Reklama

úterý 15. března 2016

Neskutečný, neuvěřitelný Zaorálek

Luděk Prokop
15. 3. 2016
Od tohoto místopředsedy ČSSD, absolventa Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně, na Filozofické fakultě v oboru marxisticko-leninská filozofie a politická ekonomie, lze očekávat cokoli možného i nemožného. Počínaje nestoudným lhaním ohledně studijního oboru, který vystudoval. Jak on sám tvrdí, on neobdivoval marxismus či leninismus, nýbrž se především zajímal o Tomáše Akvinského a tento jeho obrovský zájem o Tomáše Akvinského jej - chtíc, nechtíc, přivedl k oboru marxisticko-leninská filozofie. Budiž. Nic špatného v tom nehledejme. 

Zaorálkovi to skutečně pálí a z oboru lhaní by zasloužil doktorát. V současné době, jakožto představitel neoblomné části ČSSD, horlivý zastánce a prosazovatel sankcí poškozujících více náš stát, než samotné Rusko (čili Zaorálek - podporovatel fašistických tendencí Ukrajiny), by chtěl podpořit rozšíření sankcí, kterými nebylo doposud, (ani nebude), prosazeno zhola nic. Statečný Zaorálek by rád potrestal veliké Rusko za perzekuci ukrajinské pilotky Savčenkové. Ta během jedné z operací, předala souřadnice skupiny ruských novinářů a civilistů. Pozice byla vzápětí ostřelována minomety ukrajinských sil a dva novináři byli zabiti. Zaorálek se v tom orientuje velice dobře a zná o tom všechno potřebné. Neméně perfektně se orientuje v imigrační invazi. Z jeho výroků (viz ECHO 24.cz) by se dalo usuzovat, že za imigrační krizi může především Rusko. No jistě, kam jinam obrátit obavy lidí a jejich zlobu z bezuzdného počínání běsnících imigrantů, z nenávistného běsnění zachyceného a zdokumentovaného nespočtem videozáznamů od řady lidí. Takže co nám to ten horlivě snaživý, o překot se měnící Zaorálek, vlastně vykládá. Rusové prý zásobují Evropu uprchlíky. Dopravují je i letecky. Nicméně o tom, kdo všechno ty uprchlíky na evropských letištích vítá, se jaksi opomněl zmínit. Podle Zaorálka Rusko pouští uprchlíky do Evropy, samo jich ale přijímá minimum. No to jsou nám věci. A mainstreamová média ani ťuk. Proti hraničním převaděčům Rusko nezasahuje a existuje tak riziko „vzniku“ další migrační trasy do Evropy. Jakoby toho bylo doposud málo - a média zase ani muk.

„Rusové jsou třeba velice činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí všelijakými severními cestami, například letecky. Je doloženo, jak nám naši slovanští bratři pomáhají v tom, aby nás zásobovali co největším množstvím uprchlíků,“ řekl Zaorálek pro Hospodářské noviny. Informace má z pondělní schůzky ministrů zahraniční EU.

Takže ještě pro upřesnění - abychom si dobře uvědomili, až otřesné záznamy z nespočtu videozáznamů od řady lidí, budou reálné i u nás, abychom si dobře uvědomili, KDO se nás snažil ochránit a KDO za to může: Evropská unie se nyní snaží migrantům zavřít jižní, balkánskou trasu a dohodnout se s Tureckem na vracení nelegálních běženců. Podle Zaorálka proto hrozí, že uprchlíci budou hledat jiné cesty, jak se dostat do Evropy. Jednou z nich může být právě severní cesta přes Rusko a skandinávské země, kterou uprchlíci „objevili“ už loni, uvedly HN.

O tom, že Rusko začalo podporovat převaděčský byznys na svém území, se spekulovalo už dříve. Loni v říjnu takovou možnost naznačil ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Uvedl, že podle informací jeho maďarského kolegy, Rusové na Balkáně převáželi uprchlíky k hranicím s EU. Rusko běžencům azyl až na výjimky neuděluje. Umožňuje jim ale cestovat přes své území do Evropy.

