Reklama

.

.

pondělí 7. března 2016

Proč Evropa nezvládne uprchlíky, jako USA a proč migranti elitám nevadí...

Milan Radek
8.3.2016   Rukojmí
Chudých je na světě většina, pár miliard, a občas se pokusí o štěstí jinde. Jen to štěstí v EU je poněkud jiného rázu. V EU to jsou pečené holuby do huby, poslední dobou dokonce halal. Jinde je jen práce.Poukazuje se na to že v USA žijí miliony hispánců, a nic se neděje. To je pravda. Ale proč? Když se lidé ze Střední Ameriky a mexického venkova dostanou za hranice tak je nečeká uvítání, ani ubytovny a tři teplá jídla denně, natož kapesné. Čeká je jen taková nejistota že berou ty nejhorší práce za pár šupů, takové kterých se i nevzdělaný černoch štítí.

Může to vypadat že Američanům berou práci, což není pravda, i když kvůli tomu se dnes dělníkům platí méně. Inu nabídka a poptávka. Takže i méně chápavý musí pochopit proč se do EU valí to stěhování národů, což je sice nepřesné, když se národy stěhují, jedni jdou tam a druzí onam, jenže do EU to jde jen směrem dovnitř. Zkrátka jdou za chimérou kde už se vidí v bytě nebo domku, před domem bourák, svobodní hoši už vidí blondýnu v jejich posteli. Plus slušné kapesné odměnou za to že se přišli množit.

Toho se jim moc nedostane, pouze skromné živobytí, i když zadarmo, což zapřičiní budoucí radikalizaci, ale to je jiná kapitola. Proč to ale elitám nevadí? Snadná odpověď - jich se to nedotkne, leda na tom vydělají. Levná pracovní síla v USA, v EU díky dotacím to také leckomu sype, a k tělu si je nepustí. Asi jako když se aristokracie na začátku 20. století smála když se služebnictvo ošívalo když měli obsloužit lidi stejně chudého původu.

Například americká pop star Cher si dovolila na Twitteru zanadávat na ISIS a podpořila americké reformy na obdržení vízumů, a hned na ní média naplivala. Aby si to vyžehlila, tak ihned ohlásila že si vezme domů uprchlickou rodinu. Dobře, ale teď jak to bude v reálu vypadat - ona si je vezme, ubytuje někde v domečku pro návštěvy, a na jejím velkém pozemku je potká tak jednou za uherský rok. Pokud vůbec. A postará se o ně služebnictvo, pokud jí doma neposluhují hispánci, tak si je najme.

Ti budou po nich uklízet i záchod, možná se párkrát poblejou, ale zvyknou si. Hispánci berou úplně všechno. Musí. Nad těmi nikdo neslzí, nevítá je, nemají tisíce na převaděče, ani značkové oděvy, jen potřebují ihned práci. Takže proč by to jelitám mělo vadit? Akorát by se elity neměly pozastavovat nad tím že těm vidlákům - rozuměj těm chudším - to vadí. Takoví migranti budou u Cher vadit i tomu hispánskému služebnictvu, ale bude jim to prd platno, budou rádi že mají práci.

Totéž nabízí dnes Německo, dávají inzeráty do východnějších zemí na posluhovače a učitele k uprchlíkům, značka - vyšší plat. Prostě podlidi ze zahraničí tu hnusnou práci vezmou, když jim nabídnou prachy.

Ne snad že by lidem uprchlíci vadili. Nepamatuji že by na Čechoslováky nějak útočili nebo mlátili okna v ubytovnách, natož aby je pálili. Nebylo proč. Ale ti "vidláci" nejsou takoví kreténi jak se elitám zdá, a ví co jim škodí a co ne. Vietnamci, Ukrajinci, leckde Indové jsou vítáni nebo ignorováni. Čili rasismus to není.

Dnes jediná útěcha může být že na každého dojde, i když ty boží mlýny si dají na čas. Zkrátka každá podrazárna jednou praskne. I když elity ne vždy dojdou spravedlivému trestu.

12 komentářů :

 1. Ať žije demokracie! Pardon! Demagogie!

  OdpovědětVymazat
 2. No jo tak to na světě fungovalo vždy a bude to tak na věky věků . Vždycky byli páni a kmáni , bohatí a chudí a nikdo na tom nic nezmění . Ale možná se mýlím a změna přijde po volbách příští rok . Asi taková jako teď přes víkend na Slovensku .

  OdpovědětVymazat
 3. Panove, s temi Hispanci je to ponekud jinak, nez
  je psano !
  Hispanci jsou totiz velmi pracoviti lide a SPECIALIZOVANI.
  Jsou to vyborni stavebni delnici ! (Divam se na ne prave z okna.) A jsou to nejlepsi zemedelsti delnici na svete !

  Jsou to vsak i prtati fanaticti vlastenci, kteri jak maji penize na Chevy Silverado, tak se vraci domu...Mluvi zasadne spanelsky a maji velmi bohatou kulturu.

  Hudba v Mexicu ma nejkrasnejsi melodie, jake jsem kdy slysel...Jejich kuchyn je fantasticka, plna ruzneho koreni, ktere Evropane a Americane neznaji a jejich zeny
  jsou v prumeru krasavice ! Maji kamaradske, vrele povahy a
  je mezi nimi i jeste dnes castilska aryjska rasa, takze je mozne potkat v Mexicu i blondynky.

  Maji moc fain architekturu - zajimavou a velmi prijemnou pro bydleni a oci.

