Reklama

středa 16. března 2016

Kolo se nám polámalo, udělalo bác!


Zdeněk Hrabica
15. 3. 2016
Nepamatuji v uchované paměti, že bychom kdy očekávali podobné vzedmutí nenávisti vůči osobnosti, jaké v Československu vzplanulo proti všem zápasům o pravost rukopisů a při včlenění do případu Hilsneriáda, kterých se ujal Tomáš Garigue Masaryk. Byl proklet ještě dříve než usedl na stolec. Hněv však dokázal vracet, profláknutému papalášovi už nikdy nepodal ruku a přestal jej zvát do sídla českých králů.


Podobně jako TGM byl zostuzen spisovatel Karel Čapek. Byl proklet až na samé dno a utrmácen českými fašisty k smrti.

I Hitler si liboval, jak to ta česká pakáž umí, když se jí chce.

Nenavádím ke srovnání.

Podobně byla prokleta i herečka Helena Růžičková, když chtěla přijmout v České republice kandidaturu KSČM do senátu, aby mohla finančně pomáhat nebohým slovenským dětem ve východoslovenské nadaci Slon. Tehdy ji surově napadl český ambicózní katolický kněz Tomáš Halík, nikoliv člověk bez poskvrny, který prý ani dneska nedělá podle ministra kultury Česku ostudu ve světě. Označil hereččin zadek za příliš velký, který se nevejde do senátorské lavice.

A po létech už jsme zase doma.

Máme doma Pražskou kavárnu; nezavdáme si před nikým.

Dva z kandidátů na českého prezidenta byli pro přímou volbu předem zařazeni: Zeman do ztělesnění plebsu, Schwarzenberg do role noblesy a aristokratické „slušnosti“.

Nakonec proti vůli světa pánů na Hradě usedla „mastná brada“ (podání bulvárního Blesku) se „ženou z lidu“. Talentovaný český režisér Jan Hřebejk to přiznal vůči hlavě státu zcela neomaleně: „Rudá a hnědá prasata táhla lháře a demagoga na Hrad. “Místopředseda Poslanecké sněmovny, pedagog Petr Gazdík dal voličům jednoznačnou známku na vysvědčení: „ Prezidenta Zemana volila ta méně kulturní část českého národa.“ Zakladatel Strany soukromníků Rudolf Baránek z Moravského Slovácka se netajil bodře nikdy tím, že Zeman musí dostat politicky přes držku a byl rád, že po něm jiní - než on - házeli na Albertově vajíčka. Miroslav Kalousek si zakoupil obraz se Zemanem a s kosočvercem , nazvaný „K...a z Lán. Neurolog Martin Stránský označil prezidenta České republiky za ožralu, lháře a hulváta. Část národa podle něho nestojí za nic, chce jenom pít a kouřit v hospodě! Na stranu žlučovitých kritiků prezidenta Miloše Zemana se zařadili bývalí i skoro i současní diplomaté – bývalý český velvyslanec v USA a v Rusku Petr Kolář, Libor Rouček, Štefan Füle, Jan Bubeník a Šimon Pánek – zhruba podle zásady koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Zatímco se v Česku i za humny stavějí Lavičky Václava Havla a jeho fotografický portrét byl zavěšen na několik měsíců na omítku starobylé pražské budovy Národního muzea, na vznešený Pražský hrad zavěšují „kominíci“ rudé „Zemanovy“ trenýrky.

Pokus o definici pojmu „Pražská kavárna“ se teprve utváří. Už dneska však rozumně uvažující člověk dobře ví, že nejde o žádný český vynález.

Přes všechny nepřestávající sociologické výzkumy a sondy se domnívám, že ve velkém sále zatím určují pořádek kavárenští povaleči. Připravují i repertoár na parketu, denně vaří podle šéfkuchaře jídelní lístek, mají až dosud plně v rukách veřejné sdělovací prostředky, financované daňovými poplatníky nebo již držené v soukromých rukách. Nebo si ještě někdo myslí, že se hluboce mýlím, že bych měl už konečně přestat? A měl bych odejít jako starý slon do buše a přestat se na svět kolem sebe dívat? A ještě se ho dotýkat? Toho bohdá nebude, aby Haha Bimbi z boje utíkala. Poseroutků bylo vždycky i v zemi pod Řípem nadbytek. Nic nového pod slunce. Myslím, že teprve uvidíme, ale mám pořád dětinskou obavu, ne-li dokonce strach, abych do něčeho ošklivého nešlápl.

