Reklama

.

.

pátek 4. března 2016

Odporná ruská propaganda

4. 3. 2016
Nová Volha Pět let staré obrázky přesně splnily účel (zde), trolové téměř pukli. Mimochodem v Moskvě lze viděl mnohem více nejdražších aut než v městech Západu, což nesvědčí o vysoké životní úrovni, ale je tam mnoho lidí, kteří si to mohou dovolit. Že Rusové dovedou vyrábět technicky vyspělé výrobky je vidět na vojenské technice. Jistě by vyráběli i taková auta, pokud by na ně byl odbyt a bylo to prioritou. Představa o Rusku jako o zemi věčně opilých mužiků je dětinská.

87 komentářů :

 1. Davide, ty blbečku, ten obrázek je jen počítačový render a navíc už tak 5 let starý.
  Ve své propagandistické snaze se chytáte už úplných hoven co se najdete povalovat někde na netu, trapní zoufalci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TY HOVADO TY ASI JEN ČEKÁŠ AŽ DAVID NĚCO POŠLE NA WEB A POTOM BLIJEŠ SVOJE NENÁVISTNÝ ZVRATKY. BĚŽ SE VYHONIT NAD NOVINKY POD DOHLEDEM SAŠI MITROFANOVA A TADY NESER. KDO TĚ PLATÍ ? US AMBASÁDA, CHOVANEC NEBO SOROSOVA NEZISKOVKA ?

   Vymazat
  2. Anonymnímu (5. března 2016 0:15):
   Ale jo, každé nové auto začíná designérským konceptem.
   Tento však není škaredý, viďte?
   Nebo se vám zajídá hlavně to, že má pocházet z některého centra v Rusku?
   Pak jste ale trapným vy! ...

   Vymazat
  3. Krásné auto. Toho rusofoba by už mohl konečně někdo začít mazat. Jeho sprostoty mne nezajímají.

   Vymazat
  4. Opluštile,
   od konceptu k sériovému autu to trvá maximálně 2 roky. Tahle trapárna ze které by ani nebylo těma okýnkama nic vidět, se na netu povaluje už 5 let a k sériovému autu má stejně daleko jako před těmi 5 lety.
   Takových počítačových obrázků vám každý student designu naseká 10 za hodinu. Už se neztrapňujte.

   Vymazat
  5. Pavel Lepenka5. března 2016 11:08

   Nejsem zastánce nějakých nechutných výlevů. Bohužel pravda je, že na internetu tento obrázek již několik let běhá. S tím nic nenaděláte ať se vztekáte jak chcete. Bohužel jeho umístění sem, jako novinku, není šťastné řešení.

   Vymazat
  6. 0:15 Tak choď spát před půlnocí a nežer tak tu propagandu, ať se nemusíš čílit, a jako neznámá nula, jako tupý, omezený anonymní blbeček, nadávat po půl noci do blbečků vzdělaným, inteligentním lidem. Aby jsi zde prezentoval vlastní ubohost a omezenost, to máš někým nařízeno? Nebo aktivně sám od sebe?

   Vymazat
 2. http://procproto.cz/zajimavosti-a-novinky/ruska-volha-5000-gl-nove-superauto-ci-jen-dalsi-nedokonceny-koncept/

  2012... David, to je prostě synonymum pro snaživého rusáckého debílka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:15 + 0:25 Vy říkáte, že obsah článku "Odporná ruská propaganda" je odporná ruská propaganda a proto je autor blbeček a debílek? Hm, úžasná logika, měl by jste vstoupit do think-tanku Evropské hodnoty. Tam budete mezi stejnými mysliteli.

   Vymazat
  2. 2:50

   Ano, je to blbeček a debílek stejně jako jsi ty, což jsi právě ukázal.

   Pro pobaveni by jsi mi mohl sdělit vlastní logickou verzi, co tedy chtěl autor tím výkřikem sdělit. To jsem teda zvědavej co za moudro z tebe vypadne :-D

   Vymazat
  3. To odkázání přispěvatele 0:25 (resp. 3:01) na think-tank Evropské hodnoty je správné. Dojde tam plného uspokojení: nejen že si bude dobře rozumět s podobnými, co neumí chápat psané texty, ale ještě herec Janda mu udělá dobře na genitálu. Květa

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Anonymní5. března 2016 10:00
   A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Vymazat
  6. Debílek, blbeček a jiné úlevy INTELIGENTNÍHO
   mozku nějakého anonyma, s IQ tykve, by se měly mazat toaletním papírem !

