Reklama

sobota 19. března 2016

Na návštěvě u "teroristů" aneb "Poznej svého nepřítele"

Výcvik teroristů

19. 3. 2016, Petr Ďoubalík

Teroristé. Jihovýchod Ukrajiny. Anti Teroristická Operace - ATO. Česká republika, zásluhou současné vlády, ATO podporuje. Není to legrace - jde o životy. Současné odhady hovoří o 50 000 obětech (na obou stranách dohromady). 


Z vojny jsem si kdysi přinesl letáčky s názvem "Poznej svého nepřítele". Mám je založené v kronice a někdy je naskenuji, je to s odstupem 31 let docela zajímavé čtení (z nepřítele se stal přítel nejvěrnější, doslova "na věčné časy"...). A tak mě napadlo, že bychom i dnes měli lépe poznat svého nepřítele.Vybral jsem jedno video, zachycuje teroristy - opolčence, jde z toho strach. To video nemá dobrou technickou kvalitu, kameraman se také zrovna nepředvedl, ale na mne zapůsobilo. Když si představím, že by je za pár dnů mohli pobít udatní Porošenkovi fašouni, vycvičení v Polsku Američany, oděni do českých neprůstřelných vest, darovaných hercem...

Video by možná nepotřebovalo překlad, ale zde alespoň několik vět:

úvod videa:
Žijeme rok 7524, rok světové války. Rus se topí pod tlakem biologických zbraní, alkoholu a tabáku. Ale národ se probouzí a postupně se navrací ke své kultuře a odmítá vylhané cenností, které dlouhodobě vnucují Slovanům věční nepřátele Rusi.
pozn. překl.:
Jedná se o r. 7524 - původní slovanský letopočet, který Petr Veliký v r. 1700  změnil  na evropský a ukradl tak 5,5 tis. let slovanské historie.

Dál se mluví o ruské tradici pití čaje ze samovaru.

pátá minuta:
Z jedné strany chápu, že lidé, kteří nás budou pozorovat ze strany, a kteří nás neznají, si mohou o nás pomyslet, že jsme blázni. Ale u nás není jiná šance přežít. Každý člověk, který se začne probouzet z dlouhého spánku, přijde k prostému logickému závěru, jiná šance jak přežít prostě není. My musíme znovu vzkřísit sebe, svůj národ, v prvotním výchozím stavu, který je v nás hluboce ukotven, a žádné "evropské hodnoty" nejsou schopny je z nás vykořenit.
Překlad pro Novou republiku: nkv a Ďouba

Duše - není jen slovo. Život v Kozáckém pluku JArGa:

38 komentářů :

 1. Poslouchej ty Doubaliku, ze by ti vubec nevadilo kdyby nas obsadili tvoji Rusaci a kdybysme museli zase zit za ostnatym dratem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl by jste sdělit několik logicky postavených důvodů, proč by nás měli obsadit Rusáci a dát za ostnatný drát?

   Smazat
  2. Copak Ďouba, ale já už měl hotovej zvací dopis, a když jsem hledal 99 Pragováků na podpisy, tak von je to samej nezaměstnanej...

   Smazat
  3. Ostnatý drát je jeden z nástrojů na zajištění hranice mezi dobrem a zlem (řádem a chaosem). Například v současnosti proti řízenému davu bez morálky a etiky pouze s od malička vnucenou náboženskou ideologii.

   Potřebujeme si pouze ujasnit, na které straně od drátu je spíše dobro a na které spíše zlo. Dnes je zřejmé, že přes své chyby byl socialismus spravedlivější společnost. Došlo ovšem o čem mluvil již Albert Einstein a sice, že byrokracie se vymkla z rukou. Už ji příliš obtěžovalo naoko předstírat dělat něco pro lidi a bránilo ji to krást naplno a tak přešla na západ.

   Vy kteří jste tolik okouzleni západem prohlédněte, že západ vytvořil lepší podmínky, kvůli konkurenci, aby lidé nechtěli socialismus. Teď si nás uvaří k snídani, podívejte na Německo, klidně tam navozí jinou etniku (horší než cikáni). Zlikviduje rodinu (homo páry mají přednost normálními, odebíraní děti z rodin, pedofilie bude legitimní...). Zjistěte jak se choval západ k lidem před socialismem a podívejte kam směřuje po likvidaci socialismu.