  To vse co jsem napsal si Americane uvedomuji a proto do Mexica jezdi a nekteri farmari maji dohodu o pravidelnem navratu zemedelskych delniku.

  Protoze je jich vsak moc a Islamiste jsou promichani s illeganimi immigranty z Mexica, tak je vsude v hranicnich statech napeti a lide chteji mit hranice pod kontrolou.
  To chce i Donald Trump. Zapomel jsem dodat, ze se nesnasi s cernochy a jejich prtata povaha zarucuje vrazedne fackovaccky - kterych je nejvice v L.A. (CA.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. DODATEK (16:56) naklepejte do computru na Google - IMAGES a nahlednete na oblibena mista Amiku , kteri jezdi do Mexica.
  Los Cabos, Manzanilo, Las Hadas, Puerto Vallarta, Ixtapa, Acapulko, Cancun atd..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 5. Jelitům,pardon,elitám migranti nevadí.Oni s nimi
  přece do styku nepřijdou.Když se najde někdo,jako
  byla princezna Diana,tak chodila zásadně v ruka-
  vičkách až po loket a po návratu se na ni vrhla
  smečka služebnic,které ji uvedly do pořádku.Takže
  migranti jsou vrchností vítáni a vy dole si může-
  te políbit třeba lem roucha.(Abych byl slušný).
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale co třeba elitní vlastenci, kteřím vadí emigranti, američané, rusové...tedy všichni, kromě psů, jakékoli národnosti?

   Vymazat
 6. "Vlastenectví je láska k vlastnímu národu, nikoli nenávist k jiným."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbost! To znamená, že z budu z lásky k vlasti vítat mého nepřítele, který mi tu vlast zničí? To přece nedává smysl! Je nutno chránit vlast i se zbraní v ruce a pro vlast ZABÍJET!

   Vymazat
  2. Je fakt těžké milovat národ, který v podstatě každého nenávidí, a dokonce se za to ani nestydí, protože je to normální. A přitom má drzost hlásit se ke křesťanským tradicím; ačkoliv, vzhledem k činnosti křesťnů na okupovaných územích je to zřejmě správné; pouze někteří fanatičtí křesťané tvrdí něco o lásce k bližním.
   Zabíjet pro vlast...ano, to není špatný nápad, ale je nutné, jako i v ostatních případech, začít nejprve u sebe. Sebevrah, který se zabil, aby nemusel zabíjet, jde přímo do Nebe!

   Vymazat
 7. Elitám rozhodně migranti nevadí, protože se domnívají, že se vždy včas mohou dostat (např. v případě českých elit přes dobře hlídané Letiště Václava Havla) do svých off-shorových ostrovních rájů, kam standardně a dlouhodobě odklánějí do bezpečí svoje těžce vydřené (a z místních otroků sedřené) prachy.

  OdpovědětVymazat
 8. Hispánci dělají to, na co se dokáží "vypracovat", stejně jako lidé tady, jenže tam byly a jsou větší možnosti. Problém je, že bez vstupního, třeba turistického víza, nedostanou řidičák ani id card. Ale je možné, že existuje možnost, jak to někde obejít.
  Znám případ ženy-češky s dětmi, které měla v US, a dostala řidičák platný v "obci", aby mohla děti vozit do školy.
  Jako ilegální emigrant jsem tam fungoval 10 let, s řidičákem, hypotékami s úroky přiměřenými bodování kreditu, s několika domy, bez jakéhokoli pocitu diskriminace, jako normální lopata, které přišla s 300 dolary, po dvou letech práce pro firmu začal dělat na sebe, manuální prací + později prodejem opravených nemovitostí vydělával dost nadprůměrnou mzdu. V té době neměla policie Illinois, pokud jste nespáchali trestný čin právo řešit, jestli jste tam legal nebo illegal.
  USA nelze srovnávat s ČR ani s Ruskem; Rusko má potenciál, ale relativně krátkou dobu řekněme pozitivně-intenzivního vývoje. Co se týká vyřizovaní úředních záležitostí, povolení, jsme tady pořád jako z RU, všude komplikace a obstrukce.
  V ČR, ani v Evropě, nemají immigranti šanci; při ekonom. problémech jsou první bez práce. Kolik je u nás ve státních úřadech "barevných"? Třeba těch údajně "asimilovaných vietnamců"? Kolik z lidí, kteří budou dělat s cigánem, si neodpustí narážky na jeho původ, a nebudou rýpat tak dlouho, dokud nebude vyhozený; a to i v případě, kdyby byl ten nejpracovitější:-); ne, nejde o rasizmus, ale duševní nevyrovnanost, nebo zaostalost. No, pánové, úplně postačí, když si zkusíte najít práci v USA mezi bílými Poláky, a budete asi překvapeni, co se o Češích dozvíte a na koho se zaměří, kdo bude dělat nejhorší práci:-). Takže barva pleti nemusí hrát žádnou roli. Tudíž Češi opravdu nejsou rasisté, ale prostě se za jistých podmínek chovají jako slušná a normální většina.

  OdpovědětVymazat
 9. O migranty vlastně ani moc nejde (jsou prostředkem, jak přesunout státní peníze do soukromých kapes dobře vybraných organizací a osob). Podstatné je, že se celou promigrantskou politikou aktivizují a zorganizují fašisté, které bude snadné nasměrovat na kohokoli bude třeba. Nic nového v historii. Proti Rusku, proti nám, proti komunistům zejména.

  OdpovědětVymazat