   Vymazat
  7. Anonymní 5. března 2016 0:15 a Anonymní 5. března 2016 0:25
   Nemáš pravdu, nová Volha se už vyrábí! Dokonce jí malinko vylepšili design. Viz zde:

   http://cz.sputniknews.com/videoklub/20160226/2460532/sef-federalni-bezpecnostni-sluzba-putin-nejnovejsi-obrnena-vozidla.html

   Zdraví … (;-).
   JiB

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 3. Moje sousedka měla dvacet let Volhu s kterou jezdila se svým manželem denně do práce, na auto nenechala dopustit, pohodlné, naprosto spolehlivé,bezporuchové nízká spotřeba, tři rychlosti, jezdila prakticky jen na trojku. Já jsem byl loni na Ukrajině a byl jsem šokován, kolik tam jezdí Žigulíků. Co se odtrhli od Ruska tak tam prakticky silnice nikdo neopravuje, akorát hlavní tahy. Jel jsem do rekreačního střediska Slávské,fantantická krajina, ale ty silnice, než jsem dojel se svým pasatem na místo stratil jsem tři puklice z kol a místní řidiči s žigulíky starými možná i padesát let, okolo mě jen přelítly. k dyž jsem přijel domů, měl jsem v pr.. dvě kola. Úžasné z jak kvalitního materiálu jsou ruská auta. Kdyby tam takle jezdili z německými nebo českými auty tak je z nich za rok šrot. Jiří Plzen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že jsi se německého střepu Passata okamžitě zbavil a pořídil úžasnou Ladu z kvalitního materiálu, ty náš pohádkáři :-D

   A pozdravuj sousedku. Všichni ji její "pohodlnou" Volhu bez posilovače s "nízkou" spotřebou 12 litrů, s náhonem na zadek a motorem v předu díky čemuž byla ta těžká kráva neovladatelná, závidíme.

   Vymazat
  2. No , když se dal do té volhy naftový motor tak potom byla super spotřeba. A kdyby se potkal s passatem tak toho by odvezli na šrotiště a volha by měla odřený pochromovaný nárazník...

   Vymazat
  3. 7:49

   Kdo tě platí za ty keci?
   https://www.youtube.com/watch?v=TiAf4PIIIrs

   Realita je taková, že na šrotišti jsou všechny Volhy a Passat je jedním z nejúspěšnějších aut na světě.

   Vymazat
 4. 12 litru..... no, az rusky muzik vymysli a hlavne VYROBI neco v cem by se dalo jezdit, podej nam k tomu komunisto zpravu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To 5:42 ---Jak jistě víš, ty, co si chceš dopisovat s komunistou, globalizace znamená i specializaci a velké série. Proč by se Rus motal do věcí, kde jsou lepší Japonci nebo Číňané? Má špičkové zbraně, jejich letouny, OT a tanky včetně vybavení jsou momentálně asi nejlepší na světě. S tím obchodují, to vyrábějí ve velkých sériích. Mimochodem, zbrojařina je obor, v kterém se vydělává víc než v automobilovém průmyslu. Pochopil's už konečně "mužiky", nebo to chceš namalovat, aby tvoje dětská duše byla spokojena? Marek

   Vymazat
  2. Když Rusové tak strašně moc vydělávají na zbraních tak proč měli minulý rok pokles HDP o -4% a letos se čeká další pokles o 1%? Proč Rusům loni klesly reálné mzdy o 10%???
   Vyprávěj a přeháněj, Marku.

   Vymazat
  3. Co to má společného s výrobou úspšných zbraní, trubko? Zase se rochníš v čísílkách. Byls v Rusku, odborníku? Marek

   Vymazat
  4. Má to společnýho to, že jaksi ta údajně supervýnosná zbrojařina na kterou se specializují ani s ropou dohromady jim jaksi na slušnou obživu zdaleka nestačí. Proto by se Rusové měli "motat" i do jiných věcí, ty ekonomický "odborníku".

   Proč bych měl být v Rusku? Co bych tam dělal? A ty si myslíš, že když jsi byl někdy před 10 lety týden na Rudém náměstí a nejbližším okolí, tak že jsi znalec současného života v Rusku?

