Reklama

.

.

pátek 11. března 2016

Laudát má pravdu, působí zde ruští agenti!


Zdeněk Hrabica
11. 3. 2016
Jako žák školou povinný jsem se povinně zúčastnil za Protektorátu Böhmen und Mähren s milou paní učitelkou Neužilovou výstavy, pořadanou Ligou proti bolševismu, Národním souručenstvím a Kuratoriem pro výchovu mládeže. Byla instalována v jihlavském městském muzeu pod patronátem bývalého legionáře na Rusi, plk. Gšt., později protektorátního ministra osvěty Emanuela Moravce a vedoucího Kuratoria MUDr. Františka Teunera. Už mezi námi nebyli židovští spolužáci, ani naši otcové. Jedni přicházeli do jednoho postupně o život, druzí na německé katy teprve čekali. A smyslem osvětové akce nám bylo vtisknout do hlavy, že za všechno zlo na světě může židobolševismus, jenž se musí vykořenit. Nikdy nezapomenu, že nám špatně česky mluvící německá průvodkyně vysvětlovala hrůzy i tím, že nám vyprávěla, jak bolševici jedí malé děti.

Přečetl jsem si nyní po létech výroky předsedy poslaneckého klubu TOP 09 v českém parlamentu Ing. Františka Laudáta, krajana z naší krásné Českomoravské vysočiny, vystudovaného na Slovensku v Žilině v dopravní profesi, někdejšího sympatického ředitele pražského Obecního domu. Dozvídám se, že kam Rus jednou šlápl, tam už chce být navěky. Dozvěděl jsem se, že jsou u nás aktivovány tisíce ruských agentů a další tisíce jsou agenti spící, před kterými je třeba mít se na pozoru. Nepřítel naslouchá a české sdělovací prostředky jsou prorusky manipulovány.

Někdy mám pocit, že na každém šprochu je pravdy trochu; zejména když ve vyhrocené protiruské (nikoliv proruské ) propagandě hrají v Česku první housle mnozí Rusové, kteří se u nás i ve sdělovacích prostředcích trvale zabydleli před rokem 1989. Někteří tu byli vysazeni se specifickým posláním, vždyť jsme si byli tak hodně moc blízcí. Byli aktivováni, mnozí mohou být nebo již byli probuzeni. Ale důvěřuj, a prověřuj, platilo. Není třeba je vyjmenovávat. Nebo se k nim nyní připojili i tací, že když dávno v Moskvě nebo v Irkutsku rozum brali, dýchali s Kremlem o závod.

V tomto ohledu musím svého krajana, poslance TOP 09 podpořit. Takových agentů je u nás jistě dostatek a dosahují podle požadavků svých zaměstnavatelů, ať jsou odkudkoliv, gigantických , úžasných výsledků. Podporují protiruské sankce, pohřbívají a vytahují z hrobu J.V. Stalina, do omrzení straší a straší, gumují mozky všude a každému, k němuž dosáhnou. Oslavují kyjevský Majdan, revoltují proti údajné ruské invazi na Ukrajině, lkají nad Krymem. Vítají americké osvoboditele v podobě Dragounských vojenských kolon, ostouzejí motocyklové kolony z Říše zla. Horují za ničení symbolů doby, kterou pomáhali spoluvytvářet.

Československo si oblíbili jako svou druhou Ameriku. Milovali křišťálové lustry, koberce, porcelán. A ztratit ji, to přece za žádnou cenu nelze.

Nechávají se dekorovat, novináři jsou oceňováni - jednou Cenou Karla Havlíčka Borovského, podruhé Cenou Ferdinanda Peroutky, potřetí Cenou Křepelek.

Nemohu, než s českým poslancem Františkem Laudátem plně souhlasit, že jsou u nás aktivovány tisíce ruských agentů a tisíce dalších je zde spících. Je potřeba se hluboce zabývat tím, k čemu jsou využíváni a jakými úkoly jsou u nás, v mé domovině, pověřováni. Neřku-li využíváni!

Psáno pro Nové slovo a pro Novou republiku

57 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. smazano omylem puvodni zprava jest: copak nam chtel basnik rici

   Vymazat
 3. Jiriku, nechápeš ironii? Článek je dobrý!! a vtipný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. aha, tak promin jsem pomalejsi a jsem dukazem, ze zadne tituly a "tzv" vysoke vzdelani nedela cloveka vzdelanym, chytrym a chapavym!

   Vymazat
  2. Budme shovívaví,je pátek a tak už toho všeho má Jiřík asi dost a potřebuje si odfrknout....

