Reklama

pondělí 14. března 2016

Máte nás snad za úplné blbečky?!Myslíte si, že Evropané nechápou, že dohoda EU s Tureckem není ničím jiným, než obrovskou boudou a velezradou na lidu celé Evropy?!

Ladislav Kašuka
13.3. 2016  posláno redakci NR
Pane Sobotko, paní Merkelová, pane Tusku, pane Obamo, pane Erdogane, opravdu máte Evropany za tupé nevzdělané stádo, které si od vás nechá kálet na hlavu?!Myslíte si, že Evropané nechápou, že dohoda EU s Tureckem není ničím jiným, než obrovskou boudou a velezradou na lidu celé Evropy?! Myslíte, že evropské národy neví, že jediné, čeho tím docílíte, je že z nelegálních imigrantů, kteří se ještě dají vrátit (pokud k tomu bude politická vůle), uděláte legální uprchlíky s automatickým nárokem na azyl, které nebude možné odsunout zpět, tam odkud přišli?!

Vážně doufáte, že vám lidé dovolí na ně ušít takovou boudu a navíc ještě přijmout fašistické Turecko vyvražďující Kurdy a diskriminující křesťanské obyvatelstvo do EU?! Myslíte, že Němci, Francouzi, Švédi, Britové, nebo země V4 stojí o to, aby se po Evropě mohlo volně pohybovat nově a zcela najednou další 80 000 000 muslimů (navíc převážně radikálních sunnitů a wahábistů?!

Opravdu doufáte, že lidé to všechno prostě přejdou a budou se nečinně dívat, jak se Evropa pomalu, ale jistě mění v islámský Kalifát, ateisté jsou vražděni a křesťané se stávají otroky muslimů?!

Věřte tomu, že Evropané moc dobře chápou, co na ně chystáte a většině z nich dochází trpělivost!
Brzy přijde čas, kdy prohrajete ve volbách a tam, kde ani to nebude stačit, aby se situace změnila, kde již škody, které jste napáchali, budou příliš velké a počet nepřizpůsobivých, kteří si chtějí podrobit Evropu bude kritický, nastanou vaší vinou lidové bouře a boje, jejichž krev půjde na vaši hlavu a trest za všechno toto násilí a zlo bude přísný a nekompromisní!

Myslíte si, že Evropané jsou již příliš pohodlní, změkčilí a zbabělí, aby o svou zemi a budoucnost svých dětí svedli vítězný boj s barbary přicházejícími z Asie a Afriky, kteří mnohdy neumí ani číst a psát, nebo je jedinou knihou, kterou přečetli korán, ale to se sakra mýlíte!

Je nás dost připravených bránit svou zemi, své rodiny, svou kulturu a přátele!

Každým dnem vaší věrolomnost prokoukne spousta lidí a pořád nás přibývá!
32 komentářů :

 1. Kez by tomu tak bylo... :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč myslíte, že si v Čechách tolik lidí najednou dělá zbrojní pas?

   Smazat
  2. Protože jsou magoři.Nějaká pistolka nikoho neochrání.Jedině vhodné pro sebevrahy - a těch málo nebude.

   Smazat
 2. Souhlasím s tím, že výše jmenované politiky a jejich stranické podržtažky nezastaví nic jiného než volby. Tito politici se lidem daných států naprosto odcizili. Vše co dělají, dělají pro lid svého státu, přičemž pod pojmem "lid státu" rozumí sebe, své rodiny a své nejbližší spolustraníky. Jejich jediným krédem jsou peníze, peníze, peníze. Kdo zastává byť trochu odlišný názor,je jimi označen v lepším případě za populistu, jinak za fašistu či xenofoba. Braňte svou zemi, své rodiny, svou kulturu a přátele, jděte k volbám a volte s rozumem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A KOHO MÁME VOLIT,KDYŽ OKAMŮRA ODMÍTÁ DIALOG S VOLIČI NAD JEHO ŠROT PROGRAMEM

   bojí se otevřit diskuzní rubriky na SVÉM stranickém webu,vzkázal voliličům pohrdavě,že stači když se objeví kdesi v republice a zařve SMRT EMIGRANTŮM a to má nám stačit,aby zase dělal v Parlamentu šaška..

