Reklama

středa 16. března 2016

Němci sem budou vysídlovat migranty, to je úplně jasné

V.Klaus
16.3. 2016 Parlamentní listy (úryvek z článku)
Institut Václava Klause uspořádal v úterý 15. března debatu na téma migrační krize, kde autoři knihy Stěhování národů Václav Klaus a Jiří Weigl prezentovali další postřehy k fenoménu současné masové migrace.Klaus na úvod řekl, že 15. březen v současnosti nabývá nového významu, protože z Německa pro nás opět přichází nebezpečí. Nyní v souvislosti s tím, že masovou imigraci otevřeně podporuje německá kancléřka Angela Merkelová.
Faktorů vyvolávajících poptávku po příchodu do Evropy je podle Klause několik: 1. převrat Evropy do sociálního státu, kde společnost umožňuje některým lidem žít, aniž musejí pracovat, 2. převrat Evropy od národních států do Evropské unie, kde jsou rozmazané kompetence i odpovědnost, 3. fatální ideologický posun a opuštění tradičních evropských hodnot a jejichh nahrazení multikulturalismem, genderismem, humanrightismem a tak dále, 4. poslední kapkou bylo explicitní pozvání imigrantů.

Za tím vším je ambice vytvořit novou Evropu a nového Evropana, který nebude mít národní identitu a národní kořeny, vyprázdněného jedince bez identity, jenž bude „euroobčanem“. To, co se dnes děje, bylo podle Klause již dlouho připravováno.

Klaus vyprávěl, že na summitu v Caen, kde se řešila i migrace z Afriky, vyvolal „skandál“, když řekl francouzskému prezidentu Jacquesi Chiracovi, že kdyby neblbli se sociálním státem, tak Chirac „vyskočil“ a křičel, že chce Klaus zničit sociální stát.

„Němci sem budou vysídlovat migranty, to je úplně jasné,“ řekl Klaus. „Vše je třeba hledat v neblahé ideologii lidských práv,“ řekl Klaus. Podle Klause je nyní bojištěm Evropy, kde se strhne rozhodná bitva, Německo. Volební výsledek AfD označil za mimořádný.

17 komentářů :

 1. https://www.youtube.com/watch?v=z2QIZCvtzxA

  OdpovědětSmazat
 2. Bod 1:ludovo povedane,,bez prace,nie su kolace,,Ti,co prichodia,a behaju tu za suknami.otocit,tempo domov,budovat svoju krajinu.U nas pracuju zeny vo vsetkych moznych prevadzkach,fabrikach,a tieto zeny maju podporovat chlapov,ktori zene nepodaju ruku,lebo je necista Bod 2:Taky narodny stat ako Nemecko nebude mat zaujem byt v spolocenstve,kde bude platit naklady pre chudobne staty.Ked ide o peniaze,nepozna rodina rodinu,nieto napriklad Nemec Rumuna.EU je pre slnecne casy,ked pridu zle,kazdy bude zachranovat seba. Bod 3: Ti,co presadzuju.vsetky tie Ideologie,gender atd.by vo vlastnom zaujme mali otocit k moralnym,rodinnym hodnotam.Vychovavat deti tak,aby nam mal kto na stare kolena podat pohar vody,utriet zadok.Lebo taky je zivot. Bod 4:T pozvanie möze mat viac dövodov.Zakryt TTIP,dalej Europa je zruinovana,nepomöze ani tych 80 miliard mesacne natlacenych euro,treba EU projekt dorazit

  OdpovědětSmazat
 3. Ještě to není ono, chce to ještě více promyslet, ta žába na prameni sedí úplně někde jinde, má obrovský vliv, ale ze zbraní má snad jen nůž na řezání papíru.

  OdpovědětSmazat
 4. BÝVALÝ PRESIDENT,KTERÝ SE PROSLAVIL POVĚSTÍ GIGA ZLOČINCE VYLÉZÁ Z DÍRY,ABY ZNOVU OHLUPOVAL OVČANY

  mu nestačilo,že svým kapitalismem bez přivlastků zdemoloval ČR proto,že nikomu z občanů nenapadlo se ho zeptat jaké,že to vlastně přivlastky jsou.

