Reklama

.

.

úterý 1. března 2016

Minolovka "Kovrovec" zkontroluje syrské vody ohledně nebezpečí min


1. 3. 2016   zdroj
Minolovka Černomořské flotily "Kovrovec" směřuje k břehům Sýrie v souvislosti se zveřejněnou informací o obsazení skladu s mořskými minami teroristy DAEŠ (v Rusku zakázaná teroristická organizace). 29. února to RIA Novostem sdělil vojensko-diplomatický zdroj.


"Máme informace o tom, že teroristé zabrali sklad s dnovými minami. I když bez minonosek "daešáci" sotva zaminují přístupy k mořským základnám, přesto je naplánováno pravidelné lovení min u pobřeží Sýrie. I když se informace nepotvrdí, lovení min se stane normou pro zajištění bezpečnosti lodí a jejich posádek", upřesnil účastník jednání s agenturou.

19. února velitel Černomořské flotily Alexandr Vitko oznámil, že malé raketové lodě projektu 21631 "Bujan-M", vybavené raketovým komplexem "Kalibrus", budou ve stálé pohotovosti v sestavě Středomořské flotily VMF Ruska, která je zapojena do zajištění syrské operace.

14. února proplula nejnovějších raketová loď Černomořské flotily "Zelený Dol" černomořskými průlivy a zamířila do východního Středomoří ve struktuře skupiny ruského námořnictva, která je dislokována u břehů Sýrie. Spolu s ní se ze Sevastopolu vydala i minolovka "Kovrovec". Po splnění zadaných úkolů vymění "Zelený dol" analogická loď "Serpuchov".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

40 komentářů :

 1. Tím, že Obama nechává Putina dělat si v Sýrii, cokoli, co se mu zlíbí, vytvořil velmi nebezpečnou situaci.Je to rudí Hitler a kagebácki podrazák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja ti teda nevim,ale Syrie neni USA,ma jineho prezidenta vis,Asada.Obama je prezident ameriky{USA}.Navic oficialne je spojenec Syrie,Rusko,takze pokud rusaci museli drzet pysk kdyz pres nas nedavno prejizdeli USAjednotky,tak mi vysvetli proc by ted nemel drzet pysk Obama

   Vymazat
  2. Pro 22:47
   čo si představuješ pod takym slovom situácia a taky nevím , kdo je Rudi Hitler :o)

   Vymazat
  3. Asi Ruda Hitlerů....

   Vymazat
 2. Ruská armáda na civilní oběti příliš nedbá. Putinovo letectvo minule zabilo téměř 700 syrských civilistů (pro srovnání, Islámský stát zabil za leden méně než 100 syrských civilistů), a je-li rozdrcení hlavního města Čečenska Grozného v letech 1994-95, kdy ruské vojska zabily zhruba 35.000 Čečenců, většinou civilistů, během pouhých šesti týdnů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A od kdy jsi takovej lidumil? Že v při invazi koalice do Iráku zahynulo půl milionu civilistů a tos nějak opominul. A jinak, tihle "civilisti" jsou součástí Islámského státu, ti ostatní jsou už v Evropě, nebo na ceststě.

   Vymazat
  2. Chlapce,kdyby te zacali radsi zajimat fakta a ne statistiky,ve kterych se pise jen ta dobra zapadni pravda.Prestan byti lenoch,a zkus navstiviti i jine weby,a nejenom seznam.cz ci stranky z ukrajiny{te pravdomluvne prozapadne fasisticke}.Zkus si vyhledat nezavisle dokumenty,je jich dost,pravda se musi hledat,ne vymyslet.

   Vymazat
  3. zkus se třeba podívat na historii invazí USA třeba do Mexika, Nikaraguy, Panamy, na Filipíny, do Hondurasu, na Haiti, do Dominikánské republiky, do Laosu, Koreje, Vietnamu, Uruguaye, Iráku, Lybie...

   Vymazat
  4. Od klávesnice lze s klidem říci, že Anonym jeho sponzoři zavraždili více než 700 nevinných syrských migrantů v Turecku a Řecku.

   Vymazat
  5. 22:59 civilista, co drží v ruce kalacha bude zabit, jasné ?! Jinak to nejde !

   Vymazat
  6. civilista so zbraňou nie je civilista

   Vymazat
 3. Rus je prakticky psychopat.
  Ten uzavírá přátelství s tím s kým má společného nepřítele. Ne tedy s někým, s kým si je z nějakého důvodu blízký. Ale s tím, který není blízký i tomu druhému.