   Vymazat
  3. 10:23 jo mas pravdu sedi se mi blbe ve snemovne
   a jsem unaven, jak rikas, mame toho moc na programu!

   Vymazat
  4. jiriku neboj taky jsem se z vtipnosti clanku potrhan smichy!!!(asi proto ze som slovacisko)!
   jozo

   Vymazat
  5. Už chápu Laudáta, že jezdí autem po kolejích. Vždyť on má dopravní průmyslovku v Žilině. A já myslel, že je to blbec :-)

   Vymazat
  6. 10:10 članek dobrý a vtipný.Jo,zrovna včera jsem brouzdal po serverech a např.Novaja gazeta
   č.24 že dne 9.3.2016 má článek Přítel všech nepřátel.A jak píše p.Hranice,upozorňují opět na působení podpůrných skupin Kremlu v celé Evropě.Kdo hlavně poukazuje na "ukrajinský fašismus",americkou hegemonii,obdivuje chování Kremlu a vyzývá ke zrušení sankcí,kdo hlásá Ein Lande,eine"Russiche Welt",ein Putin.A také to,kdo zneuctívá ruské město hrdina!!Proto nepřekvapí v diskuzy,že mezi jmenovanými,krom Zlatého Úsvitu,Jobbiku atd.je i jméno prezidenta ČR Zemana.Ano,je to ironie!!

   Vymazat
 4. asi nastal čas, aby mezi námi ti spolužáci, jako je Sobotka a celá ta grupa z Lihového domu!
  měli bychom je poslat do jejich pravlasti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti nejsou ani stínem těch, o kterých se tu píše. Tihle jsou hezky schováni na "podřadnějších" místech a skoro o nich nevíme. Ovšem oni jsou hybateli těch našich loutek. A proto pochopitelně pro svou "odbornost" zíkanou tak jak se tu píše, maj daleko vyšší platy a !odměny" z cizích "nadačních fondů" než ty jejich loutky ve sněmovně a vládě.....

   Vymazat
 5. Takovým správným,hrůzubudícím "ruským agentem OO7,s povolením zabíjet",zrazujícího chronicky a notoricky svou bývalou domovinu,ať je v ní jakýkoli režim,je Jefim Fištejn....Jak řekl kdysi Karel Čapek:"kdo zradil jednou,je hotov zradit pokaždé..."a tak se u něj i děje,on už bez toho nemůže být....
  Ale když se na to podíváme z druhé strany a jdeme skutečně "ke kořenu věci",tak naopak se zlořečený Jefim přestává jevit jako notorický kazisvět a zrádce ruského národa,ale příklad přímo cnostné věrnosti skupině,pro kterou celý svůj mrzký život "dělá" a rozlévá kolem sebe neustále jed lží a nenávisti a to je světové jewrejstvo/sionisté....ano,tihle ruští agenti jsou opravdu pohromou a s tím "sympaťákem" Laudátátem nelze než souhlasit....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A dále Mitrofanov...

   Vymazat
  2. Zrovna ti dva dělají Rusku velkou službu. Když si normální člověk poslechne ty dva blby, jak blbě proamericky, nepodloženě lžou, hned každému dojde, co je vlastně ta propaganda. Vlastně každému ne, jako třeba te učitelce od Jílkové s vymiškovaným mozkem.

   Vymazat
  3. Mitrofanov musí být dvojitý agent, který svými stupidními proamerickými bláboly vehementně podporuje Moskvu. :-) :-) :-)

   Vymazat
  4. Stetina agent Plavec dalsi

   Vymazat
 6. Pane Hrabica neuvedl jste Vaš vysokoškolské vzdělání a doktorát.Ano dle projevu a Vaše spolkování z Laudátem říká vše nitro a poklesek myšlení.Nemůžete za bezmozkovitost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:42 Zase někdo nepochopil ironii......

   Vymazat
  2. dyt rikam, ze tituly ani vyssi vzdelani nedela cloveka vzdelaneho

   Vymazat
  3. Pane anonyme 10:42, přečetl jste si pozorně článek od pana Hrabici? Již mezi řádky by jste pochopil, že tento článek je napsán ironicky a vesměs popisuje jak nám lidi typu Laudáta masírují naše mozečky svojí protiruskou propagandou. Úkolem Laudáta a spol. je strašit, strašit, strašit a toto v článku ironicky popisuje pan Hrabica. Vtipný a dobrý článek. S pozdravem Jered.