   Smazat
  2. http://www.spd.cz/

   Smazat
 3. Já bych si přál aby se časem obnovil trest smrti největším zločincům, pak by se mohl pohoupat na laně Sobotka a celej spolek všech korupčníku, to by byla spravedlnost a zadostiučinění :3

  OdpovědětSmazat
 4. Podle dosavadních známých výsledků voleb v Německu,bude tam muset přijít ještě aspoň 1.mil utečenců,aby se Němci vzpamatovali a vykopali,takové politiky,co souhlasí přijímáním utečenců.Ta smlouva,jasně předvídá o úloze Turecka,že Turecko bude rozhodovat,které utečence musíme přijmout.Ještě by mě zajímalo,kolik z těch utečenců,už přišli Turečtí Kurdové,nebo i přímo Turci,jak se to pozná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:13 , souhlas.
   Do NSR musí přijít ještě aspoň 1 mil.přivandrovalců..."

   Ta mentalita Němců je výrazně odlišná od populace české.Němci jsou totiž DISCIPLINOVANÍ,
   vyrůstají od mala v prostředí, které je zamořeno odlišnými kulturami, s kterými je třeba dle státní propagandy dobře vycházet.

   Už současní němečtí důchodci v západním Německu vyrůstali v prostředí gastarbeiterů, z nichž ti z Turecka se rozmnožili na dnešních téměř 5 mil.osob,
   což už není zanedbatelná menšina,
   protože vyznávají islám a ten není ZANEDBATELNÝ.

   Není proto divu, že největší odpor proti tomuto proudu, je právě z bývalé NDR, kdy byla situace až do pádu zdi stejná,jako u nás.

   Příval nelegálů si zaslouží především Francie a Anglie, coby horliví poskoci zločinné NATO při rozbombardování a zničení Libye.

   Smazat
  2. Anonymní 8:18
   Nejsem nějaký znalec Německa.
   Byla naprosto jiná situace po válce,kdy bylo potřeba každé ruce,proč se toho tolik chytili turci nevím.Nejen že pomohli Německu,ale i samotnému Turecku a ten plodný život se projevil i na populaci.Neznám ani statistiku,kolik jich tenkrát přišlo,jak se rychle dokázali zapojit do pracovního procesu,ale asi byly i nuceni,tenkrát asi dávky nebyly.Jenže teď nově příchozí o práci nemají zájem a v dnešní technické době,těch schopných je mizivé procento.
   Takže,až zjistí Němci,že musí živit tolik utečenců,na úkor svého blahobytu,pak bude zle.

   Smazat
  3. pro 9:07 od 8:18 To nevadí, že nejste znalec Německa a třeba ani neovládáte němčinu !

   Vaše otázky do detailu rozepsané, naleznete odpověď v knize Thilo Sarazzina "Německo páchá sebevraždu", v originálu "Deutschland schafft sich ab."

   Knihu v češtině má na stavu každá větší veřejná knihovna.
   Jak prý říkával Lenin:
   "Učit se, učit se."
   Až tu knihu přečtete, jestli Vás to zajímá, tak možná dojdete ke stejnému názoru, jako já :
   Těm Němcům není pomoci...

   Smazat
  4. Včerejší volby sotva něco změní.
   V Německu vládne diktatura politické korektnosti,
   používá subtilnější metody, než ministerstvo propagandy Dr.Goebelse,
   ale i na jejím konci je nesvéprávný občan.

   Němci jsou v převážné většině, hlavně ti západní,
   disciplinované ovce, takže komu není rady,
   tomu není pomoci...

   Tečka.

   Smazat
 5. ano, maji nas za blbecky, vsak to sami vidite!!!na hlas lidu nereaguji, ba naopak stale melou stejnou pisen!!!
  jdu opet blit!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Stačí mi,že EU zakladali lídři bývalých nacistických států Německa a Itálie.A velké vydrbání s náma se opět potvrdilo.Neměl jsem kdysi rád komunisty.Ale dnes si říkám,zanich mnohem lépe,oproti falešným padlým šmejdům z EU i zločineckému paktu NATO bez našeho souhlasu,další obří výdrb.A USA?Ta země zednář.grázlů,jež plodí zlo po celém světě,s primitivním myšlením a násilím,prakticky největším teroristou světa,prostě žumpa se ukázala,potvrdila.Jen největší zaprodanec a padlý na hlavu toto nevidí.

