Reklama

.

.

pondělí 7. března 2016

P.C. Roberts: Presstitutky v plné jízdě

7. 3. 2016     PaulCraigRoberts
Dnes ráno jsem chvíli poslouchal rozhlasové zprávy na Fox News a pak na NPR (National Public Radio), a stačilo mi to. K nezvratné jistotě o tom, že nacistická propaganda z Hitlerových časů byla nedomrlým odvarem toho, co se jako kontinuální mocný proud valí denodenně do uší a hlav občanů Ameriky. NPR citovala New York Timesy, Washington Post a další tzv. dobře informované zdroje, všechny ovšem přinášející tu nejsurovější propagandu, jakou si jen můžete představit.Věděli jste např., že všechny svízele v Sýrii vznikly výhradně působením Rusů a prezidenta Asada, zatímco Američané jsou v té záležitosti bílí jako sníh? Věděli jste, že povyk Britů, požadujících odchod z EU, nemá vůbec nic co do činění s jejich obavami ze ztráty suverenity britského království a tím též ze znejistění britských občanských svobod, ale že se za ním skrývá jen a jen rasismus?

Věděli jste, že USA bojují s islamským státem (IS), (který samy vytvořily a kterému dodneška pomáhají a navádějí jej k tomu, co má dělat), zatímco Rusové s Asadem útočí proti nevinným "demokratickým rebelům", kteří se pokoušejí namísto režimu brutálního diktátora (zvoleného velkou věšinou Syřanů), zavést do země demokracii?

Věděli jste, že Rusové bombardují školy a nemocnice, jež jsou "vedlejšími škodami" (collateral damage) v provedení Američanů, ale v domnělém provedení ruském se obratem ruky mění na válečné zločiny? Obviňovatelé nemají pochopitelně pro svá obvinění žádné důkazy, ale to na váze jejich obvinění nic neubírá.
Bez ohledu na neexistující použití chemických zbraní Asadem "proti svým vlastním lidem", a bez ohledu na neexistující atomové zbraně Iránu, opakují hlasy z rozhlasového přijímače o tomtéž jako o existujícím, a také totéž, co jim už o těch věcech americká vláda jednou nakukala. Zvlášť mě v té souvislosti rozladila Karen DeYoungová. Jako mladá reportérka tvrdě kritizovala útoky neokonzervativního státu v Nikaragui, avšak v okamžiku, kdy se stala vedoucí zahraniční rubriky deníku Washington Post, otočila na čtyřáku a stala se stejnou presstitutkou jako ostatní.

Ale abych se vrátil k tomu, co jste možná dosud nevěděli.
Věděli jste např., že Čína militarizuje Čínské moře? A to tak, že v něm buduje umělé ostrovy s rozjedovými dráhami pro letadla, a že zde dále ukládá i zbraně? A věděli jste, že není žádnou militarizací, když "výjimečná země" rozmístí 60% své mohutné námořní flotily v Pacifiku a když prohlásí Jihočínské moře, ležící tisíce mil od pobřeží USA za oblast "amerického národního zájmu, a do dotyčné oblasti vyšle svá válečná plavidla, aby se zde "postavila čínské hrozbě".

Tohle jste všechno nevěděli? Inu ještě vám stále chybí to, co Ameriané už mají. Demokratická média v demokratických Spojených státech amerických.

Přeložil Lubomír Man

18 komentářů :

 1. Ovčané si prý v paměti dokáží udržet jenom události, které jsou staré maximálně 14 dní, proto se není čemu divit. Propaganda, která vymývá mozky ovčanů úplně stejně jako reklama na krámy, které ovčané ani nepotřebují se prostě osvědčuje !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:01 kdyby to byla pravda tak jsme otroci a volby(jednou za čtyři roky)by byli k hovnu,když si pamatujete jen posledních čtrnáct dní.Normální Čech si pamatuje vše duležité od svých tří let.Jestli nevíte co bylo před dvěma týdny skočte si za doktorem.To je ten v bílém plášti co píše recepty.