   Vymazat
 5. Volové.Ruský mužík umí dělat vozítka ,co spolehlivě dojela až do Berlina.A dnes se o kvalitě jejich vozidel přesvědčuji vaši kamarádi z Daeš v Syrii.

  OdpovědětVymazat
 6. Opakuji znovu a znovu. Diskuze s Pepkem iPhonem IBM je diskuze s blbem, který trpí obscedantní neurózou. Diskuze s oslem je zbytečná. Tato nemoc je obvykle způsobená silným traumatizujícím zážitkem. Mohlo by být, že mu například starou ojel komunista a ještě k tomu Rusák. Nediskutovat!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Jenomže v rusku komunisty zakázal Jelcin a proč je potom povolená v USSSSA a česku...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V RF jsou komunisti jednou ze stran, které sedí v parlamentu.

   Vymazat
  2. Akorát, že se museli znova registrovat a vše koupit znova..původní majetek byl zabaven...

   Vymazat
  3. Ano, to bylo správné. V Rusku si strana nic neplatila, majetek byl vzat ze státního. Na rozdíl od ČSSR, kde i zbraně LM byly pořízeny z členských příspěvků. Květa

   Vymazat
 8. Na svoji dobu,to byly reprezentativní auta.
  Také v té době se nikdo nepozastavoval na spotřebě Volhy.Cokoliv se dalo opravit doma,dnešní auta bez vybaveného servisu neopravíte,doma neuděláte nic.Ona ani ta spotřeba,od té doby moc neklesla.

  OdpovědětVymazat
 9. Na svojí dobu byla Volha i LADA opravdu kvalitní, vydržely hodně a benzín tehdy nestál 30Kč.
  Ruské motory vynáší americké rakety do vesmíru pepku vyskoči. Tobě se zajídá vše ruské, a tak do vesmíru ke smutku všech neodletíš, škoda.

  OdpovědětVymazat
 10. Soudruzi, prostě jste chtěli machrovat úžasnou ruskou technikou, ale zase jste šlápli vedle a ztrapnili se jako obvykle. 5 let stará počítačová malůvka která je po 5 letech stále jen tou malůvkou a k realitě se nepřiblížila ani o milimetr. Navíc, i kdyby se toto opravdu vyrobilo, tak by těma 10 cm střílnama nebylo vůbec vidět ven a motor a polovina techniky by musela být licencovaná ze západu.

  Příště zkuste něco lepšího, blbečci :-D
  Btw. Kolik z vás jezdí aspoň těma slavnýma Ladama? Tady se ty ruské krámy přestaly prodávat pro naprostý nezájem. Navíc, ani ta Lada není ruská a vlastní ji konsorcium Renault-Nissan. Bez nich, jejich know how a techniky by byla i ta Lada v pánu stejně jako slavná Volha :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty si trolle zase chytrej jak autobus. Hlavně, že ty žiješ jako "člověk s hlavou v americký řiti bez neúspěchu, krachu, a frustrace". Tak ať se ti tam dobře paří mozek, jestli nějaký máš a můžeš dál potit svoje kokotiny, kterými nás tu neustále častuješ

   Vymazat
  2. 10:10
   Joo autobusy, ti Rusové také umí líp než ty západní křápy. Kdy nám sem david dá nějaký obrázek abyste vy, rusofilové, měli nad čím onanovat?
   Rusové prostě umí všechno daleko líp. Akorát nic z toho neexistuje :-D

   Vymazat
  3. Ty šuline z 9:52-na Rusáky se vyser,ale řekni nám s čím můžeš machrovat ty konkrétně,umíš se aspoň rovně vychcat anebo jen takhle po ránu klovat do klávesnice ?
   Vsadím se,že neumíš ani zatlouct hřebík rovně....

   Vymazat
  4. TAn dělá to a ten zas tohle ... Rusové možná zatím nedělají bůhvíjaké špičkové osobní automobily, ale bombardovat IS a rovnat mudžahídy válečnými roboty a drony, to umějí na jedničku. Kam se na ně hrabou výrobci bezva auťáků! Ale to fialovo-černý troll neohodnotí, to se našemu muftímu nelíbí. Pavel P.