Tak takových slátanin se nečapl ani ten náš mainstream. A to už je co říci. Zaorálka by nám mohl závidět i Fashington. Nicméně je tento absolvent oboru marxisticko-leninská filozofie předním činitelem a zároveň i reprezentantem ČSSD. Můžeme mu tedy vzdát dík za to, že nám zřetelně ukazuje, čeho všeho se ještě lze od ČSSD nadít a dočkat.

74 komentářů :

 1. Ten clovek je nevyzpytatelnej jak odjistenej granat a nebezpecnej jak po zuby ozbrojenej rak!!!
  Dovedu si predstavit jak naci zhuleni a ozrali "kvaziministri" z EU mu tlacili do hlavy kedlubny az je spolkl...A pak vyblil v pravdomluvni CT ktera informuje objektivne a presne jen kdyz informuje o presnem case!
  ..Prominte velebnosti ale jdu blejt!!!
  Co se tyce Rusu:verim tomu,ze Statni duma RF prijala davno jednoznacni postoj k pohybu jakychkoli cizich obcanu na uzemi RF a pochybuju ze by nakej "molodec",byt ozralej riskoval kvuli prevadecstvi "turmu" anebo "rasstrel" primo pri cinu!V tomhle jsou Rusove mekompromisni a tvrdi....

  OdpovědětSmazat
 2. Kdyby při návštěvě mejdanu v Kyjevě zůstal ten ministr Nemehlo o něco déle, mohl se vrátit do ČR s tím,že se na hranici dá proclít jako olověný šrot,aby alespon nějak mohl být republice užitečný.

  OdpovědětSmazat
 3. Zaorálek nemá pravdu ve všem, ale částečně má. Jeho podpora prodloužení sankcí Rusku je správná, je to jediná možnost , jak zastavit Rusko před další agresí. A v článku se zmiňuje "vždyť sankcemi nebylo prosazeno nic" = tak to není pravda. Kdyby nebylo rázné odpovědi Západu, Evropy a jiných států a kdybychom nezavedli sankce, ta Rusko možná už obsadilo celou Ukrajinu. Takhle jsme ho alespoň zastavili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debile máš zápal mzlu, ne nemáš bo máš v hlavě jedno velké hovno

   Smazat
  2. Tam,odkud ses jsou vsichni takovi kokoti anebo jenom tebe sem poslali na ukazku???

   Smazat
  3. Pane 22:52, na tuhle vaši 'myšlenkovou sentenci' nelze reagovat jinak, než prohlášením, že píšete jako úplně tupý blb. Naučte se pracovat s informacemi, ověřovat je a nepapouškovat po idiotech. To by mohlo pro začátek stačit pro vaši nápravu. Marek

   Smazat
  4. Je vidět na příkladu nešťastníka 22:52, že Nová republika přitahuje i havloidní pitomce, jako svíčka můry. Chodí si sem pro posnání a poučení, ale rozčilují se, jako když malé dítě namočíte do studené vodu. Pavel P.

   Smazat
  5. Přesně takové reakce se daly čekat - nadávky, ani jeden normální argument, který by mohl polemizovat s jiným názorem. To, že Rusko se zastavilo v Ukrajině je jasný důkaz toho, že sankce zapracovaly. Stejně tak i jejich hospodářská situace, kterou si můžete někde najít na netu - čísla nepustí = a to se tady můžete třeba i zbláznit.howgh

   Smazat
  6. Ale vy, hlupáčku 23:01, jste také ve 22:52 žádný argument nepoužil. Jen nějaké opsané dohady o 'zlých Rusácích', kteří chtějí ovládnout svět. Kdo by stál o Ukrajinu? Vždyť ti vaši banderovci ji naprosto zruinovali, zadlužili, vykradli a ještě rozpoutali běsy občanské války. A vy, nemyslící stvoření, jen papouškujete cizí kraviny, které mají za cíl postavit lidi proti Rusku a psychologicky je připravit na chystanou válku s Ruskem. Nic víc. Květa

   Smazat
  7. Květo 23:07 a proč tedy když o Ukrajinu nemá nikdo zájem, tak co tam lezli Rusové ? A můj argument je nahoře napsaný: nebýt sankcí, tak Rus je už na hranicích se Slovenskem.

