Reklama

úterý 15. března 2016

Národní domobrana je legitimní. Zákon České republiky neporušuje

Emil Kalabus
15.3.2016  Czech Free Press

Národní domobrana je legitimní. Nejsme fašisté, xenofobové, extrémisté ani militanti, ale budeme připraveni bránit naše obce a ženy, pokud to v budoucnu bude jediné možné řešení.Špionážní záběry odvysílané dánskou televizní stanicí ukazují Mohamede Fouad al-Baraziho, vrcholného imáma islámské unie v Dánsku, který přiznává, že cílem migrační vlny je, aby muslimové dobyli Evropu. Není to však pouze tento imám, který takto hovoří a není to pouze jedno nebezpečí, které rozděluje Evropu a postoje lidí k této problematice.

Ukrajinský politolog Rostislav Iščenko, který v roce 2014 emigroval do Ruska, uvádí hororové scénáře vývoje Evropské unie. Jestli Ukrajina upadne do anarchie, tak se k milionům uprchlíků ze Středního východu a Afriky přidají stovky tisíc z ní. Jen s tím rozdílem, že mnozí z nich budou ozbrojeni a hranice budou přecházet v celých oddílech. Se současnou krizí Evropské unie, která je plně zaujata problémy s běženci, by příchod ozbrojených a vzteklých ukrajinských nacistů – kteří si myslí, že je Evropa prodala a zanechala jednoho na jednoho s Ruskem – mohl spolehlivě vést k situaci, jež se vymkne kontrole vlád. Tím více, že zformulovat jednotný postoj k danému problému Evropa nedokáže stejně, jako není schopna vyjádřit jednotnou pozici k otázce migrantů.

Existuje také nebezpečí ekonomického kolapsu. Když Argentina na konci 90. let spadla po spirále do sociálního a ekonomického kolapsu, změnil se každému život. Bez ohledu na příčiny je zde mnoho, z čeho se můžeme poučit od země, která byla prosperující, ale dnes se vzpamatovává z ekonomické krize, která uvrhla okolo 60% lidí do chudoby. Tehdy podle svědků útočily ozbrojené gangy na lidi, vykrádaly domy a páchaly mnohé násilí na obyvatelstvu. Podle očitého svědka:
„V roce 2001 jen ti úzkoprsí s vymytým mozkem a idioti s IQ motýla věřili, že by je policie ochránila před vlnou trestných činností, která by následovala po kolapsu ekonomiky.“

Dnes se Evropa stává nestabilní. Pařížské teroristické útoky jsou jasným varováním. Situace v Německu není vůbec růžová a policie nad trestnými činy nelegálních migrantů raději zavírá oči.

Policie pravidelně selhává v Německu, viděli jsme to také na několika videozáznamech z Anglie i Francie, četli jsme svědecké výpovědi ze Švédska, Dánska, Norska a dalších zemí. Děje se to zkrátka všude tam, kde státy a jejich vlády rezignovaly na prověřování nově příchozích. Do jejich zemí se tak mezi těmi, kteří možná mají na humanitární pomoc nárok, skrytě dostává značné a těžko identifikovatelné množství kriminálních živlů, jejichž prvním úkolem je způsobit rozvrat a chaos, terorizovat domácí obyvatelstvo a zastrašovat domácí pořádkové síly, které mají kvůli politikům svázané ruce. 
 
A výsledek? Jen v posledních měsících jsme byli prostřednictvím informačních médií svědky vraždy dvanácti muslimům nepohodlných žurnalistů v Paříži, vraždy sto třiceti nevinných civilistů v Paříži a také svědky surových útoků na stovky žen v nejméně dvaceti německých a dalších evropských městech. Byli jsme svědky desítek až stovek znásilnění, někdy i nezletilých, zejména v Anglii a ve Švédsku, dnes také v Německu. Viděli jsme videozáznam, kde skupina muslimských výrostků křičí na Angličany a jejich neozbrojené a zjevně vystrašené policisty: „My jsme tady doma! Tohle už není vaše země! My to tady přebíráme!“ Čím je muslimů v hostitelské zemi více, tím jsou arogantnější a útočnější. Jejich přesvědčení o vlastní rasové nadřazenosti vyplouvá na povrch. Nepřipomíná vám to něco, co už jsme jednou v dějinách zažili?

Souvisejícím tématem jsou stále častěji diskutované občanské branné aktivity a organizace, zejména nedávno založená Národní domobrana. Tak, jak je tato organizace v současnosti prezentována, neporušuje žádný zákon České republiky, proto její založení a činnost LEX*/ respektuje jako legitimní využití ústavního práva občanů se sdružovat a shromažďovat a ústavního práva jednotlivce činit cokoli, co není zákonem zakázáno.

