Reklama

.

.

čtvrtek 3. března 2016

Kremlin Watch podruhé aneb Reakce na článek Jana Korála a objekty jeho textuAleš Vaněk
3. 3. 2016  Outsidermedia

S pobavením jsem si přečetl tento článek Jana Korála. Pěkně nám v něm totiž shrnul oprávněné obavy i paranoidní fobie, jimiž trpí naše kolaborantská klika v čele se soudruhem Kalouskem a také jejich bolševické návrhy řešení.


Začneme od těch oprávněných obav. Mezi řádky je cítit, že mají strach z toho, že půjdou od válu, kolaborantsko-lobbisticko-fašistická uskupení budou postavena mimo zákon a největší zločinci budou souzeni a odsouzeni k doživotní práci v kamenolomu. Možná jim to však ani ještě docházet nemusí, ale už kolem sebe kopou zděšeni z toho, že spadnou z jejich osobních slonovinových věží na tvrdou zem reality. Druhou oprávněnou obavou je, že Rusko a Putin „pracují“ na rozpadu Západu a západních hodnot. Tedy jen z poloviny oprávněnou. Západ páchá sebevražednou misi sám, Rusové jim z pochopitelných a velice důležitých důvodů pomáhají.

Tím však výčet oprávněných obav končí. Ale ještě jednou se vraťme k jádru pudla. A to je: Co to znamená Západ, západní hodnoty, evropské hodnoty? Myslím, že už to tu bylo omíláno mnohokrát. Ale zastavím se u potenciálu toho, co mohou znamenat evropské hodnoty (ne to, co propagandisticky prezentuje Radko Hokovský, Jakub Janda a sebranka zrádců). V konečném důsledku by to mohlo být smíření mezi církvemi (a lidmi), jež prezentovali papež František a patriarcha Kirill, dva nejvýznamnější evropští duchovní. Jeden představitel nejmenší země světa, druhý největší země… Nezapomínejme, že i Rusko je významným nositelem evropských hodnot, kultury i náboženství.

Pořád si myslím, že obyvatele Evropy má co pojit dohromady. „Svorností malé obce vzkvétají a nesvorností velké obce hynou.“ Citát na radnici jednoho města vypovídá mnohé. Určitě bude lepší, když to bude na úrovni národních států, které budou moci být v přátelských svazcích se svými sousedy a dalšími zeměmi.

A co jsou to ty západní hodnoty? O těch se jednoznačně vyjádřila paní Madeleine Albrightová. Ruská ropa, plyn, nerostné bohatství, země. Obětované miliony životů Iráčanů, obyvatel Libye, Afghánců, Syřanů, Ukrajinců. Žádné jiné skutečné západní hodnoty nikdo nikde neviděl. Ledaže by se někdo inspiroval zde?

A co je to Západ? Nebo spíš – kdo se pasuje do role jeho samozvaného mluvčího? A co z toho „Západu“ potřebuje Rusko a zbytek světa rozložit? To souvisí s tím, co a kdo stojí za realizací vizí západních hodnot. Proč potřebuje Rusko a svět Západ rozložit? Krom toho, že jde o zachování existence samotného Ruska, jde i o vyhnutí se III. světové válce a pravděpodobné jaderné katastrofě či o vyhnutí se zotročující nadvládě korporací a vládě Velkého bratra s pokračujícím drancováním přírodních i lidských zdrojů, které by pravděpodobně po pádu Ruska nastaly.

Když víme, co je to „Západ“ a jeho západní hodnoty, musíme si položit zásadní otázku. Je světu prospěšné pracovat na rozpadu takových západních hodnot a „Západu“ stojícího za těmito „hodnotami“ podloženými ničím nekrytými dolary, ničivým zbrojním arsenálem beztrestně libovolně demonstrovaným a používaným a miliony mrtvými? Můj názor je, že ano.

Dříve či později i u nás dojde k přehodnocení role současného Ruska a prezidenta Ruské federace Vladimira Vladimiroviče Putina ve světovém dění.

