Reklama

sobota 26. března 2016

Primitivní kecy

Vidlák
26. 3. 2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Je to pár let zpátky, co holandský buřič Gert Wilders natočil film o pronikání radikálního islámu do Holandska. Byl kolem toho docela solidní poprask, milý Wilders měl ochranku jak americký prezident, žaloba stíhala žalobu, soudy se táhnou dodnes, těch anonymních vyhrožování smrtí, to se snad ani nespočítá. Na jednoho Vidláka to tehdy mělo ten dopad, že jsem si se svojí znalostí němčiny pořídil pár výtahů z radikálních kázání oněch holandských imámů placených ze Saúdské Arábie. Tehdy se mi do náročného německého textu vlastně vůbec nechtělo a tak brožurka skončila v krabici mezi mými básničkami a milostnými dopisy. Dneska by to možná byl důvod k vyšetřování Vidláka za napojení na radikální islám.

Nedávno jsem na brožurku narazil a zapamatoval si, kam jsem ji položil. Pak to bouchlo v Bruselu. Dost pádný důvod si počíst, co to ty mladé muslimské, ale rodilé Belgičany tak bere, že jdou a odpálí se. Jeden večer jsem tomu věnoval.

Víte, myslel jsem si, že narazím na něco extra. Nějakou vyargumentovanou promluvu, dobře postavenou a vypointovanou. Prostě něco, za čím by bylo něco hlubšího, silného a přitažlivého. Ale nic takového jsem nenašel. Kromě opakujících se keců o nenávisti za tím nebylo nic. Snůška hovadin o ničem. Mělo to podobnou hodnotu jako když naši křesťanští faráři mluví o církevních restitucích. Imbecilní bláboly, bez jakékoliv hodnoty. I když se pisatel brožurky snažil a s německou důkladností texty opatřil poznámkami a vysvětlivky, prostě jsem za tím neuměl vidět nic nebezpečnějšího než primitivní plkání. Ostatně, videa najdete na youtube a překladů do češtiny je už dneska víc než potřebujete. Najdete i přímo propagandistická videa všech islámských států a dalších odnoží. Dost pochybuji, že byste po shlédnutí měli dojem, že za tím něco je. Žádný Goebels, jen pitomosti. Žádná promakaná propagandistická mašinérie, spíš pokus o tvrzení, že koupel v žumpě je super.

Češti skinheadi mají svá videa i články tisíckrát promakanější. Kalousek je proti radikálnímu imámovi Svatý Jan Zlatoústý. Dokonce i Kníže Karel mluví smysluplněji než prodloužená ruka saúdského království. Ubohost těch islamistů je fakt srovnatelná jen s ubohostí průměrného osmdesátiletého faráře na kazatelně.

A do toho se ukazuje, že tato primitivní propaganda je dostačující na to, aby Belgičan vzal pás s trhavinou a šel se odpálit. Ne nějaký Palestinec ve třetí generaci v uprchlickém táboře, ale člověk, který jedl každý den všechna jídla, nikdy nespal na ulici, má řidičák a celé dětství chodil do školy, tedy pokud chtěl. Jak asi vypadá skutečná realita muslimské komunity v Bruselu? Co se vlastně muselo stát, aby na mladého kluka zapůsobilo vylízané pako z minaretu?

Všichni ti dnešní teroristi přece chodili minimálně od šesti do čtrnácti let do školy. Do normální belgické školy s normální osnovou s výchovou v liberalismus. Belgie dává na školství určitě daleko víc peněz než Česká republika. A přece ty prachy, učitelé, ministerstvo a celá občanská společnost, kteří na kluka působili minimálně osm let, byli k ničemu. Vyhozené peníze. Klouček přišel do mešity a tam z něj během krátké doby udělali fanatika. Školní docházka se vypařila. Všechny ty předměty občanské nauky a výchovy k toleranci (a těch prachů co to stálo) zmizelo tváří v tvář primitivovi odkudsi z pouště.

Promiňte mi, ale za tím musí být něco víc. Celá slavná integrace a evropský sen musejí být ve velkém kontrastu s realitou života muslimské komunity. Ti musejí mít stále před očima, že jsou méněcenní, tmaví a hloupí. Pokud z jejich středu někdo prorazí, tak se zřejmě ke svým vzápětí už nezná. Jak asi vypadá realita belgického školství, jak hluboko musela poklesnout jakákoliv úcta k vědění a vzdělání, aby postačila mešita a hlasitá reprobedna?