V únoru v České republice vznikla celostátní iniciativa Národní domobrana, která si klade za cíl bránit občany. Její hlavní činností je výcvik svých členů. Národní domobrana aktuálně působí v několika stovkách obcí ve čtrnácti krajích. Iniciativa si klade za cíl bránit domovy občanů České republiky, jejich životy, zdraví a majetek. Senátorka a bývalá ústavní soudkyně Eliška Wagnerová tvrdí, že pokud se jedná pouze o neformální sdružení, čemuž zatím vše napovídá, není možné, aby ho stát rozpustit.

Rada Národní domobrany byla veřejně představena dne 3. února 2016. Po necelých 4 týdnech, k 29. únoru 2016, byla Národní domobrana prostřednictvím individuálních domobranců a skupin zastoupena ve 14 krajích, 58 okresech a 505 obcích České republiky! Počet zastoupení však dál narůstá.

Národní domobrana, kterou zastupuje rada složená z podplukovníka v záloze Marka Obrtela, podnikatelky Nely Liskové a poručíka ve výslužbě Františka Krejči, prohlašuje, že její existence a konání je plně v souladu s našimi zákony.
Iniciativa zdůrazňuje, že nemá žádnou organizační strukturu. Skupiny, které se k jejím myšlenkám přihlásí, se samy rozhodují, zda se budou řídit doporučeními rady nebo si náplň činnosti, její rozsah a frekvenci komunikace s radou a ostatními skupinami, určí samy. Základní činností skupin má být „pravidelný výcvik zvyšující fyzickou a mentální připravenost domobranců“.

Role rady Národní domobrany je reprezentační, informační, koordinační a motivační. Jednotliví představitelé rady, rada jako celek a jí pověřené osoby usilují o získání podpory široké veřejnosti pro myšlenku domobranectví a Národní domobranu jako takovou.

Rada komunikuje se zájemci o Národní domobranu z řad veřejnosti, s domobranci a skupinami Národní domobrany. Za účelem získání široké podpory pro myšlenku domobranectví a Národní domobranu rozvíjí kontakty se sdělovacími prostředky, vstupuje v jednání s politickými stranami, hnutími, občanskými spolky, osobnostmi veřejného života, místními zastupitelstvy, orgány státní správy, zákonodárnými sbory, Armádou, Aktivními zálohami, Policií České republiky a usiluje s nimi o vzájemný dialog a rovnocenné partnerství.

Rada, společně s přizvanými odborníky na právo a bezpečnostní problematiku, připravuje znění návrhu zákona o Národní domobraně a prostřednictvím zákonodárců usiluje o jeho předložení Poslanecké sněmovně, jeho následné projednání a schválení.

Rada veřejně podporuje schválení občansky přívětivého zákona o závazném celostátním referendu, které představuje alternativní způsob vyvolání zákonodárné procedury a následné schválení zákona o Národní domobraně a mnoha dalších potřebných zákonů souvisejících s bezpečností a celkovou stabilitou České republiky. Rada propaguje myšlenku domobranectví a Národní domobranu publikační a jinou související činností.

Národní domobrana je legitimní. Nejsme fašisté, xenofobové, extrémisté ani militanti, ale budeme připraveni bránit naše obce a ženy, pokud to v budoucnu bude jediné možné řešení.

*/ LEX – sdružení na ochranu práv majitelů zbraní k Národní domobraně

 

14 komentářů :

 1. POP- požární ochrany pomocník.Takto je založena složka pomocníků.Dnes čítá jednotka 845 členů.Je otázka pokračovat dále .Jde o poslední záchvěv,protože ke zbraním nelze sehnad střelivo.Vše je strategicky omezováno,tak aby nebyl možný odpor.
  je totálně zastaven prodej střeliva v čr.pro vnitřní potřebu-32565689-7584562352156897854123

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AKTIVISTÉ OSV ZJIŠTUJÍ,ŽE SE DOMOBRANA OBJEVUJE V SESTAVĚ NÁRODNÍ DEMOKRACIE.

   naši aktivisté zkusili navázat s Národní demokracii kontakt.Ptali jsme se proč je možné,že v tzv.PROGRAMU ND se objevují podivné body jako je DEMONTÁŽ PŘEBUJELÉHO SOCIÁLNÍHO STÁTU,což je nesmysl nebot sociální stát byl vytunelován z prvního článku už tak zubožené ÚSTAVY,která nesměla být odsouhlašena v referendu a řáda občanů dnes pochybuje zda vůbec kvůli tomu platí. Nebo tam mají PŘISNÝ DOHLED NAD TZV.OBČANSKOU SPOLEČNOSTÍ-co to je za nesmysl.