Do té doby se bude snažit kolaborantská klika o potlačování ústavy, občanských svobod, pronásledování lidí za politické názory, zintenzivnění protiruské propagandy, nenávistné a dehonestující kampaně zaměřené na své odpůrce. Štvanice na lidi (viz kauzy Ransdorf, Baborová i Zeman) teprve mohou začít. Zvýší se tlak na potenciální politické partnery, pokusy o další rozeštvávání stran na různé proudy a frakce či stran proti sobě budou na denním pořádku. Možná prosadí i nějaký ten zákaz webů či omezení přístupu diskutérů. Někoho se pokusí vyštvat z práce. Možná, že někoho budou i soudit. Manželka a švagrová mého kamaráda a můj kamarád si prožili martyrium policejních výslechů za mnohem nevinnější komentář na facebooku vyjadřující nějakou formu politického protestu napsaný slušně a velice krátce, šlo jen o projevení známky souhlasu s politickým názorem týkajícím se komunální politiky.

S podobnou věcí jsem se div nesetkal později, když stejná skupina lidí mne nedávno napadla za to, že jsem konal svoji občanskou povinnost a zároveň naplňoval kompetenci člena komise životního prostředí ohledně života „vesničky mé střediskové“. A co za tím bylo doopravdy? Krom spouštěče v podobě toho, že si někdo kritickým způsobem dovolil uplatňovat svá práva a povinnosti za tím bylo to, že jsem si dovolil tu drzost na veřejnosti obhajovat Vladimira Putina. Nejlepší bonz je teplý bonz, dotčená významná pracovnice obce, na kterou jsem se obracel se slušnými prosbami, mě naprášila politickému vedení obce a především paní, která je zodpovědná za krajské působení a volební kampaně TOP 09 a Starostů a nezávislých, že jsem si něco takového dovolil.

Okamžitě došlo k pomluvám, že fanaticky obhajuju Putina…

Fanatismus, o ten tu skutečně kráčí. Ale ten fanatismus a fanatická nenávist vůči Rusku, Putinovi a proti svým názorovým odpůrcům čiší z veškerých kroků kolaborantské kliky. Jejich nejoblíbenějším trikem je z toho, čím se sami proviňují, obviňovat někoho jiného. Stejně tak ty jejich směšné starosti o blaho naší demokracie, stav naší státní kasy, stav peněženek a účtů občanů, živnostníků i obcí. Celá jejich ROZPOČTOVÁ ZODPOVĚDNOST NENÍ O NIČEM JINÉM NEŽ O TOM, ŽE ZLODĚJ KŘIČÍ, CHYŤTE ZLODĚJE! Co je demokratického na zakazování webů nebo na seznamech názorových odpůrců?

Jak lze dnes ohodnotit nabádání ke znepříjemňování života? Nabádání k trestnému činu stalkerství?! Pane Gabale, nepřestřelil jste?

.....

Lži či paranoidní bludy pokládat za fakta a normu a jakékoliv nesouhlasné a kritické připomínky onálepkovat jako „negace“, „hnus“, „xenofobii“ či „ruskou propagandu“, v tom jsou kabrňáci.

Zůstaňme raději u té proruské propagandy. Ideologové těch kolaborantů si marně lámou hlavu, jaké finanční zdroje stojí za šířením „ruské propagandy“. Vzývám národ, ať se jede podívat za výrazným autorem článků a komentářů, publikujících zde na outsidermedia Jak odpoví Rusové? Asymetricky… , který je z internetu pravděpodobně již cenzurou NATO stažen a kdysi dávno i např. v tzv. britských listech (Hlas prostého občana). Komentáře a články často i dopředu predikují další kroky ruského generálního štábu a dávají i návody, co můžeme dělat jako občané. Ten člověk již přes 12 let žije bez koupelny, záchod splachuje pomocí donášené vody. Pro vodu chodí v závějích sněhu 50 m ze dveří domu. O teplé vodě se mu může jenom zdát. Heroickým úsilím se mu podařilo opravit střechu, do které zatékalo. Ten dotyčný jinak žije díky mafiím bez možnosti plnohodnotného zaměstnání či částečnému invalidnímu důchodu, jež by mohl dostávat po přehodnocení posudku posudkového lékaře. Poslední jeho zaměstnanecký poměr na 0,4 placeného úvazku skončí v dubnu. Díky entusiasmu jeho, jeho blízkých a přátel přežívá, byť těžce nemocen, dál. Jak dlouho ještě. Je to člověk v minulosti společensky exponovaný s mocnými nepřáteli. A dělá těžko ocenitelnou práci pro Putina. Přes to všechno a možná právě proto. A zcela zadarmo a dobrovolně, bez nějaké iluze, že se mu něco kdy materiálně vrátí.