Psáno pro Nové slovo a pro Novou republiku a LUK.

55 komentářů :

 1. https://www.youtube.com/watch?v=DTd38Qe-uzo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem vysokoškolák,bývalý pedagog.Dnešní učitelé znesvětili Husa,komenského,Havlíčka Borovského,Palackého a další.Proč? pro neznalost,pro jidášský groš,zapoměli na své předky? Jaká hanba,zaprodancům. A co je to ta pražská kavárna? Žumpa,oprudělý zadní chvost mnohomluvných cizáků a pro cizáky hrabivce,hraboše a ůskočné lháře,co tu nemají co pohledávat,jsou jako Mor a Zika v jednom.

   Smazat
  2. Někde jsem četl,že se u nás chystají další politické procesy,tentokrát se členy strany Národní demokracie.Kdo a koho žaluje?Prý za urážku židů.No ovšem.Jen připomenu toto.Vždy,když šlo do tuhého,nejvyšší moc byla u židovského národa předávána soudcům.A docela mne ani nepřekvapila zpráva,že mezi právníky už je dnes 40procent židů(?)A taky stálé nahánění a lákání do půjček a ůvěrových dluhů a pastí,s podezřelými pravomocemi EXEKUTORU,to nepovažuju za náhodu,to už tady jednou bylo...obohacování,šejdířství,špinavá práce s penězi na ůkor druhých.Kdo,proč,koho a kdo chce zase soudit??!!

   Smazat
  3. Obyčejná lichva už není ten nej-koshér vejvar - teď u pejzatejch frčí exekutorský hyenismus.

   Smazat
  4. Z výuky se vytrácí láska k vlasti (nikoli slepá, ale podložená jí motivovanými znalostmi). Mravnost je patrně pro zbohatlické synky a dcerky přítěží k obsazení stolců po jinak nepříliš milovaných rodičích (láska k penězům je stejně slepá jako ta k drogám). Úspěch měřený penězi je jako láska měřená v kilogramech. To má být vzdělání? Proto mne nikde nechtějí zaměstnat.

   Smazat
 2. PROTESTUJI ! Nekulturni, nevzdelani hovnometnici mi zavreli HUBU ! Ano, jsem umlcen ! Svetlonos a verozvest pravdy, honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, kdo vám zavřel vaše ústa? Na co si stěžujete? O jaké sráče se jedná? Pavel P.

   Smazat
  2. Světlonoš je synonymun Ďábla!

   Smazat
  3. O:25
   Milý Nicku!
   No konečně!Kde jsi byl????
   Už jsem se bála,zda se nestalo něco vážnějšího!
   Jsem ráda,žes opět mezi námi!
   Zdravice letí!
   j.

   Smazat
  4. Lucifer byl pouze padlý anděl, těch tu máme dnes za groš veletucet. Ďábel je ten s měšcem u kormidla.

   Smazat
 3. Cesi ! Pospickach, tichounce a po pulnoci se vam septem musim pochlubit, ze moje plamene projevy k lidem vahavym na Floride mely vliv na VITEZTVI Donalda Trumpa..

  Coz zarucuje prusvih pro prazskou kavarnu, nebot budu ZALOVAT vsechno intrikansky protidemokraticke, co se zde doctu.
  At zije president Zeman !

  P.S. Pani Prazska vlastovko ! Neutekl jsem ! ONI me zase zablokovali a YYHODILI jako obvikle.
  Coz se stane jeste mnohokrat.

  Je v dohlednu doba, kdy hodne lidi prijde o sve pozice.
  Proto panikari.
  Budou zmeny.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V to doufám, snad to zvládnete. Držím palce a blahopřeji k nečekanému úspěchu Trumpa na Floridě.

   Smazat
  2. Pane Honolulu, tady na webu Nová republika nejde někoho zablokovat. Tady se mažou jen provokatéři a velcí grobiáni.

   Smazat
  3. Také se zde mažou příspěvky s kterými nesouhlasí pan Dvořák.

   Smazat
  4. Kušuj, pražskej tepláku 9:28 a jdi se radši zaregistrovat na iděs.

   Smazat
  5. 9:52 já to mohu dokázat a nenechám se od Vás zastrašovat.