   Problém je ideologie, která vytváří byrokracii. Ideologie je určitá jednostranná posedlost a extrémismus bránící vyhodnocovat situaci správně. Je jedno jestli udělal chybu komunista nebo kapitalista, zrovna tak když jde o dobrou a správnou věc. Je jedno kdo to dělá ve smyslu jakou má nálepku, důležitý je výsledek.

   ... po ovoci poznáte je ... (ne podle keců)

   Smazat
  4. Pěkně napsáno, ale v některých jednoúčelově nastavených hlavách nelze rozsvítit...

   Smazat
  5. Velmi popisné, moc nechybí, aby mnozí z nás dali přednost i imiginarnímu pocitů bezpečí tím, že dají přednost fašizaci společnosti a to jen proto, že socialismus je démonizovaný poskoky "nacků".
   Volič-Vilč

   Smazat
  6. 2:05 Ved ty uz zijes za tym dratom ty prasa!!!!!

   Smazat
  7. taky by stálo za to vědět, o čem se zpívá v té písničce:
   Jak dlouho už jsem tu nebyl – ulehnu na trávu///
   Pohlédnu na jasné nebe, abych ucítil, že živ jsem po právu///
   Z nebe se ozve hrom a zem je deštěm polita///
   S letním deštěm v zádech do časů dětsví se utíkám///
   ---
   Žijeme na zemi svých otců///
   Jsme vnuci Svaroga, jeho slavné děti///
   A na okřídleném koni letí///
   Rus do vzdálených tisíciletí///
   A na okřídleném koni letí///
   Rus do vzdálených tisíciletí///
   ---
   Tohle pole vzdělali synové rolníka///
   svou zemi zalévali potem, aby mezi boji mohli žít///
   Válka připadala jim příliš častá, příliš veliká///
   Svou zem promísili krví, když za svobodu šli se bít///
   ---
   Žijeme na zemi svých otců///
   Jsme vnuci Svaroga, jeho slavné děti///
   A na okřídleném koni letí///
   Rus do vzdálených tisíciletí///
   A na okřídleném koni letí///
   Rus do vzdálených tisíciletí///
   ---
   Jak dlouho už jsem tu nebyl – ulehnu na trávu///
   Pohlédnu na jasné nebe, abych ucítil, že živ jsem po právu///

   Smazat
  8. nedá se, než souhlasit...., dnes by se ty dráty hodily, proti té svoloči!......

   Smazat
  9. Rusáci nás nidky neobsadili. Byly to vojska Varšavský slouvy tedy Madari,Poláci a zejména Ukrajinci. Každopádně tohle obsazení nenapáchalo tolik škod jako "osvobozeníů po roce 1989 kdy právě ti "Rusáci" jasně ukázali svůj charakter když svá vojska spořádaně a rychle odsunuli za naše hranice. Zrovna tak to udělali ve všech ostatních zemích bývaleho SSSR. Každý chybuje ale charakter se ukáže jak s epostaví k napravenísituace. Zatimco SSSR svá vojska stáhlo a ještě uhradilo nemalé náhrady, pak vojska Německá do posledního dne vraždily a upalovali lidi jako dobytek. To co dnes prožívate jako dobu bez drátů je pouze iluze slaboduchých jelikož tato krjaina se změila v kolonii kde má každý kdo i přijde s penězi větší právo než ten kdo s etu narodil.

   Smazat
  10. uf schází tu ještě druhá verze refrénu:
   Jak dlouho už jsem tu nebyl – ulehnu na trávu
   Pohlédnu na jasné nebe, abych ucítil, že živ jsem po právu
   Z nebe se ozve hrom a zem je deštěm polita
   S letním deštěm v zádech do časů dětsví se utíkám

   Žijeme na zemi svých otců///
   A naše děti - děti Slovanů///
   A na okřídleném koni letí///
   Rus do vzdálených tisíciletí///
   A na okřídleném koni letí///
   Rus do vzdálených tisíciletí///

   Smazat
  11. Myslím si,že socialismus představoval etický kodex.Jeho likvidací zanikla také možnost srovnání,určitá sebereflexe.A to pro všechny,nehledě na které straně "ostnatého drátu"kdo stojí.Nebývale tím narostla možnost manipulace lidmi.To není dobré,každý člověk má právo na život.