Lze se bez narušení konzistence názorů kriticky dívat směrem k okupaci Československa v roce 1968 a zároveň podporovat současné Rusko a jeho prezidenta.

Svět se změnil, smiřme se s tím. Přesto je naším úkolem zůstat lidmi.

Moc děkuji panu Janu Korálovi, který se tohoto úkolu velice pěkně zhostil. A inspiroval mne k navázání na jeho text.


Celý text najdete na Outsidermedia


Na jedné fotografii (v záhlaví článku) hned tři pachatelé:

Odleva
- Petr Mrzena - šéfredaktor Zpravodajství ČT,
- Zdeněk Šámal - ředitel Zpravodajství ČT
- Petr Dvořák (generální ředitel ČT)
- ještě tu chybí členové Rady ČT, aby seznam viníků byl skoro kompletní

32 komentářů :

 1. Díky za článek, svatá pravda pravdoucí!
  Největší prostor v médiích má hajzl,zloděj a lhář Kalousek, představitel zločinné a dnes neprosto bezvýznamné strany. Styďme se, kdo to za nás mluví, styďme se za naše "nezávislá média"!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezávislá média je spolek, který poomohl natočit dokument "Uloupené Kosovo". To je dnes v ČT trezorový film. Vy jste asi měl na mysli tzv. veřejnoprávní média nebo jak oni rádi říkají 'média veřejné služby'. Květa

   Vymazat
 2. Je to právě naopak, než si tito darebáci představují. V dnešní době není těžké(zatím) sehnat na internetu dostatek informací. A lidé to dělají. Všichni už víme, že nebezpečí pro nás hrozí ze západu a ne z Ruska. Už zase pro nás začíná být Rusko poslední nadějí. Už brzy bude rozhlas opět volat: Govoriť Praga,továrišči...., jako v roce 1945. A tohle protiruské štvaní jen prudce zvyšuje proruskou náladu lidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .. to ze sebe děláte takového pitomce nebo takový skutečně jste ? Na internetu se sice dá najít všechno možné,. ale hlavně snůšky nesmyslů a polopravd a lží - je to krásný prostředek k oblbnutí mas, a Vy jste toho tady příkladem ! Jenom si zkontrolujte statistiku posledních 5 - ti dní na NR: buď články převzaté ze Sputniku nebo bláboly z PL, hlavní znamení = proruská propaganda a paralelně protiamerická. Kdo si potom ještě myslí, že se jedná o objektivní informace, tak je blázen.

   Vymazat
  2. ok , je zde ruská propaganda, v telce, na Idnes a novinkách zase prozápadní. Soudný člověk si udělá z toho názor sám. Ti co nechcou slyšet druhý názor stejně konkurenci nečtou.

   Nicméně taková perlička. Nedávno jsem se zaregistroval na www.armadninoviny.cz a v diskusích jsem měl pár technických dotazů. Během týdne mě zablokovali, protože jsem chtěl důkazy, že na ukrajině operuje oficiální ruská armáda. Tímdo děkuji panu Grohmanovi, kterej to tam má na povel, že mi otevřel oči. Jepší jednou zažít, než o cenzuře 10 x slyšet.

   Tož obhájci západních hodnot. POLIBTE MI PRDEL!!!

   Vymazat
  3. 11:01 - ale proč potřebujete nějaké důkazy o aktivitách ruských vojáků na Ukrajině, vždyť sám Putin to řekl a potvrdil ve svém vystoupení !

   Vymazat
  4. Souhlas, Putin se účastí ruské armády v bojích na východě Ukrajiny nijak netají.

   Vymazat
  5. Pro 10:16
   Ty havloidní ignorante bez argumentů,zalez na palmu k Onanovi a neotravuj tady nebo ti nechám zarazit ty tvoje věčný útěky z Bohnic!!!!

   Vymazat
  6. 10:16 - ta proruská propaganda šířící se od rána do noci v televizi a v rádiu to je opravdu hnus! V telce samý ruský film o tom, jak hrdinní Rusové zachraňují svět od zla, kdo se na to má furt dívat?! A samé stupidní ruské seriály...
   A co tohle: http://www.novarepublika.cz/2016/03/mark-curtis-kosovo-anti-humanitarni.html - je to propaganda? Ptám se Vás, protože vy jste očividně znalec toho, co je propaganda a co ne.