   Smazat
  6. Nicku,neboj !
   Tady se Ti to nestane..
   To by mně chlapci zklamali!
   Hlavně,že jsi ZDRÁV!!!!!
   takè upřímně gratuluji k vítězství našeho kandidáta!!
   Teď už musíme opravdu držet palce,jde do tuhého!
   Pozdravy přes oceán od
   jituš

   Smazat
  7. To je dobře, že vyhrál Trump a snad vyhraje i to hlavní kolo na podzim.

   Smazat
  8. Honolulu,jsi náš objektiv na druhém konci světa.Co říkáš tomu..Obama se plete do referenda v Anglii a dále volá Putinovi,aby propustil fašistku Savčenkovou.Nejde o tu zmiji,ale o tu drzost ještě veřejně přiznat podporu fašismu.On náš Zaoral udělal také ostudu,ale na něj stačila krásná paní Zacharovová.A držíme palce Trumpovi��.Franta.

   Smazat
 4. Dluhy našé republiky a celé Evropy, jsou dílem organizované skupiny zločinců,a proto jsou neplatné. Zavřít šmejdy co účelově tvrdili, že "ZDROJE JSOU"!

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Povolny, stat OHIO, (zv. kastanovy stat), kde to Donald Trump NEvyhral, byl pred nastupem Johna Kasiche (Governor) ve velmi spatnem stavu.
  On, Kasich ma velkou zasluhu na pozvednuti tohoto duleziteho statu a lide v Ohiu chteji Kasiche drzet doma.
  Takze bude sedet v Columbusu a ne ve Washigtone - pro dobro statu. (Tak si to predstavuji lide v Ohiu.)

  Aby vyhral Donald Trump nominaci na presidenta, tak potrebuje 1237 delegatu. Ma jich vsak zatim 694 (Gruz ma 407, a Kasich 145).

  Nominaci za demokratickou stranu dostane pravdepodobne Hillary Clinton, ktera ma obrovskou podporu medii, Neoliberalu a jinych nezadoucich !

  Takovy boj zde jeste nebyl. Lide jsou emocionalni a zacinaji se verejne fackovat. (Chicago).

  Donald Trump si vubec nebere servitky a rika strasne veci, ktere jsou politicky velmi NEkorektni. Officialni media ho nazyvaji Hitlerem, rasistou, xenofobem atd. (Obvykle nalepky) - a na davy Americanu to pusobi, jinak nez je ocekavano. POZITIVNE !

  Donald Trump je proti ILLEGALNI, nekongtrolovane immigraci... Odsuzuje zahranicni politiku Ameriky a rekl, ze je nejhorsi v dejinach zeme.
  Pozaduje lepsi vztahy s Ruskem a presidentem Putinem.
  Chce zakazat pristup Islamu do zeme.
  V hranicnich statech na jihu Unie, lide zakladaji hranicni
  straz.
  Duvod je ten, ze illegalnich immigrantu z centralni a jizni Ameriky je pouze 20 %. To ostatni jsou exoticke narody, ktere Amerika nezna... Napr. ted chytli v Texasu skupinu illegalu, kteri mluvi pouze URDU.. (Coz je asi Pakistan ? Nevim.) Policajti se s nimi vubec nedokazi domluvit.
  honolulu - ktery povazuje Donalda Trumpa za nadeji Ameriky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud Trumpa nezabijí tak se prezidentem stane i přes obrovskou mediální podporu Hitlery . Podobné to bylo i v Česku se Zemanem .

   Smazat
  2. Kašpařina zvaná volby v USA absolutně nic nerozhoduje. Obama řekl, že Trump prezidentem nebude a tak se i stane. A kdyby to voliči nechtěli, ono už se to nějak "dopočítá", vždyť by to nebylo poprvé.

   Smazat
  3. to 9:02
   Souhlas, v dnešní době opravdu volby a voliči nic neznamenají. Vše lze zmanipulovat, změnit, zfalšovat, kdo má peníze má tuto moc ve svých rukou. V současné době neexistuje způsob jak tomu zamezit. Cena jako při aukci rozhoduje o tom kdo vyhraje a kdo prohraje.

   Smazat
  4. Co to jsou ty demokratické volby? Kdy tlupy politiků sehrávají na veřejnost velkolepé DIVADLO,navzájem se špiní,bojují mezi sebou a hlavně Slibují-slibují.A po volbách jen sliby-chyby-podraz stíhá podraz a další sliby-chyby.A toto divadlo financuje stát-i my všichni.A z těchto herců,podvodných kejklířů si pak zbytek národá demokraticky(fuj a hanba)vybírá jakoby své zástupce?? Podvod největšího formátu,jaký kdy existoval,podvod podle krvavého římského práva,podvod jaký nemá obdoby.

