Reklama

.

.

středa 30. března 2016

Návštěva z Číny, Kalousek, Štětina, Bursík a Kocáb

Luděk Prokop
30. 3. 2016
Dobré vztahy s Čínou mohou být pro ČR jen k dobrému, stejně jako pro Anglii a další státy, jejichž počínání jindy a jinak, hujerovsky napodobujeme. V souvislosti s návštěvou čínských představitelů však nikoli, nejspíš pro představu mediálních ideologů, že by za jejich pinoživé snahy, plivat jedovaté sliny na zemi hostů z Číny, mohla přijít pochvala z výše zmíněných států, kde hosty z Číny ví
tají s úctou.

O tom, že dobré vztahy s Čínou mohou být pro ČR prospěšné, lze nepochybně uvést, bylo a ještě i bude uvedeno, dost a dost. Nicméně individua jako Kalousek, Štětina, Bursík, Kocáb a jim podobní neznámí aktivisté jednají, jakoby měli v popisu práce přátelskou hostitelskou atmosféru kazit a narušovat jakýmisi provokačními protesty. Důvody proč to, by normálním lidem přijatelně, racionálními argumenty, vysvětlit rozhodně nedokázali. Možná by k tomu mohla obstát jediná věta - chceme a budeme škodit. Ta věta by byla v naprostém souladu s jejich dosavadním jednáním a konáním. Nabízí se úvaha, zda se tak děje podle nějakých pokynů od „kohosi“, nebo zda jde o nějaký zvrácený koníček vedený jejich podvědomím, (kazit, narušovat a škodit), nic jiného nechceme, protože nic jiného ani neumíme.

Jejich „zabednění“ příznivci, zvláštního spřízněného naturelu, jinak ryzí, křišťáloví demokraté, mají velice podivné pojetí pojmů demokracie a svoboda. Tito křišťáloví demokraté, dle vlastních specifických představ o svobodě, „demokraticky“ napadali a potýkali se s těmi Číňany, kteří jsou u nás na návštěvě a nechtěli nic víc, než uvítat představitele své země, zamávat jim čínskými vlajkami. A to, aniž by nám vnucovali svojí kulturu či zvyklosti, na rozdíl od agresivních útočných imigrantů, vítaných podobnými, ne-li stejnými křišťálovými demokraty, evidentními škodílky.Jsem potěšen, že zmínění škodílci i se škůdci Kalouskem, Bursíkem, Kocábem a Štětináčem, nebyli vpuštěni do prostor, kde hodlali narušit přátelskou atmosféru přitroublými protesty, kterými nic jiného, než ostudy a možného poškození prospěšných vztahů a budoucí hospodářské spolupráce, docílit nemohli. Zapamatujme si je před volbami. Ty, co nám škodí. Vezměme na vědomí, že otázka dodržování lidských práv v Číně je nám natolik vzdálená, že do ní příliš nevidíme a z našich médií se objektivních informací a souvislostí moc nedozvíme. Tuto otázku se snažme lépe vnímat u nás samotných i u sousedů, zvláště pak v návaznosti na imigrantskou invazi a v té souvislosti, co se děle s lidskými právy domorodců, ve čtvrtích okupovaných invazními imigranty, ze kterých jsou domorodci nekompromisně vytlačováni. To jsou přesně ta lidská práva, která se týkají dnes našich sousedů a která se v dohledné době mohou začít týkat i nás osobně. O naše lidská práva a lidská práva v blízkém okolí, bychom měli mít zájem v první řadě. Nedovolme Kalouskům, Bursíkům, Kocábům a Štětinům, aby odváděli naši pozornost od toho, co se nás bytostně dotýká. A to někam, do čeho sice nevidíme, ale můžeme se oprávněně domnívat, že tam takovým podvraťákům a škodilům, žádný prostor poskytován není.

13 komentářů :

 1. Až budou volby tak já nezapomenu, neboť předvolební kampaň začíná, už uzavřením volebních místností. ...a davaj sláma, jasný?!

