Reklama

úterý 15. března 2016

Před 77 lety začala okupace II. republiky a vznikl Protektorát Čechy a Morava. Český mainstream k výročí jenom mlčí a do vysílání místo vzpomínky zařazuje komedianta!

- VK - 
15.3.2016  AENews

Před 77 lety začala okupace II. republiky a vznikl Protektorát Čechy a Morava. Český mainstream k výročí jenom mlčí a do vysílání místo vzpomínky zařazuje komedianta!Přesně před 77 lety, dne 15. března 1939, začala německá vojska v noci nad ránem překračovat hranice druhorepublikové ČSR. Historická videa zachycují porobu českého národa do takové surové míry, že dnešním politickým elitám není doporučováno, aby tato videa byla prezentována, protože mají příliš mnoho podobenství ve vztahu k současné servilitě české vlády k Bruselu a k Washingtonu a lidé by se mohli dovtípit, že se vlastně v politice ohnutých gumových zad českých politiků mnoho nezměnilo.


Tento černý den českého národa jako den vzniku Protektorátu Čechy a Morava byl po roce 1989 postupně upozaďován v seznamu důležitých výročí. Státní elity, organizace a média dnes už toto kritické datum přecházejí naprostým mlčením. Mediální mainstream typu iDnes.cz nebo Lidovky nemají nikde ani slovo o tomto výročí. Představitelé vlády jsou zalezlí v úřadech, bojí se lidu a mají moc práce s jinou nadcházející okupací, tentokrát v podobě migrantů, kterým už česká vláda vyhlíží budoucí ubytování, nezřídka právě v opuštěných kasárnách. Zatímco tehdy z nich odešli čeští vojáci kvůli Wehrmachtu, v 90. letech z nich odešli čeští vojáci kvůli NATO. Zatímco tehdy se do nich nastěhovali z invazních skupin Němci, dnes to mají být islamisté, kteří po určité době, až se zabydlí, začnou terorizovat zemi stejně, jako to dělali Němci, kteří se zpočátku také chovali relativně slušně.Ještě není celému dni konec, ale Česká televize nepřipravila k dnešnímu dni ve svém programu zhola nic. Na jedničce od 20.00 hodin bude „zábavný“ pořad s Donutilem (to je ten, co na ČT předčítá dětem Snědulku), dvojka má nachystané letecké katastrofy. Po nějakém tématickém pásmu k výročí 15. března 1939 není nikde ani vidu, ani slechu. Nebývalo tomu tak vždy. Bývaly doby, kdy ČT plnila svojí veřejnoprávní službu ve vztahu k národu dobře.


Proto naše redakce AE News přináší alespoň několik videí, které připomínají tragický okamžik českého národa. Nesmí se zapomenout na chvíli, kdy nepřítel byl v důsledku poroby označován jako protektor, stejně jako dnes jsou americké okupační svazy v Evropě označované za protektory před zlým Ruskem. Podobenství porobeného národa přetrvává, jenom je mediálně zobrazováno v digitálním formátu barevně, ale tanky a obrněná technika protektora se po republice přesouvá stejně svévolně, jako kdysi německá pásová a obrněná vozidla. I tehdy se lezlo na střechu Pražského hradu a vyměňovala se standarta, i když tehdy jí ještě nenahradili za trenky, ale za jinou vlajku. To udělali až čeští „vlastenci“ o 76 let později. Dokonce i nacisté měli více úcty k sídlu prezidenta, než jistí zkrachovalí umělci dnes.

Jako tehdy, i dnes se hovoří o jednotě s protektorem, o stejných cílech a stejných úkolech. Podobenství poroby přetrvává. Poslech svobodného rozhlasu a čtení svobodných tiskovin (alternativy) se zakazuje. Je jasné, že mainstream nemůže 15. březen 1939 mediálně připomínat, protože by to bylo sypání soli do stále otevřené rány, která je stále přítomná a nehojí se.

-VK-
Šéfredaktor AE News

26 komentářů :

 1. Vy si dovolujete srovnávat protektorát ČM s dnešním stavem? Co jste to za hovada?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane, hovady nazývejte pouze sobě rovné, nejspíše bydlíte v chlévě, ať už skutečném nebo mentálním. Dnešní protektorátní moc své občany (zatím) nestřílí a nenahání do koncentráků, ale ekonomicky a propagandou nás všechny svazuje úplně stejně. A za pár let, až budete mít za barákem klarinet a hulákajícím muzeínem, tak si ještě vzpomenete na ta hovada, která nás i vás včas varovala. Hlupáku nevycválanej.
   Josef Havrda

   Smazat
  2. Havrdo,
   ty buď rád, že i když si to vůbec nezasloužíš a mentalitou patříš někam do Afriky, tak máš to štěstí, že žiješ v této svobodné, bohaté společnosti
   Tak si toho ty nesoudné, rozežrané hovado važ. Co by za tyto dary 80% světového obyvatelstva dalo...