   Smazat
 6. Hilsner byl za vraždu odsouzen na základě rozsáhlého vyšetřování, závěr soudu nikdy nebyl fakticky zpochybněn, jen sionisti kvičejí dodnes o "antiseminimu". A položid/poloněmec Redlich-Mesiárik byl svými emerickými sionistickými pánečky odměněn posazením na Hrad. "Masarykovci byli v těch časech považováni za fanatickou sektu, a o "českém tatičku" Redlichovi, který se česky pořádně už nenaučil, se na univerzitě říkalo: "České krve by se v něm ani Hilsner nedořezal".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Redlich - Mäsaryk - tož tak ... po otčimovi ... jelikož českám mluvnice nemá ä - tak Masaryk

   Smazat
  2. Vaše útoky na zakladatele našeho demokratického státu jsou dost hloupé. To, že byl přesvědčením opravdový Čech se projevilo i v jeho velké chybě, že vnutil český stát i národnostním menšinám. Vůbec jej nenapadlo zorganizovat stát jako kantonální, mnohonárodní stát, ve kterém by nikdo neměl pocit, že je odstrkován. Nakonec se i jeho konstrukce 'československého národa' ukázala jako mylná. Ale přesto mu zásluhy upřít nelze. A co se týká Hilsnera - byl sice opakovaně odsouzen, ale soudy nepostupovaly nezaujatě. Žádné přímé důkazy proti němu nebyly nalezeny, a stou krví nevinných panen to byla také nehorázná pitomost! Antisemitismus byl a je hluboce zakořeněn v katolické ideologii.Bylo by dobré si uvědomit, že čeští židé se s ideou demokratického Československa vesměs silně ztotožnili a během 2. světové války jih značná část dobrovolně vstoupila do naší západní i východní armády a bojovali, zatímco v zázemí čeští dělníci makali na "vítězství Třetí říše". Petr K.

   Smazat
  3. Maj recht Mošé, Redlich byl zakladatel VAŠEHO státu - ta "první republika" to byla přece ta nejšťavnatější židovská pastvina v celé Evropě.

   Smazat
  4. Čeští dělníci makali na Hitlera, jiné národnosti makaly přímo na frontě http://www.ceskatelevize.cz/porady/10350835414-kolaborovali-s-nacisty/212382551210004/
   Židé, Holanďané, Dánové, Finové, prakticky celá Skandinávie...

   Smazat
 7. Eliška Coolidge Hašková, poradkyně 5 amerických prezidentů, která teď v Čechách vede kurzy etikety, hodnotí Trumpa velmi kladně a o Clintonové řekla, že není důvěryhodná.

  OdpovědětSmazat
 8. no agdyby nebyl žadny prasedident nebylo by co řešit a co by třeba měla visilat našenenaše čete či čro takto muže každej blb a idiot hlasat co by gdyby tam seděl jiny soudruch monarcha tře šlafrber

  OdpovědětSmazat
 9. Zhrzení dobrotrucové z pražské kavárny a Žít fašistické Brno teď na just Zemanovi obhajují pogromy na ženy a děti a podporují uprchlíváckou likvidaci českého národa. 5. kolona složená z nadačních sluníčkářů (vítačů), havloidních fašistů, církevní zlodějny a TOP09 Klerofašistů a nadstandardních našla zastoupení v protektorátní vládě a parlamentu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skončí dolar a skončí i oni .... ještě chvilku vydržte ... s dolarem skončí i americké neziskovky .....

   Smazat
 10. Dík pane Hrabica .... moudrost věků ...

  OdpovědětSmazat
 11. Honolulu

  Nepamatuji si že by jsi kdy řekl tady něco takového co by mohlo vytočit redakci....ty jsi jedním z nás s trolly nemáš nic společného, jsi decentní čech.......

  Tvé příspěvky jsou vždy místné....a oceňovány

  OdpovědětSmazat
 12. Ale vzdyt on je opravdu ozrale prase.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednak si debil a druhak, i kdyby tomu tak bylo, tak je to "naše ožralé prase" a tobě je do toho blbe hovno. Any cesky neumys.

   Smazat
 13. Honolulu: for you..

  Na vebu je jeden frajer jimstonefreelance ..... dělá vždy dobré analýzy.....jeden z nás.