   Vymazat
 11. doktor ta studie je na prd - je to auto pro pár vyvolených a ne pro normální "rodinné" užívání.Prostě je to studie zn. jak by mohlo,kdyby se mohlo a vyplatilo se to....Takže se hádáte o prdu.....Jinak Rusko potřebuje dva typy osobáků - pro města osobní a pro venkov 4x4 kovářské provedení (UAZ atd..) Jsou tam jiné podmínky, o kterých se nám nezdá - u nás je offroad vyjet na polní cestu.

  OdpovědětVymazat
 12. Kašlat na auta, hlavně když umí tanky, letadla, rakety a ponorky, protože sporťákem šmejda nezasavíš.

  OdpovědětVymazat
 13. Nebojte,vy infantilní čuráčci,ono vás to přejde, hádat se kvůli pitomejm autům.Proč se nehádáte kvůli vysavačům?!
  Jsou to krámy,jako krámy.A ona vám ta bruselská banda obstará zábavu,při který na ty auta zapomenete a pak se z toho ještě poserete....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože o autech je ty blbe článek. Až se David pochlubí nějakým neexistujícím fantastickým ruským vysavačem tak se budem bavit o vysavačích.

   Vymazat
  2. Ano,nezklamal jsi mě,jsi opravdu "infaltilní čuráček" a dokonce na to i slyšíš a proto jsi povýšil,jsi "chápavý infantilní čuráček"....

   Vymazat
 14. Hoši od evropských prdelek jsou říční po tom, aby se svému pornohereckému guru zavděčili a ten jim obšťastnil jejich anál a tak se šiní, co mohou. Ale protože se soustředí právě jen na ten anál, lezou z nich jen sračky, které v podstatě stále většímu množství lidí otevírají oči. Češi jsou mistry v kritickém myšlení a tak tihle genitálovénemají šanci. To je točí ještě víc a tak se dostávají do bludného kruhu - svou sprostotou, neumětelostí a naprostou odcizeností od jakýchkoliv společensky uznatelných hodnot (demokracie, vlast, rodina, odpovědnost, prospěšnost obci, pracovitost, vzdělanost, humanita, slušnost, spravedlnost, ...)vlastně prospívají Rusku v tom, že si lidé zjišťují informace z nezávislých zdrojů a ujasňují své hodnoty. Jsou to ve své podstatě užitěční idioti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D

   Ano, o tom vašem skvělém "kritickém myšlení", o zjišťování informací z "nezávislých zdrojů" skvěle vypovídá tento článek.

   Bez sebemenšího ověřování a kritiky kočíte na každé hovínko které se někde povaluje po netu, sežerete ho, slastně se oblizujete až za ušima a ještě nabízíte tuto skvělou pochoutku ochutnat i ostatním, zoufalí ruští užiteční idioti.

   Vymazat
  2. Nejen že jsi teplouš, ale ještě nerozumíš článku. Vždyť pan doktor David tam jasně napsal, že se nejedná o žádné nové auto, ale o "odpornou ruskou propagandu". Tak co se rozčiluješ, buzno. Jsi všem jen pro smích. Raději si běž pohonit do thing-tanku s Jandou svou "evropskou hodnotu". Květa

   Vymazat
 15. Nejsem zastánce nějakých nechutných výlevů. Bohužel pravda je, že na internetu tento obrázek již několik let běhá. S tím nic nenaděláte ať se vztekáte jak chcete. Bohužel jeho umístění sem, jako novinku, není šťastné řešení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale když oni tomu tak moc chtěj věřit...

   Vymazat
  2. Tak to máte pravdu, že to není nějak extrémně šťastné řešení, nicméně jevropským hodnotcensorům byla hozena kostička, do které se se svým uslintaným štěstíčkem zakousli a hafaj kolem sebe vrtíce se blahem. Že komentují nic o ničem jim v jejich slaboduchosti ani nedochází. Jsou to jen lejna u cesty a karavana jede dál. Jsou to jen nenávistní bolševníci, prostě lejna, zasmradí a táhnou dál. Ti se raději budou s někým proti někomu celý život mýlit, než aby jednou měli pravdu sami za sebe. Nejlepší je nediskutovat s tím hovnem, a jen ho komentovat ad hominem, i když v těchto případech se hodí spíše argumentum ad "lejnum" :-).