   Smazat
  8. Tebe, sympatizante s fašisty na Ukrajině 23:11, nepřesvědčí žádná fakta, protože se tak, jako Šiklová "radši budeš mýlit s USA,, než abys měl pravdu s Ruskem". Takže argumenty tobě předkládané="házení perel sviním".

   Smazat
  9. Dej tu 22.52 fotku, na vánoce postavim Betlem postavím tě tam misto SENOCHRUPA. Že ty jsi produkt poplyšové populační vlny blbců tzv.Neosráč.Ukrajinu už nikdo nechce ANI USA, natož nás car a generalissimus PUTIN,kterého ještě budeš prosit at tě ochrání,když ti IS bude znásilnovat tvoji starou..

   Smazat
  10. Kdo říká, že sankce jsou protože Rusko udělalo bla bla bla je blb. Sankce jsou jen pro sankce. Vždy se něco najde. Jde jen o ty sankce, věděj?

   Smazat
  11. 23:11- Pokud vím, o Ukrajinu je veliký zájem. Jen z USA byla "politická" investice 5 miliard dolarů, hospodářskou investici neznám. Ruské investice také neznám ale ptám se: při hypotetickém oddělení několika států od USA budou zbylé státy mlčet, zlanaří-li ty odpadlé Rusko? Už si nepamatujete na "Karibskou krizi" a pokraj války? Jsme jen v obráceném gardu! Najde Obama(Trump) odvahu couvnout? PS. Rusové bez násilí "zeštíhleli", budou toho schopny USA, Kanada, UK, Belgie, Turecko a další?

   Smazat
  12. Blbečku, 22:52 Rusové nelezli na Ukrajinu, na Ukrajině bydlí rusky mluvící mluvicí obyvatelé, kterým se chystali zakázat mluvit rodnou řečí. A kdybys byl alespoň trochu vzdělaný, věděl bys, že Ukrajinu stvořili bolševici darovavše ji obrovský kus ruského území, což dovršil /nebo domršil/ Chruščov.

   Smazat
  13. To 23:11 - Banderovčíku, tvoje tvrzení, že Rusové lezou na Ukrajinu je pěkná blbost. To mohl napsat jen velký neználek. Rusové jsou na Ukrajině přece doma. Ukrajina, jak už z názvu vyplývá, je okraj Ruska. A to, co považuješ za argument, to je jen tvůj dohad, podložený jen výmysly NATO-propagandistů. Dobrou noc, bobku. Doufám, že se ti nebude v noci zdát o Putinovi. To bys měl asi ráno naděláno v pemprskách, viď?! Květa

   Smazat
  14. A to odpovídá fašistka 22:52 Lanšádlová,Jiřík Američan nebo sám velký guru Za oral.?Blbců a vymytých podplacených mozků je v našem státečku chlívečku mnoho.

   Smazat
  15. 22:52 A nebylo to náhodou tak, že ruská armáda sotva se vedení dozvědělo o těch sankcích vydalo urychleně rozkaz STOP - dál už ani krok. A že sankce po dosažení nesporných neviditelných výsledků, zapomněli v EU zrušit, aby umožnili větší rozvoj propojení ekonomik států zúčastněných v BRICS a ekonomiky států EU vyklidily pole zdatnějším východním státům i za cenu budoucích ztrát???

   Smazat
  16. Pane bože, kde bereš takové dementy?