   Vymazat
  7. To 10:16 - váš výlev není podložen ověřenými informacemi. Napadáte nás a přitom lžete! Kdybyste byl při smyslech a trochu spravedlivý, tak byste nepsal, že jsou tu články jen ze Sputniku či bláboly z Parlamentních listů. Z Parlamentních listů tu například za posledních 6 neděl nevyšlo nic! Ze Sputniku jen několik článků, které většinou vyjadřují oficiální stanovisko vedení Ruské federace. To, že tu čtete mnoho článků protiamerických je pravda. Amerika je v současnosti nejnebezpečnější impérium pro světový mír, sponzor fašistů (Ukrajina, Pobaltí atd. Islámský stát). Redakce NR slíbila, že bude uvádět informace a názory, které český mainstream neuveřejňuje (cenzura) nebo překrucuje. A to plníme. Když se vám to nelíbí a nemůžete to kvůli své duševní omezenosti vydýchat, tak si běžte číst jinam. Třeba do knihovny Václava Havla (a pozdravujte tam dobrodince Bakalu).

   Vymazat
  8. Já tu knihovnu doplním,Bakala,žantovský,Pehe a další židé.Pane Dvořáku vy a I.David jste přeci také židovského původu tak co se tak rozčilujete.Nevidím mezi vámi a těmi zmetky z knihovny zas tak velký rozdíl.Touhu po moci a ovládání gojímů máte v krvi a je ůplně fuk jestli píšete články proti Rusku nebo USA.Šalom

   Vymazat
 3. na novinkách blábolí mitrofanof o českých dějinách blbne mladým mozky my starší říkáme že v 68 jsme měli kliku když nás přišli chránit vojska VS jinak to tady dopadlo jak na ukrajině a součaný bordel by byl už od 68 prostitut mitrofanov je prodejná kurva kterých je v česku hafo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .. aha, tak ochránit ? A koho prosím chránily vojáci VS ?? Vy jste spadl ze židle asi ..

   Vymazat
  2. ...aha,oddálil se o dvacet let ten židovskej puč,ta slavná "Velká listopadová homosexuální revoluce",která těď bude završena tou musulmanskou genocidou.
   Díky té invazi jsem účasti na tom,co nás čeká byl ušetřen,ale vám blbečkům,co víte úplný hovno a tváříte se chytře,vám to všechno přeju.....

   Vymazat
  3. 11:44 Prosím, můžete mi vysvětlit pojem "homosexuální revoluce"? Víte, já jsem hetero, tak tomu tolik nerozumím. Děkuji

   Vymazat
  4. Ty jsi nedovtipnej a ještě se stím chlubíš?!

   Vymazat
  5. Ty nejsi hetero ty jsi blbo-hetro a pokud tomu co napsal kolega nahoře jsi nerozuměl, tak jsi plný dement. A nemusíš vůbec děkovat, nějakému anonymnímu hňupovi nemusí nikdo nic vysvětlovat, stejně to nepochopí a mimochodem stačí dvě jména chrchla a jeho otylý rozkuřovač povondra.

   Vymazat
  6. 11:56-najděte si chlapa a ten Vám to vysvětlí,když už jste na to ještě nepřišel sám....

   Vymazat
  7. Aha, takže plácnutí, které nemá žádný rozumný vysvětlení. Tak to jo.

   Vymazat
  8. Pěkně poprosil a slušně poděkoval. A vy mu za to ještě vynadáte? Já bych mu teda odpověděl, kdybych věděl, co to ta homosexuální revoluce je. Na rozdíl od něj mě tyhle výkřiky do tmy nechávají v klidu. Akorát z toho oslavování okupace v 68. roce je mi trochu smutno.
   No nic, všude je něco.

   Vymazat
  9. Pán asi termínem "homosexuální revoluce" myslel uchopení moci takovými jako Havel, Vondra, Tříska, Klaus, a dalšími teplajzníky. Nemám pravdu? Pavel P.

   Vymazat
  10. 11:23 Zkuste si pravdivě odpovědět na tyto otázky:
   - Pokud by tehdy došlo k válce, za koho by Rusové bojovali?
   - Jak se sovětská "okupace" projevovala v běžném životě? Kolik továren, bank, obchodů atd. si "okupanti" přivlastnili?
   - Pokud sovětské základny na našem území byly okupací, čím je 737 základen USA ve 130 zemích světa? (viz http://blisty.cz/art/34682.html)

   Vymazat
  11. - Pokud by tehdy došlo k válce, za koho by Rusové bojovali?
   O čem to mluvíte? Ono se snad v osmašedesátém schylovalo k válce? Koho proti komu???