   Vymazat
  3. Pro 11:13 --- Nejen že jsi teplouš, ale ještě nerozumíš článku. Vždyť pan doktor David tam jasně napsal, že se nejedná o žádné nové auto, ale o "odpornou ruskou propagandu". Tak co se rozčiluješ, buzno. Jsi všem jen pro smích. Raději si běž pohonit do thing-tanku s Jandou svou "evropskou hodnotu". Květa

   Vymazat
  4. Květo, ne každý kdo s ježibabou jako ty nechce šukat je buzna. Třeba to má i jiný důvod. Popřemýšlej o tom, soudružko :-D

   Vymazat
  5. Inteligentní moc nejsi. Já nejsem žádná tvoje soudružka. Jmenuji se Květoslav, jasné, buzno!

   Vymazat
 16. Prosím vás, lidi, proč ??
  Tyto diskuse jsou jen ilustrace rčení o blbcovi nebezpečnějším třídního nepřítele.
  1) On z toho nezmoudří. Zbytečné.
  2) Chcete (se) ještě jednou přesvědčit, že je to ale opravdu blbec ? Copak to už dávno nevíte (nevíme) ? Zbytečné.
  3) Chcete snad přesvědčit jeho, že je opravdu blbec ?? Svatá prostoto! On to snad i v hloubi duše tuší, jen proto takhle vyvádí...

  VR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, máte pravdu, David je blbec. Se všemi vašimi 3 body o něm souhlasím.

   Vymazat
  2. To 12:12 -- buzíku, byl jsi odkázán do evropských hodnot. Tam si dokonce můžeš zahrát v pornofilmu, Janda ti rád předvede, jak se máš tvářit do kamery.

   Vymazat
 17. Nová Lada.
  http://politikus.ru/v-rossii/70238-carmageddon-obves-dlya-lada-vesta-oboydetsya-v-100-tysyach.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D
   To není žádná nová Lada, ale jen trapně ospoilerovaná, obyčejná 106 koňová Vesta. S tím bych se styděl vyjet i ke kolotočům nebo cirkusu, i kdyby mi bylo 18. :-D
   Tak co? Kdy to dílo kupuješ?

   Vymazat
 18. from honolulu to dr. Ivan David.

  Pane dr. byl jsem zablokovan celou noc a nemohl jsem napsat ridicum v Cesku nic o americkych autech..Tim jsem je pripravil o mnoho radosti.

  Kvuli nizkemu I.Q. casto nepoznam co smim a co nesmim.
  V pripade, ze jsem se nekoho dotkl, predkladam omluvu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. Každý novinář přijeduvší do Ruska se mezi prvním nejdřív diví, proč skoro všichni zahraniční zpravodajové jezdí off-roady. Většinou se pan zpravodaj dovtípí, jakmile vyrazí mimo máťušku Moskvu, moskevská oblast stačí!

  OdpovědětVymazat
 20. From honolulu to dr. Ivan David ...#2

  Nevim proc Vam lide nadavaji, ale me casto nadavaji daleko vice, nez sobe navzajem. To svedci o nasich vysokych kvalitach. Nejvice je udivujici, jak nadavaji presidentu Zemanovi, ktery ma legitimitu.

  Po analyze tohoto udivujiciho fenomenu, jsem prisel k zaveru, ze to zavinil vuz TRABANT...Kdo v nem sedel, tak je pernamentne nazloben na cely svet.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Panove ridici, auto na fotce je past na kremaci za ziva. Ma uzka okynka a nejde z neho vylezt, v pripade, ze ho obratite na strechu. (Coz se mi stalo za mlada 2x.)

  Nejvice prodavana/nejoblibenejsi auta v Americe jsou
  F-150, Dodge Ram a Chevy Silverado... T.j. kvuli pohodli a prostoru. (A praci kolem domu.)

  V Americe musite obhajit ridicak kazde 4 roky, ocni prohlidkou a pohovorem. Na Floride je to 7 let a bez pohovoru, aby se nepoznalo % senilnich penzistu - nebot Florida je cekarna pred branou nebeskou.

  Na zaklade moji ocekavane senility mi sebrali papiry na Cesnnu, potom na tezky nakladak a nakonec mi zakazali doktori jezdit i na kole ! Prestante se CHECHTAT ridici ! Ceka vas to take !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdyby jsi nechlastal tvrdej chlast tak jezdíš ještě teď !!

   Vymazat
  2. Kdybys (13:11) nebyl blbý, tak bys mlčel, když je v běhu debata dospělých.

   Vymazat
  3. me se to nestalo ani jednou. nejses retarda ?!

