Reklama

sobota 19. března 2016

Lidi chtějí zpátky svůj stát, Slávku

Štěpán Kotrba
19. 3. 2016     Facebook
Poučení z krizového vývoje v Polsku, Maďarsku a nejnověji na Slovensku:
Pokud si česká levice v čele s ČSSD domnívá, že posílí svůj "demokratický" charakter žvaněním Dienstbiera (či Jiřího Dolejše), vytvoří alianci takzvaně tradičních stran "s Kalouskem proti Babišovi" a dalším stávajícím středovým populistům, mýlí se. Populisté budou sílit. Pokud česká levice posílí stávající prounijní a natoidní směřování, pokud bude stále fanaticky protiruská a prokyjevská, pokud bude podporovat americké války v Sýrii, Afghánistánu či Libyi, pokud bude jásat nad arabskými jary, pokud bude vstřícná k uprchlíkům a nárokově univarzalistická vůči lidským právům dle přání americké ambasády, včetně extenze práv GLBT komunity a mentálů, otevírá prostor pravicovým radikálům a národovcům všeho druhu k vytvoření většiny ve sněmovně. Od vtipálka Sládka přes šibeniční humor Konvičky až po krematoria ABBartoše.

Slávku, i v Česku už mají lidi dost západního žvanění - Tominové, Dienstbiera, Špidly, Idealistů, zelených a dalších dobroserných liberálů. Mají dost bruselských bláznů. Chtějí zpátky kapitalistickými elitáři ukradenou Evropu. Nechtějí nulové úroky v bance. Nechtějí prozatím vystoupit z EU, pokud EU bude taková, jakou jsi jim ji slíbil před naším vstupem.

Chtějí zpátky školu, která bude učit násobilku a kde maturita či vysokoškolský titul budou opravdu státními zkouškami, garantujícími znalosti. Nechtějí blíáznivé experimenty. Chtějí zpátky zdravotnictví, jehož ministr se nebude zabývat kouřením v hospodách, ale preventivními prohlídkami dětí. Chtějí jídlo, v němž nebudou otruby. Chtějí konec levné práce, která nestačí k životu. Chtějí zpátky důstojné důchody a kvalitní sociální péči o seniory. Protože to jsou jejich otcové a jejich matky, kteří dnes živoří s 10 tisíci důchodu a pro něž má tato vláda jen pár stovek ročně. Chtějí zpátky pracovní povinnost vězňů, aby kriminál nebyl fešáckou dovolenou pro grázly. Chtějí zpátky státními úředníky rozkradené peníze. Chtějí obecní sociální bydlení, aby nezaměstnaní a matky samoživitelky nekončili pod mostem. Chtějí ochranu před lichváři a jinými šmejdy. Chtějí zpátky televizi, která nyní každý večer lže, jak se mají dobře a jak ti za to mají být vděční. Chtějí zpátky policii, která bude pomáhat a chránit, ne buzerovat a tápat při stíhání zločinců. Chtějí politiky, kteří budou rozumět jejich chudobě.

Lidi chtějí zpátky svůj stát, Slávku. A chtějí o jeho podobě spolurozhodovat, ne se nechat opíjet kecy při předvolebních kampaních.

Buď to půjde s levicí, která se nebude stydět postavit se na náměstí čelem k lidem, nebo to půjde s krajní pravicí. Která se nezakecá... Ale liberální bordel podle kavárenskejch elit, který je teď, musí skončit. Co nejdříve. Moc času na změnu politiky už nemáš.

78 komentářů :

 1. Slávkovi poradí svazačka Merkelová, řízená z SS prostřednictvím pana Prouzy!!!!!

  HNED NÁM BUDE LÉPE!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DRAHÝ PŘITELI KOTRBO.ČLÁNEK JE PLNÝ CHCEME..

   ale co kdyby jste napsal hezky všem voličům JAKÝMI SILAMI A KDO MÁ TU PRÁCI UDĚLAT,to tady vždy u autorů chybí.Napište lidem,že se mohou mrcasit TEDY STĚŽOVAT donekonečna,když se nenauči čist PROGRAMY polit.stran a začnou konkretně požadovat otevření ZÁMĚRNĚ zablokovaných rubrik pod články polit.stran na jejich námi placených webech.NESMÍ totiž DOJIT K DIALOGU S POLIT TŘIDOU DUBOVÝCH HLAV,které si koledují o odstranění do polit.šrotu.Dejte jim TAM VÁŠ ČLÁNEK a zjistěte proč jsou takové NETÁHLA .Posílají lidi a vás na facebook,tedy do lampárny a tam si můžete psát články typu CHCEME CHCEME,aby jste zjistil že píšete jen soubor vypadající jako obdivné hartušení nad úspěchy tlupy šmejdů,která byla zvolena VADNÝMI ZÁKONY a doslova bezmocní voliči jsou KAŽDÝMI VOLBAMI okrádáni o svůj hlas,aby pak po volbách zjistili,že zvolili strany jejichž PROGRAMY obsahují, pokud existují, jejich rabováni do morku kostí.Na př.TAM čteme DEMONTÁŽ SOCIÁLNÍHO STÁTU,nebo PŘISNÝ DOZOR NAD OBČANSKOU SPOLEČNASTÍ a dalši nesmysly..