   Smazat
  17. Pane bože, kde bereš takové dementy?

   Smazat
  18. opravdu si myslíte, že by Rusko chtělo si vzít na krk ten bordel? Ten si musí vylízat Majdanovci. Krym dokázala RF ochránit od válčení jako je v Doněcku a Luhansku a jen díky tomu tam nepadl výstřel. Až bude Ukrajina vydrancovaná Amíci přestanou mít zájem.

   Smazat
  19. Zvlášní, jak používáte stejný trik, ve kterém je mistr Kalousek a funguje u celé modrožluté party. Prohlásíte naprostou lež za pravdu a z ní pak už celkem logicky odvozujete závěry. Vraťte se na začátek. Na internetu najdete spoustu videí o tom, kdo byli a jsou "opolčenci", jestli se opravdu snaží táhnout na Západ nebo jen brání svoje území. Pokud je vám to vzdálené, představte si dělení Československa po Ukrajinsku. To znamená, že po jakémsi převratu v Praze by prvním krokem nové vlády by bylo ohlášení úmyslu zrušit Slovenštinu jako úřední jazyk. Po protestech Slováků a jejich pochopitelné snaze o samostatnost by proti nim byla vyslána armáda. Pro dokreslení si ještě představte, že za hranicemi Slovenska jsou všichni Slováci, až k Tichému oceánu. Nepřipadalo by vám v takové situaci absurdní tvrdit, že se musíme postavit Slovenské hrozbě, jinak zaplaví Evropu? Bylo by agresí, pokud by Slovensku s obranou pomáhali Slováci ze zahraničí? Opravdu by jste v takovém případě podporoval českou vládu? Vy možná ano, samostatně myslící lidé rozhodně ne.

   Smazat
 4. Je pro mne nepochopitelné, že mohou být mezi námi takovýhle tupci!!.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taková paka 'zdělává' škola, denní tisk a 'naše' veřejnoprávní média. O těch soukromých korporátkách oligarchů ani nemluvím. Výchova otroků pro práci v kolonii. Květa

   Smazat
  2. A kdo asi volil ty tupce z tupců největší do parlamentu? Tupců je tu více než dost, zřejmě většina tohoto národa, podle toho jak vypadá složení parlamentu.

   Smazat
 5. A co když má trochu lepší informace než my tady ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo? Zaorálek? Člověku, který neumí používat mozek, jsou jakékoli informace, i ty sebelepší či sebedůvěrnější k úplnému hovnu.

   Smazat
  2. No, lepší informace, to jistě má, ale tím horší to pro nás je, protože tak, jako čt zamlčuje, překrucuje, nebo lže.

   Smazat
 6. Zaorálek má doloženo, že "že nám Rusko uprchlíky vozí všelijakými severními cestami, například letecky.
  Jestlipak nám to také doloží? Máme právo vědět:
  Odkud nám je dopravují? Z válečných oblastí Syrie? Mají jistě platné doklady, když je to letecky, nebo se narodili všichni 1.1.19** a nedali otisky prstů? Kam je dopravují? Do Řecka asi ne, takže rovnou do Německa, nebo Anglie, či Francie? Jsou to pravověrní muslimové? Kolik jich už dopravili a jak často je dopravují?
  Dozvíme se to, nebo jsou to jenom lživé žvásty tajtrdlíka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jejich POVINNOSTÍ doložit národu,co řekli,objektivně,pravdivě a s důkazy.My nejsme stádo ovcí,my to ZA ORALE pochopíme!Tak ven s těmi informacemi.

