Reklama

.

.

sobota 26. března 2016

Obama nepřinesl světu větší mír, žádné odzbrojení a neskončil žádné války, ale rozšířil vojenskou agresi svých předchůdců. Hillary Clintonová přesune-li se do Bílého domu, pak jistě rozpoutá světovou válku.

26.3. 2016   Rukojmí
Vzpomenete si ještě? V dubnu 2009 Obama v projevu před desítkami tisíc jásajících lidí v Praze slíbil, že se zasadí o více mírumilovnější svět. "Snížíme náš jaderný arzenál, chceme svět bez jaderných zbraní," řekl Obama. Jménem Spojených států slíbil svět bez jaderných zbraní. Západní média a politici překypovali chválou a dobří lidé byli nadšeni novým Mesiášem. V témže roce mu byla udělena Nobelova cena za mír.

 Ale co se stalo v posledních šesti letech? NIC! Dodržel svůj slib? NE! Jeho vystoupení bylo opět jen show a on záměrně lhal. Ve skutečnosti Obamův režim přinesl nové jaderné zbraně, postavil další jaderné rakety a stávající jaderný arzenál byl modernizován, píše von Freemann na německém blogu Schall und Rauch.

Nyní, když Obama brzy skončí své volební období, kde jsou profesionální novináři, kteří by měli porovnat jeho sliby se skutky?

Například slíbil uzavřít věznici v Guantánamu na Kubě. Ta je ale stále v provozu a uvědomí si tu drzost při své současné návštěvě Kuby? Kubánský prezident Raúl Castro vyzval Obamu k návratu ukradeného území Guantánamo Bay a zrušení hospodářského embarga. Kuba a kubánský lid je trestán od roku 1960 Spojenými státy blokádou! Proč? Vzhledem k tomu, že na Kubě v roce 1958 revoluce osvobodila Kubu od americké loutky, od mafiánského a zkorumpovaného diktátora generála Fulgencia Batisty.

Za Batistovy diktatury zmizelo asi 20.000 lidí, často po těžkém mučení, zavražděných podle informací Castrovy vlády. Mnoho těl bylo vyhozeno z jedoucího auta na silnici s cílem zastrašit obyvatelstvo. Po posledním úspěšném boji revolucionářů dne 31. prosince 1958 a pádem města Santa Clara Batista uprchl 1.ledna 1959, někteří ho následovali do Dominikánské republiky, v zavazadlech měl kolem 40 milionů dolarů v hotovosti, a později bylo zjištěno, že měl trvalý exil v Portugalsku a Španělsku, kde zemřel v roce 1973 na Costa del Sol na infarkt. Představte si že v roce 1957 kancléř Adenauer tomuto masovému vrahu Batistovi udělil zvláštníí stupeň velkokříže za zásluhy o Spolkovou republiku Německo!

Není to vždy typické pro Západ kdy ocení masového vraha nejvyšším vyznamenáním jako Henry Kissingera (Nobelova ceny za mír), nebo Mohammed bin Nayef (francouzský Řád čestné legie), nebo Obamu dokonce v předstihu, i když rozpoutal více válek než jeho předchůdce. Je až neuvěřitelné, jak naivní, důvěřivé a hloupé jsou masy na Západě, nejvíce stupidní, protože opakovaně spolknou Američanům a Němcům prázdné sliby politiků. Vrchol studu bylo nadšení Němců v Berlíně, kdy Obama jako ještě nezvolený prezident přednesl projev v červenci 2008 u Vítězného sloupu před 200.000 skandujícími fanoušky.

Ale jde o Obamu a on sebe vylíčil jako apoštola míru, vše slíbil a co vlastně bylo provedeno během jeho funkčního období?

V posledních letech jde o největší výstavbu vojenských sil od druhé světové války. NATO pod americkým vedením bylo "dohnáno" na hranici s Ruskem. "Útočí" od Baltu, z východní Evropy, z Černého moře z Gruzie a Rusko se dostalo do obklíčení. Násilný převrat v Kyjevě měl pouze jeden význam, dostat jednotky NATO na Ukrajinu, Rusy z krymského přístavu Sevastopol, aby se americké námořnictvo tam mohlo volně pohybovat. Ale tady váleční štváči selhali.

Důvodem pro modernizaci vojsk a postupu na východ je, že Rusko představuje hrozbu pro své sousedy. Jak často je šířena lež, že ruští vojáci a tanky napadli východní Ukrajinu. Není ani trochu důkazů, které byly předloženy. Je to přesně naopak. Americké stavební stroje a zařízení, zbraně a vojáci byli přesunuti do Litvy, Lotyšska a Estonska, přímo k hranicím s Ruskem. Monstrózní provokace.

