Reklama

úterý 15. března 2016

Požadavek osvobození Savčenko: klinická tupost nebo licoměrnost a zrada zájmů ČR?

- Hox -
15. 3. 2016 

Zaorálek chce rozšířit protiruské sankce kvůli Savčenko:
Rozšíříme sankce proti Rusku kvůli Savčenkové, navrhl Zaorálek

Naděžda Savčenko, členka i na Ukrajině nelegálního trestného oddílu "Ajdar", kterou z nějakého důvodu presstitutky a establishment nazývá urputně "pilotkou" (píár musí být), čeká na rozsudek v ruské vazební věznici za podíl na vraždě dvou novinářů z RF, na níž se podílela nikoliv jako pilot, ale jako navaděč dělostřeleckého ostřelování v batalionu "Ajdar", který používá neonacistickou symboliku.


"Osvobozovačům" Savčenko je na místě připomenout některá fakta:

Neonacistický "batalion Ajdar" je na Ukrajině ilegální uskupení, jeho zakladatel je v současnosti za založení "Ajdaru" stíhán ukrajinskou generální prokuraturou a několik členů "Ajdaru" sedí v ukrajinských věznicích nebo vazebních věznicích, kde čelí obvinění z terorizování obyvatel, mučení zajatců a dalších zločinů, nebo si za ně už odpykávají trest;
Objevily se informace, že Savčenková se podílela na mučení vězňů [http://www.novarepublika.cz/2016/03/hrdinka-majdanu.html,
http://www.nwoo.org/2016/03/14/zverstva-savcenkove/]

Shrňme si tedy situaci: Zaorálek navrhuje rozšířit sankce proti Rusku kvůli tomu, že se Rusko chystá soudit Naděždu Savčenko za účast na vraždě, které se měla dopustit [presumpce neviny] v rámci aktivit neonacistického, na Ukrajině ilegálního ozbrojeného uskupení "Ajdar"; za situace, kdy na samotné Ukrajině jsou trestně stíháni zakladatelé a členové téhož uskupení "Ajdar" za těžké zločiny.

Zbývá jen otázka: Zaorálek navrhl "rozšířit sankce proti Rusku" z vlastní iniciativní blbosti ve snaze si šplhnout u "výše postavených bratří", nebo jedná v rámci "korporátní disciplíny" v rámci nějaké neveřejné antičeské politiky v duchu principu "účel světí prostředky"?

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/pozadavek-osvobozeni-savcenko-klinicka-tupost-nebo-licomernost/

13 komentářů :

 1. NEKTEŘI NAŠI ZÁSTUPCI SE SAMI SVOU VLEZDOPRDELISTICKOU POLITIKOU

  vyvíjejí den co den za VYVRHELY z občanské společnosti,která je zvolila a krmí.To jsou následky toho,že polit.třida šmejdů CELÁ odmítá DIALOG s občany a přimo zoufale se brání otevření diskuzních rubrik pod jejich ODPADKOVÝMI články na jejich stranických webech,aby zakázali občanům právě jim sdělit co si o nich myslí NYNÍ jejich voliči.

  CHOVAJÍ SE ZPUPNĚ A POVÝŠENĚ A DOKONCE TO VYPADÁ TAK,ŽE NA SVÉM POSLEDNÍCH STRANICKÝCH ZASEDÁNÍCH SI PRÝ ODHLASUJÍ,ŽE DALŠI VOLBY BÝT NESMĚJÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestliže se vytvoři předvolební koalice hnutí HzNR,tedy Hnutí za Novou REPUBLIKU,dále VzV tedy Voliči za voliče,mající už dokonce DESATERO VOLIČE,ke kterému by se měly začit už dnes čerstvě mohlit nynějši polit.strany šmejdů co si přimo koledují o pohřeb a dokáže li se vytvořit i KSDH,tedy KŘESTANSKO SOCIÁNÍ DEMOKRATICKÉ HNUTÍ nemusí nic stát v cestě výměně celé polit.třidy křiváků,kteři se zpupně VŠUDE předvádějí VŽDY TAK,ŽE TI KTEŘI JE ŽIVÍ JSOU LŮZA a bandy protestujících otroků,které jsou odsouzeny donekonečna tleskat svému vylupování a tvorbě vadných zákonů,kde ZÁKON O REFERENDU je legendárním přikladem..

   Smazat
 2. Mráz přichází z Bruselu Zaorálek jen plní politické zadání .Tady je vidět ,jaká loutková vláda je v Praze ,bez samostatného myšlení.Logické by bylo zrušit sankce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viděl jsem závěrečnou řeč Savčenkové u soudu. Ta ženská je chudák. Já bych jí dal milost. To by byl pro ní ten největší trest. Bylo na ní vidět, jak si užívá, že je v centru pozornosti. Až se na ní zapomene, tak se zhroutí.

   Smazat
 3. Kdo podporuje zločince, je zločinec. Kdo podporuje válečné zločince, je válečný zločinec. Kdo podporuje Zadolárka, je blb, nebo nepřítel České republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V boji za oslobedenie vrahyne Savčenkovej mi pripadá veľmi logické rehabilitovať aj Hitlera. Keď už sa znásilňuje spravodlivosť, - tak poriadne.

   Smazat
 4. Ta trapná loutka, nechutná atrapa politika je, bohužel, ministrem zahraničí. Stejný kastrát jako jeho socdemácký komplic, loutka Sralbotka. Smutné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těm postaví místo papírové dřevěnou houpačku. Teď právě ve vládě soupeří, kdo si střihne osudovou roli Reiharda Heydricha, Konráda Henleina, Emila Háchy či K.H. Franka.

   Smazat
 5. "Blbus Maximus Kolaborantis",jako všichni jeho polistopadoví předchůdci,je tento Zaorálek ve funkci MZV,otevřeně podporující fašisty a jejich zločiny.To jste to doprcali vy aSociální paDemokrati:"lžou,kradou a živí se zradou..."

  OdpovědětSmazat
 6. KOHO TI ČEŠTÍ VLÁDNÍ ZMETCI ZASTUPUJÍ DÁVNO ZTRATILI MANDÁT A JE NA OBČANECH VYČISTIT DEFENESTRACÍ TU ŽUMPU KDE SE ROZHODUJE O NÁS BEZ NÁS!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Tak do toho! Na co ještě cekate, gaucovi bojovníci?

  OdpovědětSmazat
 8. Zaorálek by se měl především zamyslet nad tím, že modrožlutá koalice v parlamentu mluví stejně jako on v tomto případě. To by ho mělo dostatečně varovat, pokud už nedokáže používat zdravý rozum. V čím zájmu modrožlutí pracují je všem známo. Jestli se k nim Zaorálek takto veřejně hlásí, je to jen dobře. Zbavuje nás posledních pochybností, máme jistotu.

  OdpovědětSmazat
 9. Čo majú na Zaorálka, že sa správa ako užitočný idiot?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.