   Smazat
  12. Nejenom u nás ale i ve výkladní kamufláži "sociálního" kapitalismu což je protimluv, poznali pracující zač je toho loket. A to se může líbit pouze takovým, kterým nevadí lhaní, podvádění, okrádání a humanitární bombardování.

   Smazat
  13. To se může líbit hlavně těm, kteří zavedli zákony umožňující parazitování na práci druhých. A k tomu nutně potřebují to lhaní, podvádění i humanitární bombardování. A konec konců i masivní příliv muslimských invazistů.

   Smazat

  14. pre Anonymní20. března 2016 2:05 teda som si nevsimol, ze by Rusi stavali dajake ostnate draty. ale ak sa Ti nezda chytrak, tak zrovna krajiny Schengenu a EU sa oplocuju jedna radost! Co s tym ako Ti to stymuje do tej tvojej ostnatodratovej nablblej otazky?

   Smazat
 2. Za ostnáč půjdeš ty. Brzo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty budes delat zase bachare? Je ve tvych snech, vlastizradne komunisticke lejno.
   Jsme v NATO. :-)

   Smazat
  2. Jsem diky těm ussackejm kriplům a jejich plechový kavalérii leda v prdeli,ty Veškrnův bezmozku!!!!

   Smazat
  3. Proč jsme v NATO debile? Protože se nikdo nezeptal národa (tím nemyslím tebe, debile) a nejlepší uáčkující kulisák na světě nás nacpal Amikům do chřtánu.

   Smazat
  4. však se brzo dočká a dá li Bůh tak narukuje "bránit" nato na východě.

   Smazat
  5. No to mu ze srdce přeju. Ale takovýto rádoby vlastenci jenom křičí a dělají machry. Kdyby měl jít bránit tedy útočit s NATO, tak má bláto na hřišti a překouslej jazyk:oD

   Smazat
 3. Za ostnatým drátem již jsme, sice ne na hranici čr /neni to chyba/ protože naše hranice je EU. Přál bych Vám vidět hranici mezi USA a Mexikem a to se tam ještě střílí jako po zajících a to již od padesátých let. Holt někdo je demokrat i když vraždí. Celá staletí vyspělý svět různými způsoby drancuje zbytek světa a to je ta pravda a láska. Určitá skupina lidí si uvědomila, že komunismus je možný ale jen ně. Ostatní jsou jen MODERNÍ OTROCI 21 STOLETÍ.

  OdpovědětSmazat
 4. Autor je ignorant. Rok 7524 je Anno Mundi t.j. rok od stvoření světa. Se Slovany nemá nic společného!

  OdpovědětSmazat
 5. Byl jsem v Rusku naposledy před mnoha(31)lety a Ruská duše je obdivuhodná.My jsme si u nás svoji duši silně zničili i když v jádru jsme si velmi podobní.I v Rusku byl po roce 1991 podobný proces jako dnes u nás a již se nikdy nic zpátky nevrátí. Uměle budovaný strašák z Ruska se podařilo uskutečnit. Stačí si přečíst několik komentářů k článku a jasné nepochopení filmu.Já se určitě Rusů nebojím. Nic jsem jim neudělal, udělat nechci a to oni poznají.Kdybych byl mladší, tak si dokáži dlouhodobý pobyt v Rusku plně představit. Tak, jak se dnes chovají představitelé "Západu" z je nepochopitelná pitomost a primitivnost. Jen ty Boží mlýny melou a doplatíme na tom v Evropě i v USA. Co to s námi dělají ? Dřívější režim v Rusku dávno skončil a nikdy se nevrátí, stejně jako u nás.
  Vůbec nechápeme novou evropskou politiku a tak si rozšiřujeme svojí nenávist k muslimům a vůbec jejich počínání většinou nechápeme.Tím si svoji duší ničíme ještě více. Navíc se oháníme Křesťanstvím i když vůbec netušíme o co jde i tady. Dostali nás tam, kam chtěli. Proč se ti blbci tolik přemnožili nechápu- ale silně pociťuji. Kam se hrabe počet blbců za bolševika před rokem 1989 !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemohu souhlasit . Není že MY jsme si svou duši zničili. Naši duši zejména zničili tlaky ze všech stran. Nejhorší je ovšem dnešní mediální lhaní a vymívání mozků. Pravdou totiž je že obdob mezi roky 1948 - 1989 patří k jedním nejbohatším v české historii. Stačí se objektivně podívat na množství hodnotné literatury, filmu, uspěchů ve vědě, strojírenství ale i stavebnictví. Tím nechci být nekritický k oné době ale když se řžíká A musí se říci i B. A co dnešní doba? Hypermarkéty, zničená pole, mamon atd atd úpadek. Bohužel. Přirovnal bych to například k zničení duše Indiánské kterou miluji a měl jsem i t čedst osobně se setkat s náčelníky v jejich rezervacích. Ta je též plošně zničena ale při osobním setkání vidíte žeje stále v nich ucta k přirod a k přirozenosti i přes to že již neumí ží dávno tradičním způsobem, ovšem těžko s edá říci že s esami zničili. Ano jsou tam alkoholici kteří svůj kmen spravují zle ale jsou tam i tací co spravují dobře, bohužel tlaky okolí vždy pomohou dobru do hrobu výměnou za službu zlu a možnost těžit na "nedotknutelných" indiánských uzemích. A to je stejné i dnes.

