Reklama

.

.

čtvrtek 31. března 2016

Prezident vědomě lhal, ale ve skutečnosti jde o sofistikovaný útok

31.3.2016    Nautilus2

Ne, z vazalství vůči USA ani EU jsme se nevymanili, i nadále zůstáváme kolonií. Ale díky prezidentovi bylo toto téma oficiálně otevřeno a stane se spouštěčem změn podobně, jako tomu je dnes v případě imigrantské krize.


Považoval jsem to za nechutné a pompézní, když na počátku 90. let tehdejší americký prezident Bush starší zvonil za „zvon svobody“. Ano, byl to sice konec jedné totality, ale já netušil, že i začátek té nové, sofistikovanější a dlouhodobě destruktivnější.

Za 25 let jsme totální ekonomickou i mocenskou kolonií a vlastně ani nevíme, koho přesně. Demarše a příkazy chodí sice z EU, ale jejich prvotní hybatele těžko rozpoznat. US prezident klidně vytáhne českého prezidenta z postele ve 2 ráno, aby mu sdělil, jestli u nás bude či nebude jejich radar. Americká ambasáda v poklidu provede státní převrat s pomocí koupených představitelů justice, aniž by se tomu kdokoli z vedení země postavil. Nemůžeme už ani rozhodnout, zda u nás chceme či nechceme vyznavače zjevně teroristického náboženství a je nám nadiktován i počet. Ne, opravdu jsme se z vlivu EU a USA nevymanili. To, co Zeman řekl v rozhovoru pro čínskou televizi je zjevná lež.

Přesto můžeme být rádi, že to řekl, protože do dnešního dne bylo toto téma otevíráno jen obyčejnými občany, nevýznamnými alternativními weby, případně politiky nevýznamných stran. Slova prezidenta, navíc při takto významné příležitosti, už ignorovat nepůjde. Nyní již bude muset mainstream, politický i mediální, prokazovat, že vazaly nejsme a nikdy jsme nebyli, což mu vzhledem k neoddiskutovatelným faktům způsobí nemalé potíže. Popravdě, spíš posměch a další ztrátu důvěry, je-li to vůbec možné.

Předpokládám, že právě toto téma se stane, vedle antiislamismu, jedním z hlavních akcelerátorů budoucího vývoje. Zeman je skálopevně přesvědčen, že někdo toto téma zvedne a pak nezbude jakékoli české vlády nic jiného, než aby se začala otázkou suverenity ČR opravdu zabývat.

Shrnuto: jedná se o mistrovský kousek, o lekci z politické strategie, kterou Zeman uštědřil skupině místních servilních politiků, zastupujících zájmy některých mocností. Jde o skupinu Zemanových hlavních politických protivníků, protože ti samozřejmě nemohou tolerovat jeho nezávislost. Je to nejsilnější útok proti zahraničním agentům v politice od pádu komunismu.44 komentářů :

 1. :-D

  Takže všechno co Zeman říká je přesný opak toho co myslí. Teda ne úplně všechno. Normální člověk nemá šanci se v tom zorientovat. Jak co Zeman ve skutečnosti myslí nám rád vysvětlí vykladač jeho výroků, jakýsi Nautilus :-D

  To snad už ani nemůže být pravda jací přechytřelí blbci se vyskytují na síti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíš tím samozřejmě především sebe, že?!

   Vymazat
  2. Evidentně jsi nepochopil obsah daného textu. Ostatně, není to po prvé.

   Vymazat
  3. PROBOHA, nebavte se s tím patnáctiletým
   fakanem!!!
   Trep.

   Vymazat
  4. jo..kdyby jste se zeptal mé manželky, tak by vám řekla, že jsem ji Zemanovo tvrzení o naši nezávislosti na EUSA vysvětlil jako pohozenou banánovou slupku. která čeká na "blondýnu".....no..a už to klouže ...

   Vymazat
  5. No, udělal jsi tu ze sebe přádného idiota, jen co je pravda.

   Vymazat
  6. Ty neumíš počítat?Je to nautilus2

   Vymazat
 2. :))
  Máš li silného nepřítele,
  staň se jeho přítelem...
  Jestli někdo pochybuje o politickém neblahém vlivu církve na dnešní dění, žije v omylu.
  Milouš si hřeje hada na prsou, admirál Duka a tahle parta v čele s papežem mají dostatek prostředků
  na ovládání naší kultury, politické scény a destruktivní budoucnosti.*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je samozřejmě další Zemanův "mistrovský kousek". Ve skutečnosti chce Zeman církev zničit :-D
   Pochop konečně že všechno je Zemanův mistrovský kousek. Je to skvělý šachista kterému se vyrovná jen Putin :-D

   Vymazat
  2. 10:52 jestli si vážně myslíte že náš stát ovládá Vatikán tak doporučuji urychleně navštívit lékaře specialistu.To jste se soudruhu zapoměl v padesátých letech,kdy jste honili agenty Vatikánu.