   Vymazat
 22. Pani ridici ! Toulat se po Americe autem je velmi pekna dovolena. Priroda je nadherna ! Stale se meni a zeme je dobre organizovana. Restaurace, benzin, mechanicka sluzba je vsude . Silnice jsou hlidane prtatymi policajty - nejvice prave na Floride kvuli turistum, kteri jsou uplne "senilni" a delaji hlouposti. Pravidla silnicniho provozu jsou nejjednodusi na svete. Suda cisla silnic a dalnic zn. vychod - zapad. Licha cis. sever - jich.
  honolulu - sofer vysoke kvalifikace, ktery projel Ameriku a Canadu nekolikrat.

  OdpovědětVymazat
 23. Můžete mi zase říct, proč se tady bavíte s tím přechytřelým loserem? Ten zapčklý, zamindrákovaný zlokot jen provokuje a čeká na to, až mu zareagujete na jeho nadávky. Přestaňte s tím loserem diskutovat, opakuji znovu, je to loser, jinak by ten zoufalec tady soustavně neobtěžoval!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. No vidíš to, to je klasika, ty se na něho nepřilepíš, ale nulka se přilepí hned na tebe. To snad je nějaká hysterie, nebo co.

   Vymazat
 24. (13:11) se zminuje o chlastu ! Panove, to si nesmite nechat ujit. Stat Kentucky vyrabi nekolik druhu lahodne vyborne Whisky. Nezapomente tam okostovat - Wild Turkey (Bourbon) = divoky krocan.
  Dobre je na svete panove ridici.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. Nechci krmit trolly, Jsou to jen dva obrázky křížence auta a kosmického modulu. Takovéto fantazie soudný člověk snad nemůže brát vážně.
  Ale výživný fate&flame se rozpoutal. Tady jsou však dobře vidět dvě věci:
  -1, Kterak se z prdu dá vyrobit bič a hlasitě s ním
  práskat.
  -2, Připadá mi, že pro některé "čtenáře" téma vystaveného článku není vůbec podstatné/důležité, protože pod každým článkem jsou vždycky stejné komentáře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. No vidíš to a máš to hnedka za čerstva.

   Vymazat
 26. Sranda na hranicich !
  Canadane jsou zlomyslni a maji t.zv. "canadsky" humor - smysl pro srandu a drazdeni.

  Oni totiz maji na hranicich absolutne ty nejkrasneji zeny v uniforme, ktere vam kladou nesmyslne otazky.

  "Jaky je ucel vasi cesty do Canady" ? A nebo !
  "Proc vezete radikalni zakazanou literaturu" ? "Mate zbrane" ? "Mate alkohol" ? A JAKY JE VAS PLAN NA POBYT V TORONTU ?

  Moje odpoved : "Budu vas hledat krasna pani, abych se Vam vyznal ze sveho okouzleni".
  A ona nato se smichem ! "Pockejte minutu".

  Oh, hruza ! Nejskaredci baba vybehne z offisu, ukazuje na me prstem a zacne rvat : "STRIP SEARCH" !

  Dvoumetrovy "drevorubci" v uniforme Vam potom prozkoumaji rektalni otvor, nemate-li tam zbytek zakazane radikalni literatury...

  Rikam vam panove ridici ! Ignorujte krasne Canadanky v uniforme.
  Canada vsak definitivne stoji za navstevu !
  honolulu - toulavy ridic s obdivem ke Canade.

  OdpovědětVymazat
 27. Tato diskuze mi připoměla slova mé babičky, moudré venkovské ženy:
  "Víš chlapče, hloupý hulvát je jako hovno u cesty. Umí jen šířit smrad. A čím víc do něj budeš dloubat, tím déle bude smrdět. Lepší je zadržet dech a obejít ho. Pak brzo vyschne a zmizí".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babička byla moudrá žena. Tento Davidův "článek" a diskuse ruských fanatických posbolševických pohrobků jsou opravdu jako smradlavé hovno.

   Vymazat
  2. "Komentář" kavárenského hlupáka 14:54 mně potěšil - havloidy cítí svůj konec, nemají argumenty ale šílený strach. Oni vědí - kandelábry...