Proč bych si měl myslet, že všichni ti uprchlíci neskončí stejně? Neintegrovaní, zflustrovaní a nachystaní na to, aby se nechali oblbnout i pitomcem? Jak dlouho bude trvat, než jejich potenciál rozpozná skutečná velká demagogická síla? Nebo jsou to ty fotky, které nám Reuters nikdy ve zpravodajství nepustí? Ta mrtvá těla rozstřílená z amerických dronů? Co vede mladé kluky, aby to bylo tak jednoduché? Toto potřebujeme vědět jako první, pak teprve můžeme vymýšlet nějaká opatření. Ale dokud máme systém, který dokáže vyburcovat najedeného a dobře oblečeného kluka k tomu, aby ho zblbnul nějaký saláfista primitivníma řečma o ničem, tak nám žádná armáda, policie ani nic podobného nepomůže.

20 komentářů :

 1. Nejspíš první věc, která vězí za indoktrinací muslimskou ideologií je snížená inteligence arabské populace. Všechny mapy rozložení IQ ukazují horší výsledky v Přední Azii. Těch 10% rozdílu u průměru znamená podstatné zvýšení počtu jedinců s IQ pod 70, čili na hranici debility. Nedá se s tím udělat nic, většina inteligence je daná dědičností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte super vzdělání. Ale raději se tím nikde neprezentujte. Mnozí by Vás zařadili mezi ty na hranici debility. Takto se přeci neargumentuje pane !

   Smazat
  2. Problém je, že ti s IQ 70 nepáchají teroristické činy - jsou příliš hloupí na to, aby to vymysleli, a aby případně sestavili bomby atd. Teroristé jsou nepochybně fanatici spíše s IQ nadprůměrným až možná géniové - prostě lidé démoni. Co se týče IQ arabské populace, vlastně ani moc nechápu, co stojí za tím, že mají nižší IQ než třeba populace Číny či Vietnamu. Arabové jsou semitským národem, příbuzným geniálním židům se stejně dlouhou historii = měli by být stejně chytří a zdá se, že nejsou. Můžeme tedy spekulovat, že IQ Arabů snížil Islám či geny Mohameda a jeho pouštních lupičů, i 1 400 let trvající praxe sňatků mezi příbuznými (bratranci a sestřenice atd.). Nu a co vede děti arabských potomků na Západě k tomu, že tak snadno inklinují k islámskému extrémismu? Můj odhad je: touha cítit se nějak nadřazený domorodcům... Považte, jejich otcové třeba do Francie přišli, aby zde dělali podřadnou práci, kterou rodilí Francouzi dělat nechtěli... Jejich rodiče však za to byli vděční! A když jejich děti chodili do škol, viděli francouzské děti s rodiči, jak si žili v lepších bytech či domech, měli lepší jídlo, lepší šaty lepší auta, lepší dovolené, lepší možnosti, lepší... Komplex méněcennosti za daných okolností u většiny či všech imigrantských dětí je zcela zákonitý - a nauka Islámu se může leckomu zdát, jako lék na ten komplex... Islám psychologicky a ideově patrně rezonuje s touhou muslimů oplatit společnosti domnělé křivdy a najít ospravedlnění pro páchání kriminálních skutků...

   Smazat
  3. V čem je ta genialita židů? V bankovnictví? I Izrael těžil z imigrace přeživších evropských židů, většina je položidy. O Aškenázích se dokonce tvrdí, že jsou geneticky židé po otcích, ale po matkách římani. Jak vypadali Římané, o starých Řecích se tvrdí, že byli světlí.....

   Smazat
  4. Paní Kašpárková vy jste geneticky odvozená po nějakym kašpárkem

   Smazat
 2. Tak do historie,,Lenin a hlavně Pepík a vaše banda nechala popravit kámoše Slánskýho byl vůl,že pane Dvořáku a vy tomu dáváte korunu. Pochod padlého bolševika už hrajou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys měl rozvinutější mozkovou strukturu než první sygnální, tak bys věděl, že Slánský byl obětí konspirace západních tajných služeb. Slánský nebyl jedinou obětí těhle špinavých her, těch politiků z východního bloku bylo víc.

   Smazat
  2. Slánský byl obětí spiknutí západních tajných služeb. Ostatně nebyl jediným politikem v té době z východního bloku, který skončil v pasti těhle špinavých her. To je známá historie, kterou ovšem současný režim cenzuruje a naopak propagandisticky zneužívá.