  Tedy na podkladě antagonismu.

  Ne proto co je jim společné, ale jakého společného nepřítele mají. Z toho vyplývá, že rus se může přátelit jen za skutečnosti, kdy je definován jeho nepřítel !! Bez nepřítele není přátelství schopen !!! Rus bez jsně daného nepřítele, není schopen existence.

  Vyplývá z toho podstatný fakt, že rus vždy bude hledat nepřítele. N ikdy jeho politikou nebude mír a oboustranně výhodná spolupráce. Oboustranně výhodná spolupráce je v jeho společensky a kulturních výšinách , neznámý pojem !

  Rus je barbar a primitiv.

  To je tz. psychopatická bota, par excellence !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hledá nepřítele? Už tě konečně našel?

   Vymazat
  2. Anonymní 1. března 2016 23:03

   Co jsi hulil? Přihraj trošku. Ty debile víš co to píšeš? A tak když trošku analogie tak prosím: Co ti říká Vietnam, copak tak USA dělali? Co takhle dem. bom. Jugoslávie , a co takhle Irák a jeho ZHN? Mám pokračovat?

   Vymazat
  3. Rus je prakticky psychopat.
   Ten uzavírá přátelství s tím s kým má společného nepřítele. Ne tedy s někým, s kým si je z nějakého důvodu blízký. Ale s tím, který není blízký i tomu druhému.


   Boze,prestan to uz kourit.Vis co je slovo SPOJENEC?
   Pokud oficialne syrijsky predstavite pozadal o pomoc Rusko a maji smlouvu na to tak nechapu co to kecas.
   A o kulturnich vysinach?AHAHAHA.
   My cesi muzeme leda drzet hubu,soused si zavidi i nos mezi ocima,nikdo ti nepomuze jen samy rady a jeste blby,jen kultura jak u nas upada,a unich?Kolik je unich odlisnych kultur a narodu a stejne se nerozpadli,za to my a slovaci,skoda slov.

   Vymazat
  4. Co to meleš,ty pochcanej retarde od poserplíny?!!!!Jestli nemáš argumenty ty vygumovaná ussácká palice,tak drž hubu a nestrkej sem rypák!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  5. 23:03 ty jsi ale magor. To jsem tady snad ještě neviděl. Nespletl jsi se? Nepíšeš o sobě?

   Vymazat
  6. Ten příspěvek je opravdu psychopatická bota.

   Vymazat
  7. Výlev toho anonyma 3:03 je čistě rasistický. To napsat o židech, tak jdeme k soudu za šíření nenávisti. Ale proti Rusům a Srbům se dnes u nás může všechno. Největší primitivové našli svůj obzor a cíl.

   Vymazat
 4. Ve Vietnamu Američané zadržovali komunismus a nedovolili v rozšiřování totalitnich režimu ve východní Ázii.Uvedu příklad, v Iráku zbavyli iráckého lid diktátora Saddáma Husajna, v Libyi osvobodil lid od diktátora Kadáfiho av Egibte dostali před spravedlnost diktátora Mubaraka.Diki usa si v Evropě svobodně žijeme neboť nás Američané osvobodili od fašistů a Hitlera a žijeme si klidně v demokracii a máme plné obchody o čem mohli naši rodiče snít za totality.Na rozdíl od vás sleduji veřejnoprávní média takže mám rozhled v politice ao svete.Kdo chodil do školy ten umí naučenou látku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně že ty ussácký kurvy o vietnamcích říkali že jsou to TERORISTI...Zřejmě si nevšimli ty vymatlaný negroidní palice,že je tam NIKDO NEZVAL!!!!!!!!

   Vymazat
  2. Anonymní 1. března 2016 23:42

   Ty idiote, nejdřív se nauč česky. Ty chyby samo osobě říkají, že máš IQ houpacího koně. No počkej pleteš si dojmy a pojmy. Psal jsi kolik lidí zabili Rusové a já kolik lidí zařvalo při akci Usáků. Ale ty keci že američani nás osvobodili od Hitlera no tak to už je vrchol. Ty jsi dement. Řeknu mámě, aby ti dala par facek, aby jsi se vzpamatoval.

   Vymazat
  3. 23:42 tebe musela učit ta kreatura z pořadu paní Jílkové na ČT.