   Pane KOTRBA doporučte svým čtenářům,aby pozorně zkritizovali tzv Programy dnešní polit třidy šmejdů A TO TŘEBA I NA TOMTO WEBU NR.Oni ty polit.nemehla žijí z toho jakou mají radost z vašich článků přimo ČIŠICÍ BEZMOCÍ, ,ale nic neřešici a nikdy taky řešit nebude.

   Smazat
  2. Dost se divim,že zdejši polit.vedení nevyužije přiležitosti a nezačne probírat ty načisto kanální programy stran,kde dokonce ani ANO,BUDE LÍP žádnř nemá,krome ANO ZAJISTIM JAKO VÁŠ FINANCMAJTR VAŠE OKRÁDÁNÍ ŠMEJDY Z ČNB.

   Smazat
  3. AKTIVISTÉ Z OSV SE PTALI NA ZDEJŠIM VEDENÍ,ZDA BY S TAKOVÝM RATINGEM PROGRAMŮ POLIT STRAN SOUHLASILI.

   Vzkázali radě OSV,že ano,ovšem prozatím tu není vůbec žádná odezva ani konkrétní analýza na př tzv.Programu pana OKAMURY ,či sttanovisko k tomu,že voliči zvolili pana ANO,BUDE LÍP bez Programu a ten je za to dal ČNB vykrádat a devalvovat jako by byli koloniální domorodci .

   Smazat
  4. Nedělal jsem si iluze o Zaorálkovi, ale byl jsem otřesen jednáním Sobotky v Bruselu.Zaorálek je známý tím, že hlavně v bruselských salonech si loudí o pochvalu dalšími nápady na protiruské sankce, dokonce i za Savčenkovou. Ale Sobotka na posledním summitu, kde byl jediný bod jednání - dohoda s Tureckem- k překvapení všech žádal další bod, a to odsouzení Ruska za věznění Savčenkové. Jde o běžící proces, není zatím ani žádný rozsudek, neví jaké důkazy jsou proti ní za smrt lidí, nově se objevují fakta jaká je to fašistka, ale Sobotka chce kvůli ní získat proti Rusku 27 hlav států a vlád. Asi pod vlivem Zaorálka jakoby se pomátl. Takže Holland a Merkelová mu museli říci - hochu nech toho, jdi do řady kde se fotografujeme a my teď máme jiné starosti. Takže český debakl na nejvyšší evropské úrovni.

   Smazat
 2. Coze to bezvyznamne komunisticke prase a prorusky vlastizradce oslovuje pana premiera "Slavku"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak už jen zbývá, že by ho nazval tím co jsi ty.
   Stupidní magor.

   Smazat
  2. A co kretén,kterej neumí česky zase pindá za hovadiny?!!!;Brzy dostaneš ty i tobě podobný pořádný výprask!!!!!

   Smazat
  3. Chovejte se slušně, nejste u vás doma. Je mi jasné, že vám už tečou nervy. Bohužel té havloidní propagandě lidé přestali věřit. Už se s tím smiřte.

   Smazat
  4. Protože jsou v jedné partaji, negramoto. Hledej, negramoto na netu a neotravuj lidi.

   Smazat
  5. https://www.youtube.com/watch?v=GffF5EpZXOU

   Smazat
  6. No nevím, kdo kolem sebe vidí stále komunisty, tedy ty lidi, kteří mají dnes odlišný názor než než já, tak je opravdu ubožák. Nikdy jsem komunista nebyl ale k úrovni toho magora 15.20 se nesnížím. Tak trochu si myslím, že těm komunistům spíše přihrává body...

   Smazat
  7. vlast tě (15:20) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  8. Když dojdou argumenty, tak bezmocně přechází na osobní urážky.....

   Smazat
  9. Přesně tak !!!

   Smazat
  10. Pro 18.28 jsem ráda , že jste se vyjádřil ;-) , udělal jste mi zase radost a smíchem mi tekly slzy , díky

   Hanka

   Smazat
  11. Co tady melete pořád o komunistech.To co se tady za 40let udělalo tak vládnoucí sebranky za 26 let rozkradly nebo rozprodaly.

   Smazat
 3. Co k tomu dodat, snad jen AMEN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K tomu není co dodat, snad jen to, že tento text by měl dostat Slávek a nejen on, ale VŠICHNI POLITICI, kteří se bijí v prsa, jak to s lidmi v tomto státě nemyslí dobře! A hlavně alespoň jednou týdně, nejlépe každý den toto přečíst ve sněmovně, aby náhodou nzapoměli, proč byli zvoleni!!!