   Vymazat
  3. :)) ...nemám ve zvyku diskutovat se sráčským anonymem, snad se dříve probereš ty bez jména,
   více se sem nevejde, ovšem pátrej po svých kořenech a nevyjdeš z údivu vole.
   Je mnoho fotografií a dokumentů kompromitující Vatikán, Viz :

   L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

   Obsah:
   Autor
   Úvod
   Tendence před I. světovou válkou
   Tendence po I. světové válce
   Římskokatolická církev a II. světová válka:
   Habeš
   Španělsko
   Itálie
   Německo
   Československo
   Rakousko
   Francie
   Japonsko
   Spojené státy
   Vatikán si myje ruce
   Závěry
   Poznámky
   Bibliografie
   Autor

   Leo H. Lehmann je svým vzděláním a zkušenostmi kvalifikován vynikajícím způsobem jako znalec historie, tendencí a politických vztahů katolické církve.

   Narodil se v Dublinu v Irsku, kde též vystudoval. V roce1918 vstoupil na universitu de Propaganda Fide v Římě a v roce 1921 byl vysvěcen na kněze církve římskokatolické v Sv. Janu Lateránském. Pracoval jako kněz v Evropě a v Jižní Africe a působil několik roků jako poradce v právních otázkách při Vatikánu. Později se dostal do Spojených států severoamerických, kde byl zprvu duchovním na Floridě, a později pokračoval ve svých studiích na universitě v New Yorku, na níž rovněž graduoval.

   Dnes je L. H. Lehmann vydavatelem časopisu "The Converted Catholic Magazine" a sekretářem Kristovy misie v New Yorku. Je také autorem mnoha článků a spisů o cílech a činnosti římskokatolické církve.
   .....více na netu*

   Vymazat
  4. to 11.13.
   Vatikán rozhodně neovládá všechno. Jemu úplně stačíovládat naši peněženku. V tom má 1000 let praxe.
   Mimochodem papež hlásá vstřícnost k muslimům, doufám, že Duka jako jeho věrný zástupce v Čechách, otevře svou zrestituovanou štědrou peněženku.
   Co se týče zdanění církevního majetku - jedná se o otevřené téma všech zemí EU, kde ještě církve majetkem disponují, hlavně Německa. A vzhledem k propadu CDU/CSU, skandály církevních hodnostářů a nástupu AfD se nad církevními majetky silně stahují mračna.   Vymazat
 3. Neznámém autorovi článku "závidím" tu jeho jistotu, když tvrdí, že "..co Zeman řekl v rozhovoru pro čínskou televizi je zjevná lež." Na řadě příkladů z minulosti lze doložit, že "na jeho slova došlo".
  Co když je vše jinak ? Autorovi článku, a ostatním, doporučuji k přečtení a zamyšlení : http://aeronet.cz/news/poplach-v-praze-hrad-pry-zacina-pouzivat-slovnik-aeronetu-neziskovky-zrusily-pomlazku-a-nahnaly-trolly-do-prace/
  L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:56
   zcela zjevně jste nepochopil daný článek. Zeman opravdu řekl lež. Ale řekl ji úmyslně!! a v tom je to kouzlo daného. Věděl předem, že to nadzvedne ty, pro které to bylo určeno, a že to donutí k sebeodhalení dalších vlastizrádců ve službách USA.

   Vymazat
  2. 11:31 Ale pochopil... Proč ale o M.Z. říkat, že "zjevně lže", když to může být vše jinak ? L.S.

   Vymazat
  3. V čem Zeman lže? My jsme kolonii Německa a NSR je stále pod USA....Kdo volil Mekelovou před mnoha lety, vždyť ji nikdo neznal a ani dnes si v Německu tu babu nedolí odstřelit. Byly vůbec v Německu předčasné volby?

   Vymazat
 4. Autor tohoto žvástu je stejně mimo jako ta fotka kterou přiložil ke svému výplodu.