  ????
  Vrtá mu hlavou proč ve FASHINGTONU vypnuli metro na celý den jen z důvodu že u jednoho vstupu byl elektrický skrat - či jenom pojistky .... (všechny vstupy zablokované a dráha vyplá ...)

  Obává se, že se může chystat podzemní výbuch atomovky .... pak by Obama asi zůstal sedět tam kde sedí .... něco jako nový 9-11

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto by samo sebou vedlo taky k tomu proč Putin stáhnul svoji armádu .... V případě že ruská rozvědka se dopídila že nacisté v USA chtějí bouchnout další atomovku tak jak to udělali v 9-11 ... a kdo ví na koho by to chtěli shodit.... Jim Stone odhaduje že by to mohlo být hozeno na Severní Koreu....

   To by znamenalo USA by vypustily nějaké hlavice na Severní Koreu a světe div se .... jedna by padla na Rusko omylem a druhá na Čínu ...třetí by zasáhla Severní Koreu aby to nebylo tak očividné....

   Smazat
  2. Nejhorší je když jde idiot do důchodu a najednou má spoustu času googlovat a objevovat imaginární, alternativní svět. Že, Vlastimile?
   Co na to říká tvé nejbližší okolí, rodina, přátelé, když jim začneš tlačit tyhle pičoviny?

   Smazat
  3. Nejhorší je blbec, který nečte a pak neví co se děje.
   Bohužel u nás se moc nepíše o divných výbuších v Číně loni na podzim a už tehdy se spekulovalo, co způsobilo ty "divné krátery"https://www.google.cz/search?q=v%C3%BDbuchy+ve+m%C4%9Bst%C4%9B+Tchien-%C5%A5in&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjX3pX-ucjLAhUp_HIKHeWZBUcQ_AUIBygB&biw=1252&bih=602
   https://www.google.cz/search?q=9.11+new+york&biw=1252&bih=602&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjBxpKqusjLAhWG93IKHcP_DMgQ_AUIBigB Všichni zachranáři a hasiči v New Yorku trpí rakovinou jako jejich kolegové v Černobylu http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/343479-tisice-zachranaru-z-11-zari-trpi-rakovinou.html.

   Smazat
 14. áááá, Hounolulu zpet !
  Takze vypnutej a ne ze s Vlastovkou... :-(
  Becherovku chlastam taky. Aj i moja mama.
  R- 5 + R-Alpine

  OdpovědětSmazat
 15. PS: zda se, ze me ma robofilterrr moc rad...

  R- 5

  OdpovědětSmazat
 16. to není pro 9:42
  RR

  OdpovědětSmazat
 17. To je úplně jedno kdo vyhraje volby v USA . Stejně si bude dělat americkou politiku . Putin si dělá protuskou , kecá mu do toho celý západ . Jediný Zeman si dělá politiku pravdy a svobodného projevu . Je to demokratický zvolený prezident . Proč to kavárna stále nechápe ? Musí si počkat na další volby . Nebodat nůž do zad , zrádci republiky . Marcel

  OdpovědětSmazat
 18. Autorovi: Pro hodnocení vašeho článku je naprosto zásadní vědět, zda Hilsner zavraždil Anežku Hruzovou nebo ne. Vy jste si pro zodpovězení této klíčové otázky vystačil se zopakováním slov lidí okolo Masaryka. Jste si vědom toho, kam jste sám sebe zařadil v případě, že byl povaleč (to nezpochybňuje nikdo) Hilsner odsouzen o právem ?

  Winston Smith

  OdpovědětSmazat
 19. Panove, opravdu jsem se nedokazal dostat na NR.
  Protoze kvuli osobnimu nazoru na to, co se deje jsem byl mnohokrat vyhozen (napr. z Aktualne CZ), tak jsem prisel k zaveru, ze jsem se zase nejak provinil.

  Musim vam vysvetlit neco, ohledne plotu na mexicke hranici, kvuli kteremu je Donald Trump stale osocovan z rasismu.
  Tam kde plot konci, zacina poust a illegalni immigranti zemepisu neznali se s flaskou vody v batohu pusti na pochod napric tou pousti. 450 lidi tam zahyne kazdy rok v prumeru.

  Horko, dehydrace, jedovati hadi, zeme bez vody s illegalnimi immigranty zachazi krutej, nez jakykoliv policajt.

  Kdyz nekdo ze skupiny, ktera se snazi dostat pres poust padne vyselenim, tak skupina ho opusti.

