Reklama

.

.

pondělí 7. března 2016

Pane prezidente, nenechte se umlčet... Totalita a válka nám nehrozí ze strany Ruska, ale ze strany politických elit Spojených států a Evropské unie...

Libor Malý
8.3. 2016     Rukojmí
Jsem přesvědčen a myslím si, že většina národa pochopila, že Senát a loutky z ,,Pražské kavárny“ se snaží umlčet pravdu a odvést pozornost skrze nedůležitý výrok o Peroutkovi.A to proto, že jste řekl lidem o skutečných globálních problémech Evropy, řízené migraci, což se pár lidem nelíbí. Je to poodhalení spiknutí pár politických světových špiček a světových oligarchů.
Jsem si jistý, že pro většinu občanů v České republice není vůbec důležité, jestli existuje či neexistuje článek ,,Hitler je gentleman“, protože z hlediska minulosti, současnosti a mírové budoucnosti je tento článek téměř nepodstatný. Důležité je to pro posluhovače, přisluhovače, internetové žoldáky a masmédia, která pracují pro americké válečné zájmy a manipulují s lidmi, které staví do role hloupých ovcí, což ve většině případů občané České republiky nejsou. Je třeba neustále poodhalovat lidem ty skutečnosti, které ohrožují bezpečnost všech lidí nejen v České republice, ale i na celém světě. Také si dovoluji tvrdit, že jsou tu právě lidé, kteří potřebují soustředit pozornost občanů této země na existující či neexistující článek, protože tak funguje tzv.,,vymývání mozků“ západní propagandou.

Sedmdesátiprocentní většina národa také pochopila, kde je pravda a věřím, že v brzké budoucnosti to bude celý národ, kterému bude jasné, že totalita a válka nám nehrozí ze strany Ruska, ale ze strany politických elit Spojených států a Evropské unie. A to, že se opět probouzí zlo světových oligarchů skrze politiku údajně mírotvorného Washingtonu a Bruselu, kterou máme podpořit a vehnat se do vlastní zkázy. Jeto obdobná politika západu jako byla provedena v letech 1914 a 1939. Také většina lidí je seznámena s realitou, že toto zlo páchá pár stovek nejbohatších a nejmocnějších skrze loutky, které jim slouží.

Také většina občanů v ČR vnímá, že placená západní propaganda skrze neziskové organizace nám lže a vnucuje nám hrozbu nového srpna 1968. Protože žádná komunistická diktatura v Ruské federaci není u moci jako v roce 1968, a také neexistuje žádný vojenský pakt proti Severoatlantické alianci NATO, který by toto spáchal jako ve výše uvedeném roce, je tato teorie lhářů a internetových žoldáků, kteří slouží v diskuzích, lživá. Pravda je taková, že nám hrozí probuzený nacismus světových oligarchů, kteří se snaží za posledních 100 let napadnout či vyprovokovat Rusko už potřetí ke světové válce a snaží se nám vnutit agresi Vladimíra Putina. Reakce ruského prezidenta na násilný, nelegitimní převrat na Ukrajině fašistickým Pravým sektorem financovaným Washingtonem, byla více než pochopitelná. A to z toho důvodu, že Pravý sektor hajloval a vraždil ruskou menšinu v Oděse a spáchal zákaz zásobování na poloostrov Krym, kde měli lidé zemřít vyhladověním, jak bylo uvedeno ve francouzském dokumentu ,,Masky revoluce“.

Většina lidí v České republice také pochopila, že jsme se měli stát součástí nejhroznější války s Ruskem, kde měli všichni Slované zemřít jako v největší válečné zóně mezi západem a východem. Také věřím, že záchrana před politickou západní a lživou propagandou je budoucnost seskupení států V4, která bude opět hájit zájmy národních států střední a východní Evropy, které nehájí Evropská unie. Je třeba, aby se zkorumpovaní lháři, kteří slouží světovým oligarchům a americkým válečným zájmům, nedostali k politické moci díky vašim sdělením, pane prezidente.

