Reklama

úterý 22. března 2016

Páté výročí "osvobození Libye od diktátora Kaddáfího"

22. 3. 2016     AENews

32 komentářů :

 1. Dobrý den.Je na světě síla, co by eliminovala tohoto šmejda tzv. světového četníka? Nadlidi by potřebovali po tlamě na jejich území. To by bylo udivených nadlidských grimas. Nemám je rád, nebudu je mít rád. Dá se říct, že je za tyto zhovadilosti přímo nenávidím a přeji vše nejhorší.S tímto jsme v jednom svazku, to by jeden zvracel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzpomněl jsem si ještě na ty aktivní blbce, myslím Anglii, Francii a Itálii, jak si přihřáli polívčičku. Napřed si s Kaddáfím podávali ruce a pak jej pomohli zlikvidovat. Mám pocit, že Kaddáfí vytknul tenkrát Taliánovi, že jej považoval za přítele.Je to stejná pakáž.

   Smazat
  2. jejich nadvláda nad světem skončí do roku 2025

   Smazat
 2. A jak se tak zdá,slovy jedné novinářské mladé pičky "mladí,křehcí líbyjští revolucionáři" začali osvobozovat i Evropskou unii a začli to na tom správném místě.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejaktivněji

   se na tomto "osvobozování" podílela letectvo Francie a Anglie.
   Takže jim ze srdce přeji, aby si ty osvobozené občany Libye, kteří směřují do Evropy, také náležitě integrovali a to beze kvót !

   Smazat
  2. Nejen Libyjští revolucionáři, ale všichni ti inženýři, doktoři, vědci s právem šarija v kapse, započali dnešními dny v Belgii a spolu se semeništi těchto středověkých kultur, osvobozovat Evropu od bezvěrců s plánem do co nejkratší doby zislamizovat celou Evropu a všechny bezvěrce pobít do jednoho.Evropské elity pod kuratelou frau Makrelen, tomu pomáhají ze všech sil, aby Evropská islámská republika(EIR)vznikla co nejdříve v sousedství Velké Osmanské říše!!!!!S evropskou kulturou,jak se stav rychle vyvíjí, bude do cca 50 let konec.

   Smazat
  3. "Mladá" měla špatné informace.Dagestan,Čečna,Bělorusko nejsou na území.Stopa jde do zemí býv.SSSR.

   Smazat
 3. No nevím,kdo by takové vítězství chtěl oslavovat.
  Snad jen bankéři,kteří zabavili Kaddáfího zlato a mld. dolarů.Dokonce i dluhy USA Libyi byly zmazány.

  OdpovědětSmazat
 4. NOVÁ REPUBLIKO ,nestaráte se více o problémy jinde než u nás? Když se podívám na články tak většina se zabívá cizinou. Nic proti tomu, ale tolik? Kuba, Ukrajina,USA, Libye, Amerika, Turecko...!? Mě v současné době třeba zajímá, jak krev belgických nevinných cákla až na brýle našeho premiéra a jemu podobných. Kam až naši politici s benevolencí vúči Muslimům zajdou? Jak toto bude řešit ta nová republika, která musí přijít? P.S. Nebo ti teroristi nebyli Mohamedáni?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se domnívám,

   že by ses měl také zabývat českou gramatikou,
   pak nemůžeš psát takové hrubky,
   vždyť to přímo bije do očí ! (zabívat, mě místo mně).
   A co se týká těch belgických nevinných,
   tak Západ má jen to, co si tam natahal, tak ať si to tam taky vyžerou.

   Tečka !

   Smazat
  2. 13:45 někdo možná slabší v gramatice,což se dá pochopit,jiný zas v geografii,když neví trouba kam patří.

   Smazat
  3. 14.55 - to jako, že ČR patří do Belgie, nebo jak tomu rozuměti? Q.
   p.s. ale to mě tam je správně ( mě- tě)

   Smazat
 5. O to přeci šlo. Vyloupit, smáznout si dluhy, vraždit a udělat "demokratický" bordel. Akorát, že v tomto případě se černý bílý otec z bílé chatrče jen přidal ke kámošům Berlusconymu, Sarkozymu a Kameronovi. Ti přeci dobrodružství začali a pak bečeli u velkého otce, že potřebují píchnout. Takže váleční zločinci jsou známí a měli by stát před tribunálem.

  OdpovědětSmazat
 6. Dějiny amerického hnusu v kostce.

  OdpovědětSmazat
 7. Krvavého diktátora a Husákova kamaráda potrestali jeho vlastní lidé.
  Je zábavné, že komunisti dodnes kvičí vztekem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aaa čuračí mládě píska z inkubátoru.

   Smazat
  2. 13:54 - krvavý diktátor zabezpečoval luxusní život většině Líbijcům...

   Smazat
  3. Nehlastej ty vychlastaná palice,která nemá ani to nejmenší právo na existenci!!!!!

   Smazat
  4. Blbečku 13:54 - Kaddáfího zabilo francouzské komando. Tebe - idiote - zabijeme s velkou chutí my, čtenáři Nové republiky.