  OdpovědětVymazat
 5. Je celkem úsměvné sledovat jak důchodce z Vysočiny, (a je jasně vidět,že měl dost času na přemýšlení) strčí v pohodě do kapsy všechny ty pitomce z vlády i s pražskou kavárnou. Není naštěstí postižen duševně ale jenom fyzicky, tedy opačně než jeho protivníci, kteří napohled vypadají zdravě. Proto nic proti němu nezmůžou a jsou čím dál vzteklejší, ale to je asi tak jediné co s tím můžou dělat. Zemanovi neuškodí, horší je že vedou tuto zemi do průšvihu a s tím by chtělo něco dělat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak a na přílkadě Zemana je vidět,jak zdejšímu lidu svědčí držet se tradiční zažité životosprávy prokládané ovarem a slivovicí,neb dává možnost mozku tříbit myšlenky,na rozdíl od coca-coly a meníček od McKáčera,po kterých chřadne nejen těélo,ale vydatně i myšlení,viz pražská teplárenská a její mladá garda....Cítím,že nastává zvrat,který jsem netrpělivě očekával....Jsem zvědav,jak to bude komentovat Pjakin....

   Vymazat
 6. Vy jste nepochopili o co jde v tom článku,retardéři čtete že Zeman lže a začnete fňukat jak běhny!!to není urážka Zemana ale vlády a obou komor parlamentu!! Přečtete si to znovu a pak hajdy na nočník.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi jste chtěl napsat retardi, ale retardér je taky dobrej....to beru, budu to s potěšením používat.

   Vymazat
 7. Celá série příkladů nám ukazuje, že s obsahem článku se dá jen souhlasit. Zeman na první pohled nemá mnoho pravomocí, ale může otevírat témata. A to dělá. A je při tom neúprosný, nikoho nešetří. Byl první z EU, který si dovolil veřejně říct, že na Ukrajině je občanská válka. Jako první vyzýval ke spojení se v boji proti terorizmu jako hlavnímu nebezpečí pro Evropu a ke spolupráci s Ruskem. Kritizoval plánované rušení Klokánků. Rozvířil norskou sociální službu, pravdivě mluví o imigraci. A nezapomeňme na to, že s velkým předstihem avizoval pád Nečasovy vlády, který potom nastal. Zeman je pro ně velký protivník a jeho renomé po světě raketově stoupá. Mluví plynně anglicky i rusky, je sečtělý a skromný. Opravdu k uzoufání pro všechny jeho protivníky. Ještě přidám jednu hlášku, kterou pronesl právě jeden z jeho významných protivníků (jmenovat nebudu) a slyšela jsem to na vlastní uši. Na adresu Zemana v počátku jeho volebního období pronesl toto: "Já nevím,co s tím volem budeme dělat. Voni mu prachy nic neříkaj."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jemu prachy nic neříkaj, ale rád se obklopuje lidmi kterým prachy něco říkaj. Dodnes je záhadou kdo a proč mu zaplatil 100 milionovou kampaň.

   Vymazat
  2. Naprostý souhlas. Jen doplním Peroutku. Pochybuji, že mu šlo jen o uvedený článek. Cílem určitě bylo otevřít diskusi o tom, co v Německu předcházelo druhé světové. Já bych řekl, že ten článek má v šuplíku a až přijde čas, tak ho vytáhne.

   Vymazat
  3. Jsem rád, že jsem dal Zemanovi hlas, ale buďme aspoň trochu soudní - Zeman na tom s tou angličtinou i ruštinou moc dobře není. A to, že se obklopuje podivnými lidmi je také hodně pravdy. Jinak jsme rád, že to lumpenkavárně natírá až z toho pravdoláskaři bolestí kňučí.

   Vymazat
 8. Přesně tak to je, Milošovy prognózy jsou v podstatě provokace, jejichž cílem je dosažení změny pomocí přání - prognózy. Čili ne bůh ví jaká analýza s logickým odhadem budoucího vývoje.

  OdpovědětVymazat
 9. Myloš se může i vysrat na stůl v přímém přenosu a přiblblí fanatičtí Mylošovi fanoušci budou zcela vážně zkoumat jaké jim to vlastně poslal znamení. Samozřejmě dojdou k závěru, že tak zcela vědomě a sofistikovaně zesměšnil USA, EU, Havla, kapitalisty, Vatikán, Židy, bankstery, nadnárodní korporace...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to zase meleš ty bezmozku vožralýho křížence Veškrny a Poserplíny?!!!!!Zalez do hrobu nebo do latríny,tam totiž takový mezmozci bez vlastního názoru patříte!!!!!!

   Vymazat
  2. A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Vymazat
  3. No, na stůl sral hlavně tvůj fotr, když byl hodně vožralej a byl šábes, Pepku.

