Reklama

čtvrtek 24. března 2016

Obama se zřejmě inspiroval u prezidenta Zemana .....

Lubomír Kvapil
24.3. 2016   Rukojmí
Americký prezident v minulých dnech navštívil Kubu a po jeho závěrečném prohlášení, si zřejmě spousta lidí u nás vzpomenula na Miloše Zemana.
A co přesně Barack Obama prohlásil ? Nic víc, než to, že USA by se mohly v oblasti základních lidských práv od Kuby něčeho nového přiučit. Zní to povědomě ? Jistě, podobnou větu pronesl náš pan prezident při návštěvě Číny.

Zřejmě tedy americký president podlehnul kouzlu našeho prezidenta, nebo je také tajným propagátorem podivné propagandy, která nehájí lidská práva tak, jak by si někdo představoval.

Jenže v tom není sám. Nedávno ve Velké Británii vítali občané čínského prezidenta v ulicích s vlaječkami a nadšeně mávali, když projížděl ve zlatém kočáře spolu s královnou Alžbětou II. Pak ještě napočest vzácného hosta zazněla slavná dělostřelecká salva.

V tomto ohledu se zase inspiruje náš Hrad u Britů, jelikož podobné přivítání chystá také.

Z takových věcí musí mít nejeden bojovník za lidská práva v hlavě guláš. Od koho se tedy má kdo inspirovat a kdo má koho poučovat ? Kdo to dělá špatně a kdo ještě hůře ?

Abych vám pravdu řekl, jsem rád, že napatřím, mezi ty zatvrzelé humanisty, kteří při každé příležitosti pořádají demonstrace a sepisují petice s mediální podporou v zádech.

V tuto chvíli bych totiž nerad do televize vysvětloval, koho si má naše česká poslečnost vzít za příklad a ještě to odůvodňovat ve světle již uvedených faktů.

Čert aby se v těch lidských právech vyznal.

6 komentářů :

 1. Vážení.
  Trochu jsem se pídil po tom, jakým způsobem lidé (osoby kolem „neziskovek“) v žoldu velvyslanectví USA tento druh lidí, provokatéry a „troly“ získávají. A dopídil jsem se.
  Jedná se o lidi, kteří si nabrali haldu půjček a nejsou schopní je splácet. Dále se jedná o gamblery a alkoholiky, a o lidi propuštěná z výkonu trestu, o tzv. nepřizpůsobivé osoby. Náš „IPhon Debilovič“, alias „Pepek Vyskoč“ a další, kteří se zde vyskytují,samozřejmě mezi tyto lidi patří.
  „Pracovníci“ neziskovek si tyto lidi vytipují. Přijdou za nimi a nabídnou zaplacení dluhů a ještě peníze za tu svinskou činnost. Dostanou starší počítač i zaškolení. Získávají také pubertální studentíčky, samozřejmě nabízejí peníze. Syn jednoho mého známého byl takto verbován.
  Trepifajxl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi budete mít v lecčems pravdu, protože jejich "příspěvky" fakt nejsou plodem géniovým, ono je to s celou tou pražskou všivárnou všelijaký. Nemaj už, koho by zlanařili, tak za něvystupují zdivočelé .undičky, dochlastané célebritky, bývalí agresivní komanči, co v padesátých letech se mýlili raději s SSSR, a nějak se jim to mýlení s někým vrylo do mozku, tak teď se radějí mýlí s USA, než aby jednou měli nějaký svůj, vlastní, smysluplný názor, práce rukama - to nejdaj a mozek je zjevně také neuživí - tak buďme shovívaví, oni se časem uchlastají a bude pokoj. S plnou hubou humanity podporují války a genocidu, s plnou hubou pravdy se rádis někýmmýlí, s plnou hubou morálky hrají v pornofilmech a nechávají se při tom fotit s roztaženou, nabízející se prdelí a vydávají to za Evropské hodnoty. Co po nich, jen smrad zvostane, ale ten se vyvětrá. Tak doporučuji srát na ně, nereagovat, ignorovat a hlavně si být vědom poučky: Diskutoval jsem s blbem, zblbnul jsem. Tak ať to nikoho z rozumných nepotká.

   Smazat
  2. http://elita-naroda8.webnode.cz/vitaci/

   Smazat
 2. Když to konstatoval ˇObama,tak kavárníci učůrávají blahem,ale běda,když totéž řekne náš prezident Zeman,tak má nejen kavárna , ale i rádoby novináři zažívací problémy a zvrací.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento web by měl být pro všechny ředitele našich českých ZŠ (ti mě hrozně zklamali) a vlastně pro všechny státní aparátčíky povinná literatura ke studiu:
  http://svobodnenoviny.eu/nez-budete-s-idioty-veset-tibetske-vlajky/

  OdpovědětSmazat
 4. Dokonce i ČT ukázala Kubánce, který upřednostnil dostupnou lékařskou péči a vzdělání před jinými "lidskými právy".

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.