Máte velkou podporu v občanech v celé České republice, ale také v pravdě, takže věřím, že zlo bude ztrácet moc a bude v budoucnu zcela veřejně odhaleno. Dovoluji si Vám poděkovat za vaší práci, která nám pomáhá udržet svět v míru a ve skutečné demokracii.

45 komentářů :

 1. Jj - Zeman na Hradě, na ČESKÉM HRADĚ ČESKÝ ZEMAN - to se pohrobkům geblsovým, duším zlolajným nelíbí a prskaj, až z nich sračky lítaj. Lůza.

  OdpovědětVymazat
 2. Chtěl bych se dožít druhého volebního období pana Zemana. Tak bych si přál, vidět ty všechny kreteny s padlou čelistí, až by měli v hubách průvan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen počkejme ono to příjde a ten průvan hodně lidí otočí, jak se říká kam vítr tam plášť. Kdo není úplně přiblblej, tak se už cekem pohodlně na internetu orientuje v tom o co jde, těch materiálů je už dost, jen si to přebrat. Jenom mám obavy, že ho elity budou chtít, pod jakoukoli záminkou (které by lidi byli schopni uvěřit) nějak umlčet. To by ale mohla být ta poslední kapka aby pohár trpělivosti přetekl.

   Vymazat
  2. Prosim,vysvetlete mi,proc ti "zelinari",kteri vedou dnes svet ,jsou nazyvani elitami.Jediny statnik v Evrope je president Putin

   Vymazat
 3. http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=435

  OdpovědětVymazat
 4. Tou chápající většinou občanů bych se moc neoháněl. Podle mého většina nečte nebo ani nemá čas číst nějaké nezávislé weby a je plně závislá na naší ČT a její opisované pravdě. Navíc jsou spokojení ve svých hradech a zámcích a problémy je nezajímají. Rád bych se mýlil, ale těžko mě někdo přesvědčí o opaku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:02 Podle mého máte naprostou pravdu. Proto jedinou reálnou možností, jak věci změnit, je soustředění demonstrací a protestů na ČT. Dokud se jejím prostřednictvím nebude šířit pravda, dopadnou volby jako na Slovensku. To znamená, že ČT bude podporovat kolaborantské strany, které se díky tomu udrží v parlamentu a s malým podílem se tam dostanou i různé, podivné strany, využívající nespokojenosti občanů. Strany bez promyšleného, realizovatelného programu. Parlament bude vykleštěn, místo jasné politiky bude ztrácet čas politikařením.

   Vymazat
  2. FAKTEM JE,ŽE SE ŽÁDNÉ ZMĚNY NEDOSAHNEM ANIŽ BY DRŽITELÉ MOCI BYLI JÍ ZBAVENI

   šlo by to MOŽNÁ volbami.Z demonstrací maji ti šmejdi jenom srandu.Pokud by jste chtěli něco dělat, nabízí HzNR,aby občané-voliči sami začali zkoumat Programy polit.stran těch šmejdů,které jsou jediným velkým šrotem.

   UVEDU PŘIKLAD.Jakýsi pitomec dal do tzv.Programu jedné strany větu.

   DEMONTUJEME PŘEBUJELÝ SOCIÁLNÍ STÁT.
   To není možné,protože ŽÁDNÝ SOCIÁLNÍ STÁT v prvním článku naši už tak špatné ÚSTAVY,která nesměla být občany odsouhlašena v Referendu a kdoví jestli tedy vůbec platí- NENÍ.

   NAJDĚTE V TZV.PROGRAMECH ŠMEJDŮ DÍRY A PŘINESTE JE ZDE.Pomůžeme té mocichtivé polit.třidě k debaklu,když se tu nejen nad jejich zmetky zasmějeme,nebo dokonce tu úplně pojdem chechotem...

