Reklama

.

.

úterý 22. března 2016

Pozvánka na křest knihy Lenky Procházkové

22.3.2016

Koncem minulého roku vyšla v elektronické podobě kniha Lenky Procházkové "Nejsou to bohové!" Nyní autorka zve na křest tištěné verze, který se koná 24.března od 16 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském nám. v Praze. 

"Nejsou to bohové!" je chronologicky sestavená sbírka autorčiných politických komentářů, fejetonů a rozhovorů, které v průběhu let 2014 až 2015 zveřejňovaly  internetové  zpravodajské weby, z nichž mnohé si za svou nezávislost vysloužily nálepku "proruské". Kromě těchto textů sbírka obsahuje i spisovatelčiny projevy, s nimiž vystupovala na demonstracích či seminářích organizovaných občanskými iniciativy. Kniha je doplněna  úvodem, v němž Lenka Procházková vysvětluje, proč vnímá současnost jako dobu úzkosti a nastiňuje možnosti, jak pocitům bezmoci mohou lidé čelit.


Knihu "Nejsou to bohové!" vydává nakladatelství Epocha.

Křest v Luxoru bude zahájen sólem na saxofon v podání Mikoláše Chadimy.

7 komentářů :

 1. Já přijdu. Lenka je veliká žena!

  OdpovědětVymazat
 2. Obdivuji Lenku! Ta si mohla stěžovat na minulý režim. Avšak zůstala Jí chladná hlava, objektivně analyzuje dění a politiku. Kde jsou a co dělají děti prominentů Dlouhý, Telička, bývalí ideologové Zaorálek a mladí svazáci Sobotka , Gros atd, atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to se ještě nemluví o funkcionářích Socialistického svazu mládeže (SSM), komunistickém to dorostu. Co například Pánek (Člověk v plísni) nebo takový Fišer (předseda jedné z úřednických vlád).

   Vymazat
 3. Mám jí také ráda..
  (věřím jí)..
  j.

  OdpovědětVymazat
 4. Paní Procházkovou si vysoce vážím za její postoje i za její vynikající styl. Morave

  OdpovědětVymazat
 5. Velký bojovník proti církevním oligarchům a jejich politickým slouhům, i když nutno uznat, že spolu s ní tenhle boj prohrála, předpokládám, většina národa. Lze jen doufat, že na každého jednou dojde a skutečná pravda zvítězí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tuhle bitvu jsme prohráli, ale neznamená to, že jsme prohráli boj. Církev nakradla, co jí nepatřilo. V tom má tisíciletou zkušenost. Ale každý zákon se dá změnit, každá zlodějina se dá napravit a potrestat. Jde jen o to ve volbách volit ty správné lidi!

   Vymazat