  OdpovědětSmazat
 7. Není to až moc podezřelé,má být summit EU a v Turecku pokaždé atentát.Vydírání EU se tomu říká.

  OdpovědětSmazat
 8. Není vhodná doba na to, dělat na ně bububu! Je nejvyšší čas začít organizovat! Proč se toho stále nikdo nechce ujmout?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádost Národní domobrany o registraci ministerstvo vnitra zamítlo. T

   Smazat
  2. 13:09- čekal jste něco jiného? Žádná vláda nepovoluje domácí odboj. Organizaci může nepovolit, občanskou připravenost ne!

   Smazat
 9. apeluji na vasi vetu:
  "Je nás dost připravených bránit svou zemi, své rodiny, svou kulturu a přátele!"
  😂😀😎
  s timto komentarem: kolik je tech "dost"? nejvice jich je u tv serialu, pc anebo lzivych zprav medii!!!zapomente na nejakou revoluci nikdo nikam nepujde a to stale vysmati sobotkove, erdoganove a merklove vi a proto na to hresi!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Proč mi vše, na co jsem si stěžoval za "reálného socialismu",dnes připadá tak absurdně směšné...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zmoudření :-), také jsem tím prošel.

   Smazat
  2. V 1992 umíral můj otec a říkal,boj se toho.

   Smazat
 11. Jsem si jista, že v tom má prsty i Amerika. Turecko tiše podporuje ve všem, co udělá a ať mi nikdo neříká, že toto nebylo s amíky předem dohodnuté. Turek dělá pro američany špinavou práci, která se i jim ale hodí do krámu.

  OdpovědětSmazat
 12. Ale až nás pošlou bránit demokracii za Ural.Tak pak to nastane.Dostaneš kver a bojuj za ideál USA.

  OdpovědětSmazat
 13. Zbytečně se rozčilujete.Sobotka,Zaorálek a další
  jsou vlastizrádci.Za vlastizradu se udílí jediný možný trest.Nevolte za koblihy a guláše.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 14. Hezký výkřik pana Kašuky, ale s prominutím hovno platný! Teď jsem dočetl podobný, podrobněji rozebraný článek na AE News (aeronet). Jak tomu a KDO může (chce) zabránit? Jaké volby? Merkelová v Německu prostě plní zadání, které dostala (otázkou je od koho, zda od USA nevím) a naši politici, ti se jen vezou. Každému myslícímu musí být již jasné, že jsme kolonie NSR, (ekonomická i politická) a je irelevantní, kdo je zrovna u vesla. Nebo snad někdo vidí někoho (nějakou relevantní partaj, skupinu, hnutí), které se, v případě zisku více %, dostane do PS a něco změní? To by museli získat 51% a takovou skupinu, partaj, hnutí, tady nikde nevidím. A nějaká revoluce? Jděte k šípku. KDO ji zorganizuje a udělá? Tady byla poslední revoluce ta "sametová", ale jen díky tomu, že Petr Miller přitáhl 10.000 dělníků z ČKD. Jenomže teď tady není ani Miller, ani těch 10 Mega dělníků a ani to ČKD. Nějaká organizovaná "domobrana"? Teď jsem si přečetl, že ji MV ČR zamítlo registrovat. Ani se nedivím, když vidím, kdo to organizuje a když jsem si přečetl jejich stránku. Nebo snad KSČM? Za stávajícího vedení? Ti jsou rádi, že mají svých 12-14%, jsou "konstruktivní" opozici, sem-tam předloží nějaký návrh zákona o kterém předem vědí, že ho PS neschváli, a tím to zvadlo. Za 26 let nezorganizovali jedinou demonstraci. Tak mi prosím ukažte na někoho, kdo tu revoluci udělá! Volby? Tady plně platí heslo - "kdyby volby mohly něco změnit, již by je dávno zakázali".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nobody, proč se tedy rozčilujeme, je- li naše snaha "marnost nad marnost"? Vy tu "desítku" máte pro parádu, jako je vaše centrála?

   Smazat
 15. LZPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Čl. 23 [Právo na odpor]
  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle je to správně.
   Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu.

   Smazat
 16. Jen na okraj.Několik reakcí bylo ,no proto si mnoho lidí dělá zbrojní průkaz.
  Pánové v čr byla stažena všechna munice.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.