   Smazat
  2. Tak to byl hřebíček na hlavičku.

   Smazat
 4. Jó Kotrba. To je těžká váha. Ten ví. Sledujte ho. A myslím, že by byl i docela obstojný prezident.

  OdpovědětSmazat
 5. Pořiďte si zbraně a připravte se na pořádnou celoevropskou revoluci.Nějaké volby u nás nemohou nikdy nic změnit.Pochopte,že jinak se náš konec ke kterému nás odsoudili,zastavit nedá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačilo by svěřit ochranu západní hranice Ruské federaci.

   Smazat
  2. vyspělý aamerický SW zajistí vždy tu nejsprávnější volbu na ovčanech nezáleží

   Smazat
  3. Pro 17.47 fajn , ale kdo to má udělat , aby nás Rusko ochranilo ??? Tahle vlastizradna svoloc co nám vládne ? Vidim to tak , sesbírat 200 - 300 -500 000 podpisů a poslat prez. PUTINOVI ! Má někdo jiný lepší nápad ? Hanka

   Smazat
  4. Štěpán Kotrba probudil skutečnou verbež, která chce psát dopisy Putinovi se žádostí o zřízení ruského protektorátu nad naší zemí. To určitě v úmyslu neměl, ale ani člověk, šlapající bosou nohou na zmiji nemá v úmyslu být ušknut.

   Smazat
  5. Skutečná verbež se ozvala v 11:18. Tu je třeba vyexpedovat ke svým ideálům na západ.

   Smazat
 6. Díky, Štěpáne Kotrbo. Text zjevně o srdce a věcně naprosto výstižný. Nevím, zda adresát pochopí význam tohoto apelu, ale pokud ne, budiž soc.dem. země lehká...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,kdo dá hlas socanům a vůbec těm profláklým stranám v čele s Kalouskem je rozumu mdlého a připravuje sobě a všem svým blízkým mohamedánské peklo.ALE - koho volit ??? Snad jen ty "radikály".Ale lidi POZOR - čas velmi rychle letí a osudový střet se blíží.

   Smazat
  2. Když tedy volit,tedy jen s možností odvolat.Kdo má takový program,má můj hlas.Ani tahle smečka co nás vede se mi nelíbí.Slyším na Okamuru-populistu.Říká to,co chci slyšet.

   Smazat
 7. Co k tomu dodat.Na varování je pozdě ale
  u voleb náš hlas nedostanou.Sobotka a
  hlavně Zaorálek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:30
   Měl jste napsat,nebudu volit ČSSD a je to vyřešeno.
   ODS strašila u voleb komunisti,ČSSD by chtěla strašit fašisti,radikály,národovci,ale bude jím to prd platné.Útok na Babiše,jako by měl zamaskovat,Sobotkovo selhání kolem utečenců.Jestli se Babiš naštve,položí vládu a Sobotka jde od válu.Babiš má jedinečnou šanci vykopnout Sobotku,proto možná naťukl,volby do sněmovny dříve,nač by čekal a dohadoval se ve vládě,kde stejně nevládne Sobotka,ale jeho poradci.

   Smazat
  2. Pane Anonymní 16:49 - již někkolikráte jsem si všiml, že Vaše texty mají obsah, ale nedají se takřka číst. Prosím, naučte se za čárkou (tečkou) mezi slovy dělat mezeru. Tyto texty jsou automaticky zarovnány do "bloku" a když neuděláte mezeru za čárkou, spojí se to do jednoho slova a pak následuje velká mezera mezi slovy, (viz řádek - Babiše,jako by měl zamaskovat,Sobotkovo..... atd.).

   Smazat
  3. Chudák pan premiéř. To co mu píšou občané na tvářoknihu to je děs a to ještě tu šťavnatější část vymazává. Češi mají raději pana Assada než pana Sobotku

   Smazat
 8. ČSSD a Sobotka je tragédie pro tento stát. Jen konzervuje to, co se událo před 27 lety. Změnila se celá generace a stále nic nového pod sluncem. Stále jsme pod červenou lucernou.

  OdpovědětSmazat
 9. Štěpáne Kotrbo, plýtváte energií. Slávkovi nemá cenu napovídat, Slávka se sluší kopnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych ho nepoceňoval! Teď dělají hoši z ČSSD A TOP 09 NÁMLUVY.Kalousek se rozhodl být ministrem světa se Slalvkem udělat slepenec, za podpory opozice, ale má to velký hák.Babiš musí z kola ven.Babiš dělá jednu zásadní chybu.Nerozkrývá podvody Kalouska a dalších i když se ví, že je to parta největšího zlodějského kalibru.

   Smazat
  2. Anonymní 7:29
   Přesně.
   Kalousek dobře ví,že Sobotka je ještě posera než Nečas a proto ho podporuje,protože by ovládal všechno sám.