   Vymazat
  4. ano je to tak,tady 10:42 můj článek mezi řádky -vzdělání-

   Vymazat
 7. Je to naše dobrá vlastnost,zastat se slabšího a utlačovaného.Opravdu,dělají Rusům výbornou reklamu a za peníze Sorose.

  OdpovědětVymazat
 8. 10:58 no, jsme holt hnupi, nerozumime "dobre a vtipne"
  ironii!!! hhh

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělý článek, jehož hlubokou pravdu nemohou mnozí mladší čtenáři pochopit.
  Jednoduše vyjádřeno:

  Před rokem 89 lezli mnozí dnešní aktivisté a rusobijci do zadku Rusákům a v součastnosti jsou aktivní o to více,
  lezením do zadku zločinné zahraniční politice USA.

  Za pár let, s vydatnou podporou pedagogického sboru, budou i žáci vědět, že ČSR osvobodili Američané... atd.

  Tak jednoduché je to, milánkové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=M4JTp8tBOXo

   Vymazat
  2. jo zvyk je železná košile.

   Vymazat
 10. Čemu se divíme, když sami nevíme, kam patříme. Část doleva, část doprava a zbytku je to jedno. Ale k věci:

  Každý stát hodný toho jména má nástroje na sběr a vyhodnocování informací z okolí. Jsou to jeho smyslové orgány, aby se na základě jejich vjemů dokázal "správně" rozhodovat. Nad tím se není třeba pozasatavovat, to je normální stav. Stav výrazně horší nastává, když ty oči a uši jiného státu mají za cíl získání domácích spolupracovníků s jejichž pomocí hodlá ovlivňovat chování a rozhodovací procesy hostitele. Že se tak děje ze strany všech sousedů a zemí, které mají u nás nějaké zájmy je nesporné. Někdy dokonce státy a jejich zpravodajské orgány spolupracují, protože osob na klíčových rozhodovacích postech je jen omezený počet. Rusové dnes asi nemají s kým spolupracovat, tak je logické, že by jich tu mělo být nepoměrně více, než očí a uší např. států NATO, které zde mají úplně stejné informační potřeby jako RF. Jen se domnívám, že zpravodajci RF nejsou tím nejvážnějším problémem.

  Za ten považuji OVLIVŇOVÁNÍ chodu státu z ambasády USA. Ambasador Schapito zřejmě pracuje nejen za plat, ale i z lásky k práci a pro pochvalu z WDC. Tolik zpravodajských aktivit a kontaktů napříč komunitami nemá asi nikdo jiný: LGBT s možností ovládání nejen mládeže prostřednictvím "katolických buzen", protikorupční aktivity a permanentní školení státních zástupců + orgánů UOOZ + neziskových organizací na půdě ambasády a při stážích v USA, kontakty s pražskou kavárnou a podpora protipresidentských vystoupení ambasádou USA, podpora a získávání kontaktů v islámské komunitě s nutným hrdinným potlačením svého původu, organizace návštěv našich vládních představitelů v USA, ....).

  Jeden aby se začal ptát, zda jsme USA gubernií, spojencem, nebo nepřítelem, kterého je nutno rozložit zevnitř. Nebo zda USA department nevytváří paralelní struktury pro strýčka Příhodu - co kdyby se to jednou mohlo hodit. Peněz si na takovéto aktivity vytiskly a vynarkotikovaly víc než dost a český člověk je znám tím, že heslo: "Jen blbý nebere, když se rozdává" pouze nahradilo socialistické: "Kdo nekrade, okrádá svou rodinu". Pojmy jako čest, poctivost, důvěryhodnost, serioznost, přísaha, splnění slibu atd. jsou pro mnohé občany v české kotlině naprosto bezobsažné. A pak se divme a stěžujme si na naši politickou representaci. Vždyť to jsou ti nejlepší z nás!!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 11. Milý Fero,

  to není ..."OVLIVŇOVÁNÍ chodu státu z ambasády USA.." jak píšeš.
  Tomu se říká VMĚŠOVÁNÍ SE do vnitřních záležitostí suverénního státu.
  No a protože ČR už není nějaký čas suverénní,tak bych to spíše nazval spojeneckou pomocí ze strany ambasády USA.

  Holt se to tak nějak obrátilo a od jisté doby se leze intenzivně do zadku všemu, co přináší demokracie z USA.

  Tuhle sobotu by měly všude v ČR viset černé prapory,
  proč asi ?!
  Místo toho budou ti největší kolaboranti pokrytecky jásat nad tím, že jsme členy zločinného spolku, kde je i Turecko náš spojenec.