   Vymazat
  2. 18:52 - Ano, v podstatě jsme otroci, volby opravdu nic neřeší. Jednou za čtyři roky zvolíme někoho, kdo ani nemá volební program, nebo ho stejně nesplní. Možná se zavedou, nebo naopak zruší nějaké příplatky na něco. Ale systém jede pořád jako dráha - a nechci říkat, kam...
   PB

   Vymazat
  3. 18,52 - Ze svých (cca) tří let si vzpomínám asi na jednu událost, asi od šesté(??) třídy si pamatuji, že "volby byly" se ve slově byly píše po "el" tvrdé "y". Myslím, že se tomu říká shoda přísudku s podmětem. Tak si skočte ....Q.

   Vymazat
 2. Ale my už to také víme od našich presstitutek, které neumějí nic jiného než kopírovat. A navíc tu máme i vlastní protiruské a antikomunistické demagogy, kteří se neštítí jakékoliv pravdy. Slovo vyváženost je pro ně jasný projev putinovské propagandy, který v našich masmédiích nemá šanci.

  OdpovědětVymazat
 3. No snad se dožiju, že jim dá někdo po tlamě. Ježíši to je krásná představa. Někdo by jim tu víru, že jsou nadlidi, určení vládnout světu,mohl konečně vymlátit z těch dutých hlav.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo jim dá po tlamě bude sice krásnou, ale pořád JEN představou do té doby, než ten někdo budeme MY a než uděláme alespoň to nelehčí co jsme schopni, vyjít masově do ulic VŠECH měst a protestovat proti tomu, jak s námi vytírají své zadky !!!

   Vymazat
 4. Co je čtyřák??? :-))) Že by čtvrťák?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čtyřák, to je totéž jako obrtlík :o))

   Vymazat
  2. Nie, občan nezabúda informácie za 14 dní, za tú dobu celkom spoľhlivo "vyšumí ich emočný náboj". Po 1,5 roku je spravidla informácia nezabudnutá , ale "zahalená hmlou"/najmä, ak nevediete archív/. Preto zasa nespokojní hlasujú za "menšie zlo" a politici/a ich poradcovia/ si s pohrdavým úsmevom medlia ruky. No, čo už. Človek si musí nejak zarábať na živobytie, že!

   Vymazat
 5. Fuj, Američané, to je to nejhnusnější bahno na světě. Oni v duši ví, že jsou bezpáteřní svině, ale líbí se jim si namlovuat, že ty svině jsou druzí. Kdyby tento národ chtěl vymřít třeba na neštovice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zlo nepochází od Američanů,za tím zlem vždy stojí nositel kultury ůroku.Američané jsou na tom možná hůře než my Evropané.Jich se totiž židovláda týká bezprostředně.

   Vymazat
 6. Uvědomte si,že Američané jsou jenom sebranka z ce-
  lého světa a většina z nich šla do Ameriky na útě-
  ku před spravedlností.Z toho vychází jejich myšle-
  ní a tak se sami prezentují.Verbež byli,jsou a na-
  vždy nic jiného nebudou.Na světě by byl klid pouze
  v případě nějaké likvidace USA.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:43 - No, já bych řekl, že oni jsou do značné míry oběť. Něco, jako drábové, kteří buzerují celý svět, soustředí na sebe nenávist, a soudě podle jejich zadluženosti, nejsou za to ani nijak zvlášť dobře honorováni.
   PB

   Vymazat
 7. Michal Masopust7. března 2016 18:18

  Kdyby ty bývalé zlatokopy a všeobecné zločince někdo zlikvidoval už předevčírem, tak už bylo strašně pozdě!! Doufám jen, že se přes mých už 69 let dočkám jejich zničení a vymazání z mapy světa?!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsa o rok starší, se na jakékoliv mazání z mapy světa netěším. Taková občanská válčička v samotných USA by ale k zahození nebyla.

   Vymazat
 8. Mylím, že čech vytrénovaný socialistickým zpravodajstvím už má bohaté zkušenosti jak vnímat zpravodajství bruselského socializmu a jen tak neskočí na špek jako retardovaní američané.

  O naší české mládeži se to bohužel říct nedá (tady hraje roli výchova rodičů) protože škola už za těch 25 let dokázala své a do budoucna to bude ještě horší - inkluze.

  OdpovědětVymazat
 9. I Bůh už Ameriku opustil a když ho vyháněli, otočil se a řekl: jen Bůh může konat dobro a proto ti, kdož se mu pletou do řemesla, budou za to krutě trestáni !

  OdpovědětVymazat