   TITO KŘIVÁCI,KTEŘI LŽOU UŽ V NÁZVU STRANY JAKO TO DĚLÁ ČSSD se pak mohou z toho hezky posmolit čili zesrat

   Vymazat
 5. ...já jsem volil Zemana jako menší zlo proti
  "knížeti Kharlovi", dneska jsem rád, že "Miloš"
  je naším prezidentem a jsem rád, že je to,
  jak se říká " chlap s gulemi"....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...ále,hovno...,má ty kulky scvrklý,jako dvě rozinky a za pytel ho drží jewrej (to nemyslím toho z Gay-Clubu,co si chodí pražská kavárna pro instrukce,psané na "rot-šildech"),ale jeho šéfa,...tak našlapuje vopatrně a baletí,jak Harapes v Národním,když dávali Labutí jezero....

   Vymazat
 6. Myslím, že z Čech už nikdy nevytryskne plamen Husovy pravdy 'boží'. Spíše se kloním k pravdivosti prastaré vize o formanovi a rozvalinách Prahy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..jeden president pera krade,
   ten druhý vyměnil pero od prokletého papeže
   za miliardy Českého národa*

   Vymazat
 7. Dej pokoj s tryskáním plamenů. Sám jsi rozvalina.

  OdpovědětVymazat
 8. V osmdesátých letech bych se ptal,jestli za vámi nestojí americká propaganda..dnes bych se mohl ptát,jestli to neni ruská propaganda...ale udivuje mě, že se NIKDO neptá jestli to neni propaganda zdravého rozumu? :-)))) Člověk našeho rodu má v sobě silný pud sebezáchovy a věřim že začíná bít na poplach...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... a proto rozdává stát cizí římsko - katolický církvi ...
   Jistě zdravý a rozumný :)*

   Vymazat
  2. copak,že se majetek převádí římsko - katolický církvi..jejíž jsme byli a asi i jsme součástí. Horší je, že financujem nelegální migraci muslimů do Evropy a to musí skončit..

   Vymazat
  3. Nikdy jsme nebyli a nebudeme součástí budování Římské říše !!!
   Proto mistra Husa upálili,
   proto umírali naši vlastenci a proto bránili státnost obrozenci.
   Tento majetek získávají podvodným přijetí nesmyslného zákona.
   Moc dobře naši duchovní vědí, že mají natolik dostatek peněz, že si koupí politiku*

   Vymazat
 9. AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !
  Tak jako je bezmocna retardovana skupina nemehel, proti roztouci popularite presidenta Zemana v Evrope - tak je take uplne bezmocna BESNICI a panikarici skupina specialnich zajmu v Americe, proti budoucimu presidentu Ameriky Donaldu Trumpovi.

  Jejich prskani je jim hov.o platne ! Myslenky a nazory Ameriky, ktere hlasa Donald Trump, jsou stejne, jake ma presidnent Zeman
  a drtiva vetsina Americanu je podporuje - vcetne armady a policie !

  Presidentu Zemanovi a presidentu Trumpovi patri budoucnost sveta ! Milliony volicu se hlasi k temto myslenkam v kazdem state Unie.

  Lopatovani hnoje proradnych medii uz nemaji zadny ucinek !

  Cesi sledujte 15.3. volby v dulezitych statech - OHIO a FLORIDA. Vyhra-li tam Donald Trump, tak potom uz nejde zastavit.
  honolulu - supporter Donalda Trumpa a fanda presidenta Zemana.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU MYSLIŠ,ŽE TEN TRAMP ZRUŠI KONCENTRAČNÍ TÁBORY FEMA,KDE BUDEŠ VĚZNĚM

   za své pokrokové názory? A NEMOHL BY JSI NÁM TU POREFEROVAT O TAJNÉM MATERIÁLU FEMA

   kde US Army už dostala třistástránkový Manuál jak bude MUSET podřezat krky neposlešníkům a prima dobrodruhům jako jsi ty.Kdyby jsi nevěděl vo co de,tak si dej do hledáčku Seznamu heslo FEMA MANUÁL a najdi si o tom povídáni kde je ten tajny Manuál v američtině