   Smazat
  5. Pro individuum 13:54
   Chtěli s ním být kamarádi hlavně šmejdi ze západu. Je zábavné, jaký jsi debil. Doufám, že tohle nemá taky hlasovací právo, i když vlastně asi jo, podle toho to tu vypadá.

   Smazat
  6. JJ iPhone Pepa Vyskoč. Tebe tady musí mít David na pozorování, jako případovou studii. Jinak bys už byl bez občanky.

   Smazat
  7. JJ iPhone Pepa Vyskoč. Tebe tady musí mít David na pozorování, jako případovou studii. Jinak bys už byl bez občanky.

   Smazat
 8. pro 14.08
  ještě bych dodal, že během 50ti let byl z Lybie NEJBOHATŠÍ STÁT v Africe, který kromě jiného chtěl založit Africkou centrální banku, aby si státy Afriky nemusely půjčovat o "nekřesťanské půjčky" od MMF a ECB, zamozřejmě za "VELMI VÝHODNÝCH" podmínek!Jak výhodné jsou ty podmínky, to je třeba hledat v Řecku a nebo na Ukrajině! V Řecku je to tlak na ZMĚNY ZÁKONŮ A VÝPRODEJ ZEMĚ, a na Ukrajině to samé!

  OdpovědětSmazat
 9. Tak tady je soudružka Morgherini,komisařka v EU zodpovědná za zahraničí a ty dnešní atentáty,ale nejen dnešní,jsou přímý důsledek její činnosti a činnosti všech těch sebestředných,cynických,arogantních,dobroserkých hovad ve vedení EU a zde na videu je její reakce na tu jimi způsobenou řezničinu....:

  https://www.youtube.com/watch?v=F9Tb7xjAU7E


  ....ona pláče,ta píča natahuje moldánky a to se jejich spoluvinou už dva roky zabíjí civilisti na Donbase židofašistickou chuntou,kterou podporují všemi způsoby a ona začala teď plakat,protože jí to bouchlo u zadku,jinak by si ničeho ani nevšimla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krokodýlí slze se nepočítají

   Smazat
  2. Souhlas, kdyby v reálu viděla to co každý na videích z Ukrajiny, tak by se asi posrala. Ale to je přece boj proti separatistům, to je v pohodě. A hlavně je to tááák daleko. Bouchlo jí to u frndy a teď z toho má bobky, bojovnice jedna demokratická. Doufám, že vyhlásí teroristům sankce :o)

   Smazat
  3. Nejhorší je, že to zatím vždy odskáčou nevinní lidé. Jejich krev lpí na prackách i našich politiků, kteří podporují fašismus kdekoli na světě, ten turecký nevyjímaje. Belgie vyhlásila tři dny státního smutku. Ale teď to teprve začalo. Budeme v permanentním smutku a už se z toho díky pomateným nebo spíše zločinným politikům podařilo nastolit soumrak Evropy. T

   Smazat
 10. Do Libyjského "bezpečí" odváželi zámořští investoří letadly několik měsíců klíčové a dobře proškolené bojovníky Islámského státu. Převezeni byli do bezpečí před nebezpečným Putinem. Budou se investorům ještě hodit pro další použití v Evropě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v případě selhání dodávek imigrantů přes Turecko, budou aktivována dodávky do EU přes Libyi

   Smazat
  2. Když ti muslimští opičáci jezdili mordovat Assadovce a civily,tak blbí Belgičani & Spol.zavírali oči a škodolibě si mnuli pazoury,ale když se už vrací vycvičení a řádně otrlí,tak se ti hlupáci najednou cejtí ukřivdění a podvedení....co čekali ?!?!

   Smazat
 11. Kdo z vás četl památný projev Kddafího v OSN?

  Budete se divit jak dobře zhodnotil situaci na světě (stačí číst modře vyznačené)

  https://janica9.wordpress.com/2012/12/16/historicky-projev-muammara-kaddafiho-na-valnem-shromazdeni-osn-23-zari-2009/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mrazivá pravda (rok 2009!). Mimo jiné je tam:
   "Na libyjské hranici jsem nedávno zastavil tisíce afrických migrantů na jejich cestě do Evropy. Zeptal jsem se jich, proč tam jdou. Řekli mi, že chtějí, aby vrátit jejich ukradené bohatství, jinak se nevrátí zpátky. Kdo může vrátit bohatství, které nám bylo ukradeno? Pokud se rozhodnete vrátit všechno bohatství, nebudou žádní další přistěhovalci z Filipín, Latinské Ameriky, Indie a na Mauriciu. Dejte nám zpět naši ukradené bohatství! Afrika si zaslouží kompenzaci 7,77 bilionů dolarů. Je to náhrada ze zemí, které měly v Africe kolonie. Afričané budou vyžadovat tuto částku."
   Doporučuji přečíst. Kadáfi zemřít musel. Byl příliš drzý. Míra

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.