   Smazat
 7. Tohohle fenoménu si všimlo už více lidí. Netýká se to jenom Zaorálka, nebo Sobotky, ale třeba i řeckého Tsiprase a jiných. Teorií o jejich šokující 180° otočce poté, co se dostanou na vrchol moci a navštíví Bruselské ústředí, či Washington, je mnoho. Od uspání a brainwashingu v hypnoze, čipu v mozku, přeprogramování pomocí EEG, požití speciálního roztoku z biologických laboratoří, až po prostou hrozbu fyzickou likvidací. Jediné, co můžeme v tuto chvíli říci, že nevíme. Možná, že Zaorálek se Sobotkou jenom nechtějí dopadnout jako Gross.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak at jdou do pice a podaji demisi!Kdyz maji nasrano v kalhotach tak at odprejsknou a nedelaji ramena!Jsou nasimi zamestnanci ne zamestnavateli,tak narod ma pravo vedet pravdu!!!A Grosik toho mal za usima nasrano nadmiru a kdyz ho nekdo odrovnal tak asi nehral cisto a v takovych vodach se plave jednim smerem a necaka se "kolemplavajicim "do oci!Kazdopadne:chlap si ma stat za slovem,a kdyz to nedela tak je to jenom vesak na hadry!...

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych v tom žádné taje nehledal,je to daleko prozaičtější,jsou to jednoduše charaktery na hovno,nic víc....

   Smazat
 9. Zaorálek zesměšňuje všechny členy sociální demokracie. Kdyby to byli slušní lidé, pak Zadolárka ze strany vykopou nebo ho zbaví všech veřejných funkcí a zakáží mu veřejně vystupovat. V případě, že s tímto nenávistí posedlým chlapem nedokáží pohnout, měli by ze strany vystoupit jako doktor David a bývalý voják Koller.

  Všimněte si, které weby uveřejní zprávu o Zadolárkově sestupu do bahna na dně. O těchto internetových stránkách budete vědět, že je platï Lihový dům.

  OdpovědětSmazat
 10. Jestliže sem imigranty "dodává" Rusko, proč potom platí EU Turecku takové peníze a nedá je raději Rusku? Není to nelogické? Obviňuje se Rusko a platí se Turecku???

  OdpovědětSmazat
 11. Tohle by měl Zaorálek vysvětlit, když má důkazy.

  To jako v Moskvě naloží migranty a v Praze na letišti opilcově všichni vystoupí, bez viz a pasů projdou kontrolou, Za orálek je přívítá a následně je ubytuje u sebe?

  Nebo je snad v ČR TAJNÉ letiště o kterém nikdo neví a TAJNĚ tam přistávají letadla s uprchlíky?

  No já nevím, třeba má Za orálek lepší informace a protože má i důkazy, tak by to měl vysvětlit !!

  http://zpravy.idnes.cz/rusko-migracni-krize-lubomir-zaoralek-dhq-/zahranicni.aspx?c=A160315_085723_zahranicni_ale

  OdpovědětSmazat
 12. To by mě zajímalo, co na tom setkání ministrů zahraničí konzumovali. To musel být mocný matroš. Dodnes z toho mají halucinace nejen o "Ruské" cestě, ale i o nevinné víle Savčenkové. Zvláštní je, že oni mají vidiny, ale na blití je mně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 1.41 Tož nevím,jestli jsi ogar nebo cérka,ale perfektně napsáno,se vším souhlas a musím řéct,že sem sa tak dlúho a od srdca nezasmál.Takže velký dík.

   Smazat
 13. Pan Zaorálek, už od Majdanu šíří jednu lež za druhou. Pan Zaorálek je rozhodně užitečný, ale ne naší vlasti.

  OdpovědětSmazat
 14. Taky už mu jdu hned psát, že větší prase od dob Manuela Moravce tato země neměla: zaoralek@psp.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsem Zvorálkovi napsal, že praštit se do hlavy , vyteše mu z ní sračka. Vítězslav Bilko