   Smazat
 10. Jj, to je ta krása češtiny - stát čelem k lidem - to má dva významy a jeden z nich může být, že stojí proti ním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to smutné, ale někteří lidé začínají ztrácet cit pro svůj mateřský jazyk. Přece, když se někomu nebo něčemu postavím čelem, znamená to jednoznačně, že s tím budu bojovat. Postavím-li se ale něčemu do čela, tak s danou skutečností souhlasím, budu ji podporovat, eventuálně řídit. Takovéto přešlapy se bohužel objevují zcela běžně i v médiích, takže se lidé nemají z čeho učit, ale spíše naopak přestávají češtině rozumět.

   Smazat
 11. Sobotka nám nic nedá ani nevrátí. Musíme si to vytvořit sami!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná,že i něco vrátí,až vyleze z análu.

   Smazat
 12. 23.3. to může Babiš na mimořádné schůzi Sněmovny rozhodnout. Držím mu palce a těším se...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:02 zajímalo by mne na co se vlastně těšíš ? A možná nejenom mne .

   Smazat
  2. http://www.humr.cz/wow/exklusivni-vypoved-el-risitas-o-tom-jak-to-bylo-s-capim-hnizdem/

   Smazat
 13. ČSSD nemá smysl radit, je to strana, která se absolutně rozešla se zájmy svých voličů a je ze všech hledisek neuvěřitelně zprofanovaná. Jediný recept je tuto stranu už n e v o l i t.

  OdpovědětSmazat
 14. Chělo by to defenestraci. Před ní, ale třeba navézt hnůj před okna parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 15. Amerika svou roli prohrála, aniž by to dosud pochopila. Rusko zachraňuje svět  
  od III. sv. války tím, že pochopilo taktiku a záměr Globálního prediktora. Tím není 

  řečeno, že se Rusko stalo jeho partnerem. Ba právě naopak. Jako věčný outsider 

  si jde svou cestou a zatím přitom využívá "nosné vlny" GP. To nepotrvá věčně. 

  GP si  předsevzal, že nakonec zničí islamizmus i sionizmus, ale k pravdě

  stejně nepřijde, na rozdíl od Ruska. GP míní vytvořit svět "bezvěrců" sloužících

  Satanovi, aniž by si to uvědomovali. Tím by měl GP zvítězit duchovně nad 

  Stvořitelem, což se ovšem nestane. Je to "hra" vabank.

  A nyní připojuji to moje, co si myslím, že se stane - nestane. Veškerá proroctví se 

  naplňují pouze jakožto dávný plán GP. Rusko je tento plán schopné nejen pochopit, 

  ale navzdory GP i změnit a tím anulovat případná nebiblická proroctví. Ta se mohou 

  uskutečnit jen jako pochopení setrvačnosti záměru GP, pokud jej někdo nezmění. 

  Tuto změnu posléze vnucuje a nyní i rázně vnutí Globálnímu prediktoru Rusko. 

  Rusko hraje roli protagonisty ještě nezkažené východní bílé rasy žijící na území 

  bývalé největší světové velmoci Tartárie (do roku 1815 n.l. - podle Encyklopedia 

  Britanica z roku 1799 n.l.), a to na rozdíl od zkažené západní pseudokřesťanské 

  konzumně i ideologicky zdegenerované části bílé rasy. Proto ten pochod islamistů 

  především do západní Evropy. Střední Evropa směrem na východ má ultimátum. 

  Buď se semkne, duchovně se obrodí ve víře a vyhne se islamizaci, nebo ji stihne 

  podobný osud, jako bezbožnou Evropu západní včetně Vatikánu. Agenti Západu, 

  jako je současná Sobotkova vláda v ČR, se nevyhne odplatě od obyvatelstva. 

  Slováci to podle posledního vývoje zřejmě už pochopili, nynější vláda jde s lidem 

  a jeho přirozenými tužbami.

  Protože taktika Ruska na mezinárodním poli je vedena v duchu pravdy, nemůže 

  se minout cíle. Bílá rasa (v ruském překladu názvu RASIJA) nebude na Východě 

  zničena, jak by si to přáli její náboženští konkurenti, a to sionističtí konvertovaní 

  chazarští židé (původně žijící mezi Kaspickým jezerem a Černým mořem), ale její 

  světlý zítřek zabezpečí úsilí samotného Ruska obnovením dědictví dávné Tartárie 

  (se zamlčovanou její existencí - 30.000 let - už od Egypta), a to proto, že chazarský 

  judaismus je založen na lži a zneužívání, a k politickému vydírání. Důvodů je ale více.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak já myslím,

   že plány imperialistů zhatí, naši vepři boubelatí !
   Dobře vám tak.