   Smazat
  3. Dnešní REICHSPROTEKTOR si neuvědomuje,že HEYDRICH dostal herdu granátem do zadku a to už nerozchodil,protože DOSTAL OTRAVU krve.

   TO ŽE PROPAGUJE NOVÝ REICHSPROTEKTOR ISLÁM PANA HUSEINA OBAMY A KALIFÁT EU,UKAZUJE,ŽE SE MU DOBŘE U NÁS ŽIJE S PILINAMI V HLAVĚ,ALE NEBUDE TO DONEKONEČNA....

   Smazat
  4. To 19:27 Já do Afriky skutečně už patřím, mám v Bůrsku diamantový claim. A takovejm jako jsi ty, hlupáku nevycválanej, tam negři řežou palice. Neboj, dočkáš se i tady.

   Smazat
  5. Pro nevychovanee a pomatence 19:01 ---- nadávat proto, že lidé mají pocity jako naši předci v roce 1939 a dalších letech okupace, je krátkozraké a spíš mluví o tom, že jste úplně odtržený od života. Ale to je vaše vada a ne nás ostatních, kteří tady tvoříme většinu! Marek

   Smazat
  6. 19:55

   Ne, vy nemáte pocity jako naši předci. Naši předci, kteří si byli nuceni prožít Protektorát, by vám za vaši neomalenost, drzost, rozežranost a nesoudnost akorát naflákali přes držku.

   Vy, bolševičtí pohrobci, jste prostě ani po 26 letech ještě nevydýchali, že vás lid ve svobodných volbách poslal od válu. To je celé. Dnes, s plnými bachory v teplíčku u internetu vymýšlíte absurdní nesmysly jako tento.

   Smazat
  7. To 19:56 A co jsi prožil ty, zaprodaná hnido pravdoláskařská, že nám nadáváš do bolševickejch pohrobků? Kdyby nebylo těch bolševiků, nejen že bys neměl o čem psát, ale ani bys to napsat neuměl, protože by se ti nedostalo jiného, než elementárního vzdělání a podpisoval by ses třema křížkama.
   Havrda

   Smazat
  8. 20:17

   40 let jste terorizovali tento národ proti jeho vůli, hajzle jeden. Popravovali jste a zavírali do lágrů naše válečné hrdiny a každého ze kterého jste cítili jakékoli nebezpečí ohrožení vaší moci. Vyhnali jste statisíce nejschopnějších Čechů do zahraničí, prostě provedli jste genocidu vlastního národa. Doufám, že už to máš za pár a zrůdy jako ty už brzo definitivně vychcípají, Havrdo.

   Smazat
  9. Jste hloupý a nemá cenu se takovým trotlem zabývat.

   Smazat
  10. No co ty jsi za sprostého zmetka 20.25 - se hned tak nevidí. Takový sprostý dobytek. Co si vůbec o sobě myslíš? Jak si můžeš dovolit tady někomu nadávat -a jak sprostě - hajzle jeden hnusnej. Nikdo jiný tady není taková sprostá nenávistná zdechlina jako ty! Ty genocido - proč jsi ještě nechcípl ty? Čekáš, až tě někdo narazí na kůl? Dočkáš se.

   Smazat
  11. Jenom hýkejte, potrefení bolševici. Tak vám třeba. Dnes jste na okraji společnosti, nikoho nezajímáte, každý váma opovrhuje. Snažte se ten zbytek vašeho trapného a zbytečného života už nějak doklepat, tragédi.

   Smazat
  12. Nereagujte na trolla....