  OdpovědětVymazat
 2. Nic nepište vše je kontrolováno a smazáno nebo vá budou sledovat drony až do konce-je to zrada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pesimismus není na místě.Je fakt, že většina drží hubu a stará se jen o sebe. I většina Čechů držela hubu když vypálili Lidice. A zase máme držet hubu před takovými hulváty jako je Kalouseka podobná havloidní hovada? Máme si nechat líbit kvóty na uprchlíky a zničit budoucnost našich dětí?

   Vymazat
  2. 22:30 Negramote.Srovnávat Lidice s Kalouskem je úchylnost.Kalousek je vůl,ale ty ho korunuješ,

   Vymazat
 3. Policie zadržela nacistickou bojůvku ze STOP09 na Hrad.Dobře udělala.Knížecí parta Kraďouska,Sttetiny a dalších lumpů tam chtěla vyvolat rvačku a násilné střety.Doufám,že tihle Čeští nacisté budou brzy mimo zákon.Obchod s Čínou nám prospěje stejně jako prospěl Francii a USA,kteří tam dodávají stovky a stovky dopravních letadel za stamiliardy dolarů a euro!!!A nikomu lidská práva nevadí!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že tato smečka nebyla vpuštěna na Hrad je jenom dobře . Asi v tom má prsty zase ten Putin !

   Vymazat
  2. Kalousek,Štětina-Plavec, Bursík a Kocáb, tak tohle mohou volit snad už jen v Praze

   Vymazat
  3. Nezapomenout,nejen před volbami,ale i po nich.

   Vymazat
  4. Tito gauneři razí heslo: Čím hůř - tím lépe. Je třeba si je pamatovat a po volbách jim "vystavit" účet.

   Vymazat
 4. Kalousek je největší demagog na naší politické scéně! Vzpomeňe si na jsjezd TOP09 před volbami Stranu měl vést Kalousek protože v partajních volbách zvítězil! Když bylo jisté, že v poslanecké sněmovně budou hrát až třetí housle, začal "taktizovat"!!! Prozíravě si spočetl že 1+1=2. Přestože předseda strany by neměl nárok na přednostní právo na vystupování v Poslanecké Sněmovně (byl by pouze řadový člen PS), tak začal "šachovat". Vyměnil si pozice ve straně s Kchárlem a "nechal se" jmenovat na Předsedu poslaneckého klubu TOP09. Tím získal přednostní právo při vystupování v Poslanecké sněmovně!!! Tak toto je důvod, proč máme Kalouska plnou sněmovnu a televizi. Někteří toto ani nevědí, ale mnozí si ty "šachy" pamatují. Já osobně už mám Kalouska i plnou řiť.
  Dodatek: Kde bere tento politik sílu ke svým výkonům.
  https://www.youtube.com/watch?v=DTd38Qe-uzo&feature=youtu.be

  OdpovědětVymazat
 5. Jaká lidská práva jsou protěžována psychopaty a masmédii ovládanými těmito psychopaty? Jsou to lidská práva na urážení a pomlouvání druhých, na ničení a poškozování státních symbolů, práva na svobodu pro výtržnosti, pro sexuální deviace, pro devastování majetků, pro hrubé provokace, pro demonstrace, právo na chaos, na vyvolávání nenávisti mezi lidmi a právo na narušování slušných mezilidských vztahů. Taková lidská práva mají dnes přednost před právem na spořádaný život, na perspektivu života potomků v pohodě, v přátelství a kamarádství, při zaručení základních životních potřeb a sociálních jistot. Grázlové bez svobody pro lumpárny všeho druhu nemohou spokojeně žít.

  OdpovědětVymazat
 6. Za všechno nemůže jenom Putin, to né. Je jich více třeba takovej Zeman ten holomek pokuřoval s Lavrovem v kuřárně a vono bych jich mohl napráskat více, kdyby mi za to někdo něco dal...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžeme poskytnout zážitek volného pádu z vysoko položeného okna, jak je u takových u nás v Čechách tradicí.

   Vymazat