   Smazat
  2. Vždycky mě naplní radostí když zjistím, že čím dál více obyvatel české kotliny zná skutečnou slovanskou minulost. Jsme potomci Hyperborejců, kteří se po válce a s Atlantií(Atlantidou) přesunuli na úrodné pláně tehdy kvetoucí Siberie a vybudovali tam Tartárii. Jsme děti Tarcha a Tary, jsme Slované a slovo rasa není hanlivé , znamenalo" lidé bílé pleti", potomci Ra-ssénů - lidí z rodu boha Ra - boha slunce. Tyto dějiny nám byly ukradeny, aby se jiné etnikum mohlo pasovat na nejstarší národ světa. Od potomků Hyperborejců se kult boha Ra teprve dostal do Egypta, dnes už i oficiální věda uznává, že někteří egyptští faraoni byli bílí. A jen tak pro zajímavost Atlantida byla taktéž osídlena Ra-ssény ze severní pravlasti Hyperboree. A na co skončila - tvrdí se, že na přírodní katastrofu - ano, ale ta byla jak Platon psal a nikdo to nepublikuje způsobena invazí nového národa, který demograficky převážil brzy Altlanťany a z ideálního státu udělal zemi válek. Udajně to byli Rudokožci. Ti způsobili rozvrat harmonické společnosti a válku s rodnou Hyperboreou. Po zániku Atlantidy se Rudokožci - tedy část z nich přemístila na americký kontinent. Proto Indiánům dodnes zůstaly pověsti o moudrých bílých lidech - učitelích. A všimněte si karmy indiánských národů - zničili Atlantidu a její obyvatelstvo a sami jako obyvatelé Ameriky byli zničeni invazí Evropanů..věda nám hodně věcí tají.

   Smazat
  3. Svatá pravda 11:21. A jak ti ještě říkají.

   Smazat
 16. Slávku, končíme ! Slávku, končíš ! Slávku, tento stát se bez tebe docela dobře obejde !

  OdpovědětSmazat
 17. Autor Štěpán Kotrba tvrdí nesmysly a zvrácenosti.
  Ministr vnitra Milan Chovanec a další názorově podobní představitelé ČSSD mu přece musí dělat radost.Milan Chovanec a Jiří Dienstbier jsou dvě odlišné sociální demokracie.
  Faktem je,že každý máme jiné představy o autentické důsledné levici,kterou v Česku stejně jako na Slovensku nemáme.
  Pán Kotrba na adresu vedení ČSSD radí,aby přijala rétoriku populismus krajní pravice a radikálních národovců. Není schopen pochopit,jako některé "levicové" weby(NR atp.)že,krajní pravici nelze porazit jejími prostředky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď by bylo třeba, aby zde zase přišli k moci ti komunisti co vládli v 50-tých letech. Ti by dokázali udělat pořádek s těmi všemi hajzly a hajzlíky co dnes rozkrádají republiku.

   Smazat
  2. Oni to místo komunistů vezmou do ruky nacionalisté a to nejen u nás , ale napříč Evropou. Nacionalismus normálně neuznávám, ale pokud to bude jediné hnutí co dokáže zachránit evropské národy tak pak je třeba ho chápat jako určitou formu vlastenectví a podporovat ho.

   Smazat
  3. Faktem je, zatím to tak alespoň vypadá, že pan Chovanec by byl jediným silným oponentem pana premiéra v ČSSD...proto také ve svých mailech se chtěl Chovance nějak elegantně zbavit...prostě pokud bude v ČSSD Diensbier a v ANO pan Pelikán, kteří tady vyhrožují a hodlají homo agendě předávat naše děti tak nazdar, nevolím ani jednu stranu. Je ale i dobře, že se tito prudcí inteligenti tak odkopávají včas spousta lidí ještě do voleb procitne

   Smazat
 18. Kde to mohu podepsat? Obávám se však, že Slávek nic nepochopí. Lidé mu přestali rozumět přesně ve chvíli, kdy k obrazu svému předělal levicovou ČSSD na liberální sociální demokracii! Nu což, když mu to stranická základna dovolila, pak se ale nesmí divit, že skončí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slávek předělal ČSSD na LSD? Sakra to mi připomíná dobu zfetovaných hipis v americe. Tak proto jsou asi všichni tak lehce ovladatelní bez vlastního názoru.

   Smazat
 19. Rusové říkají tomuto typu liberálů "liberast".

  OdpovědětSmazat
 20. Myslím si, že Sobotka zde zvaný Slávek porodil řadu "kvalitních lidí". Mezi ně patří bezesporu náčelník Severomoravského kraje zvany Novák. TRo je opravdu zářný příklad socana. Kdo tyto zmetky bude volit? Kdo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní19. března 2016 20:28
   "Kdo tyto zmetky bude volit? Kdo?"
   Kolego no přece my všichni jako každé volby. Lidé jsou nepoučitelní.