   Vymazat
  2. Hele Honolulu, jak dlouho v té Americe žiješ, že si pořád děláš inluze o Trumpovi? Tady je to napsáno přesně: "I když Trump vyhraje, tak se nic nezmění, protože buď se zařadí a bude poklusávat jako kladrubskej bělouš v cirkusu přesně tak, jak se bude požadovat, anebo mu tu jeho blonďatou čupřinu, o kterou se tak bojí, načechrají zas nějakým výstřelem z obstarožního Mannlicher-Carcana, jako JFK.....a pojede se dál, až do úplného zblbnutí...."
   No, a tady to dokazuje, že bude přece jen poslušně klusat.
   http://www.jpost.com/Not-Just-News/Ivanka-Trumps-Jewish-family-growing-with-third-child-on-the-way-419076
   Takže Hold your breath Honolulu!

   Vymazat
 10. Ještě k panu presidentovi. Asi by měl prosazovat stejné opatření jako zavedli Amíci tuším už roku 1949 a to je evidence a kontrola nezjiskovek placených ze zahraničí. To stejné zavedl Putin nedávno také a povede to k likvidaci páté kolony, to jest nebude tu nikdo prosazovat cizí a tudíž protistátní zájmy, nebo jsme blbější než Američané a Rusové?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. DOBRÝ NÁPAD,AT SI TO DAJÍ DO PROGRAMŮ TY STRANY,KTERÉ CHTĚJÍ BÝT ZVOLENY

   jinak vytvořime předvolební koalici hnutí HzNR,HVzV a KSDH s body Programu,které voliče budou zajímat,anebo je sami navrhnou.

   Vymazat
  2. VYSVĚTLENÍ SKORO TAJNÝCH ZNAČEK

   HzNR-Hnuti za Novou Republiku,ta má jediný bod Programu.POMOCI VŠEM POLIT.STRANÁM A POLITIKŮM K VÍTĚZSTVÍ VE VOLBÁCH.Je tu ovšem jedna podmínka MUSEJÍ SAMI CHTÍT a zkusit upravit své Programy potřebám JEJICH VOLIČŮ.Proto ten RATING-tedy ocenění zda stojí za to je volit nebo taky ne.

   HVzV-je Hnutím Voliči za Voliče,které již má k dispozici flexibilní Program s názvem DESATERO VOLIČE.Tady by bylo cílem,aby si ho osvojily polit.strany a začaly se k němu modlit a to ve vlastním zájmu.

   KSDH-je odpovědí na zpupnou stranu KDU,kde je šéfem ANTIKRIST zvaný prý holá brada,který zve své satanisty z ISLÁMSKÉHO STÁTU,že se jim naše ženy prý podvolí.Proto je načase,aby tato strana byla nahrazena pokud možno beze zbytku KŘESTANSKO SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÝM HNUTÍM a to dřive než bude pozdě.

   ČTĚTE PRAVIDELNÉ PŘISPĚVKY OSV TEDY OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ,KTERÁ MÁ 8 395 132 dušiček.

   NIKAM NESPĚCHÁME,PROTOŽE VÍME,ŽE SYSTÉMY KTERÉ MAJÍ K DISPOZICI NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ ČASU BUDOU ZCELA JISTE JEDNOHO DNE VÍTĚZNÉ.

   Vymazat
 11. Miloši, udělej zázrak a potop tuto zrádcovskou českou vládu. Sobotku, Zaorálka, Dienstbiera a Stropnického okamžitě vsadit do okovů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, Miloš se na to vybodne, aby dělal zázraky zbabělému národu. Nenaříkat a aspoň se zúčastnit demonstrací, psát, mailovat - alespoň takto málo, ale alespoň něco dělat. Ty zrádce musíme vyhodit my sami!!

   Vymazat
 12. Honolulu, jen připomínám, že česky se řekne "vyhraje" ne "vyhra", vyhra-li je slovensky.