  Nyní pokračuje ve svém prolhaném neoliberalismu a tvrdí,že faktorem vyvolávající poptávku po přichodu invazorů je převrat Evropy do Sociálního státu.JE TOMU TOTIŽ PŘESNĚ NAOPAK.

  Tento diversant státu ČR,se dělá hloupý a nechce VYSVĚTLIT,že to byl on,který vytuneloval z prvního článku naši už tak zubožené ÚSTAVY právě slovo SOCIÁLNÍ STÁT,aby jeho zbytky doslova během svého období dal vyrabovat.

  SKUTEČNOU PŘIČINOU,kterou se snaži zatajit je ŽE MIGRANTI MAJÍ ZAJISTIT TĚM NENAŽRANÝM BANKSTERŮM dalši zadlužení států EU a ČR právě přilivem vyvolaným NWO nenažraných banksterů,kteři zběsile tisknou miliardy dolarů a ECB toho zmetka DRAGHIHO je valí v rozsahu ŠEDESÁT MILIARD EUR MĚSÍČNĚ do oběhu.Nyní jsou banky plné pěněz,ty nikdo nechce,nebot by musel platit úroky,aby ho poté zlikvidovala exekuční mafie, vadnými zákony šmejdů z naši polit třidy,která tvrdi,že jsme tím sami vinni.

  VYKRÁDAJÍ NAŠE ÚSPORY A ČNB SNIŽUJE NASE PLATY A DŮCHODY A NYNÍ I CHCE,ABY ŠMEJDI Z VLÁDY PODPOROVALI PSEUDOHUMÁNNÍ VLNU UPRCHLÍKŮ,KTEŘI BYLI TÍM NWO VYBOMBARDOVÁNI,aby nás všechny jejich údržbou zadlužili.

  Tvrzení,že k nám budou proudit doktoři a inženýři je lež.Jsou to prakticky nevzdělaní muslimové,kteři přinášejí sebou jen KORÁN což není žádné náboženství,ale středověká ideologie benadějně nereformovatelná,nebot každý kdo se o to pokusí má být jimi hned zabit.Ostatně,když se jich zeptáte,zda se nestydí brát peníze od bezvěrců Z JEJICH ROZPOČTU odpovídají JASNĚ.

  TO NEJSOU VAŠE PENÍZE,ALE PENÍZE,KTERÉ DOSTÁVÁME OD ALLAHA.

  OdpovědětSmazat
 5. Odpovědi
  1. Přemýšlej o minulosti a budeš znát přitomnost,což ovšem pro dubové hlavy neplati..

   Smazat
 6. http://cz.sputniknews.com/nazory/20160316/2599362/telegraph-merkelova-evropska-ekonomika-katastrofa.html

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.hlavnespravy.sk/europska-komisia-tempo-presidlovania-utecencov-v-ramci-eu-nie-je-dostatocne/756936

  OdpovědětSmazat
 8. Toto nám zapomněli pan Sobotka a panem Chovancem říci. Raději zastrčeno pouze do regionálních zpráv.
  http://plzen.idnes.cz/uprchlici-charita-ubytovani-tlumocnik-pomoc-integrace-pgv-/plzen-zpravy.aspx?c=A160315_140729_plzen-zpravy_pp

  S tím dobytkem je třeba zatočit. Plní odmítnuté kvóty!

  Pavla

  OdpovědětSmazat
 9. Němci po selekci ty zrůdy k nám?Ať si je nechají.Ať si ty akademiky a inženýry na znásilňování,ničení,krádeže a loupení nechají.Jako prvvní si je musí ubytovat doma ve vlastní vile Sobotka,Diensbier,všichni členové neziskovek,Saša Vondra,ministři-hlavně Stropnický,odborníci na slovo vzatí,pak uvidíme,jak se u nich chytí.Jinak já osobně je budu mlátit hlava nehlava,jen co se ukážou u chodníku mého domu,ti doktoři věd.