   Vymazat
  4. vlast tě (11:54) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  5. A ty blbe se zřejmě vysrat nemůžeš, tak se sereš do všeho čemu nerozumíš.

   Vymazat
  6. TO 12:02 !

   Tvůj příspěvek, event. i další tvé příspěvky mě
   dokáží rozesmát !
   Jsi virtuos ve slovních obratech a kombinacích.
   Jako tohle:
   .." zase meleš ty bezmozku vožralýho křížence Veškrny a Poserplíny..."

   Obdivuji tě !

   Vymazat
 10. Mužeš mi říct, CO říká něco Kalouskovi, šišlavýmu knížeti, Langšádlové, Bělobrádkovi... ?? a KYM že se obklopují (když pominu pizdy z "Kundího řevu" a neonacisty z Kieva či neomarxisty z Bruselu???

  OdpovědětVymazat
 11. 11:54
  Koho ty chceš kritizovat, když celá vaše pravice se zmohla na nevzdělaného lokaje Havla a nevzdělávatelného Trautenberka.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tyeď jste to trefil na hlavičku. On i ten Štětináč a Langsádlová toho v životě ze škol moc nepobrali. A co podvodný plzeňský student Benda?

   Vymazat
 12. Vnímala jsem projev prezidenta stejně, jako autor článku. To, co prezident Zeman řekl o vymanění se z vlivu USA a EU, jsem jako jeho strategii pochopila hned. On ví, že jeho slova jsou nejprve zesměšňována, pak popírána a poté přijato jako samozřejmost, jako už vícekrát. Pracuje s nosnou myšlenkou, kterou vyšle a čeká, až k ní ostatní dozrají. K tomu, aby myšlenka nezapadla, potřebuje také hnací motor svých odpůrců, kteří jeho myšlence poskytnou patřičnou popularitu. Dělá to geniálně.

  OdpovědětVymazat
 13. Bývalý vysoký francouzský policejní důstojník, pracující v oblasti vnitřní bezpečnosti a boje proti terorismu, přišel s pozoruhodným výrokem. Prohlásil, že má listinné důkazy o tom, ruský agent Alexander Litviněnko, který zemřel na otravu poloniem, byl zabit americkými a britskými speciálními službami.

  V dlouhém, rozhovoru, který má být vbrzku uveřejněn, jde ještě dál, když tvrdí, že vražda Litviněnka byla zvláštní operací určenou k očernění Ruska a Vladimira Putina. A že notoricky známý ruský oligarcha Boris Berezovskij byl do akce zapojen a byl následně sám zabit muži z MI6, když se stal přítěží. Paul Barril dokonce uveřejnil i krycí název operace - „Beluga“.

  Uveřejněná zpráva vyšla v neděli 27.3.2016 v článku Wilkliama Dunkerleye "Operation Beluga: A US-UK Plot to Discredit Putin and Destabilize the Russian Federation ." Dunkerley mimo jiné napsal:


  Renomovaný francouzský bezpečnostní expert Paul Barril odpálil bombu: Existuje operace západních tajných služeb s názvem Beluga, určená k podkopání Ruska a jeho vůdce.

  OdpovědětVymazat
 14. 13.53.Milá paní naprosto přesně popsáno.

  OdpovědětVymazat
 15. Nevíme, čí jsme kolonií? Ale víme - USA a všechny země pod vlivem USA jsou koloniemi teroristické organizace těch nejtěžších světových psychopatů, kteří si říkají Bilderberg Group. Viz video
  http://dobajedu.cz/dokumentarni-flmy/eng-game-novy-svetovy-rad-plan-zotroceni-sveta

  OdpovědětVymazat
 16. Jak prosté milý Watsone.
  Onu větu vyslovil prezident státu s pravomocemi v zahraniční politice a se silným mandátem.
  Co z toho plyne? Jakmile větu dokončil, stala se pravdivou. V tom okamžiku se zahraniční politika o krůček změnila. On je její spolutvůrce.

  Další dění, návštěva Si Ťin, a nejen ta, to dotvrzuje.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 17. Zeman to řekl velmi chytře, velmi dobře. Vytvořil informační podhoubí, aby se to poté stalo skutečností!!! Tleskám mu za to!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10. 58 Já mu tleskám pořád, na Zemana nikdo nemá a myslím, že ani mimo republiku . Putin je supr , ale je jiný , než nás prezident , ale prostě - SLOVANE se nezapřou , jak Putin , tak Zeman , strci " naše blbečky " do kapsy .

   H

   Vymazat