  OdpovědětVymazat
 13. Copak nemá svět historickou a současnou zkušenost s americkou agresí, terorem a vražděním? Copak nemáme dostatečnou zkušenost s germánským Německem?
  Jak můžeme být v otrockém područí těchto zločineckých a prolhaných "velmocí"!!! Nechali jsme si rozkrást a hospodářsky zdevastovat naši vlast , odevzdali jsme svou státnost, hrdost do rukou parchantů a jako jejich slouhové fakticky podporujeme války, genocidu, fašismus. Okamžitě vystupme z prolhaných spolků EU a NATO!

  OdpovědětVymazat
 14. Nechci vám komouši kazit náladu, ale ten váš vlastizrádce a ožrala nevydrzi ani do švestek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Placenej? Nebo jenom blbej? Nebo dokonce obé? To Ti musel někdo nadiktovat, individuum:o)

   Vymazat
  2. "nevydrzi ani do švestek"? Co tím myslíš, trolle? Vyhrožuješ?
   A mimochodem - největší ožrala byl gottwald a tvůj milovaný havel.

   Vymazat
  3. Pssst, věštec má své dny, nerušte ho.
   Třeba nám ještě něco vyjeví.

   Vymazat
 15. Miloš drží životosprávu a vypadá slušně, zdá se, že mu ten frmol vyhovuje a má to fakt dobře nastavené s těmi výjezdy po republice, to vymyslela fakt nějaká hlava, to nemá chybu. I to, že to trvá 3 dny a objíždí postupně i malé vísky. Jediné co mu vyčítám je ten nenovoroční projev. My jsme ateisti, takže ze zásady žádné vánoční výlevy neposlouchám a poslouchat nebudu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mu vyčítám to lezení do prdele těm grázlům ze "světové sionistické mafie",které není schopen potlačit,nevím z jakého důvodu.Ten jeho "šmajchlovací" projev v hebrejštině před AIPACem v USA byl vrchol trapnosti a poníženectví,kterým jen potvrdil to,co jsme si o něm za těch 25 let zjistili,že straní židům a je tedy "podpindosník" i když to momentálně z populismu a ve strachu o svou funkci,hraje na stranu lidu,ale příliš důvěry si nezaslouží a iluze si o něm nedělejte,neboť on je mezi těmi,kteří nesou přímou odpovědnost za naši dnešní ekonomickou a politickou podřízenost EU a jejim páneškům....Určitý pragmatismus ve vztahu k Číně a Rusku je jen prošlapávání chodníčku kvůli kšeftům jeho kámošů,ale nic státotvorného,co by mělo být projevem jeho politického realismu,nebo náklonnosti ke slovanstvu a jeho zájmům.
   Opakuji je to podpindosník až do morku kostí a žádné zázraky od něj nečekejte !!! Kdyby jich byl schopen a hlavně ochoten,už by se děly !!!

   Vymazat
  2. 7:53- jsem také ateista, proto nevím, proč si Zemana neposlechnout i na "nenovoroční projev".
   10:49- možná Zeman vyhodnotil jako větší nebezpečí "židovskou lobby než Shapira a jak víte na dvou frontách se hůře bojuje.

   Vymazat
 16. Jak se něco semele,tak nebudou ani volby.
  Mnohým by to vyhovovalo,aby zůstali u koryta.
  Francie k tomu nemá daleko,Německo to samé a náš Bohoušem na to spoléhá také,jinak bude muset konečně pracovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volby nic extra nepřinesou,jak je vidno na Slovensku,neb lid obecný je přiš blbý,aby pochopil oč jde a něco smysluplného pro změnu udělal....Volby jsou jen takové "mávnutí nad hovnem plným much,po kterém se naň zase zpátky usadí,jen poněkud v jiné sestavě,ale ty stejné mouchy...."

   Vymazat
 17. vlast tě (7:32) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 18. from honolulu to Anonym (6:22)
  Trumpova obrovska zasluha je v tom, cemu se rika destruction of SPELLS... Lide zili na obou stranach Atlantiku ve strachu z NARCENI z rasismu, neo-nacismu, populismu, xenofobie, fasismu a vsech jinych pitomin -
  tak jako za inkvizice ve feudalismu, kdy narceni koncilo upalenim. Spell = kouzlo, okovy, ujarmeni, sebecenzura, strach, projevit svuj nazor.

