státu budou podepisovat odevzdání svého lupu - a ortel nad svojí smrtí od papeže až po posledního jezuitu

  OdpovědětVymazat
 23. Vlastíku, co nového v zákulisí finančních trhů? Kdy zkrachuje dolar a vzlétne Zlatý dvouhlavý orel? nenech se prosit a poděl se o info.

  Něco speciálně pro tebe:

  https://www.youtube.com/watch?v=gTk3AA1M6mw

  OdpovědětVymazat
 24. Marysko ma dobry fory. Neni divu, ze se tady nackove a komunisti tak rozkviceli.
  Hele komousi, co vam brani zalozit svuj vlastni kanal a ukazat svuj smysl pro humor? Dvorak vam muze delat rezii a dokazat, ze ty jeho slataniny ktere nikdo nechce vysilat za neco stoji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co brání tobě, Pepku, přestat ukazovat, jaký jsi ubožák, a vypadnout odsud mezi takové hňupy jako jsi ty sám?

   Vymazat
  2. Co si tek založit svůj vlastní web a neprudit na cizím? A dokázat, že ty tvoje slátaniny bude někdo číst?

   Vymazat
  3. "Pepku, vyskoč!"

   Vymazat
 25. Velký smog trápí nás . Zdravím všechny ze Slezského Pekingu . To je hnus !

  OdpovědětVymazat
 26. Už to zase začíná, reagujete na toho chudáka! Opakuji znovu a znovu. Diskuze s Pepkem iPhonem IBM je diskuze s blbem, který trpí obscedantní neurózou. Diskuze s oslem je zbytečná. Tato nemoc je obvykle způsobená silným traumatizujícím zážitkem. Mohlo by být, že mu například starou ojel komunista a ještě k tomu Rusák. Nediskutovat!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslouchejte, debilove! Nereagujte! Kde je vase stranicka disciplina, vy smejdi?
   Budete redakci NR prisne, ale spravedlive potrestani!

   Vymazat
  2. Taky se tím řídím, ale celkem chápu, že jsou lidé slušní,ze staré školy,kteří se proti hulvátovi musejí ozvat. Ale rád vidím, že už se poučují a tak reakcí ubývá a proto se tu patvor a jeho kámoš ze zámoří, který tu operuje v noci, zakryje a splaskne.

   Vymazat
  3. Na to, jak velké peníze jsou vyhrazené na "protiruskou propagandu" to naši noční návštěvníci moc flákají. Logika nikde, vtip nikde, jen nálepkování. Ale to právě lidi odrazuje. Prostě práce antipropagandisty-rusobijce hodnotím zatím pětkou. Nutno přeškolit a při opakovaném selhání vyhodit. Květa

   Vymazat
 27. 9:18
  Taky bych to tak hodnotil, pořád stejné, je to jednotvárné, žádný vtip, jen nadávky a dokazování, že ve vygumované hlavě toho moc není. Já osobně bych si najal nějaké inteligentnější trolly, ne takové "losers".

  OdpovědětVymazat
 28. Viděl jsem drahné paměti jeden díl, bylo mně na zvracení. Od té doby bych si toho hošana nepustil přes práh vlastního domu, natož do svého počítače. Přeji tomu ubohému človíčku aby u někdo nerozbil drštičku. A Vám všem LIDEM přeji pěkný den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jen otázka času, kdy tomu kriplovi někdo srovná tu jeho křivou držku. Záminku dal svým sprostým drzým zmrdstvím již velmi mnoha lidem.

   Vymazat
 29. Petr Štěpánek / Petr Žantovský - Česká televize - Debatní klub
  https://www.youtube.com/watch?v=u6rE19W6T3k

  OdpovědětVymazat
 30. Maryško je vynikající,jsem rád,že se se trefil a husy kejhaj :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maryško je jednoznačně "mentálně méně zdatný" jedinec, který se snaží zviditelnit svými rádoby trefnými kecy (hodně mizerná snaha o napodobení stylu glosování Krause). Je ovšem jasné, že i sebevětší blb si své diváky najde, takže proč ne právě on? Něco jsem od něj viděl a vím, že víc fakt nechci - takže, pokud na mě ta jeho hnusná držka nebude nikde vyskakovat, je mi úplně fuk.

   Vymazat
 31. Je to hnusný, smradlavý a poplatný svému názvu : KANÁL Maryško ! Budu čekat až se dozvím, že konečně někdo tomu "kanálovi" Maryškovi zavřel tu jeho nevymáchanou hubu !

  OdpovědětVymazat