   Vymazat
  12. 21:04 K válce se schylovalo permanentně po celou dobu "Studené války" (1947-1991). Podrobnosti najdete třeba zde:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Studen%C3%A1_v%C3%A1lka

   Vymazat
 4. 10:16 nic objektivního neexistuje to by jsme museli mít všichni stejný mozek a to zatím nemáme ale jestli padne Rusko tak budeme všichni očipovaný, pracovat budeme za bochník chleba protože nám zruší hotovost a chcípat budeme ve třiceti protože díky nové obchodní smlouvě nás USA zaplaví potravinami a lékama nepodléhající našim normám.

  OdpovědětVymazat
 5. Nevím, proč pořád reagujete na to negramotné prase 11:23
  Stejně bude pořád dokola plácat z předtištěných shapiro análů.
  Pokud si stačil nakrást, bude mít strach z odhalení a je logické, že jedině šleha po rypáku pozinkovanou coulovou trubkou mu rozsvítí tu část mozku, kterou mu havloidní hnojačka zatemnila.
  Blíží se jejich konec v řádu týdnů a to je děsí. Howg.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 11:37
   Spíš nás provokuje,abychom se postavili na obranu státu a on a jemu podobný,pěkně v teploučku vyčkali jak to dopadne.Je to proti přírodním zákonům,přijímat do Evropy tyto utečence.Stačí se podívat na mravenci,také nežije společně více druhů.

   Vymazat
 6. .....plně souhlasím s touto diskusí,zvláště je -li v ní zmíněno božsky osvícené individuum jmenem Kalousek.Včera jsem se tak trochu, ze zvědavým odporem chvílku střídavě díval na čt 24 a poté na čt 1,ale člověk nemůže být neustále štastný jak je ten náš nový demosvět dokonalý,musí se tak trochu zdravě nasrat ,aby mu pak chutnala večeře..a potajmu doufal že ten sráč Kaalousek snad dnes nebude nic komentovat....chyba v MATRIXU...jen jsem takto domyslel, to individuum se náhle zjevilo a chytře okomentovalo jakousi událost se soudruhem Babišem..nu čt splnila i mé další přání ,aby tento blbožrout ještě alespoň jednou zazářil..a hle i mé druhé přání bylo vyslyšeno a nejvyšší se zjevil na čt 1 a pronesl uslintanou kritiku čehosi..netrvalo dlouho a pan pseudodemopředseda nejmohutnější strany pronesl i třetí poučení...čímž splnil denní limit na čtšpíně a já mohl jít ohřívat večerní gulášek....jaké štěstí obyčejného českého občana, že má takovéto bojovníky na vedoucích místech....vždyť by mě ani nechutnalo ...a nedej bože.....zřejmě bych si ani neužil večer....a musel bych se zežrat jako prase...abych abych zapoměl v jakých sračkách to v poslední době žijem.... Lada...

  OdpovědětVymazat
 7. Rusko nemusí dělat žádnou propagandu. Propagandu musí dělat ten, kdo permanentně lže, překrucuje a manipuluje. A to právě Rusko nedělá. Na jeho straně je pravda a i kdyby se všichni řvouni ukřičeli, pravdu nezabiješ žádnou zbraní, tím méně propagandou. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Že pravda vadí je patrné i ze stupňující se cenzury na internetu.
   A stačí se podívat na mapu s vyznačenými voj. základnami a projet historii válek za posledních 200let.

   Vymazat
 8. Teplárenští teplonauti dostanou koule na nohy a půjdou jako vláček lámat kámen. To bude paráda.

  OdpovědětVymazat
 9. Milý Anonyme, zablokovali jsme Vás protože jste se choval jako primitiv a troll. Na AN vyžadujeme po diskutujících určitou úroveň inteligence, nadhledu a respektu, který obvykle už dosahuje mládež kolem 15 let věku. Bohužel to nebyl váš příklad, nechce spekulovat, zda je to vaším nízkým věkem, nebo zaostalostí. Ten Vás neandrtálský výkřik "polibte mi prdel" ukazuje, že jsme udělali dobře.

  OdpovědětVymazat