   Žádali jsme revizi takového druhu Programu a otevření zablokovaných diskuzních rubrik na jejich webu,abychom jim pomohli zěnit jejich naprosté nesmysly.Co se však stalo nás nemile překvapilo.

   PŘERUŠILI S OSV OKAMŽITĚ KONTAKT ANIŽ BY TO ZDŮVODNILI A SLÍBILI,ŽE TAKOVÉ BODY PROGRAMU BUDOU ODSTRANĚNY.BYLO BY OČIVIDNĚ ŽÁDOUCÍ ,kdyby Domobrana byla raději NEZÁVISLÁ na polit.stranách,které jakoby nastupovaly na cestu zřejmě podobnou na dnešní zpupnou polit.třídu,která pohrdá svými voliči a odmítá s nimi zavést jakýkoli DIALOG.

   Smazat
 2. LZPS:
  Čl. 23 [Právo na odpor]
  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správné znění:
   Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a územní samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu.

   Smazat
 3. Islám rovná se fašismus! Sami nás o tom přesvědčují!

  OdpovědětSmazat
 4. Ministerstvo vnitra zamítlo žádost Národní domobrany na registraci. Bez této registrace je postavena mimo právní rámec ČR. Pak mohou být zájemci o účast v této organizaci považováni za nepřátele státu. Je to tak?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to je přece hloupost. Dnes spolky registruje soud. A soud, na rozdíl od politických institucí, svá rozhodnutí musí zdůvodnit. A když se to někomu nelíbí, odvolává se k vyšší soudní instanci.Tak jak to vlastně je s tou registrací ND? Pavel P.

   Smazat
 5. Je na case,ze se domobrana rozjizdi. Nekdo se tem muslimakum musi postavit celem se zbrani v ruce a nase bezbecnostni slozky to urcite nebudou,ty musi poslouchat rozkazy zhora.
  Lide se musi ozbrojovat jak jen muzou,aby ukazali svou silu. A i kdyby na strileni nedoslo,zbrane jsou velice dobra investice.
  Je skoda,ze zbrane a munice neni v evrope tak lehce dostupna pro obcany dane zeme jako ve statech.
  Vcera jsem se se svym sedmilenym ditkem procvicoval ve strelbe z nekolika ruznych zbrani,mimo jine take sa vz58 zakoupen na netu pred nekolika mesici u US firmmy dovazejici zbrane z CR.
  Trosku ho po vystrileni trech naboju bolelo rameno,ale jinak mel z naseho cviceni obrovskou radost. Uz umi rozborku vsech zbrani co mam a taky vi jaky naboj patri do jake zbrane. Nikdy neni brzo zacit deti ucit zodpovednosti ke zbranim a taky je ucit ceho jsou schopny.
  CZ75

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. správně a naši politici nám nebudou bránit vlastnit zbraně postavíme se jim a policajti se k nám dřív nebo později přidají a blíží se doba kdy vyčistíme tu parlamentní žumpu / zkurvenec zaorálek rektální us-alpinista to zase pohnojil a stáhl česko do fašounskýho hnoje bude trpět hajzl !!!

   Smazat
 6. Eliška Wagnerová tvrdí, že pokud se jedná pouze o neformální sdružení, čemuž zatím vše napovídá, není možné, aby ho stát rozpustil - stát jsou občané a ne ta malá skupina zrádců kteří zradou ztratili mandát pro který byli zvoleni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Přátelé,naši"představitelé" moc dobře vědí, oč jde.Počátek zkoušeli tzv.zbraňovou amnestií, aby se lidé nemohli bránit.Omyl: nejsme tak hloupí, abychom si podřízli krky sami.Dělají to proto, se se bojí vlastních lidí za své zrady.

  OdpovědětSmazat
 8. Ano, tak. Zkrácení platnosti zbrojních pasů, opakované darování střeliva Kurdům prostřednictvím USA (!! v Iráku jsou Kurdi bojující na straně DAEŠ), chaos možná zakrytý výbuchem skladů, atd.

  A zbylé zbraně a střelivo si musí rezervovat pro vlastní potřebu. Budou je asi brzy potřebovat, při pokusech opustit republiku.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 9. Pud sebezáchovy je nad špatným zákonem a politiky.Jsem
  si vědom nebezpečí a budu připraven mu čelit v zájmu
  ochrany dětí a vnoučat-člen domobrany.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.