   Smazat
  2. Ale chápeme: http://gloria.tv/media/YXzAeEg86os

   Smazat
  3. K těm muslimům - jaké že si rozšiřujeme svou nenávist k nim? Děsná blbost. Jejich invaze a uchvatitelské bezuzdné chování je zaznamenáno spoustou videozáznamů, hrnou se další a další - o tom to je.
   Strach z Rusů? Oprávněný - vzhledem k tomu jak je pomlouváme a pliveme na ně jedovaté sliny.
   Ano, dřívější režim skončil a s ním i zbytky nesporné spravedlnosti v každém směru. Dráty kolem ČR nezmizely, jenom byly přemístěny dovnitř území ČR. Každý tramp to již poznal.

   Smazat
 6. 9.08 vám opravdu nevadí, že jsme se zcela oficiálně a s pompou podíleli na vraždění Srbů, Iráčanů - dokonce opakovaně, Syřanů, Ukrajinců a mnohých dalších národů. To je vám opravdu jedno, že vraždění a zamořování celých bydlených oblastí radioaktivitou vydáváme za šíření demokracie. Vám se opravdu nechce zvracet, když Merkelova se Sobotkou na řetízku vyjednáva s Erdoganem právě ve stejné chvíli, kdy turecká armáda na Erdoganův rozkaz bombarduje civilní zástavbu kurdských měst???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:22Vadí a do konce svého života se nesmířím s tím,že jsme zradili smlouvy s Ruskem a vstoupili jsme do vražedné organizace NATO,sice bez nás , a všichni jsme se stali účastníky na vraždách statisíců lidí.Jsme vězni ve své vlastní zemi.A pokud máme mozek, víme kdo je agresor.

   Smazat
  2. Právě že to není bez nás, chemičtí specialisté a vojenské nemocnice, případně vojenští policisté a další a další nezpochybnitelné stopy naší účasti na všem tom vraždění. Pro NATO nejsme sice významní svým počtem, nicméně jsme velmi významní svou účastí, ze které se dedukuje "mezinárodnost" a v důsledku toho oprávněnost a nepostižitelnost těch barbarských vražedných útoků.

   Smazat
 7. Každý rozumný člověk ví,že pravda je na straně Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenomže jen vědět nestačí. Proti tomu zlu co se šíří na Západě jak rakovina, je třeba se postavit.

   Smazat
  2. Když už, tak bojovat s plným nasazením na straně Ruska a nikoli proti němu a tím i proti sobě.

   Smazat
  3. 26.3.2016 Václavské náměstí!Tak se ukažte občané.

   Smazat
  4. Prima. Pozor, ale na současné podmínky se bojuje o informační pole ne pěstmi. Proto jsou služebníky satanovi koupeny media, aby nám mohli blbnout hlavy. Ďábel je pokušení urvat si něco pro sebe na úkor národa a předků a kořenového úkolu "zajištění života v následnosti generací".

   Smazat
  5. Myslím, že nás je dost těch, u kterých se to zblbnutí médii nepodaří, ani kdyby se podělali. T

   Smazat
 8. Mně by se mezi těmi lidmi líbilo žít.

  OdpovědětSmazat
 9. jenom házení tou činkou,je velký úspěch ,na pohled je malá než to člověk zkusí

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.