   Smazat
  2. N e v o l i t !
   Jediný možný recept. Vysvětlí mi někdo, proč ještě před pár měsíci byl jejich postoj k protiruským sankcím poměrně zdrženlivý a na posledním zasedání té Rady evropy, či jak se ta sešlost jmenovala, vyzývají k petici za osvobození té Savčenko a za zpřísnění sankcí? To se už dočista pomátli? Nebo poslední návrhy o vlastnictví médií? Babišovi je sebereme a Bakalu necháme na ty nepohodlné kydat špínu? Co s doslova geblsovskou propagandou ČT? Hlavní událostí Nr.1 posledních dní je jakési Čapí hnízdo. Není zpráv, aby v nich neměl neúměrný prostor nejlepší exministr financí planety. Při vší úctě k práci všech těch nezávislých, či opozičních webů, když tyto stránky navštěvují řádově stovky čtenářů, proti výplachu milionů mozků zmiňovanými TV stanicemi. Q.

   Smazat
 21. Nechápu, proč se Kotrba zabývá sociální demokracií? Je to už dávno uzavřená kapitola o omylu po roce 1989. Od komunistů Kotrba utekl a šlápl do sraček u ČSSD. Tato strana je nejvíce zákeřná mezi našimi stranami. Chtějí vypadat jako lidumilové, přitom se vůbec v ničem neliší od zlodějských pravicových stran. Kotrba už radit v ničem nemůže.

  OdpovědětSmazat
 22. Pokud by socani za něco stáli, lépe řečeno stáli za svými ideály, tak ty dvě ubohé, loutkové, politováníhodné, lokajské, řiťolezecké atrapy politiků, Zadolárka a Sralbotku zbaví funkcí. Každý den, kdy ti dva kastráti stráví ve funkcích zbavuje socany hlasů. Jinak, volit jakoukoliv z těch "tradičních" zlodějských stran je bezpředmětné. Změna musí být zásadní. Proto volte Okamuru, ať si říká kdo chce co chce je jediný opravdový, odvážný a čistý (nevěřte lžím produkovanými CHT). www.spod.cz, Jo, a nevolte Babiše, ten by sa pekne vyfarbil až by bol premierem.

  OdpovědětSmazat
 23. zvolte mne a je si s vami vitřu konečnik to musi přeci vědět každy kdo ma všech pět pohromadě i pani historie to dokonale a nezaujatě dokazuje a jen pitomec a degenerovany vovce to nevi

  OdpovědětSmazat
 24. Dotace EU,jsou s většinou jdou,pro zahraniční firmy, aby někteří neřvali,tak si ukousnou také.
  Vzpomenu dálnice,hlavním zřizovatelem třeba Skanska,ta hospodaří s celkovou cenou, že to většinou udělají malé České firmy,za minimální cenu,tak každému dojde,kdo má zisk.To je celý smysl dotací EU.

  OdpovědětSmazat
 25. Vlastenka


  Bohouš je větší blb, nežli jsem myslela.
  Ten hlupáček je šťastný, když ho plácá pražská kavárna po zádech a vůbec mu nedochází, že tím dělá vlastní traně medvědí službu.
  Kalousek jeho veřejnou podporou sleduje několik věcí a tzv.zabíjí několik much jednou ranou.
  Zároveň amébního Bohouše bez názoru staví proti Babišovi a snaží se způsobit pád vlády, zároveň se snaží způsobit odliv voličů socanů (říká se tomu polibek smrti, Kalouskův nebude o nic méně smrtící nežli ten Havlův).

  Bohouš ovšem není až takový idealista a naivka, jak by se mohlo zdát (je jenom hloupý a nechápe realitu) - domnívá se, že za své příkladně servilní a lokajské postoje bude Makrelou odměněn nějakým korytem v Bruseli).
  To, jak krásně dostal v eurosvazu přes tlamu se Savčenkovou, jen dokládá jeho neschopnost vnímat realitu. Sobotka čím dál víc kopíruje chování Kalouska, Schwarzenberga nebo Fialy, což je pro ČSSD naprosto sebezáhubné.
  Jelikož je to agilní svazáček, prostý kritického myšlení, nemá ani tušení o tom, že za pár měsíců pravděpodobně nějaká EU nebude vůbec existovat. A Makrela má už dnes úplně jiné starosti, nežli se starat o nějakého snaživého poskoka "z východu".

  To, jak Sobotka zrazuje vlastní zemi podporou protektorky v přípravě legálního vpádu Osmanů do Evropy( bezvízový vstup Turecka do EU, "výměna" ilegálů), je bezprecedentní počin.
  Mně jako občanovi nezbývá, než doufat, že se na každou svini vaří voda.  Tenhle článek z Protiproudu se fakt mimořádně povedl.

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2317-ukrajinske-vrazdici-a-mucici-monstrum-pred-soudem-topak-sobotka-s-kartou-savcenkova-v-bruselu-pohorel-nove-kolo-protiruske-hysterie-krvava-nadezda-potrebuje-spise-exorcistu-nez-pravniky.htm
  A musím konstatovat, že Bohouš svým kolaborantstvím předčil i velmi neoblíbeného Kalouska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otík se opravdu snaží . Takže po žních k Turkovi !!!