  Tato politicka "koreknost" byla v Americe znicena Donaldem Trumpem, proto i kdyby nemel 1237 delegatu a nebyl presidentem, tak docilil toho, ze Amerika uz nebude nikdy stejna.

  A ted nekolik vet ohledne nazoru americkych Zidu...Je jich hodne, kteri jsou na strane Donalda Trumpa ! Ti chytrejsi si uvedomuji, ze budou prvni po kterych Islam pujde a bude jim rezat krky, jak se uz mnohokrat stalo.
  Proto kontrola immigrace jim vyhovuje.
  Dale za zminku stoji, ze Zioniste a cisti Zide (Hebrew) se nemaji radi.

  Jak zastavit Donalda Trumpa ? Tlakem na delegaty ! Jinak to nepujde ! Jak se on tomuto nedemokratickemu tlaku ubrani ? Tak jako se branil Ross Perot z Texasu, ze rozdvojil stranu.
  Oni ho zastavili tim, ze rekli, ze mu zabiji dceru a on to vzdal. (Pamatuji si jeho projev na rozloucenou v TV.)

  Trump muze pod tlakem ztratit delegaty, ale nemuze ztratit milliony volicu..

  Nerozumim tomu proc cestinari v Cesku dovoli pojebat vyznam slov a nechat z nich uplest bic na obcany. (Napr. populismus nebo xenofobie.)

  O detech Donalda Trumpa nevim nic. Me zajimaji jeho politicke snahy a prosazovane zmeny. O jeho rodine nic nevim. Nikdy jsem nehledal zadne informace na Vami zminene thema.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, tady to máš o Ivance:
   Podobně jako Chelsea Clinton se i ona provdala do zámožné židovské rodiny Kushner. Podle internetových pramenů dokonce přešla Ivanka v roce 2009 na judaismus (konvertovala).

   http://www.jpost.com/Not-Just-News/Ivanka-Trumps-Jewish-family-growing-with-third-child-on-the-way-419076

   Vymazat
 19. Dodatek (14:49),
  tak jako bylo vyhrozovano Ross Perotovi, tak bylo vyhrozovano i Linde Goodman z West Virginie, nejakou natlakovou skupinou.

  Linda je poslala do hajzlu a jeji dcera Sally zmizela z povrchu zemskeho. Tato vedma a kralovna americkych astrologu vypatrala osud sve dcery a potom zmizela z povrch zemskeho cela natlakova skupina.

  Linda vyhrala boj, ale kvuli depresy a smutku odjela do Colorada a odmitla zit. Zemrela 1995.
  honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dojemné. A nějakou pohádku z opačné strany zeměkoule nemáš?

   Vymazat
 20. V tomto státě se nemůže očekávat žádná změna.Tupí
  Čecháci zase budou vhazovat lístky za koblihy nebo
  guláš.Pokud něco od voleb očekáváte,jste naivní.
  V případě potřeby se volby upraví,jako v případě
  M.Bendy.Takže zklidněte hormony,změna žádná.Přesto
  jsem napsal Sobotkovi,že ho bude národ soudit za
  vlastizradu a za tu existuje jen jediný trest.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 21. Drzim panu prezidentovi pesti. No a vlastne nechapu proc mame takovou kliku, ze mezi nami je tak rozumny a statecny clovek.
  Takze mili "cechaci" pohneme našimi linymi mozky a a prdelemi a snazme se. Jinak po nas nic nezbude.

  OdpovědětVymazat
 22. Hnízdečko osmdesáti a jednoho mravenečka kárá slona. To by nevymyslel ani Ezop. To by v každém případě měl být Senát jako celek zdrženlivý vůči ústavnímu činiteli, zvolenému všemi občany. Většina senátorů totiž byla zvolena ani ne patnácti procenty všech voličů v jejich volebních „rajónech“. Navíc v samotném Senátu je dost zamindrákovaných, kteří by měli doslova držet h..u, nejen být zdrženliví.

  OdpovědětVymazat