Představte si, že ruští vojáci s tanky by byli přímo na mexické hranici s USA, co by se stalo? Křik západních médií a politiků by byl ohlušující. Ale v případě, že Američané provokují jadernou mocnost Rusko, tak je úplné ticho, neslyšíte nic. Přímá konfrontace může vyvolat jadernou válku ai Evropa bude trpět nejvíce.

Čeho si ale Evropané nevšimli, že Washington hraje stejně nebezpečnou hru i s Čínou.Číňané jsou neustále označovány za hrozbu pro USA. Ale co dělá Čína, že ohrožuje USA? Vidíte čínské námořnictvo neustále na americkém západním pobřeží kolem San Franciska Los Angeles? Vidíte z pláže Malibu čínské letadlové lodi?

Ne, nemůžete je vidět, ale americké námořnictvo se pohybuje s desítkami válečných lodí neustále v Čínském moři, provádí zde manévry. Ohrožena je pouze arogance a drzost Washingtonu, nerušeně vládnout a hlídat čínské pobřežníh vody.

Washington vyjednával s australskou vládou nasazení dalekonosného nukleárního bombardéru typu B-1 a s tím související základnu v severní Austrálii ve městě Darwin a Tindal. Proto bude posílena vojenská přítomnost americké armády v jižní Asii, s potenciálem na útok na Čínu z jihu.

Dost špatné bude jestli se Hillary Clintonová přesune do Bílého domu, protože pak jistě rozpoutá světovou válku. Toto satanské monstrum se stále směje. Donald Trump naopak říká, že válka v Iráku byla zločinem, a chce, aby mezi USA, Ruskem a Čínou nedošlo k žádné válce.

21 komentářů :

 1. Vždycky se najde dost pitomců, kteří skočí na špek americkým nablýkaným kašpárkům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. URČITĚ to myslel dobře!!!! Že se to nepovedlo, za to může Rusko, respektive Putin!!!
   Kdo rozpoutal válku v Sýrii? Rusko. Říkal to Philip M. Breedlove, ten to musí vědět!!!
   Kdo odpálil teď bomby v Bruselu? Rusko, říkal to nějaký Ukrajinec z jejich tajné služby.
   Kdo sem posílá uprchlíky? Rusko, říkal to Stropnický a Zaorálek!!
   Kdo rozpoutal "binec" na Ukrajině? Rusko. Říkají to v EU, v USA, říká to Štětina, Kalousek, Sobotka a další. Již skoro dva roky je na Ukrajině 200 000 vojáků RUSKÉ armády!!! Ukrajinská armáda jim již takovou dobu vzdoruje!!!! To říkal Porošenko. Nebýt hrdinné ukrajinské armády, již jsou Rusové ve Francii!!!!!

   Kdo sestřelil dopravní letadlo nad Ukrajinou? To se ještě neví!!! BYL TO PUTIN OSOBNĚ!!!! Má speciální brokovnici, otevřel okno v Kremlu a vystřelil!!!!

   Vymazat
  2. máš naprostou pravdu! 15:22. putinův režim je tak silný, že kdyby chtěl nato/eu smete za týden. jak je vidět eu/nato nedokáže zastavit neozbrojené běžence, tak jak by chtěli vzdorovat ruské armádě? američané nedokázali uchránit jedenáctého září ani wtc, tak jak by mohla neschopná protivzdušná obrana zastavit ruskou leteckou invazi? rozklad západu je jak se zdá neodvratný. impotence západních papalášů je na takové úrovni že nedokáže ani chránit své občany. ...nebo nechce?

   Vymazat
  3. Satan v rouše beránčím neměl nikdy dobré úmysly. Vybrali jen charismatický ksicht, aby mu lid skočil na špek. Dnes je z něj labilní troska, protože pochopil, že splnil úkol a čeká ho jen to, co čeká každého užitečného idiota.

   Vymazat
  4. viz čeští "vítači" Dragounské jízdy v dubnu 2015 v České republice, zejména v Praze!
   Kdo zná jejich jména a příjmení_

   Vymazat
 2. No dobře, ale zase má Nobelovu cenu za mír.

  OdpovědětVymazat
 3. Pamatuji tu dobu, kdy se se Obama zdál být nadějí pro mír ve světě. Bohužel se ukázalo, že je stejný jako všichni prezidenti USA, světovládné kydy a kroucení rukou neposlušným státům. Prostě americká klasika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A pamatujete také dobu,kdy ČR potažmo ČSSR byla ruskou gubernií,kdy byla jak dnes v RF permanentní příprava na válku? Prostě klasika,viďte?