   Smazat
  13. Televize, kterou si platíte z části koncesionářskými poplatky a z části ze svých daní (finance pro ČT z rozpočtu) je fakt objektivní. Nejen, že nám vnucuje islámské utečence a strašného nepřítele Rusko, tak její přístup k výročí obsazení ČR 15.3.1939 je mlčení. Malé srovnání pořadů inkriminovaného dne:

   21.8.2015 (pořady k 47 výročí okupace vojsky Varšavské smlouvy):
   ČT2 - 17.05 Liberecké svědectví 1968
   ČT2 - 18.15 Vážený Leonide Iljiči
   ČT2 - 20.00 Musíme se dohodnout (1968)
   ČT2 - 22.20 Pravdy a lži o srpnu 1968

   ČT24 - 20.05: Historie cz-21.srpen
   ČT1 - 11.25 Marta Kubišová-13.komnata

   15.3.2016 (pořady k 77.výročí okupace fašistickým Německem):
   ČT2 - NIC
   ČT24-NIC
   ČT1 - NIC

   Je jasné, že v roce 1968 to bylo svinstvo. Ale v roce 1939 asi ne. Naštěstí bylo pár dokumentů na nezávyslých serverech např. Nová republika. To jsou ti zakuklení ruští špióni, o čem už vedou naši politici diskuzi, že by tyto servery měly být zakázané. Komu to připomíná přístup komančů k např.Hlasu ameriky, tak se mýlí. haha.
   Co nedokázal Hitler tankama, Němci dokázali Markama. Ale pokud někdo řekne, že jsme jejich protektorát i dnes, tak lže a možná riskuje basu viz.např. tykadla a naši žoldáci v Afganistánu (oba pravomocně odsouzeni)

   Smazat
  14. Pro toho pravičáckého pitomečka, podívej se na volební průzkumy, bolševici na okraji společnosti mají pomalu víc než celá slavná pravice, alespoň je vidět, kam to za více než čtvrtstoletí přivedli - tobě ty tupý pravičáku to raději napíšu - do prdele, do prdele !!!!!

   Smazat
  15. Vážený, za okupace lidi jako jste vy, nazývali kolaboranty.

   Smazat
 2. 77 let a jedna Němka se zase snaží rozdrbat celou Evropu. A zase na to nejvíc ze všech doplatí ostatní Němci...
  Cožpak se tam nenajde nikdo, kdo by měl odvahu a sílu ji zastavit ?

  OdpovědětSmazat
 3. Tu děvku Makrelu by mohla zastavit a zároveň zlikvidovat jako životu a zdraví škodlivý odpad pouze dobře mířená kulka do té její kebule nějakým zkušeným ostřelovačem! Ale kde jej vzít a hlavně kdo mu logisticky zajistí bezpečný únik z místa zasloužené makreliny popravy?!

  OdpovědětSmazat
 4. Ten parazitický hlíst, co mu začal padat z hlavy odpad v 19:03, se zřejmě napakoval v té kolosální krádeži po tragikomické "revoluci" 1989, se brzy dočká zasloužené odplaty, pokud ovšem včas nekonvertuje k islámu, což by odpovídalo jeho charakteru.

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Havrdo

  Toho ubožáka anonyma ignorujte ... one je totiž ubožák ... vy jste DECENTNÍ pán a vzdálenost mezi Vámi a Vaší decentností a tím ubožákem je několik světelných let .....

  Dějukeme Vám za vše co jste udělal a děláte pro svobodu a pravdu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za díky, ale já nic neudělal, jen jsem poslal do patřičných mezí jednoho trola. Nebo trotla? :o)
   Zvostávejte s Bohem (ať už je ten váš jakýkoli) a dobré mysli.
   Havrda

   Smazat
 6. Jediný pořad na který jsem se dnes na ČT díval byly Události komentáře a zrovna v něm je tématu věnováno cca 15 minut na konci. Tak už přestaňte lhát, psychopati

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, bylo to jen 6 minut, trubko. Tak tu nedělej vlnky.

   Smazat
  2. Vy jste opravdu nenávistný zapšklý starý psychopat.

   Smazat
 7. Tak jsem si počkala, jestli včera v TV nebude nějaká zmínka o okupaci Německem. Ani omylem, už jako loni. Také jsem se zeptala několika mladých lidí, co je dnes za výročí. Ani omylem, nikdo z nich nevěděl. Všichni mají maturitu a studují VOŠ. Kam jsme se to dostali? Já protestuji proti způsobu zpravodajství, jakým nás zásobuje ČT. Já protestuji proti zbabělým učitelům, kteří neumějí podávat nezkreslené dějiny. Budeme se učit o knězi Toufarovi (co si myslím o božích zázracích, to snad ani nemusím říkat), budeme oslavovat neumětela Pattona, ale 25 milionů padlých ruských vojáků nám je ukradeno. To je k zblití. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
 8. R.I.P. Rudé armádě. I přes nenávistnou protiruskou propagandu je nás dost, kteří nezapomínáme vzpomenout památky vojáků padlých při našem osvobození, ať už jsou jakékoliv národnosti.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.