   Smazat
 15. Jako projimadlo se odedávna používala Epsomská sůl (tuším síran hořečnatý dihydrát), celkem bez nežádoucích doprovodných účinků.
  Ovšem, vývoj jde dopředu, dnes už jsou lepší, pro žaludek úplně neškodná. Na příklad pohled na obrázek vhodného státníka. Mně nejlíp funguje právě Zaorálek.
  Ale asi ještě nejsou dost prozkoumány vedlejší nepříznivé účinky na psychiku.
  Tolik jen legrace.
  A vážně!!! Nikdo nevolte strany koalice, ani předchozích koalic.
  Volit jen ty, kdo něco konečně udělají proti nastěhování národů.
  Od začátku je přísun do EU dvojnásobný oproti 2015.
  "...mezi Súdánem a Egyptem se nachází 20 miliónů migrantů, kteří se chtějí dostat do Evropy...." Více na:

  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/397411-eu-v-migracni-krizi-naprosto-selhala-a-my-nedostali-nic-zuri-makedonsky-prezident.html
  --- Děda.

  OdpovědětSmazat
 16. Zaorálek je velmi iniciativní v případě ukrajinské bestie. Co udělal ve věci Ransdorf? Nehnul prstem. Mohl něco vědět o Ransdorfově zdravotním stavu. Pomohl k tomu, aby Ransdorf zemřel předčasně. Dříve populární nestraníci by se měli otřást nad tím, komu pomohli.

  OdpovědětSmazat
 17. Savčenková nebyla žádnou pilotkou, ale velice militantní členkou fašistického praporu AZOV. Zde se dopouštěla bestiálního mučení zajatých občanů a vojáků Doněcké republiky. Velikou škodou je, že v RF už nemůže dostat trest smrti. Ten by jí jedině patřil. Bylo by tedy dobré nebránit ji v hladovce a nechat ji chcípnout. Je to zlá bestie. Petra

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petro, dovolím si malé upřesnění. Savčenková absolvovala výsadkářskou školu. Po misi v Iráku absolvovala Charkovskou leteckou univerzitu. Pak pracovala jako navigátorka a operátorka bitevního vrtulníku Mi-24. Veřejně známá byla jako reprezentantka armády v několika televizních pořadech. V listopadu 2014, kdy už byla 5 měsíců v ruském zajetí, byla zvolena poslankyní ukrajinského parlamentu (s vidinou, že tak získá imunitu).
   Na Donbasu byla členkou batalionu AJDAR, kde "v poli" fungovala jako dělostřelecký návodčí.
   Rusové jí "chcípnout" v žádném případě nenechají. Naopak jí budou hlídat jako oko v hlavě aby jí v tom chcípání někdo nepomohl. To by se totiž všem jejím "zastáncům" náramě hodilo, měli by hrdinku. Pokud se Rusům podaří zachovat jí naživu, za chvíli po ní ani pes neštěkne.

   Smazat
 18. Fashington - je jeden z nejlepších terminus technicus, který jsem poslední dobou viděl....

  Dík....

  OdpovědětSmazat
 19. Pokud se Zaorálek zajíma o Akvinského - tak to by mohla být jedinně bomba ..... v tom případě by mohl být JEZUITA .... ale toto je jenom spekulace....podle toho co vyplozuje je to možné ....

  Pochybuji ale o jeho kvalitách chápat Akvinského...či studovat jej v latině....

  ?????
  Na druhou stranu pokud studoval něco takového pak s realným životem nemá nic společného .... to vám mohu garantovat ...v životě asi nechápe jak se vydělávají peníze...

  OdpovědětSmazat
 20. Tohoto hňupa Zadolárka je potřeba nechat vyřádit . Postará se o to , že volební výsledek Socanů bude jednociferný a to bude moc dobře .

  OdpovědětSmazat
 21. Takže jak to je? Do letadla nastoupí s platným vízem? Někde psali, že musejí aerolinky na svoje útraty vracet lidi, kteří nemají víza, když je nechají nastoupit. Takže do letadla jenom s vízem do dejme tomu ČR, pak vystoupí, zahodí pas a jiné doklady a jsou z nich imigranti? A můžou za to Rusové. A proč to nedělají všichni a trmácí se přes celou Evropu, riskují život, a za těžké prachy, když by mohli pohodlně letecky za menší peníz?