   Vymazat
 4. Obamova nobelovka v roce 2009 je jako kdyby Akademie hýbacích obrázků udělila Oskara za nejlepší scénář na ještě nenatočený film.

  Pak by se ten film natočil a všichni by viděli, že je to brak. Ale soška by pochopitelně zůstala a médilháři by opatrně chválili.

  Sorry, já si prostě vždycky vzpomenu, jak tomu "šmokovi" zazpíval starý Pete Seeger na inauguraci. Chlap jako Pete Seeger. Dobytkovi jednomu.

  V.Ratata

  OdpovědětVymazat
 5. Hillary žádnou třetí světovou nerozpoutá,

  i ona, opojena všemocnými USA, si uvědomuje, že v tom
  případě by bylo PRVNĚ A NAPOSLEDY V HISTORII

  zasaženo území světového četníka a to by byl THE END.
  A Trump ?
  Ten sotva co změní na té agresivní a zločinné zahraniční politice USA, stejně, jako ti předcházející prezidenti...

  Již v třicátých letech se zahraniční politika USA výrazně vměšovala do dění v Evropě, především do hospodářské spolupráce s tehdejším SSSR,
  což není nic nového ani v dnešní době...

  Na yutube je o tom dokument, titulkovaný v ruštině,kde tehdejší německý kancléř tuto politiku USA podrobně analyzuje.

  Škoda, že nikdo nenajde tu odvahu, opatřit tento projev také českými titulky, neboť by to bylo bráno jako propagace nacismu.

  Současné protiruské štvaní je s tehdejší politikou USA téměř identické.

  OdpovědětVymazat
 6. Kdo stojí o celosvětový konflikt s Ruskem, Čínou a za oponou pumpuje termity do Evropy?Jistě ten, který má základny po celém světě s desetisícemi Yenkyji!

  OdpovědětVymazat
 7. Je docela možné, že světový konflikt rozpoutají zástupkyně něžného pohlaví, v USSA Hitlery a v Evropě frau Makrelen, potom se tomu nelze divit!

  OdpovědětVymazat
 8. Podle doposud neověřených informací, Hilary Clintonová v pondělí oficiálně oznámí svoji rezignaci na další účast v prezidentských volbách. Prý ze zdravotních důvodů, ale čert ví, jestli to není kvůli obrovskému skandálu s voliči v Arizoně. A to pomíjím skutečnost, že jí asi může zlomit vaz pokračující vyšetřování a stíhání v kauze s emailovou korespondencí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukám,že jsi čet ruský svět.Mňamńo,nevěř všemu co tam píší,to je jen pro"domácí" čtenáře.Verstehen Sie?

   Vymazat
 9. Mluvil jak anděl či spasitel světa sotva ho zvolili... Výsledkem je pravý opak - krvácející planeta, miliony mrtvých, otrávená voda, potraviny a za rohem 3. světová.
  Hradčanské náměstí by od satana měli znovu vysvětit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když si představíte fakt, že americký prezident nemá reálnou moc ve své zemi, ale že je takovým nejvyšším mluvčím amerických elit za oponou, tak na něho nemůžete nic svádět a dělat z něho takový hromosvod. Ti mluvčí, kteří neposlouchali, byli vždy eliminováni (J.F.Kennedy kulkou a třeba Nixon aférou, která je z dnešního pohledu zcela bezvýznamná).

   Vymazat
 10. Proboha on se ještě dnes najde někdo, kdo tomu nadutému, napudrovanému, obscénnímu emerickému divadlu věří ?

  OdpovědětVymazat
 11. Hitlery má slušně našlápnuto do Bílé chýše . Potvrdí se jenom to známé pořekadlo , že kam čert nemůže tam nastrčí ženskou . Šílená Makrela je toho dostatečným důkazem . Bůh pomáhej USA i Evropě . Pokud nějaký je .

  OdpovědětVymazat
 12. Nevím, proč nadáváte Obamovi a zároveň tvrdíte, že je loutka 1% americké, vlivné lobby. Platí jedno nebo druhé! Nenadávejme loutkám a mějme odvahu jmenovat původce, v USA, ve světě. Nepersonifikujme, sledujme stopu peněz a motivace, to nás nerozdělí a naopak oddělí "zrno od plev! Princip lze aplikovat na cokoliv v politice u nás, kdekoliv a uchová vám "zdravý selský rozum" i bez encyklopedických znalostí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Suhlas. Ak ked mam za to, ze sa k tomu divadlu prepozical. Mravne lepsi ako dirigent za oponou ale nebude. ☺

   Vymazat
 13. Nejdříve musíme vyznamenat mírotvorce Kalouska,Vondru,Štětinu,Němcovou.

  OdpovědětVymazat