Reklama

.

.

neděle 27. března 2016

Nouzové přistání v Astaně

27. 3. 2016, zdroj: RT, Vesti24, video


Letiště v Astaně (Kazachstán) dnes prožilo napínavé chvilky a následně mělo důvod k oslavě, to když se letadlu společnosti Bek Air (letící na trase Kyzylorda - Astana) podařilo nouzové přistání bez vysunuté přední části podvozku. 
Piloti dokázali dlouho udržet letadlo na zadních kolech a křídlech a teprve po snížení rychlosti mu dovolili opřít "zobák" trupu do připravené pěny na dráze. Podle dostupných informací se nikomu ze 116 pasažérů a 5 členů posádky nic nestalo. Kapitán letadla Viktor Rodin a druhý pilot Vadim Smerečanskij si určitě zaslouží potlesk! Vždyť zpráv s dobrým koncem není nikdy dost.
Ve videu můžete slyšet: "...drž to, drž to! Narazil... Chlapíci! Krasavci! Dobře. Přistáli, všechno je celé, běhá mi mráz po kůži, uf, chlapíci, děcka, sedli si…"9 komentářů :

 1. Hrdinní ruští piloti zmařili další atentát CIA, vytřeli krvežíznivým amíkům zrak a zesměšnili je!!! To by žádný imperialistický pilot nedokázal!!!
  Molodci!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi idiot, tak to aspoň trochu skrývej.

   Vymazat
 2. To nebude idiot,ale placený kolaborantsý PC US-skřet od teplometa Šarpeje.

  OdpovědětVymazat
 3. Takovych pristani uz byly stovky. Dejte si do Google treba Gimli glider, komunisticti pitomci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a co. Tohle je další a piloti se zachovali výborně. Holt Rusové už dávno nejsou "opilí mužici" ale holoubci-bohatýři! A trolové se z toho mohou sami ojebat.

   Vymazat
 4. Také mě napadá,že budou muset Rusáci zlepšit kontroly,letadel,letišního personálu až podezřele se jeví závady i útoky na Ruské stroje.

  OdpovědětVymazat
 5. Ten první komentář bude asi material.To měly včera v blázinci zavřeno,že se dostal na internet?Takhle se psalo v 50letech o mandelince CIA brouku.On to bude nějakej lajdák na hlavu a doma ho zato řežou gumovou hadicí

  OdpovědětVymazat
 6. doktor při hustotě provozu je zákon pravděpodobnosti neúprosný.....Prostě někdo má smůlu a někdo při vší smůle i štěstí.Dobře to dopadlo, tak to nechte být a nehledejte v tom konspiraci či co.....

  OdpovědětVymazat
 7. Štěstí . Podruhé narozeni . Netahal bych tu politiku . Maladci .

  OdpovědětVymazat