   Vymazat
  3. 15:00

   Přesně tak ty rudohnědý blbečku. Kandelábry. Příště už nebude žádné "Nejsme jako oni", "Máme holé ruce". Když jste se minule nepoučili a zkoušíte to znovu, tak se příště vy zmrdi už hezky pohoupáte. Bez ruských tanků za zadkem jste úplně bezmocní zoufalci, tragédi.

   Nic radostného vás už nečeká. Být tebou, našetřím si na tu Volhu a napálím to v ní raději někde do zdi, stromu či sloupku. Nač se tady tak trápit? Nebo v těch Volhách můžete odfičet přímo do Ruského ráje :-D

   Vymazat
  4. 15:57
   Loser!

   Vymazat
 28. Dneska ale měl troll svůj den, docela by mě zajímalo, co ho tak vytočilo, že se tu celý boží den ztrapňuje. Asi nějaké skvrny na Slunci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 29. Už jsem to pochopil, co tu ten zoufalec celý den provádí. On koukal na ČT na konferenci o ruské propagandě a tak ho to rozhodilo, že se rozhodl bojovats Putinem vlastními silami a vybral si NR, protože u Hájka snad nejsou diskuse, takže tam by slintal zbytečně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. S touhle vaší propagandou není potřeba vůbec bojovat. Stačí jen takhle jemně fouknout

   http://procproto.cz/zajimavosti-a-novinky/ruska-volha-5000-gl-nove-superauto-ci-jen-dalsi-nedokonceny-koncept/

   a sesype se sama jak domeček z karet. Chtělo by to něco sofistikovanějšího, rusáčtí snaživí debílci :-D
   ==========================

   Cenzorský kokůtku, vím že se za svoji zoufalou, trapnou, amatérskou propagamdu tak trochu stydíš, ale máš smůlu. Můžeš můj "debunking" mazat jak kolikrát chceš :-D

   Vymazat
  3. Potrate opičí kurvy Chujmere debiloviči,poděl se s námi o tom,jak jsi měl luxusní firmu na nočníky a prezervativy.....protože sám jsi Megakokot a neumíš nic jinýho než pindat dokola ty propagandistický hovna z ussa!!!!zzz

   Vymazat
 30. Nějak jsem nepochopil, v čem tkví ta propaganda. Každá automobilka má plnej šuplík různých více či méně realizovatelných konceptů. Tyhle obrázky, pokud vím, nejsou ani oficiálním konceptem Volhy. Vytvořili to nezávislí designéři a na zadek namalovali GAZ Volga.
  Ale je evidentní, že to je "auto", které existuje pouze v počítači designéra, dál se nedostalo. Takže netuším, o čem je tu řeč.
  p

  OdpovědětVymazat
 31. Petr Štěpánek / Petr Žantovský - Česká televize - Debatní klub
  https://www.youtube.com/watch?v=u6rE19W6T3k

  OdpovědětVymazat
 32. Tu jednadvacítku mám, taky černou. Jsem 2. majitel. První najel za 4 roky jen 40 000 km. Benzin stál 2 Kč litr. Jezdil jsem dost po 30 let, celkové náklady nižší než s Trabantem. Za tu dobu 1 drobná závada, opravil jsem šroubovákem. Spotřeba, v létě v zimě s vlekem, 9.25 li nejlevnějšího Normalu. Nikdo mně to nikdy nevěřil, tak nemusíte ani vy. Ještě nebyly čerpačky a přešel jsem na PB. Vůbec to nerezavělo, ani tam kde chyběl kousek laku, fosfátovaný spodek taky ne. Vhodná i na kácení stromů, rovnání betonářských prutů, atd. atd. Bez posilovačů je výhoda, nehrozí usnutí, i ten cholesterol se tak neusazuje.

  Teď ji nepotřebuji, je na špalkách. Motor je na 6 výbrusů, každý na 200 000 km, mám dost všech náhradních dílů, byly za babku (příklad: tlumič výfuku 40,-Kč atd.) Plánuju najet ještě najet ten milion km. Většina bude v nebi nebo v pekle, beru si ji ssebou (je určena za polární kruh i do tropů).
  No, není to původem konstrukce ruská. Je to kopie Ševroletu. Ale materiálově a zpracováním superdokonalá. I za to klobouk dolů.
  Z mého pohledu a z praktické zkušenosti (po 45 let) - nejlepší auto na světě.
  Nechválím komunizmus, jen to auto a jeho zhotovitele. Děda.

  OdpovědětVymazat