  OdpovědětSmazat
 22. Pozoruhodná proměna někdejšího marxisty, který vyrostl na proletářském sídlišti v Porubě. Jsou lidé, kreří si pamatují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A takových se v tomto státě po největší loupeži v jeho historii vylouplo přehršle.

   Smazat
 23. Zajímalo by mě jaké kompro materiály mají uSSáci na Zaprodálka. To musí být přinejmenším prokázaná pedofilie společně se zoofilií, nebo angažmá ve výrobě a distribuci dětské pornografie. Nebo něco ještě horšího, ale nic mě nenapadá, nejsu totiž z branže, ve které působí Zaprodálek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. . . . přinejmenším prokázaná pedofilie společně se zoofilií . . . a/ - ( pedofilie ) bude nejspíš správně. Ten krpec projde pod stolem bez sehnutí.

   Smazat
 24. Prezident by měl tohoto neumětela co nejdříve odvolat, neumí zhola nic, proto se dal na politiku. S takovými a jemu podobnými nemůže ČR nikdy udržet svoji samostatnost, tradiční rodinné hodnoty ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. |Prezident nikoho neodvolá. Je ze stejné stáje.

   Smazat
 25. Zaorálek - lhář,kreten a marxista...a tohle nás zastupuje!!Můžeme nadávat jen na sebe,tuhle nulu jsme si zvolili sami!!!Doufám,že další volby dopadnou úplně jinak.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek je hovno a né marxista,to,že ho študoval z něj marxistu nedělá....On jen správně po socdemácku pochopil význam "Velké listopadové homosexuální revoluce",udělal veletoč,hodný cirkusového akrobata a se svým souputníkem udatným, naprosto bezpohlavním Sobotkou začal "dělat kariéru",slouže komukoliv,kdo bude silnější na blízku,neboť "doba si to řádá"...Je to bezcharakterní konjunkturalistický kariérista,plně ovládaný z Brusele strůjci likvidace Evropy a jejích národů.
   Oni to poženou tak daleko,že nadejde doba,kdy budou jejich zohavené mrtvoly vláčeny ulicemi českým měst.
   Dnes k tomu má nejblíže vedení té chazarsko-fašistické aliance oligarchů,kterým tito naši blbci,politici regionálního významu s rozhledem provinčních prodejců použitého nábytku,tolik straní a podporují je,aniž by si uvědomili,do jakého tím svým chováním hovna stoupli.....

   Smazat
 26. http://www.hlavnespravy.sk/zaoralek-cr-by-podporila-pripadne-sankcie-voci-sudcom-nadije-savcenkovej/755899

  http://www.hlavnespravy.sk/zaoralek-pre-hospodarske-noviny-na-migracnej-krize-sa-podiela-aj-rusko/756348

  OdpovědětSmazat
 27. Vážení, nad tímto pitomcem jsem zlomil hůl už v době,kdy jel na mejdan a málem chtěl vyhlásit Rusku válku, blbeček.
  Já mít takovou školu, jak má on, tak dělám ve fabrice a držím tlamu, jelikož bych se styděl, že jsem tento obor dobrovolně studoval. On se bude teď vymlouvat. Je to karierista a kdyby tu byl Hitler, tak má funkci taky. Takovýhle šmejdi jsou nejnebezpenější.
  A to placené individuum? Dnes mu je k provokacím dobrý i tento tvor ve funkci, takže stejný hnůj. Netřeba na toto hovádko reagovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážení, já jsem ten obor také studoval, makal jsem ve fabrice a můžu být hrdý, že za mnou zůstal potomkům kus poctivé práce, kterou po podařeném cinkání ukradli nenažranci z "demokratické" líhně. A nestydím se, že jsem marxista, protože Marx měl ve všem pravdu. Praxe to prokázala na 100%.