  Kdyz jsou to nejaci Somalci, tak to Ameriku nevzrusi, ale ted tam nasla policejni hlidka umirajici castilskou latinku (beloska, krasavice z jizni Ameriky), tak to ukazovali v TV. (Zachranili ji.)

  Aby se temto tragediim predeslo, tak Donald Trump pozaduje
  immigraci KONTROLOVANOU..Nekteri Immigranti jsou hodnotni a JINI bezcenni - chtejici zit pouze z davek.
  Tyto podpory a davky se musi platit z dani a pracujicich.

  Pracujici tride se podlamuji kolena pod tihou vsech poplatku, ktere jsou kladeny na jejich bedra.

  U vas take jednou NEUTAHNETE mnozici se Cikany.
  Proto jsou zde illegalni immigranti neoblibeni.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V pohodě:

   Kritiku na Trumpa ignoruj ... Trump by je poslal všechny do chládku - od Bushes seniora po Hillary ... jeden vedle druhého....a to by byl jenom začátek, po Trumpovi by přišel další a začal by čistit sionistické plémě ....tak z toho mají všichni vichr .... tak dělají vše proto aby jej očernili ....

   My to máme se Zemanem STEJNÉ ....

   Nejsem si jist kdo je na tom hůře zda USA nebo EU...

   Smazat
 20. To Vlastimil..
  Tam se porad neco deji v tom Washingtone DC (Distric Columbia). Oni jsou tam ted NERVOZNI ! Maji vsichni strach z Donalda Trumpa, ktery je obvinil z neschopnosti.
  Samozrejme, ze hodne byrokratu bude vymeneno za Trumpovi lidi. Proto ten JEKOT a narek..

  Washington je velmi pekne mesto, ale vetsina lidi (pracujicich) zije mimo District Columbia, za rekou. (Za Potomacem v Alexandrii a Fairfaxu atd.)
  Kousek od Washingtonu jsou zalesnene kopce (Appalachian mountains), kde maji autority SCHOVAVACKY, az na nas zautoci Islam.

  Pane Vlastimil, doporucuji Vam vylet do Washingtonu.
  (V tech blizkych horach maji "CHODNIK" - Appalachian Trail, 3000 mil dlouhy. Budete mit nadhernou prochazku.)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve DC, jsem nikdy nebyl, manžlka plánuje teď cestu do USA se švagrem, mají tam rodinu ale někde víc na hoře u Kanady u jezer .... já znám jenom Floridu a trochu New Jersey ...

   Abych se přiznal RÁD BYCH TAM VZAL DĚTI, mám ale obavy jet do USA ... možná až po změnách pokud budou úspěšné...
   Amerika potřebuje Trumpa .... jinak to bude totální katastrofa pro USA ... Hillary by dokončila dílo co Obama začal ..vlastně to začalo s vraždou JFK.....raději řečeno s FEDem v roce 1913 ... tihle gangstři vykradli celou vaši pokladnici ... i se zlatem a stříbrem ...

   Smazat
 21. Pani Evo Kasparkova, (20:24), mate na mizeni prispevku nejakou theorii ?
  Neni to zablokovanim IP adressy ?
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. (20:24) Posledni dobou mi zacalo mizet vsechno. Cekam na navrat genia na computry, ten mi to vysvetli.
  Myslim si, ze nekdo zavadi informacni valku - ktera je uz pro neho stejne PROHRANA.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 23. honolulu to Vlastimil..(15:15)
  Magic Kingdom, Epcot, Bush garden v Tampe a 5 dalsich thema parku, jsou tim nejvetsim darem co Vasim detem muzete dat. Stale je to nejvetsi atrakce na svete.

  NEjezdete tam vsak v lete. Uz ted je u nas 30 Celsius.
  Nevydrzite tam horkem.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 24. Pane Honolulu, Vaše osobité vidění světa a lidské povahy, byly už na AKTUALNE.CZ pro mne vítanou oázou v poušti všednosti ukecaných diskuzí. Dříve jsem moc nesouhlasil s Vaším postojem k původnímu obyvatelstvu Afriky, ale po současných skutečnostech, které se kolem migrace
  dějí, Vám dnes musím dát za pravdu. Bylo by jistě škoda pokud byste zmizel z těchto stránek, protože Vaše argumentace má lidskou duši.S pozdravem "vydržet", Vás zdraví V.H. JAŠIN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.