Reklama

úterý 22. března 2016

Podívejte se jak vypadá Irák, odkud přicházejí migranti do Evropy! (video)

22.3. 2016   První zprávy
„A co mají dělat ubozí utečenci přicházející z Iráku?" Podívejte se jak vypadá Irák, představovali jste si takhle Irák?Jak Irák ukazují v amerických filmech? Jako zničenou zemi a města, kde se válejí mrtvoly. Město, které uvidíte není nejbohatší městem v Iráku. Je to Arbil, kurdistánské město v Iráku, odkud také přicházejí přistěhovalci do Evropy.

10 komentářů :

 1. Však také ten "irácký křesťanský imigrant" importovaný česko-americkou neziskovkou z Libanonu do Jihlavy ne nadarmo vyhlásil v TV Prima, jak dobře doma v Iráku vydělával coby ředitel školy a že nebude bydlet v kravíně. Je jasné, že všichni se tam dobře nemají, zvláště dnes, kdy se vysychající dolarové potoky mění na potůčky a dřívější kolaboranti a zrádci iráckého národa v cizích službách musejí hledat, kde nechal tesař díru.

  OdpovědětSmazat
 2. Ještě že tu "ruskou propagandu" máme. Nebýt jí, byli bychom díky té naší propagandě úplně blbí...

  OdpovědětSmazat
 3. Mno fakt je ten, že Irák jako "zemi co zničili Američané" vykresluje kremelská propaganda a propaganda rudohnědých. Takže nějak nevím co tím ten "maladěc" chtěl vlastně říct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele ty neosráči připrav se na to jak budeš hnát své rodiče pod tanky našeho cara PUTINA,KDY JE BUDEŠ PÍCHAT BODÁKEM DO PRDELE ZA TO,ŽE TĚ JAKO NEOSRÁČE PUSTILI MEZI LIDI

   Smazat
  2. Kurdové většinou spolupracovali při zátahu na Husajna s Američany, takže jejich města dopadla daleko lépe než třeba Bagdád a jiná nekurdská města.

   Smazat
 4. Všimli jste si, že ve videu nejsou téměř žádné ženy ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před drahnou řadou let nás při průjezdu městy Jugoslávie také upoutala malá účast žen v ulicích. Všude jen v tmavých ohozech chlapi, většinou opření o jízdní kolo. Při průjezdu poli bylo jasné, kde ty dívky jsou. Pracovaly, aby ti chlapi měli na trhu co nabízet! Asi to v tom Iráku bude podobné. Navíc, není to úplně sekulární režim, co si budeme nalhávat. Q.

   Smazat
  2. Takto vypadala města i za vlády šáha. Rozdíl je ten, že zde ženy a dívky chodili svobodně po ulicích v krásných šatech světové módy včetně účesů.

   Smazat
  3. Šáh byl v Iránu, tohle je z Iráku. Tam byl Saddam Husajn, než ho zabili.
   LadyAnn

   Smazat
 5. Čt by se měla učit od tohoto Rusáka .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.