   Smazat
 26. Vlastenka.
  Perfektní,souhlasím.
  Bohoušem spoléhá na Schapira.
  Naprostý šašek,jít ze Savčenkovou na tak důležité jednání EU,kdo mu to poradil.

  OdpovědětSmazat
 27. Hoši z ČSSD bohužel neslouží nám Čechům, ale nové multikulti EU. Od listopadu nás stále klamou. Oni snad o vládu čisté levice ani nestojí. Dnes je ovšem největší problém ČR migrace islámu. Zde je důvěryhodný jen Okamura. Bohužel nemá stranu ani straníky a tak na vládu nestačí. Je tu ovšem jedna silná strana, za bukem. A bude volit nového předsedu. Sledujte, co KSČM. TES

  OdpovědětSmazat
 28. Co braní nespokojeným voličům ČSSD,který se mimo jiné rekrutují mezi přívržence prezidenta Zemana,radikální národovce a názorová část konzervativní levice ve volbách volit např. Stranu práv občanů,která má blízko k Hradu či konzervativní nacionalistickou KSČM se sociální rétorikou ?
  Daleko horší výběr mezi českými levicovými politickými subjekty nachází liberálně levicový volič nebo progresivní socialisté.

  OdpovědětSmazat
 29. Vlastenka


  "Progresivními socialisty" máte na mysli neomarxisty jako Marksová, Dientsbier nebo bezpáteřní Sobotka?

  Ti nehájí zájmy svého národa, každý kope jen za sebe a za norské fondy, USA nebo Brusel...

  To už je menším zlem volit i jednoznačné nácky a fašouny. Proto taky Slováci volili Kotlebu.
  Doženou-li Čechy k předčasným volbám, nepostačí se divit.
  Ale čím déle budou socani ve vládě, tím víc se do voleb znemožní. Bohouš je agilní, nelení a nepromarní jedinou příležitost.)))

  Pochybuju, že by ČR byla výjimkou, když vidíme jak dopadly volby všude kolem.
  Je to na dobré cestě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá "vlastenko" máte vtom jako vždy chaos a zmateně se orientujete v elektrorátu levice,který je hodnotově a politicky různorodý.To stejně platí i u politické pravice.
   Ať svým jménem není ministryně Marxová v žádným případě neomarxistkou.
   Máte pravdu jedině v tom,že pár autentických sociálních demokratů se v ČSSD najde,který jsou pro liberálně levicového voliče přijatelní.Ty ale netvoří většinu v ČSSD.
   Jinak si ve volbách volte koho chcete.Je to vaše osobní věc.