  OdpovědětSmazat
 10. Pan Klaus má bohužel pravdu. Nepozorovaně se to již děje. Německý kapitál vykazuje, že poskytuje zaměstnání cizincům v německých továrnách, berou za to od frau Merkel velké příspěvky a následně je umísťují do německých továren a montoven v Čechách a jinde. Naprosto bez odporu a naprosto stejně jako vozili svůj odpad do našich zlikvidovaných statků a skladů než se z toho stal skandál po celé Evropě. Je to naprosto stejná praxe za podpory místního managementu jejich firem, protože ti aby se udrželi u koryt potřebují vykazovat zisk a ten se dá tím snadno vytvářet s tlakem na místní již tak třetinové platy. Obdobné to je se zaměstnáváním UK občanů. To vidíte běžně v Tesku a jiných řetězcích, kde je přímo direktiva, že 1/3 má být z Ukrajiny a 1/3 zaměstnanců ze Slovenska. Němci se opět chovají k nám jako k protektorátu stejně jako se k nim chová okupační mocnost USA. Jenže až se tady naši političtí poserové rozkoukají opět řeknou, že se s tím nic nedá dělat a podobné blitky jako vždy. Ti za národ nikdy nic nevybojovali. Při vstupu do EU podepsali co jim hodili na stůl, při zavedení Kanadských víz se běželi zeptat do Bruselu a pak byli posraní a nezmohli se na nic než kecy. Je to stále stejné a od Sralbotky rozhodně nic nelze čekat. To není Fico nebo Orbán. To je jen orgán na chca...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas , že Klaus má pravdu . A hlavně s tím , že bohužel . Protože slyšet pravdu od tak těžce zkompromitovaného člověka je něco unikátního .Bohužel .

   Smazat
  2. Ono nelze všechno svalovat na Sobotku, viníky za přístup vlády ČR včele se Sobotkou je celá vláda, celý Parlament i celý Senát. Bez mandátu uvedených nemůže vystupovat Sobotka v Bruselu tak, jak vystupuje. Takže všichni jsou vinni a měli by se k tomu "hrdinně přihlásit !!! a přijmout následně trestně právní odpovědnost.

   Smazat
 11. Pan Klaus se mýlí.
  Německo nechce zavírat hranice Schengenu.
  Takže omigranti, jakmile dostanou "nějaké papíry" půjdou, kam se jim zachce.
  Že by toužili ausgerechnet po nás?
  Spíš po nás zatouží normální, bílí Evropané, už teď má u nás spousta Holanďanů své chaty a chalupy.

  OdpovědětSmazat
 12. Spousta Holanďanů a jiných si u nás v době boomu nakoupila nemovitosti, kterých se teď nemohou za solidní cenu zbavit. Bydlet tady nechtějí, ale to asi nikoho nepřekvapí, když odtud odchází i doktoři.:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě 2 vlny migrantů a bude to jinak. Až jim půjde o krk tak budou tady i s těmi doktory. Já bych těm zlatokopům návrat nepovolil.

   Smazat
 13. Ano, ale nikoli Babišovo. Soudruh Super zloděj Klaus nám hlásá to co většina ovčanů již dávno ví.Soudruh Klaus a jeho věrný nohsled Weigel , ale i nynější TOP 09, ODS, černo prdové ale i ČSSD nechtějí od koryta tak chvílemi hlásají i pravdu jen proto aby zůstali na výsluní.
  Požadujme urychleně schválit odvolatelnost všech VOLENÝCH funkcionářů, ale i soudců a jejich hmotnou a právní zodpovědnost Nenavrhuji odchod z EU, asi by to byla chyba, ale navrhuju neschvalovat všechny jejich bláboly a v důležitých věcech rozhodovat v referendech. Dnes již většina lidí má internet a tím i pod určeným id.č vyjádřit svůj názor a svojí vůli a nebylo by to tak drahé, jenom s poctivou kontrolou
  A jako členská země bychom měli mít právo vyslovit nedůvěru vedení EU a Angele Merkelové a jejím přikyvovačům.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.