   Smazat
  3. Máte pravdu. O Dopisu Velkému Metaři se nemluví. Lidé z tehdejší kontrarozvědky byli za tohle selhání vyhozeni od StB. Např.Kamil Pixa a spol. Za normalizace pak řídili film. Asi za odměnu! :-D)

   Smazat
  4. 22:59 ty jsi zas uhodi hřebíček na hlaviěku,dle tvého ubohého rozumu Stalin šéfoval západní tajný službě...nééé dost bože,proč tě matka příroda ještě nezahlušila

   Smazat
  5. 22:36 ON ten pan Dvořák to všecho ví.ON má VŠ pravděpodobně VUMLa a tam měl úraz na mozku.Když platí Moskva,tak se dobře žije

   Smazat
  6. A pochod padlýho kokota Veškrny už hráli,ty vypatlaná gerontoidní palice!!!!!

   Smazat
  7. 12:17 Už,aby hráli tobě a to nebude dlouho trvat

   Smazat
 3. Míchání kultur a ras je zločin. Multikulturalismus je zločinecká ideologie.
  Multikulturalismus ničí originalitu a lidskou unikátnost. Multikulturalismus je destrukcí kultury.
  Co je to kultura? Kultura je psychosociální nálev, v ktelém člověk žije jako ryba ve vodě. Co je to multikulturalismus? To je chaos vykořeněných nešťastných individuí.
  Je prostě fakt, že původní evropané mají za sebou 2500let civilizačního vývoje. Složitého vývoje, který si vytrpěli, který je vycizeloval do dnešní podoby a který se otiskl v jejich genech.
  Arabové mají za sebou také nějaký vývoj, ale prostě těch našich posledních 500let tam někde chybí. A co teprve takoví afričani? Ano většina se naučí s iPhounem, někteří se stanou lékaři, ale v celkově se z nich prostě evropani nikdy nestanou.
  Zastávám názor, že už byl lepší kolonialismus, než multikulturní peklo.
  Proč v USA nikdy nevznikla žádná kultura? Odpověď je zcela prostá, protože v multikulturním pekle žádná kultura nikdy vzniknout nemůže!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste opravdu svými úvahami na výši. Můžete hned na tribunu organizovat davy. Gratuluji.

   Smazat
  2. Kdy vznikne v USA nějaká vyšší kultura? Až budou za několik staletí všichni krásně hnědí?
   Nemyslím. Ani dnes nemají američani větší tendenci se míchat. Spíš je to o životě v ghetech, ať už virtuálních, nebo skutečných.
   Příroda je predátorská a dříve nebo později pohltí životaschopnější rasa ty ostatní. A ty když budou mít štěstí, zbyde po nich i nějaká mizivá stopa v genomu.

   Smazat
  3. Evropané mají za sebou více než 2500 let, to je jen doba, která je dnes dostupná a mnohdy upravená podle potřeby http://www.topky.sk/cl/10/1462393/Znamy-vedec-o-hladani-slovanskeho-genu--DNA-Slovakov-vyvracia-myty-o-nasom-povode-
   http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=101&t=6596

   Smazat
 4. Pane Bedřichu Dvořáku! Dvakrát jste tady po dvou příspěvcích zlostně štěkl, namísto abyste seriózním výkladem vysvětlil, jak se věci mají doopravdy (alespoň podle Vašeho názoru- nebo se ve svých vývodech odvoláte na nějaké autority?).Q.

  OdpovědětSmazat
 5. Vámi hledaný výraz se jmenuje "Víra".

  OdpovědětSmazat
 6. Jak prosté milý Watsone!
  Budeme-li chtít aby i naše děti se uměly opásat výbušninami, tak především INKLUZE.
  A aby to bylo jisté a brzy, tak postupovat například podle školství v Norsku, konkretní příklad zde:
  http://www.biosferaklub.info/co-se-na-nas-hrne-aneb-nocni-mura-moderni-evropy/

  A v plné šíři problému nedávno zde:
  http://www.novarepublika.cz/2016/03/deti-jsou-v-prvni-linii-boje-za-zniceni.html

  Tak i onen hendikep našeho vyššího průměrného IQ lze překonat.
  Začátky jsou slibné, zejména když v nejbližších volbách zase vybereme poslance s co nejnižším IQ.

  (Upozornění pro trolly - myslím to ironicky, nejsem na vaší straně.)
  Děda.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.