   Smazat
  2. Pro některé méně informované čtenáře-diskutující.
   LEVICE-Wikipedie(Zkráceno):
   Levice je poměrně vágní označení používané pro popis celé řady politických pozic a ideologií. Obvykle je levice používaná pro popis skupin podporujících změnu tradičního sociálního pořádku s cílem rovnostářstějšího přerozdělování bohatství a privilegií. Obsah pojmů levice a pravice se v různých společnostech a v různých dobách může různě vyvíjet.
   V zásadě se levicové uskupení řídí heslem francouzské republiky Liberté, égalité, fraternité (Svoboda, rovnost, bratrství). Zřetelně se politická levice vyvinula během Červnového povstání dělnictva roku 1848 ve Francii. Organizátoři První internacionály se považovali za nástupce levice z Velké Francouzské revoluce. Pojem je používán na řadu revolučních hnutí v Evropě, zejména socialismu, anarchokomunismus a komunismu. Za levici je taktéž považována sociální demokracie. V současném politickém diskurzu znamená levice většinou sociální liberalismus. V České republice jsou levicové strany například ČSSD nebo KSČM.
   Priority sociální politika, sociální jistoty výroba, umožnění podnikatelské aktivity
   Stát sociálně odpovědný silný stát minimalizace kompetencí státu
   Spravedlnost rozdělovací vyrovnávací
   Rovnost výsledků příležitostí
   Svoboda formální, reálná reálná, formální
   Demokracie zastupitelská, důraz na přímou demokracii zastupitelská
   nebo reforma postupný vývoj - evoluce
   Stát a ekonomie státní ochranářství liberalizace
   Ekonomické priority snížení nezaměstnanosti snížení inflace
   Vyznačuje se sympatiemi pro takové principy, jakými jsou svoboda, rovnost, bratrství,[4] pokrok, reforma a internacionalismus.[5]
   Hájí práva a zájmy nižších a středních vrstev[zdroj?] společnosti, zvlášť zájmy zaměstnanců[zdroj?] proti vlastníkům výrobních prostředků. Vyžaduje, aby se tyto vrstvy účastnily na uskutečňování politiky (prostřednictvím odborových organizací či samosprávy pracujících).
   Akcentuje rovnostářství, prosazuje politickou rovnost, sociální rovnost, v různé míře i ekonomickou rovnost a prosazuje také rovnost příležitostí prostřednictvím ochrany sociálně slabších vrstev. Dále upřednostňuje státní, družstevní nebo jinou společnou formu vlastnictví výrobních prostředků před vlastnictvím soukromým. Je pro náboženskou rovnost, případně se staví proti náboženství.
   Přiklání se spíše ke kolektivním formám podnikání, staví se za vyšší míru zásahů státu do ekonomiky. Snaží se zavést rozsáhlé sociální zabezpečení, které vede k vysokému zdanění příjmů.
   Prosazuje decentralizaci moci,klade spíše důraz na kolektivismus než na individualismus.
   Za levicové se považují sociálně-demokratické, socialistické, eurokomunistické, radikální a mnohé liberální politické strany, většinou i strany zelených. Za krajní levici se označují komunistické strany, především nereformované a anarchistické organizace. Výjimečně se k levici řadí i nacionalistické subjekty, většinou se separatistickým programem. Nacionalistické neseparatistické politické strany mívají velice podobné ideologie jako levice, a proto se někdy spojují s levicovými.Příkladem je například První vláda Roberta Fica, v které se sociálnědemokratický SMER-SD spojil s dvěma nacionalisticky-neseparatistickými stranami SNS, ĽS-HZDS.V Řecku se dokonce spojila demokraticky socialistická strana SYRIZA s nacionalisticky-neseparatistickými Nezávislými Řeky.I přes velice podobné ideologie s levicí se nacionalistické strany řadí mezi pravici.Obvykle bývájí do politického spektra řazeny jako radikálně pravicové. Zajímavostí je, že nacionalistické strany bývají jak anti-komunistické, tak anti-nacistické, příkladem je Česká Suverenita.Mluvíme pouze o těch radikálně pravicových politických stranách, které nejsou ultranacionalistické. Ultranacionalistické strany a hnutí mají velice blízko k nacismu, tyto strany obvykle odmítají spolupracovat s levicovými.

   Smazat
 30. Snad bych jen připomenul poslední volby,kdy si socani natáhli ateistický národ na slib otevření zlodějských církevních restitucí a skutek někam utek ! Rovněž bych připoměl slibovaný zákon o referendu,dnes nám to na lživé ČT vysvětlil borec Jirka Dienstbier (ČSSD),že přece lůza nemůže vládnout,máme parlamentní "demokracii",tak že ze zákona zbyl pouze paskvil. Já tedy nevím,ale začíná se to tady s prominutím v prdel obracet. Levná námezdní síla pro zahraniční vlastníky,důchodci,co si za celoživotní práci moc vyskakovat nemůžou a ulhaní "profesionální" politici,co si s námi po volbách vytřou prdel.Nejsme zase až tak radikální národ,neumíme vyjít do ulic a tam žádat o svoje práva,tak snad jeno u těch voleb,pokud se zase nenecháme UKECAT !

  OdpovědětSmazat
 31. Dr opět Goko velké kouzlo kolečko jste skvělý člověk vám dokázat svou práci mi obnovením radosti do mého života, jsem se vdala ve věku 23 Mám jen jedno dítě a já žil šťastně .Po jeden rok mého manželství můj manžel chování se stala tak podivné a nemám opravdu pochopit, co se děje, sbalil ven z domu s jinou ženou ho miluji natolik, že jsem nikdy sní o tom, že ho ztratí, snažím možno co nejlépe, aby se ujistil, že můj manžel vrátit se ke mně, ale všechno marně, i plakat a křičet hledá pomoc, i diskutoval s mým nejlepším přítelem Laury a ona slibují, aby mi pomohl. Vyprávěla mi o muži jménem Dr.Goko, řekla mi, že je to velmi velký člověk a opravdový muž, který se dá věřit, a není nic, co se týká otázky Láska, kterou nemůže vyřešit a ona mi řekla, jak se mu má pomoci nespočet lidí při obnově jejich vztah. Byl jsem opravdu přesvědčit, rychle jsem kontaktoval jeho e-mailovou adresu, na dr.gokosspiritualcaster@gmail.com I vysvětlit celý svůj problém s ním, on mi řekl, že bych neměla bát, že všechny mé problémy budou ihned řešeny. Řekl po 2 dny můj manžel vrátí ke mně a začít žebrání, a to opravdu stalo, jak řekl, byl jsem velmi překvapení, je to tak úžasné. Bohu buď sláva náš vztah je teď velmi těsný a oba jsme žili šťastně znovu. Pokud máte s podobným problémem nebo více Spojit se s ním teď dr.gokosspiritualcaster@gmail.com nebo přidat mu na tom, co je to app +2348056398964

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.