  FUJ !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nemělo by rozhodně zapadnout,kdo byl při té ohavnosti vstupu do klubu vrahů a zlodějů,předsedou vlády....to jeho dnešní nekritické velebení rozhodně není na místě...

   Vymazat
 12. Mezinárodní organizace pro legální metrologii (OIML) vyhlásila novou základní měřicí jednotku blbosti jeden mililaudát. Prototypem je rozměr blbosti poslance českého Knésetu za kolaborantskou starnu TFUj09 Laudáta.

  Jeden Laudát, to je příliš velká hodnota pro běžnou praxi, z toho důpodu byl jako základní vyhlášen jeden mililaudát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednotka blbosti 1 laudát, dobré, docela dobré. Osobně již několik let používám pro televizní pravdu jednotku 1 borek.

   Vymazat
  2. Je vidět,jak ten pokrok jde rychle kupředu.Ještě před nějakými pár lety byla měrná jednotka politické hlouposti "1 Ruml"....

   Vymazat
  3. 12:20 Nechci být šťoural, ale základní jednotka nikdy není zlomkem nebo násobkem. Například 1 Farad, jako jednotka kapacity, představuje tak obrovskou kapacitu, že se v praxi musí používat její podíly až od milióntiny níže. Tj. mikroF, pikoF, nanoF. Kondenzátory se pak označují v násobcích té nejnižší hodnoty (nF), ale základní jednotka je F.
   To nic nemění na tom, že 1L je opravdu ohromné množství blbosti, na běžných občanech použitelné jen tisícinách. Přesto existují případy (např.Kalousek a další soukmenovci), kde musíte použít dokonce násobky základní jednotky.


   Vymazat
  4. Dlouho jsem se tak nezasmál :)))))

   Vymazat
 13. To Anonymní 11. března 2016 11:32
  Zdravím.
  Nechci vyvolávat spor, ale musím ujasnit pojmy, aby k němu zbytečně nedocházelo.
  Ovlivňování je poměrně jasné: působení na jiný prvek jakýmkoli způsobem, aby bylo dosaženo žádoucího efektu - změna stavu, směřování ....
  Vměšování do vnitřních záležitostí cizího sttátu je definováno jako OTEVŘENÉ (transparentní) působení cizí moci na státní orgány s cílem změny jejich rozhodnutí - např. intervence ke změnám rozhodnutí soudní mnoci, státních orgánů a pod.
  Přesto, že to vypadá stejně, tak jde o podstatně rozídlé akty, především v transparentnosti jak použitých prostředků, tak i cílů, což u ovlivňování může být totožné, ale i úplně skryté. Ovlivňování je pojem významově obsažnější i co se týče subjektů a objektů působení.

  Děkuji, že jste mi věnoval pozornost.
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 14. Nějak nechápu nesouhlasné komentáře od NEtrollů. Pan Hrabica nejmenuje ale je tak těžké pochopit, že jde o naši 5. kolonu řízenou ze Západu už v době "úvazku" za komunistů? V té době "spící" nebo horlivě se angažující? Je to běžná praxe všech(i CIA). PS, ruská jména byla v té době i výhodou (Mitrofanov).

  OdpovědětVymazat
 15. Skvělá ironie, vlastně, ani ne tak ironie, jen apel na zamyšlení o tom, čí jsme a čí jsou. Nuž, někteří agenti, spící i bdící, konají za žold a jím podmíněnou přísahu, jiní za svou vlast, čest, mravnost a dědictví předků, čemuž i podmíněnou přísahou. Přísahat lze Bohu i Ďáblu, oba mají své agenty. Bůh nemá rád zlatá ani lidská telata, Ďábel je miluje a pěstuje ku obrazu svému (a cílům svým). U kohopak a k čemu asi přísahali ti, uvedení v článku?

  OdpovědětVymazat
 16. Jaká ironie, oni ti naši zdánlivě protiruští propagátoři skutečně tou jejich bezmeznou snahou, dokázali v mnohých nás probudit nejen sympatie k Rusku ale i stálý růst náklonnosti. V minulosti to bylo přesně naopak.

  OdpovědětVymazat
 17. Tyto páté kolony působí po celém světě.Jejich vel-
  kým problémem je,že ne všude plní své zadání v plné
  míře.Někde problém nemají,někde jen z části a někde
  se prostě vůbec nechytají.Vůbec největším problémem
  je fakt,že pracují stále stejnou formou.Asi bych to
  neměl psát,aby nebyli chytřejší.Ale dělat propagan-
  du stejným způsobem,jako nepřítel,příliš efektivní
  není a ani být nemůže.Proto se u nás stále nemohou
  uchytit v dostatečné míře.Tak ať je veme čert.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 18. Jančíkův poskok co utekl z občanské destrukční strany do Topolánkových odpadlíků....a se socanama a Paroubkem držel koalici na praze 5....