   Smazat
  2. 16. března 2016 10:13
   dobrá pane, budete si stát vždy za svým, což je v pořádku, nemusí Vám být ze sebe zle. Ale tvorové, kteří obrací kabát dle momentální situace jsou na eliminaci. Po válce byl najednou každý druhý partyzán, po převratu 89 zase samý chartista a "bojovník za demokracii". Tohle nenávidím.

   Smazat
  3. To byla také jedna z příčin, proč socialismus tak rychle padnul. Protože tam nalezli lumpové, kteří byli "u komunistů" a rudá knížka jim sloužila jako kariérní vysvědčení. Záleží na charakteru a někteří, jak ukazuje příklad Zaor. žádný charakter nemají. Možná proto, že vůbec netuší, co je to práce.

   Smazat
 28. Pěkně toho darebáka zaorálka popsal autor článku.
  Dnes je již jisté, že zaorálek náleží k mnoha místním politickým kariéristům, kteří za grešli prodají i vlastní matku, natožpak národ, který je mu lhostejný.
  Nevyčítal bych mu ani to, že kdysi za reál. socialismu vystudoval marxismus-leninismus, ale to, s jakou lehkostí svého bytí dělá názorové veletoče.
  To není člověk, kterému bychom měli svěřit vládu věcí svých do jeho rukou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím,ale i kariérismus by měl mít určité morální a etické meze.Je-li kolaborace vedena s plným vědomím páchané škody vlastnímu národu(ať mi neříká,že věří tomu co říká),je to vlastizrada.Tihle lidé nemají pud sebezáchovy protože by se nemohli takto chovat.Informovanost raketově roste samozřejmě ne díky koupeným médiím.A dav je nelítostný.

   Smazat
 29. Zaorálek se Sobotkou pohřbívají čssd, respektive odhalují její tvář páté kolony. Garantuji této straně 15% ve volbách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste opravdu optimista - díky dobré práci členů ČSSD v obcích a třeba v krajích, kde si je váží, tipuji jejich "volební úspěch" mezi 10 - 12%.
   A to jen v případě, že už takoví jako Zaorálek a spol. přestanou národ prudit.
   Volič-Vilč

   Smazat
 30. Zaorálek, tento sexuální maniak, podobný tomu na Slovensku, jmenující se Matovič. Ale on zřejmě vůbec neví. že existuje dokument o tom, jak USA véce jak 200 let terorizuje a znásilňuje svět, tedy nikoliv Rusko. Tento dokumet: :http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880, zcela nezpochybnitelně dokazuje, kdo rozvrací veškerou světovou civilizaci. ČSSD i zásluhou tohoto exota prohrají všechny volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad je nevyhrají. Snažit se ale budou, proto navyšují počty zaměstnanců ve státní správě, a přidávají jim na platech. Je to kupování voličů. Snad jich tolik není, aby volby projeli. Honza Faltus

   Smazat
 31. Nechte jej na pokoji, vždyť neví co činí....až mu to dojde, tak asi pojde.

  OdpovědětSmazat
 32. Stranu, která nechá dělat bordel takového "ministra", nelze volit!!!!
  Plynule navázal na Khárla, ten z..d!

  OdpovědětSmazat
 33. doktor Zaorálek není vůl, je to řádný sociální demokrat.

  OdpovědětSmazat
 34. Případ Savčenkové dekonspiruje alternativní weby. Hledejte něco k tomuto případu na Deníku referendum, E-republice a Outsider média. Na tom posledním webu jen nepohodlný diskutér Béda šťourá. Kdyby ho vyhodili, diskuze zchudne. Příspěvky jako je tento na outsidery nepřeberou. Je velice trapné k Savčenkové zrovna na těchto angažovaných webech mlčet. Buď je tato pomatená dáma padouch nebo hrdina. Hvězdy sociální demokracie Zaorálek a Sobotka se do případu nepochopitelně pletou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.