   Vymazat
  4. a jak je vidět, tak ta paní učitelka nejenže nezná dějiny, ale neumí ani česky ;-)

   Vymazat
  5. Přesně tak. Kdo chodil do naší polistopadové školy, ten se tam takové věci učil.
   J. Hruška

   Vymazat
  6. Legrační, že. Primitiv 23:42, který žere propagandu se tu ještě se svou omezeností vytahuje. Odkojen mainstreamovými továrnami na lži a manipulace dává svou hloupost všem na odiv. To je fakt dobré.

   Vymazat
  7. pro 23:42 Chtěla bych se jen zeptat. Kolik jsi vychodil tříd základní školy? Tolik gramatických chyb se jen tak nevidí. A to je i má odpověď na ty tvoje cinty a slinty. Zkrátka blb, co neumí česky, si neumí ani vyhledat fakta. Měl by ti páníček strhnout nějakou kačku ( či dolárek).... TROTLE!!!!

   Vymazat
 5. Je mi jen 16 let a nemohu si pamatovat jako vi, vím co nás učí a s médií, vidět že nečtete routers nebo Lidové noviny, odtamtud to vím a už musím jít spát neboť zítra vstávám do školy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A opakuj si vyjmenovaná slova po "v".

   Vymazat
  2. no, nevím, jak ty, ale já používám "routers" pro připojení k internetu ;-)

   Vymazat
  3. Anonymní2. března 2016 2:58
   Anonymní2. března 2016 2:58
   No tak, staří kozáci. Jemu je šestnáct, je produktem nových trendů ve školství. A nepochybuji, že se vyjadřuje v soulady s těmito trendy. P.K.

   Vymazat
 6. Jestli je ti 16 let a vycházíš z toho co tě učí a co zjistíš z massmédií tak to mnohé vysvětluje, ale divím se že si v době internetu, jako mladý student nedokážeš najít pravdu. Víš všechno je to o lidech a nejenom o režimu a hlavně o pravdě.A když si ji neumíš zjistit, tak děláš někomu hlupáka. Ačkoliv mladým fandím, nezapomínám na Verichův citát. Mládí není žádná zásluha, každý starý blbec byl jednou mladý blbec. Já už sice mladý nejsem, ale jako blbec si nepřipadám. Podívej se občas ,cca jednou týdně na "Otázky a odpovědi" pana Pjakina a zkus zapřemýšlet, kde je pravda. Ano jak říká klasik "V čem je síla bratře? V pravdě! A vo tom to je...

  OdpovědětVymazat
 7. Koukám, že sem píše paní učitelka Štěpánová. Sice tvrdí, že je jí jen 16 let, ale ten karakter se pozná

  OdpovědětVymazat
 8. Clovece co je to za jazyk, kterym pises? Ty musis byt uplne dementni. Posli jeste pro jistotu svou fotku at uvidime jak vypada tezce mentalne postizeny jedinec.

  OdpovědětVymazat
 9. Přiznávámm se, že váhám, jestli ty "inteligentní" příspěvky psal šprýmař Falmer nebo jsou autentické. Debilizace společnosti pokročila natolik, že by je někdo mohl i myslet vážně. A to je hodně smutné. Nebo úroveň placených trollů až tak upadá? Fakt nevím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě , že to píše Palmer. Jednou si hraje na dementa, podruhé na držitele titulu Bc. případně Mgr. (to ta čeština), no a dnes je za 16-ti letého "Yntelikenta" že. Na druhou stranu stranu, je užitečný skoro jako žížala. Na jedné straně žere odpad, na druhé straně z něj lezou hovna, která užitečně "pohnojí" růst diskuse. Nechte červa, ať se kroutí a tetelí blahem. J.B.

   Vymazat
 10. Prosím Vás, těch jakoby proamerických blábolů si nevšímejte. Včera nám Hyneček utekl z klecového lůžka a někde to zkouší s PC. Zkoušíme ho nalákat zpátky do lůžka na psí granule, ty on rád. Děkujeme za pochopení, vedení léčebny Bohnice

  OdpovědětVymazat
 11. No hurá, díky statečným rusům budou moci syřané vyrážet k Řecku z domova. Možná kus cesty se svezou na té minolovce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hynečku 13:21, kdepak jsi se nám schoval. V klícce máš haf haf granulky, tak už si přestaň hrát s klip klap a šup do postýlky.

   Vymazat
 12. A i tady jsme se dočkali, konečně svého vlastního trolla,který je zřejmě placený z našich daní a snaží se nám v diskuzích vysvětlovat co je dobré a správné.Blahopřeji k tomuto významnému milníku :)

  OdpovědětVymazat