  OdpovědětVymazat
 19. Většinu bývalých a současných politiků by i podle současných pokřivených zákonů šlo obžalovat z vlastizrady, poškozování státu, poškozování obyvatel. Bohužel výkonná moc se veze s nimi a proto se to nikdy nestane.

  OdpovědětVymazat
 20. Pane Hrabico, výborný článek. Mám doma staré protektorátní noviny a stejně jako vás mě překvapilo, jak se dnešní propaganda a slovník stále více podobají tehdejším článkům. Jen se asi nedočkám označení "židobolševičtí plutokrati". To hojně používali pro označení tehdejších spojenců, ze kterých jsou dnes "partneři", jak říká Putin. Některé místní trolly dokonce podezřívám, že z těch kolaborantských novin doslova opisují, když se vyjadřují k Rusku. Nebo možná jen mají stejný způsob myšlení, jako měli tehdejší, po právu souzení a potrestaní zrádci národních zájmů.

  OdpovědětVymazat
 21. Že tady jsou ruští agenti je jasné. Ale stejně samozřejmé je, že tady jsou i američtí, izraelští, němečtí, francouzští, italští, polští a další. Zpravodajské služby všech států na světě mají své agenty všude, kde se jim to zrovna hodí, nebo kde mají své zájmy. Takže nevidím důvod se nad tím pozastavovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani nad poradci a vlivovými agenturami z USA se nepozastavovat? Na Radiu Plus již dávají zprávy dvojjazyčně, což bylo u nás naposled v protektorátu!

   Vymazat
 22. Fištejn....Mitrofanov....Romancov.......chazaři z CCCP!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Seznam už se počítá na sta, kteří prošli školením v USA.

   Vymazat
 23. Všichni jsme proruští agenti . Říkala to Langšádlová , Gabal a taky ten Janda co chrání ty evropské hodnoty s klackem v ruce . Takže to přece musí být pravda ...

  OdpovědětVymazat
 24. Pane Hrabica, vystihl jste situaci výborně, i výborně popsal.
  Jsme zhruba vrstevníci, tak jsem si povšiml i toho, že se Vás Alzheimer ještě vůbec netýká, gratuluji.
  Probudil jste dobrou diskuzi, takové mozkové procvičení pro mladší, kteří se toho komunizmu již nestihli dost nabažit.

  Váš článek by byl absolutní, kdyby pan Ferro svůj také výborný komentář vepsal půlmilimetrovým písmem přímo mezi jeho řádky.

  Upozornil jste, že není agent jako agent, že je víc než jedna jejich kategorie. Proto bych do budoucna navrhoval zavést kromě pojmu pátá kolona ještě pojem "šestá kolona".
  Soudil bych, že agenti typu Fištejn by měli patřit do té šesté.
  Pokud by to takto bylo přijato, tak bych rád dal čtenářům hádanku. Do které kolony by patřil tento západní novinář-agent?
  http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2016-03-11&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medium%3De-mail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfriday_edition_11.3.2016
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dědo, na Besta mi nesahejte, není "Nejlepší" ale je náš(fanda). Troll by jej označil jako Putinovu 5. kolonu, já jako hledajícího, z mladické nerozvážnosti, své kořeny. Teď musí vyvažovat sympatie k nám a k USA. Proto mu věřím.

   Vymazat
  2. Ouha, ouha, pane Povolný. Nepochopen, asi jsem to napsal nešikovně. Troufal jsem si na podobnou ironii jako pan Hrabica.

   Bez legrace, bez ironie - mně také na něho nikdo nesmí sahat. Velice si ho vážím. Děda.

   Vymazat
  3. Dědo, já to pochopil, asi jsem měl dát-nesahejte-do uvozovek,omlouvám se.

   Vymazat
 25. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Jednotka debility je jeden Laudát.

  OdpovědětVymazat
 26. Prosím zopakovat ceremoniál !

  R- Alpine .

  OdpovědětVymazat
 27. Už ani nemusím číst to co objevil "sympaťák" Landát, stačí to jméno a je jasné, že je to blbost, tak Fištejn, Mitrofanov, a ten třetí jakm by smet. On stále a ani jeho věrní nechtějí strávit fakt, že USA už více jak 200 let terorizují, zabíjí a znásilňují celý svět. Neustále poírají zločiny USA!

  OdpovědětVymazat